Manžel ma nepriťahuje po sexuálnej stránke

marialara
19. máj 2016

Dobrý deň, žienky. Prosím Vás, poraďte mi, pretože ja už neviem, čo mám robiť :/ S manželom som už 5 rokov z roho 3 sme manželia. Môj problém je, že ma už vôbec nepriťahuje po sexuálnej stránke. Som mladá, sex milujem, ale vyhýbam sa sexu s manželom ☹ radšej si pomôžem sama...znechutil sa mi odvtedy, čo sa ku mne zle správal, ponižoval ma atď (cca pred rokom)...odvtedy sa aj o seba málo stará a pritom je to mladý chlap, fešák....len keď vidím, že si nestríha nechty, neholí sa, nesprchuje sa za 3dni atď....proste už aj keď sa osprchuje ...a môže sa aj neviem ako navoňať, tak je to vo mne, že je mi nepríťaživý....ja som schopná sa aj rozviesť kôli tomu, len aby som s ním už nemusela spať a bozkávať sa ...som hrozná ja viem, ale dúfam, že je to len skrat...aj keď ten skrat trvá už asi rok 😢 😢 😢

zuzulikh
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena ale ved si ho zobrala. takze nieco na nom muselo byt! nemohol byt nechutny a sprosty od zaciatku. nieco sa asi v nom zlomilo a je to cele zle

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena navarí raz za dva mesiace...riady detto...upratovanie nehrozí...ide do práce ešte aj pyžamo necha pol tu a pol tam...neustelie, nepozametá, neumyje.nič nič nič....on je zástancom že ja som na matersekej a on zarába,..KONIEC......ešte ma zdrbe, že čo ma brajgel v skrini...alebo že čo za grcku som navarila 😖 pritom som varila už v 15 doma u našich a nikdy som nepočula nič iné ako chválu..neviem či chce kráľovké menu...alebo čo... 😕

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara nebrali ste sa nahodou len preto ze si bola tehotna?

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara tak to je riadny tupec...je mi ta luto...

Ach zeny to co za chlapov si beriete? Treba vam toho?

juhseverzapad
19. máj 2016

@marialara Fúúj 😖 Tak to je hnus, ale typický CHLAP. Mne dobre a ty si vylíž.

marialara
autor
19. máj 2016

@zuzulikhuž na začiatku bol lenivý a prinútila som ho ako tak upratať ešte u jeho rodičov...ale odkedy sme sa presťahovali už do vlastného s polročnou dcérkou...zrazu zlom a začal byť viac lenivý ako predtým...

katka1981
19. máj 2016

@marialara, ked ste sa brali ste asi spolu nezili v jednej domacnosti a nepoznali ste sa. Ste spolu velmi kratko na to aby sa tak zmenil. Este ste mali byt pomaly zamilovani. Nevyhovuje ti jeho povaha, on ako partner ti nesedi, tazko ta potm bude sexualne pritahovat.

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@juhseverzapad no dovolim si oponovat...ze typicky chlap...veru nie...su aj vynimky...jednu mam doma...muz robi vsetko okrem varenia a zehlenia a ked napisem vsetko myslim naozaj VSETKO... asi si ho zacnem viac vazit lebo sa mi chce zvracat ked citam aki su ini muzi ...

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena presne preto!!! :/ ja som povedala ze sa nechcem vydávať, ale naši aj jeho rodičia trvali na svadbe...hlavne jeho!!! a ja som bola mladá zlaknutá tak som (ne)mala na výber :/ svadba vobec nebola moja...nic som nevybavovala...jedine co som si zohnala podla seba boli saty :/ :/ :/ skoda ze som vtedy nepovedala svoj nazor...mala som okaslat vsetkych :/

emarekova
19. máj 2016

@katka1981 ja som zamilovaná aj po deviatich rokoch 🙂

emarekova
19. máj 2016

@marialara ale mala si na výber,všetkých je do toho ....teraz môžu byť múdri

juhseverzapad
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena Dcéra toť čítala vtip: Dobrého chlapa nájdeš na každom rohu! Potom sa pán boh zamyslel a urobil zem guľatú!

marialara
autor
19. máj 2016

@katka1981 on ma pritahoval, ked sme spolu ,,chodili" jasne ze ano...ved kto hned odzaciatku ukaze pravu tvar? no nie? ...prislo to casom...najprv to zacalo hadkami koli tomu ze mi nepomahal s malou...tak ze mi nepomohal s domacnostou, teraz ze sa o seba nestara...ja nie som narocna.,...ja od neho tu pomoc UZ ani nevyzadujem len aby som sa nerozculovala...ale celkovo ja ho uz nelubim...a trva to dlho...aj slovo rozvod padol a nie jeden krat asi 100x ale vyhraza sa mi atd...je toho vela...asi dozajtra do polnoci :/

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara no a nasli sme kamen urazu a mozme sa pohnut dalej...otehotnela si mlada, zrejme neplanovane, dotlacili vas do svadby a tu maju vysledok - mozu si zatlieskat...3 dodrbane zivoty...

Jasne ze si sa mala ozvat ked si sa na svadbu necitila!!! Teraz ste mohli ist od seba a nemuseli by ste riesit papiere...

