• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
to ho ani nenapadlo,že aj ona je mladá a chcela by žiť
11. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam zaprajem dobru nocku, idem sa osprchovat , a nalozit liek od spodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: lebo som nachladnuta, a pritom som sa ani kupat nebola cele leto :stuck_out_tongue_closed_eyes: len co bazen umyvam a asi od nohy nachladnem. ale asi to prezijem , skoda ziadny sex, ziadna milovka nic ,nic nic nebude ani nebolo dost davno. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz je tma mozem o sexe pisat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a teraz páááááááááááááááááááááte
11. aug 2009 o 20:33  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pá,ty milovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,klasicky sa tu z Teba šúľam :grinning: :grinning: dobrú zlatko :slight_smile: :wink:
11. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám 2 dňovú absenciu, ale už som tu
darinka drž sa, a nenechaj sa vyprovokovať, správaj sa k nemu totálne flegmaticky.
12. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanjuška...no kde si bola :slight_smile:
12. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no Snehule,to čo je to toto,dúfam,že si ok?? :confused:
12. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snehula nám mizne do chladných krajov :slight_smile:
12. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech si to užije,my sa môžeme flákať :grinning: :grinning: :grinning: keď tu šéfka nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
darinočka moja a Ty ako??duša drahá?? :wink:
12. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanííííííííííííííííííííí kde cestujéééééééééééééés, tebe je dobre, no teraz cez vykend sa asi aj ja poberem niekde, lebo ak nie tak ma najdete v teme o sialenich ,a besnich. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ledva cakam kedy maly dovrsyaspon2roky a padam do roboty. :grinning: :grinning: vcera som sa bola prejst z malym a hovorim zajdem nastivim kolegov vo firme, je to odomna asi 1km jééééééééééé to ste maly videt skoro ma zjedli , vsetci zacali jacat ako keby nieakeho kanca vydeli. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nadriadeny bezal von ze co to je zlakol sa ci niekomu stroj neodsekol nieco. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aj ja som sa trosku tak splasila ze ma vyhresi ze vyrusujem cez prac.dobu. no ale potom sa ma vypitoval ci sa nechcem vratit a tak.a teraz sa mi uz cnie za nimi.je to super partia. :slight_smile: :slight_smile: vtych rokoch ako ty fris a dari ale ja asi pritahujem tych zrelsich ludi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 11:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie Tvoje hlášky sú neprekonateľnéééééééé :grinning: :grinning: :grinning: ja som taká rada,že ťa tu máme :slight_smile: :wink: bez Teba by to nebolo ono,ale ani bez ostatných :wink:
my asi zbehneme na tú biofarmu do Stupavy,kočky z inaj témy boli a že super,tak narobili chúťky :grinning:
12. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,ty kanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka,nesmúť,poď medzi nás,neboj,všetko zlé pomonie a zas vyjde slniečko :slight_smile:
tu je zas pod mrakom,ale už aj slniečko občas vykukne,tak nech len neprší poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malú budem mať v nosiči,tak nevadí,schováme sa pod dáždnik :wink:
12. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris isla som hladat tu temu, co ste preberali z bambi, o tej vlhkosti, ale som ju nenasla :frowning2: :slight_smile: vyies ja taku temu musim mat :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj,hodím ti link :grinning:
12. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už som tu , najedla som sa a asi mi bude zle, dala som si tresku, nechodím na obedy. Simi, ja som sa tak tešila do roboty a nelutujem. A fakt baštím tie tvoje hlášky. Kolegyna dnes oslavuje tak tu máme veselšie. Neviem či je to počasím, ale strašne sa mi chce spať. :wink:
12. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fríííííííííííííííííííííííííís a ty si tam co hladala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boze uz som citala tu na konovy vsetko mozne ale uz to to , namna je to privela. ale ako dobre ze ten to kon zije.dobre je ziveny temamy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .boze ja sa po kakáááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze vraj stara babka alebo ako si sa nazvala :grinning:
12. aug 2009 o 12:39  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka a prečo nechodíš na obedy???ja som chodila s mužom,robili sme kúsok od seba,ale už im presťahovali firmu :angry:
12. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ma nic nebolíííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris mi dala liek. :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa nemožem smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano , :slight_smile: jáááááááááááj aha ty si sa bola iba smiet, jej sory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozname to. :grinning:
12. aug 2009 o 13:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nechodím na obedy, lebo mám taký rozhasený žalúdok z tých nervov, takže si radšej dám to na čo mám chuť.Ale od septembra by som aj začala, len polievky tu robia desne horúce a v tom horku som to mala všetko na sebe.
12. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning:
starenka naša,ako je???záchrana ešte neprišla?? :confused:
darinka,tak polievočky by boli dobré,tak potom choď,viem o čom hovoríš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
12. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua to bolííííííííííííííííííííííííííííí
12. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka na obedy treba chodiť!
ja som niekedy tiež nechodila, ale mám také dve kolegyne po 50-tke a tie ma donútili, takže teraz chodím, no keď nie som na materskej som myslela. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris :frowning2: :frowning2: :frowning2: trpíme s Tebou :frowning2: drž sa moja :wink:
vanja :grinning: :grinning: :grinning: veď my vieme :wink:
12. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož su stará :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož nie si :wink: keď prispievaš do témy Nadmerná vlhkosť :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok