Manžel ma nepriťahuje po sexuálnej stránke

marialara
19. máj 2016

Dobrý deň, žienky. Prosím Vás, poraďte mi, pretože ja už neviem, čo mám robiť :/ S manželom som už 5 rokov z roho 3 sme manželia. Môj problém je, že ma už vôbec nepriťahuje po sexuálnej stránke. Som mladá, sex milujem, ale vyhýbam sa sexu s manželom ☹ radšej si pomôžem sama...znechutil sa mi odvtedy, čo sa ku mne zle správal, ponižoval ma atď (cca pred rokom)...odvtedy sa aj o seba málo stará a pritom je to mladý chlap, fešák....len keď vidím, že si nestríha nechty, neholí sa, nesprchuje sa za 3dni atď....proste už aj keď sa osprchuje ...a môže sa aj neviem ako navoňať, tak je to vo mne, že je mi nepríťaživý....ja som schopná sa aj rozviesť kôli tomu, len aby som s ním už nemusela spať a bozkávať sa ...som hrozná ja viem, ale dúfam, že je to len skrat...aj keď ten skrat trvá už asi rok 😢 😢 😢

mima4
19. máj 2016

@marialara
u vas problem nie je sex, ale vas vztah, on tebe neprejavuje dostatok lasky, ktoru potrebujes, ty jemu uctu a respekt, ktory zas muz potrebuje.

toto nema nic so sexom...
mate spolocne zaujmy?
ako travite volny cas?
smejete sa spolu?
placete spolu?
rozprávate sa pravidelne?
ako randite?
ste v kontakte s inými manz. parmi a debatujete o veciach, co zijete?

seahorse27
19. máj 2016

Ani sa ti necudujem, ze ta nepritahuje po tom vsetkom...to je asi normalna reakcia na jeho spravanie a (ne)starostlivost o seba.

juhseverzapad
19. máj 2016

Mala by si byť rada, aspoň vieš, že nemá inú. U nás je to presne naopak až príliš sa začal o seba starať a sex žiadny. Tiež som zostala ja a ja 🙂

veverickav
19. máj 2016

To ako fakt? Rozvod kvoli nepritazlivosti? A manzelstvo je o com? Tiez suhlasim s nazorom, ze to nie je o sexe, ale celkovom vztahu. Odporucam zapracovat na prehlbeni/obnove vztahu. A takisto odporucam knihy od Garyho Chapmana... Daju sa kupit cez net a najma knihu- Styri obdobia manzelstva. 😉

emarekova
19. máj 2016

@marialara ani mňa by nepriťahoval

katka1981
19. máj 2016

@marialara , @mima4, tak tak tak. Pokial nemate deti a situacia sa nelepsi, tak chodte od seba.

dominika6
19. máj 2016

@marialara
sex nieje len o príťažlivosti,ale o nehe,láske a chcení...
ty si sa proste vnútorne zaťala,neodpustila mu urážky a tým zahatala cestu ... on chudák možno ani netuší čo vnútorne riešiš a rok starú záležitosť držíš...to bude veru prúser ked vyblafneš s rozvodom a viem si prestaviť tvojho chlapa ako mu povieš že pred rokom ti povedal pár slov,ktoré si nebude ani pamätať...

v prvom rade moja zlatá pekne na rovinu povedz chlapovi ako to prehnal,že ťa to štve,nezabudla si,vrazilo ti to kôl do srdca a to ťa poznačilo telesne aj duševne...
pokiaľ si toto nevydiskutujete,budeš v tom sama...

a ten uzmierovací sex je najlepší 😀

mima4
19. máj 2016

@katka1981
to ako ked nemaju deti tak riesenim je rozvod?

potom o com bol manzelsky slub? o klamstve? verejnom klamstve, ze budem pri tom druhom v dobrom aj zlom?

juhseverzapad
19. máj 2016

@mima4 Vykašlať sa na sľuby,keď to nefunguje. Nepoznáš? Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú!!

emilia25
19. máj 2016

Presne deti nemate.ani sex ani uctu na co sa trapit.ved zivot je tak kratky a robit si s neho dobrovolne peklo zo zivota.rozvedte sa a kazdy nech si najde partnera ktoreho bude lubit a vazit si jeden druheho.

zuzulikh
19. máj 2016

@marialara budme k sebe uprimne: sex nie je vsetko ale bez dobreho sexu je vsetko nic. nehnevajte sa damy, nesuhlasim s nazorom, ze manzelstvo nie je len o sexe a moze fungovat aj bez. ak je vsetko spolu, je to optimum. myslim si vsak, ze sex je v manzelstve viac ako podstatny.
ak sa s manzelom neviem dobre porozpravat - idem s kamaratkou na kavu
ak sa neviem s manzelom zasmiat - zasmejem sa so susedou
ak s manzelom nemam spolocne zaujmy - mozem ich sdielat s kamaratkou
a pri tom vsetkom to mozem robit legalne a nehrozi mi rozvod
ak vsak s manzelom nemam sex a mam ho s niekym inym, legalne to robit nemozem bez rizika, ze mi viac ako hrozi co - rozvod!

mima4
19. máj 2016

@juhseverzapad presne tak, blázni, nezodpovední a pojašení ludia, ktorí nemajú zaujem riesiť problémy...

mima4
19. máj 2016

@zuzulikh

"ak sa s manzelom neviem dobre porozpravat - idem s kamaratkou na kavu
ak sa neviem s manzelom zasmiat - zasmejem sa so susedou
ak s manzelom nemam spolocne zaujmy - mozem ich sdielat s kamarátkou"

ale toto vsetko ma zena zdielaj aj s manzelom, manzel nie je doplnok na sex a peniaze... manzel ma byt pre manzelku najlepsim priatelom....

jasne, ze ak toto nefunguje, tak málokedy funguje ten sex.

juhseverzapad
19. máj 2016

@mima4 Vieš, keď jeden nemá záujem, tak ten druhý sa môže aj po...ť aj tak mu to nepomôže.

mima4
19. máj 2016

@juhseverzapad urcite, s tym ja suhlasim, vztah je vzdy o dvoch, preto by sa mali obaja snazit

emilia25
19. máj 2016

Ked sa clovek pozrie na opacne pohlavie mal by byt pre neho krasny vzrusujuci dobry proste v ociach uzasny clovek aj po sexualnej stranke aj citovej.ked toto zmizne a uz vidi len hnusneho a neviem akeho cloveka tam uz lasky neni a bez lasky neni ani ucta ani si ho nevazi a ten vztah je len trapenim.aj po rozhovore sa laska ktora sa statila uz nemusi znova vratit.toto vsetko ide ruka v rukave krasny vztah je o tom vsetkom.

petra7777
19. máj 2016

@marialara Tvoj chlap si už na druhý deň nepamätal, že ti nadával.....a ty čakáš rok, až mu to nejako vytmavíš rozvodom? Bude na teba pozerať ako myš z múky ☹ Ale na druhej strane si buď istá, že nemá inú....to už by sa oseba staral až prehnane 🙂

andreja13
19. máj 2016

@mima4 velky suhlas! pokial chce len jeden a len jeden sa snazi tak je to cele zle a nic sa tym nikdy nedosiahne. Pre to aby vztah fungoval, aby sex fungoval, aby vsetko bolo v najlepsom poriadku je potrebne aby to chceli obaja. A aby sa o to aj obaja usilovali. Krasne vztah si treba spolocne budovat

katka1981
19. máj 2016

@mima4, tak pokial by sa ku mne muz choval ako debil a nelubim ho a je mi s nim zle, a nemam ziadne zavazky, tak skor by som zvazila odist kazdy svojou stranou, nez trpiet v takom vztahu, ano. Pokial sa vztah znormalizuje, tak nie, ved som to tak aj napisala. Nevidim v tom zmysel, len preto ze sa vzali aby trpeli cely zivot.

vorkola
19. máj 2016

@marialara,no uz to musis nejak prelusknut,aj ked to bolo az pred rokom.Keby si vedela kolké z nas tu maju takých idiotov,co brblu hundru za barsjaku malickost.a to nehovorim ,ked este hresia nadavaju,,vadia sa.No to ja by som sa musela rozviest s mojim volom aspon kazdy tyzden.a nie raz za rok.Ale ja beriem manzelstvo vazne a fungujeme,ale ked je toho uz vela tak mu poviem ze ma na vyber.Bud prestanes ,alebo ides k svojej materi,alebo volam policiu.,Hadka po 5 tich minutach musi prestat.,lebo zdravie mame len jedno, a hnavat, vadit sa je skodlive na zdravotny stav

marialara
autor
19. máj 2016

@mima4 nemáme takmer žiadne spoločné záujmi...bežný deň: príde vyčerpaný z práce o 4, ľahne si do spálne s mobilom v ruke, zavrie sa, trocha sa pohraje s našou 2ročnou dcérkou, obas ideme k rodičom (buď/alebo)...nestretávame sa veľmi s pármi...každí má iných kamarátov...nemá rád moje kamarátky...dos často je za notebookom a ja len kecám a kecám a on takmer žiadna odozva...keď plačm...opýta sa čo ti je? ja m poviem čo mi je a on: neviem čo ti mám na to povedať, alebo len čo plačeš? ...randíme asi tak, že si raz za 2-3 týždne pustíme film zasexujeme (brrr 😒 ) a to je asi tak všetko... :/

marialara
autor
19. máj 2016

@juhseverzapad No keď ide do práce tak sa ráno osprchuje...príde domov unavený, spotený, má chuť na sex...ani osprchovať sa nechce a začne spomínať orál...no diky...spotený orál no mňáám 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 mal taký mesiac, čo sa staral prehnane o seba a zase sa mi zdá, že ma na háku...a ešte sa urazí, keď mu poviem aby šiel do sprchy, lebo chcem sex...ja sa o seba starám aj keď som na materskej a on nič...

emarekova
19. máj 2016

@marialara no dovi,to sú krásne chvíle po piatich rokoch..

marialara
autor
19. máj 2016

@zuzulikh super napísane...asi tak nejako to riešim...no ale čo ten sex? veď mám 22...to fakt mám do smrti mať sex raz za mesiac? nie som nymfa, ale tak ako som tiež len človek a mám svoje potreby...a nie je to len o tom, že sa nestará o seba...je tam xyZ vecí....nevieme komunikovať...ja milo on breše...ja som naštvaná preto, jeho to prejde po chvíli a pýta sa, že čo som rozčúlená...no prečo asi? žeby preto, že nevie komunikovať?... :/ :/ :/

emarekova
19. máj 2016

@marialara koľko má rokov on?

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara z tvojho opisu jeho osoby mi vyplyva len jedno - je to sedlak..inteligencia 0 bodov ked ti povie ze nevie co ti ma povedat..pomaha ti nejako resp. Robi nieco v domacnosti? Predpokladam ze nie..vikendy co robite? Mne to pripada ze nemas muza ale druhe decko na hlave..no neviem o nicom cele..ani sa ti necudujem ze s nim nic nechces mat..

marialara
autor
19. máj 2016

@emarekova tie chvíle trvajú už odvtedy, čo sme boli rok manželia... len až po roku som s tým začala bojovať...nejak som to neriešila ten prvý rok...zakúsila som zuby a šla som do toho chuť nechuť...ale teraz sa snažúm vyhýbať sa každej intímnosti...nielen kôli zovňajšku, ale celkovo už ma nepriťahuje, kôli povahe, správaniu, gestám, zvykom aj zlozvykom... ja sa snažím kôli dcérke s ním vychádzať...akonáhle nie je dcéra pri mne...idem aj ja bokom od manžela...to je na NIČ! :/ :/ :/

katka1981
19. máj 2016

@marialara, ako nic v zlom, grcala by som. Fuj.

zuzulikh
19. máj 2016

@marialara bolo to myslene na tvoju obranu. vela zien sa tu do teba obuvalo, z eto nie je dovod na rozvod - myslim, ze ano a mala by si to otvorene komunikovat a to slovo aj jasne vyslovit.

emarekova
19. máj 2016

@marialara nieee,celé zle!nemá to súvis u neho s tým,že sa vám v tom období malá narodila?