Manžel nezvláda plač a mrnčanie našich detí

ewkava
5. jún 2020

....s manželom sa už nebavíme dva týždne, stále čakám že on urobí prvý krok. Cítim sa veľmi ranená a smutná, neustále mi ubližuje skrze deti. Nevie sa správať normálne keď deti kričia alebo plačú 3 a 2 ročné. ..napr. maly minule za nieco plakal a on hneď naňho že je mrnčavý ako buzerant, nech drží hubu ..a o malej tiež len krepá je, drzá pi.. Cítim sa hrozne..

nyusika
5. jún 2020

zlaticko to je, spravte si tretie, mozno to vasmu vztahu pomoze....

totoje realny prispevok ?
alebo sa zase nejaky chudak nudi ??

luccija
5. jún 2020

@nyusika o 3 r ti bude to isté neviem načo si ľudia robia deti jedno za druhým a potom to takto vyzerá.
Aká žena môže strpieť takéto správanie voči vl.detom?Samozrejme, že by som sa rozviedla veď to nie je život nadávky, urážky nevinných detí.Predpokladam, že ho ľúbiš, nemáš kam ísť a tak budeš trpieť.Za pár rokov sa budú deti pocikavat, mať poruchy a robiť zle iným deťom v škôlke a škole.A ty budeš po nociach plakať do vankúša.Spamataj sa!
@ewkava

ewhita
5. jún 2020

Raz by dietatu povedal drza pi..a najblizsie by sme sa bavili na sude o vyzivnom 🙈

eriksonka1234
5. jún 2020

@ewkava no keď teraz nezvláda maličké milé deti, neviem, čo bude v puberte, keď naozaj budú drzé... To ich zabije, lebo nezvláda na uzde svoje emócie? Nikdy by som nebola s mužom, ktorému vadia vlastne deti a slovné ich uráža. A ešte vy čakáte, že sa ma prvý ozvať??? To radšej nech už hubu neotvorí, keď z neho vychádzajú takéto,, perly"!

srandujete
5. jún 2020

necudujem sa Ti, ze sa citis hrozne. . od Tvojho manzela by mali deti pocuvat slova lasky a pochvaly a nie urazky a nadavky . .😔

mogaa
5. jún 2020

@ewkava prepáč ale to nie je že tvoj muž nezvláda plač detí, tvoj muž je hulvát a iný nebude....deti plačú, kričia, klbčia sa, robia zle - sú to deti a očakávať od nich že poslúchnu na slovo alebo chovanie ako pri dospelom je nereálne.....skôr sa zamysli či chceš takýto život plný nadávok pre seba a svoje deti nasledujúcich 15rokov....a ver, že to bude len horšie, teraz deťom vulgárne nadáva je len otázka času kedy ich začne tĺcť......otvor oči a pozri sa reálne akého máš chlapa vedľa seba a podľa toho sa zariaď....

sweetlife001
5. jún 2020

No už len by som čakala kým spraví prvý krok.. to ja by som sa s ním nebavila až kým sa nedá liečiť, to čo za retard.
Načo má deti keď to nezvláda? Som myslela že napíšeš niečo v zmysle , že je možno nervózny z toho, že nemôže pracovať pri kriku deti, po prípade nevyspaty alebo neviem bežné problémy a nie to že 3 ročnému decku nadáva do drzych píč a 2 ročnému ze reve ako buzerant. Ja si neviem predstaviť ani za nič , že by toto môj muž povedal našej dcére, ja by som ho asi dorazila.
A ty nefnukaj, že ubližuje tebe skrz deti, ale ubližuje hlavne im a nezmení sa to ani keď podrástu a prestanú revat, taký psychopat si nájde inú zámienku, čo nebude zvládať a stále to tak bude. Normálne mi je ich ľúto.
A.. ešte jedna vec nikdy by som mu deti nenechala aby ich postrážil, nikdy by som ich s ním nenechala samé.

nyusika
5. jún 2020

@luccija
pomalicky - mas pocit, ze som to myslela VAZNE ???

ewkava
autor
5. jún 2020

@nyusika nie nenudí sa žiaden chudák, nezvyknem sa vyjatrovať k svojim pocitom kvázy napr. na Fb cítim sa smutne😦, som sklamaná a podobne. Možno toto by bolo pre teba priateľnejšie. Ale ďakujem za tvoju radu👍si proste TOP

nyusika
5. jún 2020

@ewkava
dakujem za ocenenie.
neviem, aku radu caka zena, ktora dopusti, aby sa jej partner takto spraval k detom.

dkethe
5. jún 2020

Tvoj muz ma problem sam so sebou. Nie detmi. Ako sa chova k tebe, kolegom, inym ludom? Moze byt vybusnej povahy, a ked si v praci nadavaju do fasov, lahko mu ten slovnik ujde aj doma. Moj muz zial tiez nezvlada detske maniere, ale teda takto sa to neprejavuje.

simca06022011
5. jún 2020

Ako moj chlap neznasal revy, no neznasal... nevedel to proste rpezit, vzdy ked bola mala chora a revala, tak on hadam reval este viac a pobehoval ako lev v klietke, kym som ho nevyrazila do prace :D ale aby niekedy nadaval dcere? Ako nieco by po nom letelo, a nasledne by letel on... u nas som ta vulgarnejsia ked sa ma nieco vytaca ja :D ale ja si ponadavam a idem dalej, nikomu konkretne ze by som ho chcela urazit :D za to on je taky neprijemnejsi k objektu, ktory ho vytocil. Ale fakt k malym detom... nie je to normalne, mal by na sebe pracovat, alebo ty by si mala zacat pracovat na nejakom plane.. lebo ak to bude takto pokracovat, tak to bude hrozne u vas doma.. chudence deti. A k tebe sa urcite tiez nesprava vzorne...

pininka1
5. jún 2020

No sú niektorí takí, aj môj švagor povedal že by radšej vyskočil z okna ako sa hral s deťmi doma. A neverím že tvoj priateľ nemá takýto slovník aj mimo reči o deťoch. To sú tí úžasní frajeri čo si myslia o sebe že čím sprostrjsie rozpráva, tým je väčší frajer. By som sa ho spýtala načo ti urobil jedno decko po druhom a teraz nemá nervy.

ewkava
autor
5. jún 2020

Ďakujem dievčatá za každú odpoveď, veru som si to takto nepredstavovala ani Ja, o dieťatko sme sa pokušali dlho 7rokov, uz som ani nedúfala. A zrazu som bola zas tehotná☺ bolo to zo začiatku ťažké, dost mi s malým pomáhal. No kedže malá bola plačlivá tak ju akoby nechcel. A ako aj pisala jedna z vás tak malú som s ním ani nevedela nechať, proste Ja som sa nikam nevedela s dvoma malými deťmi pohnúť. Nie som ani Ja ideálna mama aj Ja si na deti pokričím. On sa s nimi aj zahrá, pomojka, oni ho majú tiež veľmi radi len proste keď niečo tak hned je k nim tak sproste arogantný, rozpráva sa s nimi ako s dospelími. A proste v tomto momente zabije vo mne všetko, môže im aj modré z neba nosiť ale takto... jedna známa nás stretla v obchode a vraví mi Ako pekne sa ten tvoj muž k deťom správa, môžeš byť rada... A vo mne veľká guča.... áno kým deti nezačnu mrnčať,.. Niektoré veci som aj Ja dlho neriešila, popravde len pred pol rokom som začala zvládať vnímať svet okolo mňa. Bolo toho aj na mňa dosť, no to ma samozrejme neospravedlňuje.. Nepoľavím už v tomto, chcem byť už šťastná a radovať sa z detí, nemám už nervy pozerať sa a počúvať jeho či vzdychy alebo poznámky pri kazdom hlasnejšom prejave mojich deti

