• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

26. februára 2013 
vsetci len suhlasia ta ja nesuhlasim :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si koledujes zas :dizzy_face:
17. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina14- Myslím si, že se možná nemusíš bát, že kdyby něco s tvým mužem měla, rozhodně by si spolu ujasnili co ti mají říct, poznala bys, že to není z její nebo jeho hlavy, taky si myslím, že tvůj manžel prostě jenom našel někoho, s kým si rozumí a s kým se může bavit o něčem, o čem se s tebou třeba pořádně bavit nedá,nebo prostě někoho, s kým je mu dobře, ale žádná láska nebo poměr mezi nimi být nemusí, z toho, jak píšeš se mi zdá, že tvůj manžel tě miluje a jenom se to snaží vysvětlit, protože mu přijde zbytečné omezovat vztah s někým, s kým si dobře rozumí a tak se ti to snaží vysvětlit a neustupuje..Vážně si myslím,že nemusíš mít obavy. :slight_smile:
17. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi prostě musej bejt pod dzorem :grinning:
17. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ktori :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak :slight_smile: ja vím ty se ohlídaš sam :grinning:
17. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si v poslednej dobe robim vsetko sam :sweat_smile: :sweat_smile:
17. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo chudačik :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale sak zase noo :astonished: :astonished: :astonished:
17. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jo , maš pravdu, lidi musej bejt soběstační :grinning:
17. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika dobre si spravila, ze si mu hned vsetko povedala, a vyriesilo sa.... :slight_smile:

bielymacko, dobra drzost od tvojho manzela, ze ti v emaile pise take veci, prepac! Ked ho este lubis, chod za tou kamaratkou, nepis jej, taketo veci sa riesia osobne, a povedz jej, aby nechala tvojho manzela na pokoji, ajked ti bude rozpravat, ze je do nej zalubeny. To raz dva prejde, vy ste rodina, mate synceka, nech si najde niekoho ineho. Nooooo ja byt na tvojom mieste, ja by som jej dala, nemas co stratit! :wink:
17. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak fakt vsetko???? :grinning:
17. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste sa hned chytili :grinning: :grinning: :grinning: hej momentalne vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze sme momentalne s krasuliakom od seba 2000 km ..radse nech si vsetko robi sam ako by mu mala pomahat nejaka kamaratka :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: maš recht krasulko
17. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to neni zla robota :grinning: :grinning:

krasulka len ci tebe nepomaha nejaky kamarat :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak, ja mam teraz tolko prace s nasou dcerkou ze na take veci nemam ani pomyslenia, tak bud kludny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ani ja :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazeni mladomanzelia, idete od temy, ale sa mi to paci!Takze ste 2000 km od seba. Hm. :frowning2: Boooooooze aj ja myslim na Londyn, syna tam mam!!!!
17. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikike, ja viem, sledovala som vas pribeh nedavno :pensive:

Hej ja som momentalne na svk a muz v Irsku..
17. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak a este sa oplati tam pracovat? Vela ludi sa chysta domov....
17. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikike vacsinou odisli ti kt.tu boli kratko a nemali zazemie a len prilezitostny job ja som tu uz 5.rok

a mne sa zatial oplati ved co doma teraz ked je kriza tazko nieco hladat ked tu uz som v pohodke
17. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak su aj syn s bratom a manzelkou, su tam 4 roky, len to ma mrzi ze syn je tam sam, proste kamaratku nema, ale nechcem ist od temy. Mas pravdu, doma ziadne moznosti, ja s vysokou skolou zarabam polovicu ako syn...
17. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sam to je na figu to poznam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu mimo tema ne?
17. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tvoja ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj len sa nepohadajte ludia.
18. mar 2009 o 07:16  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som nečítala celú túto diskusiu, ale môžem napísať, ako to máme doma my. Môj manžel aj ja máme kamarátov opačného pohlavia, ale nie takých, s ktorými sa ten druhý nestretáva. Napríklad sa stáva, že keď mám ja nejaké povinnosti, tak ide manžel s mojou kamarátkou a s deťmi niekam von ale nie, že by mal kamarátku, s ktorou by preberal to, čo má ostať, alebo sa má preberať hlavne doma a stretával by sa s ňou aj proti mojej vôli. Ja by som to netolerovala a dala by som manželovi ultimátum. Podla mňa také kamarátsto aké má manžel NINY s tou kolegiňou môže narušiť vzťah a nie je to prirodzené.
18. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no ja si tiež myslím že taketo kamaratstvo nie je až take nevinne a môže narušiť vzťah :frowning2: ale NINA neriešila by som to stretnutím s tou manželovou kamaratkou skor by som to riešila doma s manželom a nech sa rozhodne čo chce či mu je prednejšia kamaratka alebo rodina :wink:
18. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok