Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - to je ono. ze my to mame uplne otocene. ja som ta, co chce, on je ten, co odmieta... preto mi to prichodi take trosku NA HLAVU PADNUTE.... 😖

mixka
25. nov 2006

ellen, mne nedakuj, ja dnes naozaj davam strelene rady 😀 aj ajke som radila v inej teme 😀

ajka23
25. nov 2006

aj ja som u nas ta, co chce stale a on je ten, co je unaveny a boli ho hlava... 😒 asi som mala byt chlap a on baba... 😀 😀 😀

ellen
autor
25. nov 2006

ved prave, ze my sme este cerstvi...
mixka- u nas je to prave naopak. ja som ta, co chce, on je ten, co odmieta....ja-muz, on-zena... neviem, preco to tak je... tak mi napiste, ako vas muz presvedci 😀

ajka23
25. nov 2006

mixka, ved ty si dobry radca... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mixka
25. nov 2006

u nas bol sexu chtivy vzdy on... 😀 ja mam tiez sex rada, ale nemam kedy vyvyjat aktivitu 😀

ellen
autor
25. nov 2006

aj strelne rady mozu pomoct 🙂

ajka23
25. nov 2006

jeeeej mixka, to by som chcela zazit... 😅 😅 😅 😅 😅

ellen
autor
25. nov 2006

ved je klasika, ze zena nechce, ked ju boli hlava. mna ked boli hlava, tak mi na to najlepsie pomoze sex... som preto chora? alebo ako to mam brat, ako sa mam brat sama?

mixka
25. nov 2006

ellen, to je fakt, niekedy je haluz to najlepsie riesenie. ale napadlo ma teraz seriozne vazne, nemoze mat nejaky zdravotny problem a hanbi sa ti to povedat ??? myslim s fesakom...

mixka
25. nov 2006

ajka, keby to nebol manzel, tak ti ho na mesiac zicnem 😀 😀 😀

ellen
autor
25. nov 2006

ajka- ze, aj ja by som brala, keby ma v noci zobudi, alebo ma zobudi snahou... to by boli asi vianoce... ale asi vianoce dalekej buducnosti 🙂

ajka23
25. nov 2006

mixka, kam ty chodis na tie napady... 😎 😎 😎 ale, nie, ja len, ze ma to ani nenapadlo... ja sa skor uberam tym perverznejsim smerom... 😎 😎 😎

mixka
25. nov 2006

moj manzel sniva o tom, ze ho ja zobudim svojou snahou, len je blbe, ze ja spim viac, ako on 😀 ale asi si dam raz budik 😀

ellen
autor
25. nov 2006

teraz neviem. kontrola prebehla 😀 neviem, ci mas nieco konkretne na mysli... pravdupovediac, neviem, ako to bude s detmi, lebo ma bolest, ked sme bez prezervativu... takze ten je vzdy po ruke... ale inak... fakt neviem.

ajka23
25. nov 2006

mixka, poooooooooooozic mi ho.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - to ma nenapadlo...asi bude dnes vecer debata...

mixka
25. nov 2006

ellen, narom dierky a ani si nevsimne 😀

ajka, eeeeeeeeeeeee, zabudni 😉 😀

ajka23
25. nov 2006

mixka, si ty kamaratka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

ellen, hlavne netlac na pilu, ako sa hovori. a vyckaj na vhodnu chvilu, radsej neskor a v pohode a klude, ako za kazdu cenu dnes a hned. ved ti nikam neujde...

ellen
autor
25. nov 2006

no vidis... to ma vobec nenapadlo. ale vratme sa k povodnemu... co moze mat za zdravotny problem? keby aj, k doktorovi ho nedostanem ani parom volov...

ajka23
25. nov 2006

este ma napadli puta, ale neviem, ci na to tvoj manzel ellen je... 😒 😒 😒

mixka
25. nov 2006

ajka som a vies preco ??? volam sa andrea a od narodenia mi nikto nepovie inak, ako ajka. rodina, kamarati, proste vsetci 😉

ajka23
25. nov 2006

mixka, to ako si myslis, ze hned po svadbe sa mu vyskytli zdravotne problemy? 😒 😒 😒

mixka
25. nov 2006

ellen, je snad dospely, nie. nerozhoduj zanho...

ellen
autor
25. nov 2006

myslim, ze to chcem vyriesit radsi skor, ako ked na to uz "pozabudne" a bude si mysliet, ze je to vsetko o.k. a ja "zas" o tom zacnem... inak vztahovo sme uplne v pohode, niekedy si myslim, ze si takeho dobreho chlapa ani nezasluzim...ale asi by mi bolo prilis dobre

ajka23
25. nov 2006

mixka, skoda, ze aj manzelov nemame podobnych ako mena... 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

neviem, ako sa vola tvoj, ale moj je marian a blizenec 😉

ajka23
25. nov 2006

aj moj je marian... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som v nemom uzase... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
25. nov 2006

tak potom zelam vela stastia, ale ja som nazoru, ze na vhodnu debatu musi byt vhodny cas... a zatial sa mi to vzdy osvedcilo.