Mama stále ľutuje rodinu

30. mar 2022

Baby píšem sem anonymne schválne , pretože tu mám rodinu a nechcem aby bolo horšie ako je

Ide o to že mám rodinu , a moja mama ich stále ľutuje a stále mi hovorí že oni majú 4 deti , ako sa oni musia obracať , ako všetko zvládajú , vkuse z nich robí chudacikov a mňa už to nesmierne štve , aj som jej to povedala samozrejme ale žiadny účinok to nemalo

Popritom on ju skoro rok podvádzal , prišla na to ona(jeho žena) , prečítala si správy ako ju už nemiluje , ako od nej chce odísť , zimné bundy kúpili deťom až v polke decembra lebo sa vykašľal na deti , až keď sa na to prišlo tak im kúpil , a keď prišlo na sypanie popola si na hlavu , keď sa na to prišlo tak jeho žena dupala prvá nohami že ona s ním zostane, pre moju mamu je teraz svatica ved kto by mu už len po roku nevery, keď spával s druhou tak by mu tak rýchlo odpustil..
O mesiac na to sa prevalilo že ona má dlhy neskutočne , kvoli svojej sprostosti , on o tom vedel od začiatku ..a ja to tá sprostá z rodiny , keď prídeme niekam tak to sú svätci , oni sa pred nami robia že aký sú úžasný manželia , ako krásne si nazivaju ako múdre majú deti ..aj teraz mali sme udalosť v rodine vedia že moja dcéra bude mat hospitalizaciu , oni prídu zo všetkými 4detmi chorými , nevravím že nemali prísť ale s chorymi deťmi ? Sopel im stekal po brade všetkým štyrom 🙈..ja neviem možno som ja ťa sprostá , neviem ...on mi stále vykrikuje že máme peniaze, že som bohatá čo nie je pravda ,on vidí dom ale nevidí úver , vidí auta ale nevidí pôžičku 🤦🤷 a mamina tak ťa len ich vidí , ako im treba pomôcť lebo 4,deti ..a keď ja mám niečo tak mi povie že to je ŽIVOT MOJA ,NUŽ

annamalaga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. mar 2022

@annamalaga áno ja sa snažím ale moja mama mi o nich rozpráva aj keď sa nepýtam , ja sa práveže nestarám do nich ...a s nimi sa bavím len o deťoch ..pretože v iných témach sú mi vytykane peniaze ako mam a bla bla

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamalaga
30. mar 2022

Autorka, buď rada, kde ste, čo máte, že sa o deti staráte, mama nech im pomáha koľko chce, je to jej vec.

autor
30. mar 2022

@annamalaga ja viem máš pravdu a mám aj také chvíle že si to uvedomujem , no občas to zamrzi ...

annamalaga
30. mar 2022

Len tie deti no, veľa ich majú. Aspoň deťom občas dačo kúp. Tie budú mat pri takej rodine ťažký život.

0silvia0
30. mar 2022

Nemusis si obhajovat svoju poziciu... Nemusis s nikym sutazit o to, koho mama viac polutuje a komu viac uzna... Polutuj ich aj ty a rovno pred nou. Jasne, maju to tazke, 4 deti, fakt potrebuju pomoc, ano mama, mas pravdu. Koniec, bodka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
30. mar 2022

Je to rodina tvojho brata ? Detom kup sladkost drobnost a s mamou ak zacne o nich potvrd jej to a zmen temu

annamalaga
30. mar 2022

Mama tvoja to asi vidí, preto im pomáha, lebo ináč by bolo s nimi zle asi.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. mar 2022

@annamalaga pozor,mne nevadí že im finančné pomaha , ja si utiahnem s mužom čo vladzem , mne vadí tá morálna stránka toho všetkého, že mi ich dáva za príklad

0silvia0
30. mar 2022

A z akeho dovodu ti ich dava za priklad?

autor
30. mar 2022

@0silvia0 na veď povedz mi sama neviem , že ako sa musia obracať ,že sami nemajú ,deti aké majú šikovné...

zuzanka.zuzu
30. mar 2022

a čo je na tom zlé keď si babka pochváli vnúčatá?
a prečo by mali komukoľvek vešať na nos, že on má milenku a ona dlhy?

annamalaga
30. mar 2022

Ako neviem v com by ti mali ísť príkladom? Jej chlap nezarába , kur….. sa a ona dlhy, veď dnes nasexovat 4 deti nieje problém, tvoja mama asi tiež rozumu nezobrala, čo oni tým deťom dajú do života? Chlap sa ako obracia? V dvoch prácach? Veď nemajú nanič.

0silvia0
30. mar 2022

Asi si ich potrebuje sama pred sebou obhajit. Nevieme ci nevernik je jej syn? Ak ano, tak chce asi ututlat jeho moralku. A rychlo aj nevestu pochvali, aby len rodinka zostala pokope aby ona nemusela susedkam vysvetlovat pripadny rozvod syna? To len dedukujem🤷‍♀️
Popripade ak by prislo k rozvodu, aby sa jej rozvedene decko so 4 detmi nepristahovalo do domu?
Vyzera to na obrannu reakciu.

autor
30. mar 2022

@zuzanka.zuzu tam nejde o tie deti , oni sú na to ako vyrastajú naozaj šikovné

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamalaga
30. mar 2022

A tvoje deti niesu šikovne?

mariaveronikag
30. mar 2022

možno ich mama len ľutuje...nepripúšťaj si to, neber to tak, že Ti ich dáva za príklad. Veď Tebe je jasno, že takto žiť nechceš, vidíš aj nedostatky...nerieš.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamalaga
30. mar 2022

No uživiť 4 deti, majú hypo? Či bývajú v podnájme? Veď oni aj tebe závidia, keď vykrikujú , že máš dom.

autor
30. mar 2022

@annamalaga samozrejme že su šikovné , jasné že áno len som chcela poukázať na to že tie deti sú tiež šikovné

0silvia0
30. mar 2022

No tak divadelnici vsetci, nechaj ich zit svoje divadelne predstavenia. Skus si to nepripustat.

annamalaga
30. mar 2022

No deti sa snažia, čiže pomôž koľko môžeš, u mamy jedným uchom dnu, druhým von, máš po probléme.

autor
30. mar 2022

@annamalaga bývajú v byte v podnájme ,veď ok ale tiež mám hypo na ten dom ale tak oni nevidia

annamalaga
30. mar 2022

No vidíš, nemáš im čo závidieť, neveru, dlhy, bez vlastného bývania , 4 deti, po podnajmoch budú chodiť cely život, nič moc teda.

autor
30. mar 2022

@annamalaga
@0silvia0 áno viem máte pravdu baby , len občas to zamrzi 😏 aj teraz moja malá zostala od ich deti chorá , hospitalizáciu nám možno odrieknu a keď som povedala máme že to chytila že mohli aspoň povedať že majú choré deti tak mi povedala Nuz moja to je život ..a my na to čakáme 3mesiace ...no ozaj to je život

luccija
30. mar 2022

Asi by som mame povedala svoje.Kazdy je svojpravny ako si zariadili, tak majú.Ona dlhy, on neveru a 4 deti v podnájme ešte sa napocuvas🙂
Áno je to nespravodlivé taký je život.Rodicia väčšinou pomáhajú tým slabsim