Manžel k nám pozval jeho kamarátku na prespanie

marcela305
3. okt 2015

Ahojte chcem sa opytat ze ci byVas nahnevalo keby Váš manzel k sebe pozve niekoho na prespatie presnejsie kamaratku a amte dve male deti a nic Vam nepovie len si ku Vam jeho kamoska napochoduje ako na hotovu vec!!!

hradnapani
3. okt 2015

@marcela305 bez predchadzajucej dohody so mnou by ma to nahnevalo. A ak mate doma dve male deti, tak o to viac. Jedina vynimka by bola, ak by islo o vynimocnu krizovu situaciu.

moni244
3. okt 2015

@marcela305 jasne ze nahneva, aj keby clovek deti nemal, je to neslusne. Na to clovek ani diskusiu nemusi zakladat. K navsteve by som sa chovala slusne a na druhy den po odchode by som to dala manzelovi vyzrat

marcela305
autor
3. okt 2015

@hradnapani no ved to !!samozrejme som teraz ja ta zla lebo ta jeho kamoska to zobrala tak ked som jej povedala ze nechapem preco to nepovedala mne ale sa dohaduju ako skolkari ,ze sla prec :(neslo o to sak ze by mi adilo ze pride nejako by sme to prezili ale stvalo ma ze ma vynechali...

lajlilinka
3. okt 2015

Nenahnevalo by ma to jedine v takom prípade, iba keby sa kamarátke rovno pred vašim barakom pokazilo auto a vonku zúril orkán a bol vyhlásený stav pohotovosti a vsetky hotelové zariadenia by boli plné ľudí, ktorým odfuklo domy.

Tci pána, bez poriadneho odovodnenia by som zurila ako býk...

marcela305
autor
3. okt 2015

@lajlilinka ved to ze aj ja. som unavena po dni a este z noci predtym a este toto k tomu no aj na kona vela najma ked sa vam obaja snazia nahoorit ze Vam to hovorili...

hradnapani
3. okt 2015

@marcela305 a ako ti vysvetlili dovod navstevy na prespanie? kazda slusna zena (ci muz) sa proste vecer poberie domov, hoc aj taxikom. Jedine vtedy nie, ak hostitelia naozaj naliehaju, aby zostala. Ale takto vopred dohodnute prespanie mi pride take pubertalne...

marcela305
autor
3. okt 2015

@hradnapani no ona ma 27 ale ziadne deti a byva s rodicmi a ja som typ co neznasa ked dakto so mnu vyjebava kedysi ma ohovarala po celej dedine a teraz ma u mna spat???skratka som nedrzala dekorum ale som jej povedala ze to mohla povedat zavolat rno alebo nieco ked uz teda sa k nam musi nasackovat🙂 okrem toho sa mi nepaci ako sa vtiera muzovi..

hradnapani
3. okt 2015

@marcela305 ale aky dovod ti teda udal muz? preco by mala ona u vas prespat? to by ma celkom zaujimalo 😕

marcela305
autor
3. okt 2015

@hradnapani nijaky vobec .najlepsie je ze teraz spolu dakma odisli lebo ja som hned zaspala pri amlom a ked som sa prebrala neboli tu

hradnapani
3. okt 2015

@marcela305 no skvele. Neviem, toto zavana nejakym vacsim problemom, ale tak to si musite doma poriesit sami. drzim palce.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prasiatko30
3. okt 2015

Suhlas s fidkou kebyze su vztahy medzi tebou a muzom ok tak by ta to nebolo rozhadzalo ale ked k tomu este pridas to, ze ty sa nou citis byt ohrozovana - myslis si ze ti zvadza muza ( nic v zlom ale zensky instinkt je zensky instinkt) plus k tomu pridame ze s dotycnou asi vobec nevychadzas dobre tak ta chapem preco si nasrata ze ju dovoiekol k vam domov a este k tomu bez upozornenia.

zdena12345
4. okt 2015

u nas napr prespala manzelova byvala kolegyna, s ktorou si dobre vychadzam (nie zas nejak extra naj kamosky ale zato vieme sa povypravat a nemam s nou ziadny problem). Lenze ona nas isla pozriet cca 120km, spravili sme si program..
Ale dopredu som o tom vedela a nemali sme deti, naplanovali sme si vylet cez den...

No ako u Vas je to maximalne divne. Naco ma spat u Vas??? Ked ju nemas rada???? Aby si o tom nevedela??? Odisli spolu a nevies kam??? To fakt smrdi....

bonaqa2013
4. okt 2015

@marcela305 to si ani nedovolí.... Ja nenosím kámošov, on nenosí kámošky..... máme 4 deti z toho jedno s veľkými zdr. problémami.

marcela305
autor
4. okt 2015

@fidka79 nemame ,to ze ju ja nemusim je moj problem ale tak je to taka falosna neprakticka krava co si mysli ze ked bude mat 90% veci na sebe vylepsenych tak niekoho na to lapi .Ona chcela aby sme sa rozisli dokonca aj po svadbe a neviem co cakala ze manzel opusti dve deti apojde byvat s nou do domu s jej trafenou mamou?? MUz je tiez povedal svoje ale on ju berie aj s jej chybami ja niekedy na jej slepacie vylevy proste nemam naladu ..mame iny zivot ona sedi doma na zadku a jedine co ma na starosti je kde si kupi nove saty ...necitim sa nou ohorzena uz len dakto komu upratuje a vari mama a ma 27 tak to by fakt muz vyhral!!!:D on ju nikdy nechcel . problem je v tom aka je ze ma odrbala milion krat a teraz chce aby som sa tvarila ze je to ok a to je jedna z veci ktoru neviem pretvarku a byt s azdym kamarat ja som taka ze radsej cloveku povime do oci ako vcera a ona sa zdula ze uz nepride🙂))aka skoda...

lolonka
4. okt 2015

@marcela305 ....a manžel kedy prišiel?..mne by ohromne vadilo aj to, že spolu niekam večer odišli..

lulecko2311
4. okt 2015

@marcela305 ja by som ho riadne "skopala" z postele a cakala vysvetlenie kde bol, kedze odisiel s nou? Nejde podla mna ani o nu, ale preco to tvoj manzel urobil, ked vie, co je zac?...

marcela305
autor
4. okt 2015

@lolonka nemusite z toho robit prestrelku🙂 prisiel do hodiny cakali na taxik a boli tam aj dalsi nasi kamarati ked som ju akoze vykopla tak musela ist domov taxikom lebo do toho jej zapadakova ze vraj nic neslo...

marcela305
autor
4. okt 2015

Mne nevadi ze ide s kamaratmi von a kazdy clovek ma nejaku chybu aj ja aj ostatni ale tak onaje taka kvoi jej mame mala skvely priklad toho ako to nefunguje v rodine...

zuzita1022
4. okt 2015

Ahoj Marcelka, to že Tvoj muž odišiel s ňou svedčí o tom, že je medzi nimi niečo viac ako si ty dokážeš pripustiť. Toto určite nie je normálne, keď muž chce, aby u vás prespala cudzia žena. A už určite nie to, že sa s ňou zoberie a teba nechá s Vašími deťmi doma.....Mal sedieť doma na zadku pri Tebe a deťoch a na to čo urobil by zadaný chlap ani nemal pomyslieť. 😖
Tak držím palce, aby ste si to vyjasnili a dali to znovu dokopy 🙂

timea7
4. okt 2015

@marcela305 to nemyslíš vážne! Dnes, v dobe, keď má každý mobil, aby bez dohody s tebou dopratal niekoho na nocľah? Milú kamarátku by som odviezla do najbližšieho hotela. Ak sa aj stane niečo výnimočné - havária, okradli ju o doklady, peniaze....tak hádam stojíš svojmu partnerovi za to, aby ti to dopredu oznámil nie? Či máte alebo nemáte deti vôbec nehrá úlohu.

marcela305
autor
4. okt 2015

Je to jeho kamarátka a aj ja mám kamarátov a chodím s nimi von. 🙂 občas treba vypadnúť takže toto neriesim okrem toho keď som ju vyhodila musela ist nejako domov. A to s tym pozvaním keď odišla mi povedal že ona si myslelá ze stačí ked Bude už u nas a povie že tu spí..a o to slo ona sa neopytala ale nám to oznámila..takže sa ani s mužom nedohodli 😀

timea7
4. okt 2015

@marcela305 tiež mám pocit, že tu išlo o niečo iné, ako o prespatie u vás. Taxík jej predsa mohol zavolať aj od vás z obývačky, keď by prišiel, ona sa zdvihne a vypadne, nie? Nemusí v tom byť to, že by s ňou tvoj muž chcel niečo mať, ale on dobre vie, že ju neznášaš, prečo ju teda dopratal? Neriešila by som ju, ale manžela. Normálne to nie je ani náhodou. Aj ja mám kamarátov, dokonca podstatne viac ako kamarátiek, ale žiadneho neťahám domov na noc, sú hádam nejaké hranice, tie si ani nemusíme s partnerom hovoriť, sú hádam jasné. A tvoj muž je hádam svojprávny, ten nocľah snáď musela navrhnúť a on jej ho mal okamžite zatrhnúť, aj keď nechápem, na čo ju vôbec k vám dopratal, keď vie, že sa nemusíte.

emilia25
4. okt 2015

Ja by som veru netolerovsls ani to ze má kamarátku a moj muz ze ja mám kamaráta v prvom rade ma byt manzel manželka kamarat kamaratka a nie cudzia zena.nikdy nemoze byt len take obycajne kamaratstvo medzi pohlaviami vzdy sa to zvrhne na nieco viac bud z jednej alebo z druhej strany alebo z oboch.

mircalla
4. okt 2015

@marcela305 nastvalo...ale inak sorry tvoj slovnik...mala by si sa ukludnit, pretoze mi prides ako pekna furia..neznasam vulgarne zeny

timea7
4. okt 2015

@emilia25 vôbec sa to nemusí nikam zvrhnúť, ak sú dodržiavané isté pravidlá. Mám more kamarátov- mužov, nemám ale potrebu sa s nimi stretávať bez môjho partnera napr. len tak na kávičku, oni majú väčšinou tiež partnerky, ak sa niekde z nejakého dôvodu stretneme bez partnerov, tak je to vtedy, ak jeden druhému niečo priniesol, vybavil a pod. Nikdy sme sa o tomto s mojím partnerom nerozprávali, je to jasné jednému aj druhému. Netrávime voľný čas stále spolu s partnerom, ale nenapadlo by ma v živote, aby som s kamarátom išla do kina, alebo na koncert. Neviem si ani len predstaviť, že by som sa k niektorému z nich nasáčkovala domov na noc.Voľný čas trávime ako partia, teda nie že ja idem s kamarátom a môj partner doprace domov kamarátku na noc.

libka1
4. okt 2015

@marcela305 moc by som neverila ze sa s manzelom nedohodli. skor si myslim ze ked ty si spustila takyto cirkus tak sa radsej tvari ze on je v tom nevinne... a na rovinu? necudujem sa mu... 😅
kebyze mi toto manzel spravi tiez mu dobre vycistim zaludok a za klobuk by si to nestrcil. ocividne na nu ziarlis, a to velmi... podla mna ona ma z teba tak akurat prdel a cim viac vyvadzas tym viac jej nahravas do karat.

silvia62256
4. okt 2015

Toto je cele nejake divne...akoze on bol aj s nou vonku?? A prisli spolu k vam a ona sa rozhodla ze u vas prespi? ty si sa nasrala odisla si do izby a zaspala? A on hned nato odisiel aj s nou naspat za kamaratmi a tam spolu cakali na taxik?? Akoze 😃😃 ja neviem nesnivalo sa ti to?? Lebo toto mne kedby spravil chlap,teda len to ze by s vonka prisiel zo zenskou k nam,tak to uz by bola hadka jak svina a ne este tie dalsie haluze okolo toho...bud ma tvoj muz 18 rokov alebio mate divny vztah...neviem.

dilino
4. okt 2015

najprv si ju prinesie domov prespať potom ty zaspiš a mily pan sa s dotyčnou vytrati a bohvie kam dve male deti takže môj nazor naznačil ti že je to jeho nova priateľka a bez toho aby ťa upozornil dopredu už sa rozhodol sam ako ti pišu ostatne je to neslušne iba ak je fakt nudzovi stav ale žeby som prišla k niekom prespať no to tak akurat už ti naznačil že ma nejaku a že asi podľa neho by si ho mala rešpektovať lebo normalny chlap a muž by ti vysvetlil aj dôvod a nie nasačkoval bez tvojho suhlasu domov opravnene si nahnevana .

libka1
4. okt 2015

@dilino no ty to hned vyhrotis pomaly do rozvodu... 🙄 z par viet co tu zakladatelka napisala...