Mama mi robí peklo zo života

maminkasamko
9. feb 2015

Ahojte ,mam 19 a 14 mesacneho syna ,neviem co robit ci mi pomoze vyrozpravat ,nemam ako riesit svoj problem,s otcom maleho nezijem ,odtahoval sa za svojou novou rodinou a nas nechal ,alimenty zatial niesu vyriesene ani sudne ked si z toho on neustale robi srandu.. moja mama bola tehotna a potratila chlapca.. zle sme to vsetci znasali kedze sme doma tri sestry. mama taktiez s otcom.. odvtedy sme sa vsetci zmenili ,najstarsia odisla.. starsia odchuadza z lete s frajerom byvat prec.. nasi sa zmenili ,trpeli .. mame diagnostikovali nejaky problem a nemoze mat deti.. otehotnela som neplanovane ,mama sa tesila ja som bola rada ze stoji pri mne ale to som necakal co sa z toho vyvinie.. ked sa dozvedela ze to je chlapec nastal neskutocny obrat ,mama so mnou chodila dovnutra na vysetrenia ,rozpravala za mna ,meno vymyslela a ked som nesuhlasila spomenula braceka a vydierala ma ze na jeho pocest.. vybrala som si postielku co si z brigady kupim ale ona kupila podla seba ,nedala ju mne do izby ale sebe...!!! ze sak ja chodim do skoly este a bude pavat s nou aby som sa vyspala.. tak ze ok.. isla som rodit a ja niesom typ co tam niekoho chcel mat ale samozrejme sa tam mama navcirala aj ked som moc nesuhlasila.. cely porod bol o nej nie o mne.. maly sa narodil a hned ho chnapala do ruk ona.. kazdy den cely den tam bola.. sak sa tesila tak som to nebrala moc vazne.. radila mi a ja som bola rada ved som nevedela o detoch vcelku nic.. mala som problem s kojenim a to bol asi zlom ktory nas uplne zabil.. mama spravila hystericku scenu ze ho nechcem kojit nelubim ho nezaujima ma nestraam sa.. skolu som musela tesne pred maturitou prerusit kedze sa to nedalo.. mama s nim bola doma a ja v skole ale chodila s nim a predstavovala ho ako svojho ,vsetko co kupila muselo byt po jej ,obliect co ona chcela ,doktorke so mnou a mudruje ona.. ze ja neviem som mlada.. privlastnuje si ho ,ked jej poviem ze to chcem po svojom urazi sa spraví scenu a hned vyťahuje braceka.. vydiera ma ked nebude po jej bude zle.. ak nesuhlasim spravi scenu pred susedmi ,mojim otcom ze sa nestaram o maleho kaslem na neho.. pritom som iba doma.. vsetko jej musim hlasit inac je tak zle ze fu.. musím byt iba doma a okolo domu.. vsetko musi byt podla jej inac je doma peklo.. stale aj spravim nieco inac zo mna spravi to najhorsie.. donutila ma dat krsnu jej kamosku lebo sa rozrevala a klamala otcovi ze som sa jej vyhrazala.. je to peklo ,nemozem ist von ,nikto za mnou. maleho stale ona komanduje ,chvali sa nim ,mna vsade ohovara ,pritom robim vsetko najviac na svete preto dietatko ,milujem ho ,chcem mu dat to najlepsie ale takt to nejde.. otec bez zaujmu.. nemam kam odist kedze mama zakazala vsetky kamaratky a z materskej ani nevyzijem a do roboty sa este aspon do jeho skolky nedostanem.. uz som zufala som len doma zavreta a furt nieco zle.. upracem cely byt a jednu vec spravim zle a nepovie ze super toto si spravila ,komanduje ma za jednu chybnu vec ,maly je totalne rozmaznany vsetko robi napriec tomu akoto chcem ja ,ked nesuhlasim sceny ,ohovaranie.. vsade vypisuje aka som nevdacna co som za cloveka ze lutuje ze ma porodila.. neda sa jej to vysvetlt po dobrom ani pozlom.. potrebujem odist ale mam pocit ze to uz nevydrzim.. ak sa spytam ci ho postrazi tak scena ze sa flakam a serem na dieta.. odkedysa narodil som nikde nebola ,nikoho nemam lebo s malym nemozem odist zobere kluce od auta a kedze robi z domu je tu stale.. otec to uplne ignoruje a ja som z toho zufala.. starsia sestra jej drzi stranu .. nech sa snazim co sa snazim je vzdy zle.. potim krv a je to malo.. malinky je hyperaktívny a zvolila som metodu bez liekov narocnejsie na vsetko snazim sa vsetko ,z domu nieco privyrobit odkladat.. nevladzem stale pocuvat co som za matku a ak nebudem suhlasit mi ho ukradne ,zavolala na mna raz socialku ked som odmietla malemu obliekat stle co len ona chcela a uz som jej vykrivala nech ma nevydiera s bratom.. ona proste potrebuje pomoc ale to co ona vsade natarala ma maju za blazna.. je to moja mama lubim ju ale toto nezvladam a nejde to riesit podobrom pozlom.. odist nemam kam ,setrim najviac co to ide.. neviem co tymto chcem dosiahnut ale aspon ulavu ze to ine zvladli a zvladnem to aj ja.. :(

