• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
presne tak ,fas je to!aj ja som myslela,ze sa uz unormalnil.
darinka ja by som s nim isla urcite.a kamaratku by som presunula na buduci vikend.
a samozrejme by sli aj deti.
a kde tam bude spat-po cisteni hrobov? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toto by som mu nedarovala.len tak jednoduchym klamstvom aby si myslel ze ta oklame.
to za co ta ma?! :astonished: :confused:
28. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada presne, celá rodina ide a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!
28. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len viete,pánko sa naserká,že mu pokazila plány,zruší aj víkend s deťmi a bude na nich zlý a s madame aj tak pôjde inokedy,no,ďakujem pekne,fas jeden :unamused: :angry: sa mi páči ten fas,sedí mu to :confounded:
28. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslím bambi že by to deťom neurobil, že nepôjde nikde a budú sedieť aj on aj deti doma.
28. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka niečo naznačila,tak sa obávam,že je toho schopný :frowning2: :unamused: :angry: preto to píšem :cry:
28. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari...zhodli sme sa všetky,iba mu naznač,že nebýva s deťmi a výlet by sa im teda hodil...čo by sa mal čo nasrať,je otec...takto neuvažuj...kretén....on vás dostane do tejto situácie a ty budeš mať výčitky,že sa on nase....????
Tak nech sedí,doma,debil,už som sa nasr...ja,dari,fakt takto neuvažuj...má deti,tak sa má starať.
28. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prewsne tak, rodina je na prvom mieste, a keď nie rodina tak určite jeho deti!!!!!!!!!!!!!
28. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari,on sa spolieha na to,že robíš čo chce on a neprotestuješ...sú prázdniny ,je otec,tak nech urobí deťom program....už vidím,v čom máš slabinu...naser sa konečne
28. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka naser sa , ako píše fris
robí sa to takto, že dvihneš jednu ruku a tresneš s ňou po stole, alebo hodíš tanier o zem
28. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooooj vani fááááááááááász no teda sup do kostola na spoved. a este tu kazis aj ine zeny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aledobreti to vyslo :slight_smile: :grinning: :grinning: tak sa mi pacilo to slovo ze som to musela viac citat :grinning: .darííííííííííííí dodoho bud silna ,maj aj ti pravdu nielen ten tvoj fasy.pardon :grinning: to som sa ucila od vanky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 13:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som vedela,že si to všimneš,keď tak pekne hovoríme :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To je fas po východniarsky či ako, lebo ja vychodniarov neznášam od teraz a najma jednu východniarku, bambi rozumieme si :wink:
28. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari :grinning: :grinning: :grinning: aby bambi nedošla s valaškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris predchvilkou som bola v tvojej teme, a pitam sa kde je ta tema kde sa da rozculova? no asi si myslela tu to. :grinning: :grinning: dari toje po madarsky . :grinning: :grinning: to slovo znamena to co muzi nosia v strede gati a je ich potesenim. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka aj ja som východniarka.........................
28. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vanja,aj ja som východniarka rodená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
28. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ako by som si nevsimla ked ja take veci rada preberam . :cry: :grinning: :grinning: fu od dnes uz budem aj svami prenocovat pri pc muzika mam od 22,00 robotke a som volna. :grinning: :grinning: :grinning: fu to bude tema aj nas zamknu.dufam ze nie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj fris kolorokov ma dcera? ona sa este uci azaco? :slight_smile:
28. júl 2009 o 14:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,to budeme v tej druhej téme rozoberať,tam môžeme,včera sme sa pomýlili :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som myslela na tu druhu temu.darinka ti si este v praci?
28. júl 2009 o 14:13  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zo mna už nie je nervozny len muž ked tukám do klávesnice a to šialenou rýchlosťou, lebo mám na to školu, ale aj kolegyna, povedala mi , že dnes len tukám od rána a s nou sa ani nebavím. No a radšej odišla domov :wink: No priznajte si ktoré ste ešte východniarky?Simonka asi nie, že? Ináč môj kolega čo som vám o nom písala, tiež paktoval s východniarkou, sme sa dnes na tom smiali :slight_smile: Priznajte si ste vy nejaké inakšie, vášnivejšie, či čo? :grinning:
28. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka že váhaš, jasné že sme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak tam je pes zakopaný, aspoň viem. :slight_smile:
28. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mladá mi okupuje net....vy sprosťáčky,nás zavrú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preložime to do tej druhej témy, aby bolo dobre, hlavne nočné spravodajstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie som vychodniarka, :grinning: boze ani neviem co som . :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:20  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Simonka, to nevadí, ani ja neviem čo som teraz..........pošlite ma na dovolenku, ja sa tam chcem vrátiť............. a zoberem počítač zo sebou a čo mi bude chýbať. Som v práci do pol 4......... Mladú vyhod, jedine žeby mi chcela poradiť nech ostane a pripojí sa, ale kaziť ju nechceme..........Keď ja dnes v noci tu asi nebudem ja mám iný plán :grinning: :grinning: Ale ak sa mi nepodarí tak tu nabehnem za vami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja skoro vstávam ja som pracujúci lud a musím 8 hodín spať, inač som nepoužitelná. :wink:
28. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari,my sme také šalené :grinning: :grinning: :grinning: ako Talianky,aj taniere občas lietajú,ja som jeden rozbila,keď svokra po týždni konečne odtiahla a my sme sa hádali,ako diví :grinning: :grinning: :grinning: ale to bolo dááávno :sweat_smile: :sweat_smile:
už som skrotená :sweat_smile: ale trieskať do stola viem,aj jačať,len už ma to nebaví,ako kedysi :grinning: :grinning: :grinning: starnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
simonka,Ty si dobrá duša,to si :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ale už aspoň viem že sa fas píše so sz :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ha fakt, už je aj maďarčina v tom, no super. :wink:
28. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si rozumiemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
28. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok