Mamka mi bráni mať vzťah

zabinko9
10. apr 2023

Ahojte všetci.......

Potrebujem od vás radu. Som 24 ročný muž s problémom s ktorým si neviem dať rady :(. Našiel som si dievča no ale moja mama ju ani nevidela a hneď ju odcudzuje. Zaslúžim si lásku... Ja ju milujem a budem o ňu vždy bojovať ale mama je mama a trápi ma že o nej ani len počuť nechce hlavne keď je dôležitá pre mňa... :(. Myslím že chce aby som bol jej malý chlapec navždy... Čo mám robiť? Som zúfalý.......

nezabudka1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabinko9
autor
10. apr 2023

@mb2021 už som odsťahovaný

nezabudka1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabinko9
autor
10. apr 2023

@nezabudka1001 o to ide.... Nechápem prečo a neviem ako to vysvetliť.... odmieta akúkoľvek konverzáciu

maxalla
10. apr 2023

No ja teda neviem... kym mamicka nedovolia, tak mas asi smolu. A mozno by sa patrilo vypytat si od vsetkych kamaratok zivopis a nech ona vyberie tu pravu pre teba, o ktoru sa mozes uchadzat.

zuzinka888
10. apr 2023

Prestrihni pupocnu snuru ty, ked to tvoja mamka este nedokazala urobit.

nezabudka1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
10. apr 2023

A ako ti bráni? Nepusti ta na rande?

zabinko9
autor
10. apr 2023

@nezabudka1001 Mama je toho názoru že žena mi je zbytočná a že sa mám sústrediť na kariéru, ale čoskoro by som chcel plánovať aj rodinu... Chcel som zoznámiť s priateľkou no mama len nadáva a hovorí mi že si len zničim život

mirro
10. apr 2023

@zabinko9 tak tomuto neverím.

zabinko9
autor
10. apr 2023

@januska12323 hľadá v nej problémy kde ani niesu

nezabudka1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
t1nusa
10. apr 2023

@zabinko9 ak toto nie je fake, tak je smutné, že v tvojom veku nevieš robiť rozhodnutia vo svojom živote sam za seba… bude s ňou žiť tvoja mama alebo ty? vzchop sa a nehľadaj riešenie na fóre…

mimka1402
10. apr 2023

@zabinko9 Opicia láska z jej strany.
Odstrihni sa. Nech o tebe nič nevie kým sa nespamätá. Ak ťa chce mať v živote musí prijať tvoj život a smerovanie.
Verím, že mama naozaj nevidí skutočný problém a je to iba jej nesympatia.

zabinko9
autor
10. apr 2023

@t1nusa ale ja mamku ľúbim 😔

t1nusa
10. apr 2023

@zabinko9 tak ži naveky pri maminej sukni a nehľadaj si ženu…. bože kde tento svet speje 😂🙈

zabinko9
autor
10. apr 2023

@t1nusa určite jak ty by som nechcel dospievať. Ver tomu 😀

nika23t
10. apr 2023

Minule mi admin vymazal tému, kde som hľadala chýbajúci hmyz z Kauflandu pre deti, lebo porušuje pravidlá. A toto je tu normálne zverejnené a ešte tomu niekto aj verí. A autor sa pekne baví.

januska12323
10. apr 2023

Ostaň pri mamičke, ona ti nájde ženu keď uzná za vhodné, neboj nič.

nikanika97
10. apr 2023

Problém môže byť v tom, že rodičia sa odmietajú zmieriť s tým, že ich dieťa je veľké, dospelé, ma vlastný život, robí vlastne rozhodnutia, čo v praxi pre nich znamená, že už nemajú nad ním plnú kontrolu, na čo boli od jeho narodenia zvyknutí. Ja mám 26 rokov a prežívam to tiež, môj brat 33 a on tiež, takže ťa chápem. Alebo mamka ma nejaku zlú skúsenosť zo života,o ktorej nevieš, nejako si ublížila alebo ju nieco poznačilo a boji sa o teba, preto robí takúto raznu reakciu. Ženy keď sa boja, reagujú takto. Niekedy treba jednoducho zabojovať sám za seba a tieto drámy neriešiť. Mamka sa potrebuje ukľudniť, pretože neprichádza o teba, ani nezomieras. Chce to čas, kým to rozumovo pochopí. Teraz je v tom veľa emócií. Ostatní nej úctivý a neprestávaj komunikovať, zaujímať sa o ňu a pomáhať jej. Zistí, že nič zle sa nedeje. Držím palce 🙂

cacianka
10. apr 2023

@januska12323 alebo nenájde a priviaze si ho k sukni.
Mamu môžeš ľúbiť, ale uvedom si , že ťa neporodila a nevychovala aby si bol prilepeny k jej riti, ani si nenarastol ako jej tretí cecok. Vylet z hniezda, rieš si svoj život ako chces a potrebuješ ty, nie tvoja mama. Ona má svoj život, ty maj svoj. Za to že ťa porodila a vychovala má právo povedať svoj názor, ale nemá právo rozhodovať za teba, za tvoj život. Si ešte mladý, na životné rozhodnutia = založenie rodiny, ale ak ju chces v blízkej budúcnosti, svoj život smeruje k tomuto cieľu. Ale s rozvahou - vybuduj si čo najlepšie zázemie ,tzn. silnú pracovnú pozíciu, úspory, bývanie, a až potom rodinu.
Postav sa za svoj život, za svoje rozhodnutia.
PS.o akej kariére to splieta ?

maryetta
10. apr 2023

Ono nemozes chciet obe naraz.
Bud chces ostat pri mame a pocuvat ako ti diriguje zivot. Alebo chces partnerku a svoju novu rodinu.
Takto to nejde “hrat” na obe strany lebo ty budes medzi dvoma zenami a nikdy to nebude ok.
Vsetko s mierou 😉
Neraz sa hovori ze -mama ti chce len dobre. No zase vztah moze a nemusi hned vyjst. Rodina podobne. Moze byt teraz a moze az o 3-4roky-kym sa spoznate.
Ty si budes moct karieru budovat. V tomto ti zena-priatelka ma ako branit?

zabinko9
autor
10. apr 2023

Ďakujem vám všetkým za názory a rady. Už v to mám jasno. Prajem vám pekné dni 👋🏾

katkami123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
10. apr 2023

@zabinko9 mamu lubit mozes aj nadalej, ale otazky frajerok si ries sam. Ona sice moze ponadavat ale to je tak vsetko co zmoze. Je mi jej sice velmi luto, lebo nieco si tym kompenzuje ale ako dospela zena sa s tym ma vysporiadat sama, nie prenasat svoje mindraky na potomstvo. Cim skor jej nastavis hranice, tym spokojnejsie budu tvoje vztahy, pretoze takuto buducu svokru, svokru neustoji bez problemov ziadna zena. Je na tebe aby si si upratal v prioritach a aj v zivote.

esmeronka
10. apr 2023

Ty sa radšej uč na písomky čo mate po prazdninach a nevypisuj tu kraviny chlapčiatko male 🤣🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz