Manžel a jeho rodina

luluba22
13. feb 2014

baby prosim vas povedzte mi svoj nazor... co by ste robili ja uz neviem co robit?... ked sme zacali s manzelom chodit nepacilo sa to jeho bratovi a jeho zene a dali to aj najavo hadkou po druhom raze ako ma videli. jeho mama ma trpi lebo som jeho zena ale da mi to aj patricne pocit o deti sa mi strat nechce velmi teda podla nalady. Najradsej sa pechadza aby vsetci videli aka dobra starka a ked potrebujem aby ich postrazila nechce velmi, parkrat mi povedala že nech si ich vezmem so sebou. A z toho vsetkeho som najhorsia ja mm si stoji za svojou rodinou jemu nevadi ze je jeho mat taka ku mne bratovi sa vtiera aj napriek tomu ze utocia na mna na nase deti a ked nieco na nich poviem na jeho brata a mat tak ja som ta najhorsia. ja sa v tomoto vztahu dusim ja uz neviem co mam robit. vobec niesom stastna, ja uz ani neviem co je to laska neha a mat niekoho rad ako partnera. ja uz nevladzem :(

elina25
13. feb 2014

@luluba22 hahahha to presne môj mamkin maznáčik!!! čo povie madam svokra je sväté,tak si synčekov naučila skákať jak ona pyska...Ja už tiež nemám ani nervy ani silu toto riešiť....

elina25
13. feb 2014

@luluba22 a to ešte nemáš tak ako ja že jej môj muž niečo povedal a už začala plakať...a najnovšie jak somár všetko jej pritakáva a sa raz naserem od neho vezmem saky-paky sa môže maceri podakovať...

ritusuk
13. feb 2014

jeho mama nema povinnost starat sa Ti o deti.rodina ste vy-ty,manzel,deti.na margo brata by som sa (byt Tebou) prestala vyjadrovat.sustred sa na vlastny smer,stastie,na svoje deti,na manzela.zacni pracovat na svojom vztahu-aby si vedela co je to ta neha,laska,muz je mozno uz tiez otraveny z tych konfliktov.viem z vlastnej skusenosti,ako velmi dokazu zeny dramatizovat a vybicovat situaciu,okolie je casto len taka mala iskricka,ale to,ci rozduchas ohen alebo dupnes a uhasis,to je len na Tebe.

kveta
13. feb 2014

@luluba22 Pripravuj sa na rozvod.

luluba22
autor
13. feb 2014

@elina25 aj ta furt do placu sa pusta chudinka...
@ritusuk ja viem ze nema povinnost ale ja si deti nemam kde dat ked potrebujem si ist nieco vybavit lwbo tu nemam nikoho. Nie je povinna to je pravda. Manzel chodi prec na cely tyzden . A co sa tyka brata ten sa mu otocil chrbtom uz davnoako sme zacali my dvaja vdaka jeho zene., ktora rada intriguje. A ja neznesiem ked niekto robi rozbroje a tomu cliveku sa este treba este vtierat. Keby som videlaze jeho brat neda na svojho brata dopustit ok je to v poriadku ale tak tinefunguje. Ja nemam nic protitomu aby spolu vychadzali lennech sa nevtiera niekomy kto o dobry vztah nestoji. Nedramatizujem nebola bysi inakna tom ako ja to by si musela poznat situaciu, myslus ze ma clovek chut po nezaujme chlapa este nieco rozduchat? Niesom ten typ aby som sa chlapovi podkladala mam svoju hrdost. On by mal bojovat nie ja

luluba22
autor
13. feb 2014

@kveta tiez si myslim

misinka26
13. feb 2014

@elina25 HIHI ty máš doma môjho muža ????@ luluba22 naša madam kráľovná je niečo podobné, človek sa na ňu len krivo pozrie a už rumázga a celej rodine vykladá aká je ona chuderka ... muž si za ňou stojí ako hlúpy, lebo však ona mu ževraj dala všetko, tým teda myslí, že podvádzala jeho otca a tak prišiel o otca, že si nabrala úverov a tie musí teraz môj muž splácať, že musel odísť zo školy a začať pracovať lebo madam potrebovala prachy atď ... proste mamička roka 🙂 Ale môj muž je ako slepý a hluchý čo sa jej osoby týka ... stará býva s nami, zo začiatku to vyzeralo ako super nápad, aká som ja bola hlúpa a nepočúvala mamu keď mi dobre radila nech žijeme sami, ale čo mladosť pochabosť ... takže milosť madam hovno doma robí, nespláchne po sebe záchod, neumyje si po ňom ruky, neumyje si vaňu po sebe, ani tanier ani nič, od kedy som tu tak ani raz nechytila do ruky vysávač, handru, či iný čistiaci prostriedok, okná umývam zásadne ja, a vlastne všetko riadim len ja, ale na bordel to je expert, všade kde príde je ako po výbuchu, ja som sa už toľko naplakala a nanadávala že mi z toho bolo až zle, aj odísť som milión krát chcela, veď čo ja nie som slúžka ale muž ma vždy nejak uhovoril, že je to len dočasné a že sa odsťahujeme ... my z nášho bytu 🙂 🙂 🙂 a čo sa týka malého o toho ani nezakopne ...a jasné, že ja som tá najhoršia vždy ... takže kľud, pokoj a rozvahu, jej sa to všetko razvráti 🙂

