Manžel a kolegyňa

annauk
2. júl 2014

Ahojte, neviem ci to na mna vplyva to pocasie alebo mi uz hrabe ked som teraz dlhsie doma, ale...chcela by som vediet vas nazor ci je to podla vas uplne ok.
Manzel mi jeden den spominal ze sa mu v praci prihovorila kolegyna ze ho pozna z vysky, ale nevedel si spomenut ako sa vola. Tym to haslo, jeden den som sa opytala ci su v kontakte tak vraj prehodili par slov....
Kedze nemam notebook, poziciavam si manzelov pracovny a kym je manzel s dcerkou tak surfujem. A bum vidim v otvorenom outlooku maily medzi tou kolegynou a mojim manzelom kde jej vypisoval ci ma trosku casu ze ci by s nim nesla na kavu. Tak sa dohodli ze ona ma volno v stvrtok alebo piatok ze sa stretnu.
Stvrtok a piatok robi manzel z domu tak som sa ho dnes pytala ze ci teda ostane doma a nieeee musi ist do roboty samozrejme.
Myslite ze je to v pohodicke ze sa takto kolegovci stretavaju? Ja neviem, ja som vzdy taketo pozvania odmietla a uz vobec som ich neiniciovala lebo mi to prislo trosku divne. Co myslite?

soporova
7. júl 2014

@bobrik_tt ale on poprel ze tu zenu co pozyva vobec pozna🙂

mariuskaa
7. júl 2014

.

alexandra1104
7. júl 2014

@annauk nie toto normalne neni chlap nechodi len tak s inou na kavu a este ti to ani nepovie

sono2
7. júl 2014

@annauk a samozrejme sa ho opýtaj ako bolo k piatok alebo štvrtok v práci. Piatok to idú že. No a ja by som to naňho rozbalilia., keby mi nepovedal že ide s kamarátkou z výšky, teda bol na káve. Alebo by som dala taký manéver, že ideš cez víkend na kávu s dávnym kamarátom. Že či by mu to nevadilo. Že ty chceš byť úprimná a už dopredu sa ho pýtaš, lebo mu nechceš ublížiť. A ak bude stale hrať hlupáka, by som sa ho opýtala že či by mi aj on o takej káve povedal. Proste ho psychologicky donútiť sa priznať. No a keď stale bude hrať na mŕtveho., by som sa opýtala., že či sa momentálne citi dobre., že keď klame a to by som sa už nepoznala. Ak ťa donúti až takto reagovať veď uvidíš. A potom presne ako baby striktne povedať., že sa také kávy nehodia a koniec. Môj manžel by ti sám povedal., že to ok neni. A to sme desať rokov spolu. Občas sa ho pýtam tu dám nejakú situáciu že čo on od to. A presne viem., čo by povedal. Čo má ženatý chlap chodiť čo po kávach. Sám s nejakou babou. Je jedno odkiaľ.

sono2
7. júl 2014

Aha tak už je po. Ako to dopadlo ???

srnqqa
7. júl 2014

@bobrik_tt pokojný deň s mojou rodinou som myslela.. alebo pokojný život s nimi, ako dieťa, puberťáčka, študentka VŠ.... a práve preto možno silou mocou trvám na pravde. Nevadí mi, ak by šiel na kávu s kýmkoľvek, a ak by to zatajil, nemyslím hneď na neveru, aby bolo jasné, ale je to nefér... prečo klamať v takýchto jednoduchých záležitostiach? Iná vec by bola, ak by som mu preto robila scény - tam to aj pochopím. Ale ak je jasné, že to zoberiem v pohodičke, tak nevidím dôvod utajovať skutočnosti 😉

adamuska
7. júl 2014

@paladin držím ti palce nech sa to so ženou urovná. Aj keď tá veliká škvrna tam bude vždy visieť. Snaž sa. Jedno ale nepochopím ako si mohol využiť situáciu a začať si s takou "čo nechceš mať doma" toto nepochopím, to akože keď sú doma banálne problémy-tzv. problémy bežného dňa" tak ťa niekto začne baliť, hneď sa chopíš príležitosti? Lebo toto sa ti môže stať aj nabudúce....

zuzana450
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina34
23. júl 2014

nestiham citat vsetko co ti napisali ostatne babenky, ale okamzite mi blikla kontrolka, hej tu sa zacina novy milenecky vztah. takze je to na tebe aby si to stopla kym sa da ak sa da.

bearuska
24. júl 2014

Cojaviem...ked chlap chce nejaky milenecky vztah tak tym ze zatrhnes tuto kavu vela nezmenis. Ja si myslim, ze je to ok, normalne sa s nim o tom porozpravaj a nehraj zbytocne ziarlivostne divadielka, niesme vo filmoch 🙂 uvidis, ze o nic neslo...mozno isiel skutocne aj do prace a az potom na kafe

v_alika12
24. júl 2014

zaujimalo by ma,ako to dopadlo

mirtill
25. júl 2014

Toto ,,nem dopadne dobre,, 🙂 sedliacky rozum také niečo nepripúšťa,kedˇna kávu,tak všetci spolu,môžu byť kamoši,ale aj s manželkou,ženatého chlapa nemá čo pozívať kolegyňa na kávu,jedine v práci z automatu,a ženatý nemá čo ísť s cudzou na kávu,hoci je to kolegyňa a bývalá spolužiačka,nech pozve aj manželku a predstaví jej 🙂

iwusik888
25. júl 2014

@mirtil mas pravdu,som zasadne proti kavickam s koleginami! a uz vôbec nie v baroch a tak isto z automatov,nakolko poznam taku ,,automatovu kavicku" ktora dopadla neverou! pociatocny impulz treba hned v zarodku znicit,obzvlast ak o tom vieme a urcite to netreba podporovat ale brat vazne!!!

lucinkaboz
28. júl 2014

Zastav to v začiatkoch,ale žiadna histeria,kludne napís tej kolegyni,čo tym sleduje...a daj jej najavo,že si to neželáš,taktiež manzelovi,nie je normálne,aby vysedával na kávičke s kolegynou....nech si ide na kavičku s kolegom,ale práve s tebou....chlapi si potrebuju dokazovať...akí su playboji...aki su uzasni a ako baby po nich idu.....v tom lepsiom prípade....

cvoky8
28. júl 2014

@annauk tak akosi si nám nepovedala ako to dopadlo?? HMMM???

macamac
28. júl 2014

@cvoky8 asi ani už neodpovie - je neaktívna

cvoky8
28. júl 2014

@macamac šak to.. nahodí sem niečo a potom ani nedá vedieť ako to dopadlo... alebo to dopadlo tak zle že radšej ani neche písať

barborachors
15. júl 2019

Nie je to OK. A nie je ok mu to ani vycitat, ani patrat po kolegyni. A nie je ok zasa neurobit vôbec nic. Na tvojom mieste by som tesne pred stretnutim zariadila spolocne plnenie si manzelskych povinností. Ked bude bez hormonov, bude ako leco a kolegyna moze prist s vystrihom az po zem, az na to, ze on bude K.O. " a to uz ok je 🙂

dasenka352014
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lune
Autor odpoveď zmazal
Zobraz