Nie nadarmo vzdy radim - nevydavaj sa tehotna a len kvoli tehotenstvu, ... ale nepocuva ma nikto povacsine

sono2
19. máj 2016

@marialara nie si hrozna proste to tak cítiš.

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara vase manzelstvo nema zmysel a on sa boji ze pride o sluzku..len preto sa ti vyhraza..

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena otehotnela som planovane...uz som pisala vyssie...navrhol mi to a ja som povedala ze ano aj ja chcem dieta...milujem deti a neprekazalo mi byt matkou...ale naozaj je pravda ze teraz by som len odysla a neriesila tolko veci :/ chce sa mi plakat, lebo aj keby som sa s nim rozviedla, tak nemam kam ist :/ do podnajmu...nooo neviem lebo som na MD...a 200 € je tak akurat na najom garsonky mozno a jedlo pitie? :/

juhseverzapad
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena Aj mne to tak pripadá.
@marialara Rozvod je v tvojom prípade ťažké, ale jediné správne rozhodnutie.

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara a rodicov nemas? Radsej osanes s debilom? No uz ako myslis.....chcel dieta a sprava sa ako hulvat...

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena on sa mi vyhraza ze mi vezme dcéru :/ pritom s nou je minimum casu, 1x ju uspal vecer...ona ho nechce pri uspavani, vyhana ho zo spalne...nechodi s nou von ako ja...stale taha aj mna, lebo vie ze ma mala bude chciet a on si postoji...nepoviem,.,raz za cas ideme spolu von a pohrame sa...ale to je len minimum za tie sni/mesiace/roy :/

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena mam rodicov, ale oni maju este 4 surodencov na krku---nedovolim si ich zatazovat...a tiez je tam mnoho inych ich problemov pre ktore tam nechcem/nemozem ist ...naozaj nemozem!!!

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara on saa nevie postarat ani o seba nie to este o malu..toho sa ty neboj...su to len primitivne vyhrazky

alchemilkazltozelena
19. máj 2016

@marialara dom kde byvate je len jeho?

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena ja viem, ale ak dojde k rozvodu tak co poviem.,,,, ze idem byvat kam? jasne ze daju dceru jemu ak bude byvat u rodicov a ja nemam kam ist :/ :/ :/

marialara
autor
19. máj 2016

@alchemilkazltozelena byt je nas spolocny a kupeny pocas menzelstva

kllamarka
19. máj 2016

@marialara Vyhrazat sa moze..ale realne ti zobere prd. Pride rozvodovy sud, malu prisudia tebe, jemu zvycajne kazdy druhy vikend..taka klasika. Si normalna matka co sa stara, navyse na MD - takze sud nema najmensi dovod jemu prisudzovat dieta 🙂 To je dost scifi. Tipek je dost mimo.

Iba chcem podotknut, ze nemyslim si, ze bez papierov je to lahsie sa 'rozviest' s dietatom.
Ba prave naopak...prava nie su definovane, sudy musia prebiehat tak ci tak.

Co sa tyka penazi, si prirataj este vyzivne od 'tatinka' 🙂 Nemuselo by to byt az take hrozne (ale to uz neviem). Ja som zila sama s malou od jej 1r. Isla som pracovat, ona jasle. To je zivot proste.

emarekova
19. máj 2016

@marialara nezobere,na to vedia mať chlapy hubu. To by musel mať iné páky a ty nezodpovedná,alkáčka..ale takto žiť?byt sa predá,vyplatíte dlh,on pojde k rodičom a máš výživné+rodičák=podnájom

catherinah
19. máj 2016

Ty si sa nasilu vydala za chlapa, ktorého si nechcela?
Toto je už na anuláciu manželstva, ak ste boli cirkevne sobášení.

katka1981
19. máj 2016

@marialara, cim sa vyhraza?

datelinka31
19. máj 2016

@marialara je mi ta velmi luto, najprv som myslela, ze ste starsi manzelia, ktori prechadzaju krizou, ale ked si napisala, ze mas 22 rokov, taka mladucka a uz taketo problemy!

Tiez mam kamaratku, ktora otehotnela v 21, rodicia ju donutili do svadby, a do roka a do dna bol aj rozvod. Teraz byva aj s malym u rodicov, ti jej velmi pomahaju (zrejme si uvedomili svoju chybu), nasla si noveho priatela, su stastni.. U teba je to trochu ine, lebo si pisala, ze k vasim nemozes ist, ale snad je aspon niekto v tvojej rodine, kto by ta podporil, najma psychicky?

Si mlada a velmi vyplasena, takymi recami, ze ti zoberu malu sa vobec nedaj vystrasit! Je to len manipulacia, malu urcite daju tebe. No neviem co ti poradit, lebo podla mna ak ostanete spolu, tak to bude este horsie. Hlavne ak tvoj manzel sa nechce zmenit.. Povedala by som, ze ked je clovek mlady da sa nejako sformovat, ale bola by to narocna praca pre teba, zalezi ci je aj vola z jeho strany.. co ocividne nie je. Najlepsie by bolo pre teba rozviest a zacat novy zivot, si este mladucka a mas narok na stastny a harmonicky vztah..