elina25
13. feb 2014

@luluba22 podľa mňa rozvod nieje riešenie mne sa svokra prosila ked som chcela od muža ísť preč a som myslela že sa všetko zmení ale prd makový!

luluba22
autor
13. feb 2014

Zle som sa vyjadrila v uvode nie starat sa mi o deti- starat sa vtedy ked potrebujem ist k lekarovi alebo nieco vybavit. Takze postrazit mi ich velmi nechce! Nedaj boh aby sa musela starat o nich

luluba22
autor
13. feb 2014

@misinka26 ako dlho takto zijete? s nou?

misinka26
13. feb 2014

@luluba22 už skoro dva a pol roka ☹ ☹

misinka26
13. feb 2014

@luluba22 🙂 ja som musela dať malého do jasiel alebo opatrovateľke ak som si chcela niečo vybaviť a to svokra robí len poobede 4 hodinky ako vychoška takže doobeda by mi malého kľudne mohla postrážiť, ale nie ona to robí naschval ...

luluba22
autor
13. feb 2014

@misinka26 fuuu no a vyzera to tak že by ste sa stahovali teda nejaky naznak pripravy na to? vies mna uz trikrat odmietla inak jej deti nedavam lebo ja nemam problem to len naozaj vtedy ked nieco dolezite potrebujem aj to len na hodinku max dve. tato nerobi nikde je doma

luluba22
autor
13. feb 2014

@elina25 povedz mi a co mam robit? mozme zit spolu v jednej domacnosti aj tak je prec cez týzdena cez vikend u matky a fungovat tak ako do teraz len ako cudzi ludia... tak by to aj slo

elina25
13. feb 2014

@misinka26 to su dvojčatá zamenené 😀 Moja ma zas všade ohovára robí napriek a mužovi volá a na mňa nadáva a on jej nč nepovie,ešte ja ostanem tota suka a madam stará pletka najlepšia na svete

misinka26
13. feb 2014

@luluba22 No ja som ešte na RD, ale už sa hrabem do práce aby sme to mohli poriešiť, lebo z jedneho platu by sme to teda nezvládli ☹ ☹ Ja jej tiež malého nedávam, ja sa nikomu doprosovať nebudem len mi je ľúto, že moja mama, ktorá je odomňa 250 km by sa rozkrájala aby mohla malého postrážiť a táto ,, osoba ,, je tak bezcitná a bezohľadná, že kašle na neho ... ja si to radšej zariadim sama a mám pokoj ...

elina25
13. feb 2014

@luluba22 musíte sa porozprávať a mu povec že chceš odísť lebo nevládzeš ja som tiež mojemu povedala že nadáva na mňa jeho macir a tak sa mi prosí ked poviem že alive derča.....A toľko čo mi už svokra naubližovala a naponižovala že konec....

misinka26
13. feb 2014

@elina25 Joj to že na mňa nemá pekného slova to som si už zvykla a to že ma všade ohovára, to mi je jedno, chvala bohu aspoň v tomto môj muž za mnou stojí a neverí jej ani pol slova keď sa mu sťažuje, inak by sme už dávno boli rozvedení ...

luluba22
autor
13. feb 2014

@elina25 tento je za to aby sme sa rozisli... ked mu poviem ci mu nevadi ze nebude s detmi tak mi povie co uz... co mam robit on je strasny sebec ani naznak toho ze by sme boli rodina alebo co... my nemame pevny vztah my niesme spolu denne nemame potrebu travit svoj cas spolu... on ked pride domov tak mi iba viac zavadzia ako by som sa tesila na neho neviem si jednoducho zvyknut na neho lebo ja uz mam svoj rezim... a on tak isto... kus je doma a cely vikend pri maminke..a strasny sebec je strasny...

elina25
13. feb 2014

@misinka26 ja vlastne ani neviem čo mám robiť leno moj jeden deň povie tak a na druhý inak,,,,on si mal vziať za ženu jeho mamičku a boli by šťastní až do smrti....Hlavne ze ako tam býval sa nemohol dočkať aby sme išli preč

bejbinka
13. feb 2014

@luluba22 nemusis sa ospravedlnovat...podla mna je normalne, ze babka postrazi deti...od coho je potom babka, okrem ineho?nezavidim Ti veru, lebo ta najhorsia varianta, ked je svokra mrcha, je, ked zenaty chlap si nestoji za svojou zenou a detmi, ale je naviazany v prvom rade na svoju mamicku. Rodicom treba pomoct, ked su v nudzi, ale raz ked sa ozenim, tak by mala byt na prvom mieste zena a moje deti. Ja tiez s manzelovou rodinou nevychadzam, nie ze by som nechcela, ale z ich strany bol od zaciatku problem. Ja som tiez nebola z nich vo vytrzeni, ale brala som ich takych aki su, no ale teraz je situacia taka, ze spolu nekomunikujeme vobec. U mna je ale podstatne to, ze mm stoji pri mne...si predstav, ze svokra chcela, aby sme sa rozviedli...tak toto ked by Ti povedala do oci ako mne, tak veru to rodinne vztahy neutuzi a ani neviem, preco to vlastne chce. Len dupkala nohou, ze ona chce rozvod a rozvod a rozvod... 😝

elina25
13. feb 2014

@luluba22 ale prečo je vlastne pri mamke?

stanulienkat
13. feb 2014

Ved si vedela do akeho vztahu ides. Pises,ze ta nemali radi odzaciatku. Len zalubeny clovek asi nerozmysla pragmaticky.

elina25
13. feb 2014

@bejbinka ja si myslím že mojemu keby to jeho mamička navrhla tak veru tak urobi....Moja svokra potrebuje zakryť to aku hanbu porobili jej synovia tak si to vybíja na mne jedno čo neľutujem že mám dcérku inak mám tak akurát dosť všetkého,,,,To aspoň máš super že ťa muž zastane

luluba22
autor
13. feb 2014

@elina25 on pride v piatok domov ide pre malho do skolky a uz je tam... v sobotu ide s detmi von volam mu kde si no kde asi poobede to iste nedela detto a ja som sama nemam sa s kym porozpravat a ked sa chcem s nim on nema naladu na mna alebo si chce oddychnut alebo chce spat...
@bejbinka tato je falosna tiež nechcela aby sme boli spolu ja som mlada on uz ide mat skoro 40r. tak povedala ze on sa mal zenit uz davno a že ja som mlada pre neho. cakali sme druhe babo tak hned bol komentar že sme sa poponahlali s druhym

bejbinka
13. feb 2014

@ elina25 To ano, ale je to aj tak blbe, lebo ona mi vynadala vtedy do vselijakych, dokonca pourazala aj moju rodinu (bola vtedy jak posadnuta diablom...z nicoho nic sa do mna pustila a ja som ju v zivote taku nevidela...asi daco v sebe dusila uz dlhsie alebo co), tak sa teraz nerozpravame vobec...ani manzel s nou, hoci ona mu pisala smsku na narodeniny a bola ohromne urazena, ked jej nic neodpisal...celkovo je to ale nanic, lebo neviem, co poviem svojej dcerke, ze ma sice babku, ale je to hlupana a nerozpravame sa...ale aspon ju nemam na ociach ako Ty, lebo nebyva v tom istom meste ako my, chvalabohu za to 🙄

elina25
13. feb 2014

@luluba22 môj tiež v sobotu mi oznámil že ide k mamičke do šariša už ho tam kare ísť a že berie aj malú,asi zabudol kto je jej zákonný zástupca....

elina25
13. feb 2014

@bejbinka o mne už toto čo ona narozprávala ani Ewita taký román nevymyslí....Tak ako som ju mala rada ju z duše neznášam...a môj ak nezmení správanie čo si myslím že nezmení tak koniec ja mám kde ísť a on nech ide k jeho super-dokonalej-pretvárnej mamičke

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbinka
13. feb 2014

@elina25 ved toto, ja som to od nej brala ako hroznu zradu, ze ma tak pocastovala nadavkami...ja som sa vzdy pekne o nej vyjadrovala, este aj doma som sa jej zastala, ked dakedy moja mama nieco utrusila na nu, aj ked sme boli u nej na navsteve, tak vzdy len pekne...takze v jednej sekunde sa to zmenilo...asi ako u Teba...z mam rada na neznasam...smutne, ale co uz s tym...mne je luto ale hlavne mojho manzela, je to jeho mater a sam mi povedal, ze nechape, co sa jej porobilo, ze daky skrat dostala alebo co...vysledok je ten, ze vlastne rozostvala celu rodinu. A ano, aj moja svokrusa je vzdy akuratna, ma pravdu, obcas sa tvari ako naivka, ale az teraz som ju prekukla, ze to ona naschval...taka ticha voda...a ja som ju este aj lutovala, lebo sama ma manzelstvo nanic a so svokrom stale zije, lebo je katolicka...ale od syna ziada rozvod, hoci on ho nechce 🙄