dominikav123
18. dec 2015

@wendelinka myslim, ze tu ide uz o dusevnu chorobu...

wendelinka
18. dec 2015

@dominikav123 vieš koľko krát som ju na kolenách prosila aby navštívila doktora. Ale ona je okey, to ja som je**nuta ... a ja som stelesnený diabol a satan a mala ma radšej potratiť a zase len cirkus a vresk. Najsmutnejšie na tom je že ona je učiteľka na prvom stupni. Teraz má prvákov. Vieš si predstaviť ako sa o tých deťoch vyjadruje. A ako bojuje na život a na smrť s niektorými deťmi alebo rodičmi. Ona nemá čo v školstve robiť s takou psychikou. A ked som jej povedala že to video kde ma v 9 mesiaci dokopala pošlem jej riaditeľovi, dobre vedela že by mala zfleku výpoveď tak najskôr mi chcela rozbiť telefón , keď som ho ubránila tak povedala že je jej jedno že dostane výpoveď. Z toho súdim že si je vedomá toho čo robí. Ale k doktorovi ani za svet.

dominikav123
18. dec 2015

@wendelinka znie to naozaj ako z hororu...fyzicky napadnut tehotnu zenu, to naozaj zdravy clovek neurobi...a este do toho to spominanie diabla...nemas niekoho kto by ti s tym pomohol ? otec ? tety ? niekto z jej rodiny ? mala by sa liecit

adel222
18. dec 2015

@wendelinka pre kristove rany. Nikdy sa s nou uz nestretni. Za to co ti vykonala si uz nikdy nezasluzi aby si ju nazvala mama. Inac manzel ma pravdu. Bez stipky lutosti by som ju udala.
Prosim ta opakuj dietatku aj ak ta netozumie ze ho lubite a nech zabudne na tazke obdobie v brusku. Ono deticky v bruchu ak vnimaju pocity matky, ako sa to chuda muselo citit? Mne j az do placu. Prajem ti aj rodine pevne nervy, vela lasky a harmonie a nech tu osobu uz nikdy nestretnes.

adel222
18. dec 2015

@maminkasamko aka je u vas momentalna situacia. Noze daj nejake info ci sa daco pomenilo.

macamac
18. dec 2015

@adel222 zakladateľka je neaktívna, ale v blogu píše, že je presťahovaná v BA 😉
a spomína tam "mm". tak žeby sa už tak rýchlo vydala?
snáď to nemá skratku na "mamu"

caoli
18. dec 2015

@macamac asi nie, lebo v jednom prispevku koncom leta sa spomina muž. to fakt muselo byt rychle.

macamac
18. dec 2015

@caoli tak to ti poviem...bleskovka 😀 😉

cecilia68
18. dec 2015

@maminkasamko Radšej by som skončila v krízovom centre, ako takto žiť ☹ Od februára už uplynulo veľa času, tak ako ste na tom teraz s malým?