Manžel a jeho bývalá veľká láska

fiona83
2. jan 2013

Maminky-žienky chcem sa opýtať na váš názor.Manželovi sa ozvala jeho veľká láska,ako by ste reagovali?Sme spolu 7 rokov a máme 3 ročného syna.Manžel mi tvrdí,že o nič nejde má mňa a nášho syna.Sú v kontakte ako kamaráti,veď aj s inými bývalými sa pozdraví,porozpráva.Ale toto je iné...mne stále chodí po rozume,čo ak sa v ňom ozvú jeho staré city?A bola medzi nimi naozaj veľká láska...Stretnúť sa s ňou nemôže,býva od nás dosť ďaleko,ale mám strach,že k tomu príde...

didi44
4. mar 2013

....Velka laska...postel praska....a ked k tomu pride..uz sa s tym vo vacsine pripadov neda nic robit....ale vzdy takato velka laska prichadza len z utrob zenskeho tela...chlapovi totiz zvacsa ide len o to jedno...a to je ta pomyselna ciarka... 😀

danielabak
6. jún 2014

NO LEN ABY NECHCELA ROZBIT RODINU,STALO SA TO AJ NAM....MANZEL,PREDTYM AKO SME SA POZNALI MAL 13 ROCNY VZTAH S DOTYCNOU SA ROZISIEL,SPOZNAL MNA A DO ROKA SME BOLI MANZELIA A TO SME MALI DVA CIRKEVNE SOBASE [KATOLICKY A PRAVOSLAVNY]CO MU TA JEHO BYVALA AJ VYKRICALA.SME MANZELIA 6 ROKOV A TA JEHO BYVALA MU CELY CAS VYVOLAVALA [MILUJEM TA,STRASNE MI CHYBAS....] MANZEL,SOM BOLA PRI TELEFONE JEJ NAHRESIL,AZ SOM JU LUTOVALA,CI MU CHCE ROZBIT MANZELSTVO,ZE KEBY JU BOL CHCEL,TAK J........, SU AJ TAKE ZENY,ALEBO SA MU CHCE POMSTIT,PRETOZE SI NEZOBRAL JU,A ONA SA CITY OKLAMANA.TERAZ VOLA MENEJ,ALE ESTE STANE. JA BY SOM TO NEBRALA NA LAHKU VAHU,VED NECH SI DOTYCNA HLADA MEDZI SLOBODNYMI MUZMI,LEN KED JE V TOM ISTY ZAMER...ALE JE TO UBOHE A PONIZUJUCE. Z MOJEJ SKUSENOSTI VIEM, ZE NIE JE TO NEVINNE,ALE ZALEZI NA MUZOVY,AKY POSTOJ ZAUJME

nefertiti5843
7. nov 2019

@sue Ty nepoznáš príslovie "príležitosť robí zlodeja" ? Kávičky a spomínanie na staré dobré časy môžu padnúť aj do vodorovnej polohy...A ak niekto bude tvrdiť, že "nikdy" by ma nepodviedol, tak klame...lebo človek si nemôže byť istý ničím, len smrťou 😅

dzulik_
7. nov 2019

@nefertiti5843 táto téma je stará 6 rokov 🤣🤣

nefertiti5843
7. nov 2019

@dzulik_ A ?

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz