Manžel neustále čumí po iných. Robia to aj tí vaši?

nani1122
13. apr 2016

Ahojte. Prosim o vas nazor... s muzom sme zaokruhlene 10 r. manzelia. Posledné roky, co si pamatam minimalne 2-3 som si vsimla, ze vyslovene čumí po druhych zenskych, zo zaciatku som si hovorila, vsak to je ok, to robi kazdy chlap... Ale odkedy je v robote s dvomi debilmi neustale, je to otrasne. Jeden je 37r. bez frajerky, druhy ma frajerku, ale to je stary suknickar, co este aj z okna auta vykrikuje po zenach. Odkedy je s nimi, je to horsie. Moj je taky poloplesaty tucko - co si budeme klamat, sympatak, ale ziadny model. Vzdy ma utvrdzoval, ze miluje len mna, ze po nich nečumi, ze pozrie, LEN KED HO NIECO ZAUJME - napr šál, okuliare...a podobne blaboly. Vždy ho nááhodou podla mna zaujme tmavovlasa - typ autosalonovych hostesiek... Mne hovori casto, ze som krasna, len tak hocikedy, ze ma miluje. Nechem aby to vyznelo ako chvalenie - len sa opisem pre porovnanie - som presne jeho typ - tmavovlasa okana, ktora nikdy nemala nudzu o zaujem chlapov, s riťou snov - jeho snov 😀 , on ma SŠ, ja VŠ.. Nie som modelka a mam aj kila navyse, on naopak hovori, ze sa mu chude nepacia. No nevyzera to tak... Vsimam si to ked ma nevidi, v odrazoch vykladov, napr. dnes na benzinke v odraze z vykladu sa otacal za babou, co bola s priznurenymi ocami moja kopia.
Co do riti mu chyba?
Ja robim maximum, staram sa o seba, vsetko sa snazim mat pre neho tip-top, nosim to co sa mu paci, este aj doma sa vyobliekam jak krava.. Sice mi to da najavo, ze sa mu to paci, ale keby sme isli za hodinu niekam, zas cumi dalej. Strasne ma to uraza, ttrapim sa s tym naozaj, lebo mam =pocit, ze som mu neni dost dobra, ked cumi inde. A on? Kasle na seba, pribera, plesatie a este bude mat aj vyssie naroky.. Vazne ma to dlho žerie. A to som sa ja ze cele roky ani neopovazila pozriet na druhého chlapa. Co vy si myslite?

timea7
13. apr 2016

@yanka239 nehovor mu to, aj tak ti to neuverí, ale sa tak začni správať, zmeň účes, líčenie, pokúp si nové handry, pri zrkadle musíš byť podstatne dlhšie ako pri sporáku, vypadni aspoň raz za týždeň za dva s kamoškou na kávu, správaj sa k nemu milo, priblbnuto sa usmievaj, pospevuj si....

lvka
13. apr 2016

@nani1122 mam znameho, ktory hovorieva "nech aj skareda, hlavne ze je cudzia"....🙂)) vzdy sa na tom tak trpko zasmejem
Myslim, ze mu nechyba nic, len proste, to cudzie nepoznane ich furt bude lakat ;) nech sa pozera...kym to nie je nic viac

katka1981
13. apr 2016

@nani1122, asi ti moc neporadim, ja sa nesnazim, chodim v teplakoch aj roztrhanych, doma sa vobec nemalujemm ani nerobim nic preto aby som sa muzovi pacila, farbim sa len sama pre seba lebo nechcem byt sediva, udrzbu mam nulovu, muz sa po druhych nikdy nepozeral okato, ked tak kukneme obaja a zhodnotime. Ale nemam vobec pocit, ze by niekoho hladal alebo nieco podobne. Keby mal take tendencie, mohla by som sa aj na hlavu postavit, nezabranim nicomu. A ked pindam, ze nemam pekne to alebo to, tak ma vzdy pochvali a povie, ze keby som sa mu nepacila tak so mnou nebude a ze naco sa malujem, ze som vyrazna a pekna taka aka som. Ale nezakazuje samozrejme, a tiez nie je ziarlivy. Nastastie taketo problemy nemame, mame dost inych starosti, somariny nam po rozume nemaju kedy behat.

mihula
13. apr 2016

@nani1122 ja mam kamosku,ktora mala presne tento isty problem.Velmi ju to trapilo a vzdy sa riadne pohadali.Az raz mi povedal,co sa stalo.Zili v zahranici a isli spolu po meste a on zas huba otvorena a ze slintal,lebo oproti isli dve ozaj sexi baby.A presne chlap podsadity,pivne brucho,triko vykasane,lebo vacsie uz nemali,malo vlasov,ale tie sliny,by hocikto nedal.A krasky tiez zaregistrovali kalny pohlad a sliny a jedna mu po slovensky"čo čumis ty k....t vypelichany.A bolo po probleme.Moja kamoska mala chut bezat za nimi a vybozkavat ich

mirka17
13. apr 2016

@mihula a môžem isť spať ! pobavilo.

ena70
13. apr 2016

@mihula tak toto nemalo chybu 🙂....

slnecnica174
13. apr 2016

@mihula 🙂🙂🙂 No uz to v zahranici neni ako pred 30rokmi, uz si clovek musi davat pozor, co kde utrusi🙂

cacianka
13. apr 2016
cacianka
13. apr 2016

@mirka17 to je pekna prechadzka a krasne miesto.este ze si sa neobzerala tam hore, to by di veru dopadla horsie😝

mysicka36
14. apr 2016

@nani1122 Ja by som s úsmevom povedala keby nejako zase slintal nad druhými 😀 .....
"hmmm, kočka... budeš so sebou musieť niečo robiť, aby si ťa také všimli!" 😝 😝 😝 "polavil si v starostlivosti o seba!" 😎 😎 😎

mysicka36
14. apr 2016

@mihula 😀 😀 😀 😀 😀 aaaaaaaaaaa tak toto je peckááááá.

mirka17
14. apr 2016

@cacianka jumping zadarmo

horana
14. apr 2016

Moj sa tiez pozrie. Postavu ma peknu, je VS 😀 , napriek tomu mne vobec nevadi ze sa obzrie po peknej zene na ulici, lebo citim ze nas vztah je super. nerobi to pravda nejak okato, ale podla mna normalny muz sa rad pozrie, zaregistruje, rozdiel je mozno v miere teatralnosti. No a co, aj ja sa rada pozriem na pekneho chlapa, to este neznaci ze som doma nespokojna. Vsak na to mame oci aby sme pozerali 😀

duplessis
14. apr 2016

Ja som sa tiež raz obzrela za jedným chlapom a on sa práve obzeral za mnou. Bolo to dosť trápne.

somavi
14. apr 2016

Môj nepozerá 🙂 aspoň nie okato. 😀

nenimozne
17. apr 2016

@nani1122 to by riešila už kazda zena chlapy čumia, čo u s nimi. .a my zeny nepozerame my sme anjelikmi 😄😃😀

silvia31
17. apr 2016

Verím, že Ťa to trápi a štve. Neviem, aky máte vzťah - hovoríte o všetkom, 100% úprimnosť aj v tých nepríjemných témach a veciach? Máš viac možností- je to len na tebe. Buď mu narovinu povieš úplnú pravdu, že ťa to uráža a vadí ti to - lebo je to naozaj nechutné, ak chlap je so svojou partnerkou a očumuje iné.. Že nech sa skúsi ovládať, urobiť to menej nápadne, či nerobiť to v tvojej prítomnosti - lebo aký požičaj, taký vráť.. Ak by mal s tým problém, tak ja by som očumovala pred ním iných, nech vie aké to je.
Alebo keď to vidíš, rovno mu povedz - či si uvedomuje, že zíza a chová sa ako tí jeho kolegovia - neviem či ste sa o nich spolu bavili, že je to už NAD rámec slušnosti..
Alebo spolu nekomunikujete o takýchto veciach a budeš sa tváriť, že to nevidíš a ignorovať to.. Ale zase by som mu nastavila zrkadlo - keď vieš, že si to všimne 100% čumela by som na tvojom mieste po nejakom fešákovi total z inej "ligy" (ako sa povie..niekto úplne iný ako je ten tvoj).

mirusinka1979
2. nov 2020

@nani1122 je to samec lovec a nikdy sa nezmeni, moj robi to iste a to nemame deti a sme spolu len 2 roky a este je aj starsi o 10 rokov. No co ti poviem konečna zastávka 😆😆😆😆😆