Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

ada32
28. júl 2009

presne tak ,fas je to!aj ja som myslela,ze sa uz unormalnil.
darinka ja by som s nim isla urcite.a kamaratku by som presunula na buduci vikend.
a samozrejme by sli aj deti.
a kde tam bude spat-po cisteni hrobov? 😝
toto by som mu nedarovala.len tak jednoduchym klamstvom aby si myslel ze ta oklame.
to za co ta ma?! 😲 😕

vanja
28. júl 2009

ada presne, celá rodina ide a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!

bambi09
28. júl 2009

len viete,pánko sa naserká,že mu pokazila plány,zruší aj víkend s deťmi a bude na nich zlý a s madame aj tak pôjde inokedy,no,ďakujem pekne,fas jeden 😒 😠 sa mi páči ten fas,sedí mu to 😖

vanja
28. júl 2009

no ja si myslím bambi že by to deťom neurobil, že nepôjde nikde a budú sedieť aj on aj deti doma.

bambi09
28. júl 2009

darinka niečo naznačila,tak sa obávam,že je toho schopný ☹ 😒 😠 preto to píšem 😢

frisbee
28. júl 2009

dari...zhodli sme sa všetky,iba mu naznač,že nebýva s deťmi a výlet by sa im teda hodil...čo by sa mal čo nasrať,je otec...takto neuvažuj...kretén....on vás dostane do tejto situácie a ty budeš mať výčitky,že sa on nase....????
Tak nech sedí,doma,debil,už som sa nasr...ja,dari,fakt takto neuvažuj...má deti,tak sa má starať.

vanja
28. júl 2009

prewsne tak, rodina je na prvom mieste, a keď nie rodina tak určite jeho deti!!!!!!!!!!!!!

frisbee
28. júl 2009

dari,on sa spolieha na to,že robíš čo chce on a neprotestuješ...sú prázdniny ,je otec,tak nech urobí deťom program....už vidím,v čom máš slabinu...naser sa konečne

vanja
28. júl 2009

darinka naser sa , ako píše fris
robí sa to takto, že dvihneš jednu ruku a tresneš s ňou po stole, alebo hodíš tanier o zem

simona55
28. júl 2009

jooooooooooooj vani fááááááááááász no teda sup do kostola na spoved. a este tu kazis aj ine zeny. 😀 😀 😀 😀 😀 aledobreti to vyslo 🙂 😀 😀 tak sa mi pacilo to slovo ze som to musela viac citat 😀 .darííííííííííííí dodoho bud silna ,maj aj ti pravdu nielen ten tvoj fasy.pardon 😀 to som sa ucila od vanky. 😝

frisbee
28. júl 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 ja som vedela,že si to všimneš,keď tak pekne hovoríme 😀 😀 😀

darina60
autor
28. júl 2009

To je fas po východniarsky či ako, lebo ja vychodniarov neznášam od teraz a najma jednu východniarku, bambi rozumieme si 😉

frisbee
28. júl 2009

dari 😀 😀 😀 aby bambi nedošla s valaškou 😀 😀 😀 😀

simona55
28. júl 2009

fris predchvilkou som bola v tvojej teme, a pitam sa kde je ta tema kde sa da rozculova? no asi si myslela tu to. 😀 😀 dari toje po madarsky . 😀 😀 to slovo znamena to co muzi nosia v strede gati a je ich potesenim. 😀 😀 😀 😀

vanja
28. júl 2009

darinka aj ja som východniarka.........................

bambi09
28. júl 2009

simi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vanja,aj ja som východniarka rodená 😝 😝 😕 😀

simona55
28. júl 2009

fris ako by som si nevsimla ked ja take veci rada preberam . 😢 😀 😀 fu od dnes uz budem aj svami prenocovat pri pc muzika mam od 22,00 robotke a som volna. 😀 😀 😀 fu to bude tema aj nas zamknu.dufam ze nie. 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj fris kolorokov ma dcera? ona sa este uci azaco? 🙂

bambi09
28. júl 2009

simonka,to budeme v tej druhej téme rozoberať,tam môžeme,včera sme sa pomýlili 😀 😀 😀

simona55
28. júl 2009

no aj ja som myslela na tu druhu temu.darinka ti si este v praci?

darina60
autor
28. júl 2009

Zo mna už nie je nervozny len muž ked tukám do klávesnice a to šialenou rýchlosťou, lebo mám na to školu, ale aj kolegyna, povedala mi , že dnes len tukám od rána a s nou sa ani nebavím. No a radšej odišla domov 😉 No priznajte si ktoré ste ešte východniarky?Simonka asi nie, že? Ináč môj kolega čo som vám o nom písala, tiež paktoval s východniarkou, sme sa dnes na tom smiali 🙂 Priznajte si ste vy nejaké inakšie, vášnivejšie, či čo? 😀

vanja
28. júl 2009

darinka že váhaš, jasné že sme. 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
28. júl 2009

Tak tam je pes zakopaný, aspoň viem. 🙂

frisbee
28. júl 2009

baby,mladá mi okupuje net....vy sprosťáčky,nás zavrú 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
28. júl 2009

preložime to do tej druhej témy, aby bolo dobre, hlavne nočné spravodajstvo 😀 😀 😀 😀

simona55
28. júl 2009

ja nie som vychodniarka, 😀 boze ani neviem co som . 😀 😀

darina60
autor
28. júl 2009

Simonka, to nevadí, ani ja neviem čo som teraz..........pošlite ma na dovolenku, ja sa tam chcem vrátiť............. a zoberem počítač zo sebou a čo mi bude chýbať. Som v práci do pol 4......... Mladú vyhod, jedine žeby mi chcela poradiť nech ostane a pripojí sa, ale kaziť ju nechceme..........Keď ja dnes v noci tu asi nebudem ja mám iný plán 😀 😀 Ale ak sa mi nepodarí tak tu nabehnem za vami 😝 😝 Ja skoro vstávam ja som pracujúci lud a musím 8 hodín spať, inač som nepoužitelná. 😉

bambi09
28. júl 2009

dari,my sme také šalené 😀 😀 😀 ako Talianky,aj taniere občas lietajú,ja som jeden rozbila,keď svokra po týždni konečne odtiahla a my sme sa hádali,ako diví 😀 😀 😀 ale to bolo dááávno 😅 😅
už som skrotená 😅 ale trieskať do stola viem,aj jačať,len už ma to nebaví,ako kedysi 😀 😀 😀 starnem 😝
simonka,Ty si dobrá duša,to si 🙂 🙂 😉

vanja
28. júl 2009

simi ale už aspoň viem že sa fas píše so sz 😀 😀

darina60
autor
28. júl 2009

Ha fakt, už je aj maďarčina v tom, no super. 😉

vanja
28. júl 2009

ale si rozumiemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