maminuska
5. jún 2020

@ewkava máme takého v rodine , bohužiaľ muž mojej sesternice , hrá sa na dominantného samca ale je to chudák. Tri deti a sesternica je už tak zdeptaná z neho že až . Keď sme mali guľáš partiu , tak mu môj brat povedal že ešte raz povie svojim deťom že sú ko... a pič... pojebané že mu takú fľasne že mu stena dá druhú , skákal ako čert , do toho sa pridal môj muž že či chce hneď teraz jednu ... a bol kľud. No a sesternica že on je už taký , ale deti má rád .

selest
5. jún 2020

No neviem aj ja som vybusna ale nadavat 2 rocnemu dietatu do buzerantov a dcere do pi..c to je cez. Je pekne ze inak sa s nimi vie aj pohrat ale deti ho potrebuju aj ked maju problem alebo.ked mrncia. Ja by som necakala kym sa on ozve normalne by som si ho posadila a vydiskutova to snim. Nech sa zacne ovladat ak to nezvlada s.nech navstivi odbornika. Tiez by sa mu nepacilo.kebyze sa tebe zda ze doniesol malu vyplatu tak mu vynadas do kktov alebo co je tiez realne ked deti vyrastu do puberty vratia mu to spravanie stonasobne. Lebo aj uctu a respekt deti si treba ziskat.

bettymacd
5. jún 2020

Tak to ti viem úplne presne povedať čo príde....napr

Akonáhle pôjdu do školy budú musieť mať iba jednotky,každá dvojka bude znamenať prednášku
Dcéra bude musieť byť tip top chuducka lebo ak bude o kg ťažšia ako si predstavuje bude jej to vykrikovane a so synom sa budú biť tak o 15 rokov

Tak si s ním urob poriadky!!!!
To že tak hovorí vašim deťom je na 50% tvoja vina tak sa nerob na chúďa nešťastne!!!!
Vzchop sa💪💪💪

adusa1987
5. jún 2020

@luccija no pozor mi mame deti rok rozdiel a moj muz im nijako nenadava...takze to nieje o tom ako mas za sebou deti ale aky clovek si

marca12
5. jún 2020

@ewkava jezisi kriste ako moze jeden otec nadavat malickym detom hajzel hnusny. Boze moj to si nevedela,s kym si deti robis? Ved ten musel kliat aj predtym a hadam si si nemyslela,ze detom nebude nadavat?

iva812
5. jún 2020

@ewkava Musíš ochrániť svoje deti, lebo z
nich vyrastú nešťastní, bojazliví ludia. Mimochodom aj toto, ako sa správa tvoj manžel, tak to by malo byt tiež pomenované v slovníku trestného práva. Možno psychická ujma zverenej osoby...

tinapa
5. jún 2020

@ewkava Keď nepomôže normálny rozhovor s ním, kde mu vysvetlíš, že takto sa s deťmi baviť nesmie, jednoducho nesmie, tak to rieš radikálne, možno sa spamätá, keď ťa nenájde doma, ani teba, ani deti.. Držím palce.

brita7777
5. jún 2020

precitaj si nieco o psychopatoch a sociopatoch, je to aj v diagnostike poruch osobnosti, takze mozes najst aj kvalitny zdroj, sleduj ho, ako reaguje v roznych situaciach, ludia s poruchami osobnosti maju dve tvare- tvar navonok, niekedy su ti najsarmantnejsi, vedia ludi oklamat vzhladim..doma tvar tyrana.tito ludia nemaju empatiu, sebareflexiu, uvedomenie, ze nieco prestrelili, ze to je spravanie nevhodne, nevedia sa ospravedlnit, hraju obet..nasla by som so dobru psychologicku a pripravila sa s nou na rozvod, pretoze ta moze tyrat este viac skrz to. Nenechaj detom uverit, ze su neschopne, moze sa z nich stat uplne to iste co je tvoj muz. Konaj !

brita7777
5. jún 2020

@iva812 psychicke tyranie !!

pesmaxipes
5. jún 2020

@ewkava Mala som to úplne rovnako, kým boli zlatí, usmiati a nemal žiadne povinnosti, bol fajn otec, rád sa s nimi pohral, vybláznil, pred ľuďmi milý, ochotný. Akonáhle sa mu doma niečo nepáčilo, poklbčili sa, urobili neporiadok alebo zaplakali, spustil rev a vulgárne nadávky. Spočiatku sa ospravedlnil, neskôr už nie a nadávky sa stupňovali. Obidve deti boli od narodenia milé a usmiate slniečka, ale syn sa od nástupu do školy začal biť (a brutálne), dcéra mala vkuse s kamoškami konflikty (akože hádky aj cez vyučovaciu hodinu). Najskôr som skúšala robiť všetko preto, aby bol doma kľud a nemal dôvod sa hnevať, potom som vyhľadala psychológa, snažila som sa zmeniť prístup (akože naučila som sa tam super veci), aj deti chodili dlhodobo ale nič nepomohlo. skončila som na antidepresívach a muž aj tak stupňoval- syna zmlátil krhlou, kopal do neho, keď som deti chránila, dostala som pár faciek... vyhrážal sa nám, že nás rozrúbe mačetou...Rozvod bol psychicky náročný, ale rok od rozvodu sú deti na tom podstatne lepšie, aj keď isté problémy stále majú a ja budem vždy uvažovať, o koľko šťastnejší a vyrovnanejší mohli byť, keby som bola odišla skôr. Teraz deti navštívi 1x za dva týždne a majú spolu celkom dobrý vzťah. Drž sa, nech už to u vás dopadne akokoľvek, prajem Ti veľa sily.

elizabeth88
5. jún 2020

@ewkava Otazkou je aj,ci to on lutuje,ci si to uvedomuje,ze to nezvlada a chcel by to inak...Myslim tym,ze nezvlada krik,hluk a ventiluje si to krikom a nadavkami,no potom to lutuje.Ak by to bolo tak,tak nech navstivi odbornika a pracuje na tom,ako sa ventilovat inak,pripadne ak ide o poruchu osobnosti ci nieco,nech to skratka riesi s odbornikom-ak chce...Ak mu to ale pride normalne,ze sa tak sprava a vinu hlada len v druhych,tak tazko radit...Urob to najlepsie pre deti,nemyslim len materialnu stranku,ano,ta je dolezita,ale ich zdravy vyvoj je dolezitejsi a stastne detstvo,nech maju zdrave sebahodnotenie.To sa im v zivote zuroci.🙂Myslim,ze kvoli detom sa ozvi Ty a povedz mu to-skus v klude,vypocuj jeho a skus,nech to neskonci hadkou.Ty sama musis vediet,ci to chce alebo nechce zmenit.Je to dolezite.Deti su este malicke,este je cas.Konaj.Prajem Ti,aby to vsetko dobre dopadlo a muz si vstupil do svedomia.Kazdy sa moze zmenit,no musi to chciet on sam.No kde nie je vola...Drzim velmi palce.🙂

iva812
5. jún 2020

@elizabeth88 Osoba, ktorá dokáže takým hrubým spôsobom napadat verbálne dieta, iste má nulovú sebareflexiu a aj keď môže mať občasné stavy ľútosti, tie na podstate veci, že psychicky zranuje dieťa, sú nepodstatne. Teda aj od veci je očakávanie manželky, že manžel bude svoje správanie ľutovať. Totiž toho odborníka nepotrebuje on ale deti, ktoré sú už vystrasene. Jeho treba eliminovať od rodiny, od detí.

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
scorpionflower1
20. apr 2021

@ewkava Preboha to co za chuja moze takto detom nadavat...