Manžel a jeho mladá šéfka

ella1988
16. okt 2014

Chcela by som vedieť váš názor na toto: Môj manžel sa práve zamestnal v novej práci. On je všeobene k ľuďom úctivý, milý, ochotný, priateľský atď. Asi týždeň sa zaučuje a je v neustálom kontakte so svojou novou šéfkou , ktorá je slobodná, dobre vyzerajúca ambiciozna atď. O týždeň idú SPOLU len oni dvaja na služobku. Mám obavy, nejde o žiarlivosť ale skôr strach, proste sa bojím , aby si ona nevysvetlila jeho úctivé, usmievkavé správanie sa voči nej ako nejakú naklonnosť. Je jasné, že chce v novej práci urobiť dojem, ale myslím si,že by si mal udržať odstup.
Doteraz pracoval v kolektíve so šéfom a pár kolegyňami, ktoré mi nejaké starosti nerobili.

filipal
16. okt 2014

@miskap2111 no to hadam nie?! ja chapem obozretnost inac. 🙂 ak ma poziada sama zakladatelka tak jej poradim, tebe snad radit netreba nie?

hradnapani
16. okt 2014

@ella1988 ano, toto moze zohravat svoju ulohu. Ale nedopust, aby to napachalo nejake zavaznejsie skody. Lebo toto uz je podozrievavost az ziarlivost.

filipal
16. okt 2014

@david1991 asi mas skusenosti s bratislavskymi zlatokopkami! 🙂 Ale zase tie si vyberaju aspon sefa, nie podriadeneho. 🙂

natalym
16. okt 2014

@janaochi Osteň pochybností vie spraviť z komára somára. Ja som to už ďalej neto.

canama
16. okt 2014

@natalym No veď toto, že chalan ešte ani príležitosť nedostal, a už je s nebo neverník. Každá najlepšie vieme čo mame doma a podľa toho posudzujeme aj okolie.

filipal
16. okt 2014

@canama alebo sa niekto uci z cudzich chyb....neber to v zlom, ale ja mam napriklad fakt typicky verneho chlapa. Takze neusudzujem podla svojich vlastnych skusenosti. Ale to neznamena, ze nevidim zlo, nepocujem zlo.

lubkavargova1
16. okt 2014

Nuz pokial ta lubi tak nebude nic....a to ze je sefka mlada a atd...co ma byt nejaka stara ropucha? To za sociku bolo. Teraz je svet pre mladych sefov a tot su zamerany na karieru...neboj, mladu skor zaujima to aby zarobil viac nez to, aby zbalila nejakeho chlapa co je jej podriadeny. To by bolo pod uroven.

Ale pokial budes rypat do manzela, a nedas mu s tym pokoj tak rataj ze onedlho mas rozvodove papiere na stole 😀 😀 😀 😀

natalym
16. okt 2014

@filipal Ale čo ona má s tým podľa Teba urobiť. Správať sa ako harpya, držať ho doma na reťazi a nakoniec ani nemal v ume nejakú babu a kua rád ujde. Baby, už neriešte.

ladkyna
16. okt 2014

čítam "manžel a jeho mladá štetka" a tešila som sa na peprnú diskusiu 😀

heni79
16. okt 2014

@ella1988
Mne len nie je jasné, prečo so myslíš, že by mladá ambiciózna žena mala ísť práve po tvojom mužovi? 😕 Sama píšeš, že je v tej práci týždeň. O tej žene dokopy nič nevie ani on, nie ešte ty! Ako vieš, že ona nemá partnera, napr.? Odsúdila si ju - ani nevieš kto to je. A že nedôveruješ svojmu mužovi - to by si mala riešiť s ním. Lebo z tvojich riadkov jasne vyplýva, že mu neveríš. A je to žiarlivosť, hoci si to nechceš pomenovať. 😅

janaochi
16. okt 2014

@heni79 prečo??Lebo príležitosť robí zlodeja. Ja už mužom neverííííííííím.Ani tej ich nehynúdej láske.

filipal
16. okt 2014

@natalym myslis si, ze tebou spominane metody zabrania nevere? nezabrani jej nic. Obozretnost je na mieste, az ked sa manzel vrati zo sluzobky. vtedy treba davat pozor, ci sa nieco nedeje.

canama
16. okt 2014

@filipal teraz si ma pobavila, myslela som si že je možné dokázať len neveru, nie vernosť. 🙂 Samozrejme to že niekomu dôverujem neznamená že som zaslepená...dôveruj ale preveruj. 🙂

janaochi
16. okt 2014

@lubkavargova1 Ľúbenie nemá nič s tým, či muž ženu podvedie.Oni to majú v hlave usporiadané inak.Bohužiaľ.

zuzka_puska
16. okt 2014

@ella1988 neriesila by som to, vobec... ty sice tvrdis, ze neziarlis - avsak zamysli sa 🙂 keby si neziarlila, takuto otazku sem urcite nedas. Priznaj si to v prvom rade sama pred sebou. tvoja sefka je mlada, ambiciozna, myslis ze cielom takejto zeny je ulovit prave nejakeho svojho zamestnanca?? Nemyslim si, taketo zeny rubu vyssie, ver mi 🙂 Nechaj to tak, neries a nestresuj. Inak tvoj muz moze pocitit, ze nechce doma ziarlivu zensku,a poobzera sa inde - a sefka to nebude 🙂 papa, vela stastia

filipal
16. okt 2014

@canama nerozumiem, ale s tym, ze doveruj, ale preveruj plne suhlasim! je to aj moje kredo, sice v inych oblastiach zivota, ale nevadi! velmi pragmaticky nazor. 🙂

natalym
16. okt 2014

@filipal Jasné, že nie, tak som to aj myslela.

janaochi
16. okt 2014

@zuzka_puska no,ale vieš,keď netečie,nech aspoň kvapká.

zuzka_puska
16. okt 2014

@janaochi vsak hej, mozno teraz prave nikoho nema, je nezadana, tak preco si neuzit aj so zamestnancom? 🙂 vsak v pohode...mozno autorka mala poslat aj fotku manzela, hned by sme vedeli lepsie posudit situaciu...hehe..... Neviem no, ja myslim, ze ona svoje postavenie neohrozi. Ma dobru poziciu kedze je sefka, za nejaky ulet s podriadenym by jej mohlo kadeco hrozit...teda ja sa drzim toho, ze jej je praca prednejsia ako nejaky zenaty muz s detmi 🙂 🙂 Ale, clovek nikdy nevie, mozno uletik im obom padne vhod, ktovie 🙂

janaochi
16. okt 2014

@zuzka_puska no veď to.presne si to vystihla. 😉

zuzka_puska
16. okt 2014

@janaochi kazdopadne verim, ze ak by sa aj nieco stalo, manzelka sa to nedozvie, takze zbytocne sa trapi 🙂 azda ziaden muz neprikvitol domov zo sluzobky a nespustil "...ahoj milacik ako sa mi mas, vies co mal som sa dobre, podvadzal som ta ako sa len dalo...." aspon nepoznam zenu ktorej by sa takto manzel priznal 🙂 ruku na srdce, co robi na sluzobkach ten moj? a ten tvoj? to nikto nevie 🙂

heni79
16. okt 2014

@janaochi
Len ja stále nechápem, prečo by tá mladá šéfka mala mať záujem práve o jej muža. Ak je mladá, atraktívna a má aj dobré postavenie, tak - bez urážky - má podľa mňa na viac, ako na manžela zakladateľky. Ak naozaj spĺňa tie atribúty, ako bolo písané v úvode, tak si môže vyberať. Či ten dotyčnej manžel je nejaký extra, či ako?
To, že ona mužovi neverí, je už o inom.
A že ty neveríš mužom všeobecne, tiež. 😒

miskap2111
16. okt 2014

@filipal asi sme sa nepochopili. Akákoľvek obozretnosť- či už pred, alebo po služobke, jej nijako nepomôže. Len sa bude sama trápiť, bude ho ťahať za slovíčka, bude si všímať možno aj nepodstatné detaily atď. Tá "obozretnosť" jej bude len škodu a nič tým nedosiahne. Ak si myslíš, že áno, tak si to prosím napíš- rada sa niečo dozviem, čo neviem.

zuzka_puska
16. okt 2014

@heni79 vsak to, ani ja nechapem 🙂 sorry ze sa zapajam takto do vasej debaty no ale..... vyssie som pisala, ze keby pani pridala fotku manzela, mozno by sme posudili lepsie 🙂 Mozno ze to nejaky krasavec, krasna tvaricka, dokonale telo.....v tom pripade by som brala aj zamestnanca - avsak urcite len na ulet 🙂

janaochi
16. okt 2014

@heni79 možno len tak, aby si užila večer, vieš koľké ja tak poznám, čo nevedia,prečo to urobili??Jednoducho len tak,že bol čas,príležitosť a tak. Ak jej je sympatický,samozrejme.

filipal
16. okt 2014

@miskap2111 Miska, ano, s neverou sa da nieco robit az po. pisem o tom vyssie. Ale tak daleko som sa dostat nechcela. a hlavne nie s tebou, kedze ty problem nemas. Pozri, zareagovala som na teba trochu podrazdene, lebo sama si ma oslovila. nejako to nemam rada, ked reagujem na prispevok zakladatelky a nejaka diskutujuca ma potrebu rozoberat prave moj prispevok. Povedz uprimne, ty to mas rada?

ella1988
autor
16. okt 2014

@filipal ja by som si tu radu velmi rada od Teba prečítala 🙂

miskap2111
16. okt 2014

@filipal mne osobne to nevadí. Keď má niekto potrebu vyjadriť sa k môjmu príspevku/názoru, nech to tak urobí- mňa to neobťažuje. Práve naopak- som rada, keď to povie, čokoľvek to je. Ja mám rada otvorenosť a vážim si ľudí, ktorý mi otvorene povedia, čo si myslia, aj keď nemusím súhlasiť s ich názorom. Takže žiadne obavy- ani som si nevšimla, že si podráždene reagovala. Ale čo sa týka samotnej témy, ak sama nemáš skúsenosti s neverou, tak vždy tvoj názor bude znieť len teoreticky. Ja sama s neverou skúsenosti mám a ver mi, žiadna ostražitosť, ani nedoverčivosť jej nezabránila.

filipal
16. okt 2014

@ella1988 Elli, vid prispevok o 18:06

filipal
16. okt 2014

@miskap2111
@ella1988 babyyyy, neblaznite, kopirujem svoj vlastny prispevok, ved to pisem aj ja o siestej.
som sem nakukla, ale nevladzem stale opakovat dokola. ved sa citajme navzajom poriadne. ☹ 😝
a cafte 😉 , lucim sa, fakt som sem skocila na chvilku...

filipal @natalym myslis si, ze tebou spominane metody zabrania nevere? nezabrani jej nic. Obozretnost je na mieste, az ked sa manzel vrati zo sluzobky. vtedy treba davat pozor, ci sa nieco nedeje.
Dnes o 18:05 • Odpovedz • Pošli IP •