Mama sa so mnou neustále háda

30. nov 2021

caute ani neviem kde zacat ide o to ze mama sa so mnou stale hada pred rokom ma vyhodili so skoly a ona ma nuti ist na dalsiu a podla jej slov aspon dokoncit maturitu. Ale ja uz studovat nechcem mam 21 rokov chcem robit a tu je dalsi problem neviem si najst robotu a dostanem furt vinadane ze nepomaham neprispievam furt si pytam peniaze ale aj ja musim s niecoho fungovat ked idem von alebo tak nepride mi hlupe ze mi hodi daky cash dnes rano sme sa pohadali lebo sa riesim s takou babou chceli sme ist von a ona ma zrusila ze my ziadne peniaze neda citim sa ako kus hovna a neviem co mam robit. Dufal som ze po roku do mna prestane hucat najskor ziapala len kvoli skole a teraz aj kvoli robote ale neni take lahke si najst pracu a ist do podnajmu dala mi ultimatum ze ak zacnem robit alebo brigadovat mozem bivat ale nechape ze je taske najst si robotu a vzdy zacne tu temu ked som doma a je hadka

elenka.k
30. nov 2021

@cocolino234 juj, ako super si mu to napísala, alebo jej ...
Samo. aj ostatné! ako z mojich úst.

elenka.k
30. nov 2021

sa divíš, veď sme tu väčšina matky - samé by sme Ti naložili .... lenivec!!

babajaga
30. nov 2021

byt tvojou mamou vyhodim ta so svestkami von a buduj si svoj standart sam,nie uzivat jej mozole

fabrika
30. nov 2021

mala by si sa trocha nad sebou zamysliet a aspon sa snazit sa troch aspon co sa tyka penazi osamostatnit. chapem, nejde vsetko proste hned, ale ak mama nevidi ani tu najmensiu snahu, tak sa jej prosim ta necuduj

mimka1402
30. nov 2021

Sme rovesníci. Mám rôzne zdravotné problémy. Ale študujem, síce pravidelne nepracujem, ale toto čo ty robíš... Nie je ti hanba? Ja mam dennodenne výčitky sama sebe, že študujem na VŠ a nepracujem už pravidelne. A ty takto?
Si dospelý chlap, čo chceš robiť bez maturity? Už si dávno ju mohol mať a ešte v tomto čase korony, kde buďme úprimní je to ľahšie spraviť... Podľa mňa mamina by ťa hneď nevyhodila keby si nájdeš prácu a jej prispievas aspoň finančne na nájom.
Podľa gramatiky a vyjadrovania môžeš ísť niekde na stavbu a aj v dnešnej dobe sú často tam ľudia aspoň s vyučnym listom. Takže buď budeš sa ľutovať alebo začneš s tým niečo robiť....

evaachesa
30. nov 2021

Tak ty si buď úplný magor alebo troll. Dúfam že to druhé, lebo inak mi je strašné ľúto tvojich rodičov 😳

jana_eyre_2
30. nov 2021

Bože len nech nie sú moje deti takéto.. 🙏

jaskolka
30. nov 2021

Nuž keď pred rokmi brat "zavalasil" že ide preč zo školy, a ze nechce maturitu, vtedy mu otec struhol také zaucho, že stena mu dala druhé a mohol si vybrať bud maturitu alebo "dvere von". Vybral si maturitu, a po pár rokoch poďakoval mu, lebo bez nej by veru nedostal robotu, aku vždy chcel.
Takže možno.aj v tvojom prípade by "pomohla" taka vec.
A tebe sa ešte nepáči, že mama ti nehodí "cash" lebo aj ty žiť musíš? No bud rad, ze máš kde žiť celkovo, že ešte ti neukázala dvere, lebo keď nestudujes, nerobíš ani nijako nepomáhas doma,ani sa nesnažís, tak čo by si ešte chcel?
Pečene holuby do úst?
A čo si čakal, keď tu napíšeš, ze ta pochvalime? Za to, že si lenivý lajdak?

nwnw
30. nov 2021

@jaskolka mna by rodicia vyhodili iba s tym co som si za svoje kupila. 🤭

emalka
30. nov 2021

Kamosko, sklop usi, zniz z narokov a zacni pracovat hoci aj v potravinach. A kym budes tak tak ti nic nebrani hladat dalsiu pracu, nie? Neviem odkial si, ale predavaci/pokladnici v Bille nepotrebuju maturitu. Predpokladam ze to bude tak asi vsade.

Nejdem komentovat tvoj pristup k zivotu a mame, baby maju pravdu ale ty mas na zaklade neviemcoho taku vysoku mienku o sebe, ze nech si cokolvek precitas tak to bude bez efektu. Na mamine peniaze nemas ziadny narok, takze pome zarobit vlastne.
Tu mas pozicie, posielaj zivotopisy. https://bit.ly/31eSCdi

w123
30. nov 2021

zaciatky hladania prace su najtazsie, trosku si prikrasli zivotopis naber sebavedomie a posielaj si do vyroby obchodu tam kde netreba mat ziadne specialne zrucnosti a staci sa len snazit a pracovat, ak mas vodicak tak nejaky rozvoz jedla kurier ..urcite sa najde nieco

tomas115
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simdob
30. nov 2021

nečudujem sa jej vôbec. za dávnejšej doby by ťa nemilosrdne vyhnali z domu. ako pokiaľ dieťa aj keď staršie chodí do školy a snaží sa, tak si myslím, že každý rodič aj keď z posledného mu rád pomôže, no takto asi nie

zuzi56
2. dec 2021

Tvoja mama je veľmi rozumná žena, ja by som ti ešte aj po papuli naložila, možno by si sa prebral !!!