Manžel odmieta syna

monca2332
2. nov 2014

Manžel mi malému nechce dať ani pusu a ani ho postískať a už neviem čo si mám o tom myslieť ☹ a vlastne neviem či ho má rád lebo keď sa ho spýtam tak mi nič nepovie☹

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidorka7
2. nov 2014

@monca2332 to je takýto k nemu odkedy, od jeho narodenia alebo od nejakého času?

monca2332
autor
2. nov 2014

@fidorka7 ako on sa sním aj hrá aj všetko len mu nepreukazuje že ho má rád a neviem prečo

fidorka7
2. nov 2014

@monca2332 no dobre ale odkedy máš ten pocit, o narodenia lebo len od nejakého času?

monca2332
autor
2. nov 2014

@fidorka7 pred rokom to začalo ☹

pribinak
2. nov 2014

@monca2332 ako sa to pred rokom začalo? Stalo sa niečo? Aky bol podnet co takéto správanie muža k synovi vyvolal?

katarinamarkova
2. nov 2014

@monca2332 otcovia lubia svoje deti...samozrejme trosinku inak ako my maminky, ale na kazdom spravnom tatovi vidiet ze lubi svoje dieta.
ak to zacalo takto razom pred rokom muselo tomu nieco predchadzat...co tomu predchadzalo?
len tak ma napadlo...nema manzel dovod mysliet si ze maly nie je jeho?

monca2332
autor
2. nov 2014

@pribinak to neviem čo sa stalo

monca2332
autor
2. nov 2014

@katarinamarkova nie on nemá dôvod lebo keď sú vedľa seba tak sú ako jeden a to hovoria všetci

pribinak
2. nov 2014

@monca2332 no a dovtedy sa k nemu správal inak? Prejavoval k nemu nehu?

fidorka7
2. nov 2014

@katarinamarkova presne toto isté ma napadá.

monca2332
autor
2. nov 2014

@pribinak áno bol úplne iný voči nemu...vedel ho aj postískať aj pusu mu dať ale keď mu poviem že aby mu dal pusu tak mi povie že chlapi sa nebozkávajú

katarinamarkova
2. nov 2014

@monca2332 pytala si sa ho na to?

monca2332
autor
2. nov 2014

@katarinamarkova pýtala povedal mi že ho ľúbi a že by ho za nič nedal ako on mu všetko dopraje keď chce auto tak ktoré si malý ukáže tak mu ho kúpi a všetko mu dá len ma trápi že mu to nevie preukázať že ho ľúbi

siska53
2. nov 2014

@monca2332 toto vravi aj moj otec (dedko deti). A nas maly je celkom pritulny,aj pusy rad dava.
Nas otec prosto bol vzdy taky,on sa s nami jasil,hral,robil vsetko ostatne,akurat pusinkovanie a tulenie nehrozilo. Na dobru noc sme si tapkali. Maximalne nam postrapatil vlasy a ked bolo treba,odniesol. Takisto i k vnucencom je taky.
Ale my so sestrou sme vedeli,ze nas ma rad a moje deti ho zboznuju a vedia,ze ich ma rad,akurat to neprejavuje pusinkovanim a objatiami.

Takze mozno aj tvoj drahy je ten typ,co nas otec. Mozno tvojho syna uz berie ako velkaca,preto ho uz nebozkava,neobjima a vravi,ze chlapi neplacu. (nas otec aj nas ucil co najmenej plakat-napr.ked sme spadli).

jana_eyre
2. nov 2014

moze to byt aj len to, ze ma pocit, ze chlapec je uz na prejavovanie lasky velky - mozno sa tak spravali k nemu jeho rodicia..

ale napada ma aj dalsia vec.. moze mat psychicky problem - obsedantno kompulzivna porucha sa prejavuje vtieravymi myslienkami, ked si clovek zacne namyslat vselico.. mozno sa mu zacali vynarat myslienky, ze by malemu mohol ublizit ak ho stiskne, prejavi lasku, tak to radsej nerobi..

viem o tom, lebo mierne ocd mam aj ja - ale v inej forme.. je to celkom rozsirena dusevna porucha, clovek si to aj uvedomuje, ale niekedy sa s tym neda nic robit bez odbornej pomoci.. skus si nieco o tom vygooglit, ci spravanie sa manzela nemoze na neho sediet..

no a v prvom rade je dolezite sa s manzelom poriadne, uprimne a polopatisticky porozpravat..

vela stastia..

jennky13
3. nov 2014

@monca2332 myslim si, ze prehanas ....nadpis Manzel odmieta syna je fakt prehnany ....v podstate ide len o to, ze ho nepusinkuje a neobjima ....ale to predsa robis ty , on sa s nim hra , kupi mu to co si mysli, ze je fajn ...travi s nim cas podla svojich predstav ....jeho jazyk lasky je asi cas, ktory mu dava ( precitaj si 5 jazykov lasky )....a myslim, ze ked pochopis, ze laska sa neprejavuje len bozkami a dotykmi, ale aj inymi sposobmi, budes svojho manzela viac chapat a menej odsudzovat .....
....myslim, ze mna by dost ranilo, keby niekto napisal, ze odmietam svoje dieta len preto, ze svoju lasku prejavujem inym sposobom .....
....bud vdacna za to, ze sa so svojim synom hra, ze vie, co sa mu paci, ze do neho investuje ...a ocen ho - teraz myslim tvojho manzela za to, ze je spravny otec ....🙂...cim viac ho budes ocenovat a menej kritizovat tym viac sa aj on uvolni ...

tichanska1
3. nov 2014

Ani môj manžel malého nebozkáva od malička, ale viem že ho miluje viac ako mňa 🙂 Takže ma to netrápi. On mi na to povedal, že chlapi sa predsa nebozkávajú...

kexik218
3. nov 2014

Ahoj, skus sa opytat jeho rodicov ako to bolo v jeho veku s nim...vies mozno to berie ako sucast vychovy aby malicky nebol poseruťka. Viem vyznie to strasne ale chlapi to tak beru...Mozno on sam bol prilis rozmaznavany a mal v kolektive problem sa ubranit lebo bol prilis mojkany.
Prave mozno to je ten pravy prejav pre neho...ze prave tym mu chce dobre, aby sa nedal len tak hocikomu.
@monca2332

kim_rossi_stuard
3. nov 2014

@monca2332 mam podobneho kamarata, maly ma uz 3.5roka a nikdy dobre citas NIKDY ho neprebalil, drzal ho asi 3 krat na rukach, kym bol babatko 😔 raz mu ho jeho manzelka dala postrazit polozila na neho, ako take male babatka zvyknu lezat na ockovi a on jej ho vratil ze ho tlaci na bruchu 🙄 ale teraz ako maly rastie, zacina sa to zlepsovat- aspon ho vie zobrat na ryby, alebo niekam s nim ist...muzi nie su ako my ako vyjadrovali svoju lasku okato a opakovali to dokola 😔 mozno aj ten tvoj potrebuje viac casu na *adaptaciu* 😕 😅

monca2332
autor
6. nov 2014

Ďakujem baby za radi manžel si toto všetko prečítal a už je to úplne iné ako to bolo 🙂 😀

petulaptt
9. nov 2014

A co sa zmenilo? Porozpravali ste sa?