Manžel odmietol so mnou tancovať

lenuska333
21. aug 2023

Ahoj potrebujem počuť váš názor na toto:S manzelom sme boli u kamaratky na oslave.
1 krát ked sme tam boli somnou vôbec netancoval tancoval s kamoškinou sestrou celý čas.Sla pomalá piesen a ona mu navrhla nech si zatancuje somnou on to odmietol.Normalne ma to zarazilo inak mame v pohode vzťah nikam nechodí ziadne podvadzanie a ta
2 krát sme išli znova teraz mal jej muž narodky.Isla som naschvál pretože vtedy som sa s nim koli tomu pohadala,tak som chcela vedieť ako sa zachová teraz.Ju uz tancovať nevzal určite sa bál somnou teraz tancoval len v kruhu s ostatnými ale zase si.ma akoby nevsimal akoby sme ani neboli manželia.Tancoval s kamarátom a s ňou čiže trojica.Kamaratkyn manžel tiez len s ňou tancuje (je to jeho svagrina)s manzelkou tiež netancoval .Ja som tak len tak sedela a ostatný ma volali tancovať ale môj skvelý manzel nič.Hovori mi ze som rozmaznana a robím s komara somara ale ja som sa fakt zle citila velmi trápne ze si ma vôbec nevsimal inak mame spolu dobry vzťah pozname sa od mala cize sme predtym boli super kamaráti mame spolu 3 deti uz ani neviem ako to riešiť som z neho veľmi sklamaná potrebujem počuť aj iný názor..A ešte keď som mu to spominala povedal mi ze aka som falošná ze nanu ziarlim a pritom len s ňou tancoval.Som strasne sklamana rozculena z neho.

ema22270
21. aug 2023

No zvlastna situacia. Ked uz teda tancoval, tak ty by si mala byt na prvom mieste - ak s nim tancovat chces.

dskjhfdlkdjhl
21. aug 2023

@lenuska333 Keby bol taky, ako moj manzel, ze vobec netancuje, tak to este pochopim, ale toto je velmi divne. Ja by som sa ho priamo spytala, preco nechce tancovat so mnou, aky ma na to dovod.

basulaak
21. aug 2023

@lenuska333 ozaj velmi bizarne. Jedine co mi napada, ze je ta kamaratka nejaka vesela kopa, oblubena v muzskom kolektive alebo vyborne tancuje. Mrzi ma to aj za teba, samozrejme toto by sa dotklo kazdej. Moj manzel je zaroven moj byvaly tanecny partner (sutazne sme tancovali) a teda ked sme na oslavach ci svadbach aj to velmi nechce, tak na chvilku max. vykruti svoje kamosky (sme kamarati, manzelske pary a navstevujeme sa) alebo nejaku staru tetku co ho driape 😅 a inak sa lepi na mna a vykruca ma o-100-6. Ked zacne pomala hudba tak vyzerame ako cerstvo zalubeni, liepacky sapacky no proste tancujeme pomaly a jeho pozornost patri len mne. A ja si nic nevynucujem on to robi sam od seba. A to sme spolu 11 rokov, mame dieta. Toto co opisujes, asi by mi to tiez vrtalo v hlave, ci ho nepritahujem ci ho nudim ci co vlastne.

tanyag
21. aug 2023

Noo booože 😁 tak sa chcel zabaviť, vypnúť...teba má doma 24/7, nerozumiem, čo je na tom divné...to sa musí len tebe okolo sukni točiť? 😁

ptvw
21. aug 2023

@dskjhfdlkdjhl tiež si vravím ze toto je divne, najprv podľa nadpisu som myslela ze netancuje vôbec, čo by som chápala keďže ja tancovanie z duse nenávidím a netancujem nikdy s nikým ale aby iné vyzvrtal a partnerku nie hm

henka123123
21. aug 2023

Nemoze sa za teba nejako fyzicky hanbit? Alebo tak? ...lebo inak je to ozaj cudne...

mirabelia
21. aug 2023

@lenuska333 Napadli mi iba dva dôvody a oba sú čierne a možno aj konšpiračné 🙂 prvý dôvod: tvoj manžel chcel pôsobiť dojmom, že to medzi vami škrípe, že niečo nie je v poriadku, že nie je šťastný....aby sa potom raz kamoškinej sestre posťažoval na svoju manželku a ako alibi mu poslúžia oslavy, kde nechcel so svojou manželkou ani len tancovať, lebo už ju vtedy neľúbil alebo iné bláboly 🙂 druhý dôvod: píšeš, že máte spolu tri deti, čiže tvoje telo si asi prešlo veľkými zmenami, nemáš nadváhu alebo niečo podobné, že sa hanbí s tebou tancovať? znie to povrchne, ale celá táto situácia čo opisuješ mi normálne vysvetlenie aj tak neponúka 🙂

suzitok
21. aug 2023

Mne tiež napadlo, čo sa píše vyššie, či sa nehanbí kvôli tomu, ako uviedla @henka123123 , alebo este to, či si sadnete ako tanečný par? Ako to bolo predtým?

kukuk29
21. aug 2023

@lenuska333 no ja by som sa zobrala a isla pekne sama domov pocas jeho taneckov 🙂 nech sa teda bavi s inou ...a spravila si svoj program🙂

brendaa
21. aug 2023

@lenuska333 pozri co sa stalo uz nezmeníš, tvoj muz vie, ze sa ti to nepáči. Uvidís nabudúce ak bude možnosť ci bude s tebou tancovať ak nie, a budu ta ostatní volat do kola kludne chod a zabav sa... Aj ked budes velmi nahnevaná, mozes rovno flaskovy tanec dať 😅
Opytaj sa ho teraz, ci by mu nevadilo, keby to malo napríklad vyzerat aj takto...budeš tancovať s inými muzmi...
Ci ti dopraje alebo alebo sa bude oduvat

gagik
21. aug 2023

Mozno si obézna a ta druha je proste krajšia,tak si chcel povyrazit s nou…

tanyag
21. aug 2023

@gagik a obézne nevedia tancovať? 😂 čo som si všimla ja...tak skôr obéznejšie sa vedia lepšie vykrúcať a hýbať ako chudé 😂😂😂 ale zase tu trepete somariny a miešate do toho výzor človeka...
Proste kde je napísané, že sa ženatý muž nemôže zabaviť a inou ženou na oslave? zatancovať s ňou? hrozne tu preháňate

sasitimi17
21. aug 2023

veď a čo si nešla s niekým iným tancovať keď ťa volali? a ešte schválne si mala ísť, aj ked si bola nahnevaná a znechutená, ale aspoň by videl že keď on nevykrúti svoju ženu tak ju bude vykrúcať iný

@tanyag ale však jasné môže tancovať aj s inými, ale hádam si všimne aj svoju ženu nie? či ty keby sedíš len za stolom a tvoj muž tancuje IBA s kamarátkou a teba si ani nevšimne, tak by to bolo v pohode?

marca12
21. aug 2023

@gagik Povyrazit? Co ma 18nast,ze nevie,co sa patri?

suzitok
21. aug 2023

@tanyag preco by nemohol, ale cakala by som, ze aj spolu si zatancujeme

gagik
21. aug 2023

@sasitimi17 nebolo by to v pohode, proste odpoved je,ze sa mu paci ina viac ako jeho zena… a jasne,ze je magor , ze sa to nesnaží ani nejak rozumne zakryť. Jednoducho ona škaredá a on primitív.

tanyag
21. aug 2023

@sasitimi17 pozri, nevieme ako to bolo, možno sa urazila kvôli tancu, tak si ju muž už nevšímal a bavil sa ďalej...vieme my? mne by určite nevadilo, ak by môj manžel tancoval s kamarátkou, pokiaľ by to bolo v rámci zábavy a slušne by sa zabávali...
Sama píše, že majú v pohode vzťah...takže buď niečo tomu predchádzalo, alebo jednoducho sa chcel zabaviť trocha aj bez manželky a tá sa odula, lebo žiarli 😁 mala sa aj ona zabávať...a nie sedieť 🙂 alebo nech na oslavy nechodí ak jej to vadí

mamutka
21. aug 2023

@tanyag nikto mu nebráni vypnúť. Aj ona snáď môže vypnúť, nie? Tiež tancovala aj s inými. Ale keď chce s vlastným mužom, on jej povie, že je rozmaznana? To mi príde ako odfajč od debila a nie od milého manžel. Skôr sa pred každým snaží vyzerať ako on je doma šéf a ženu ma na háku.

simca06022011
21. aug 2023

Inak mimo tanca ako v spolocnosti fungujete?
Ja by som odisla asi keby sa mi toto stalo druhykrat s nim. A tazko povedat co by bolo doma, nie som ziarliva, ale ze si ta nevsima, nevsimne, pritom tancuje... keby netancoval nepoviem ani n... alebo by tancoval aj s tebou a potom sa odpratal vykrucat kamarata/kamaratku.. ale VOBEC. ako keby si stam nebola? no isiel by sam next time, a cim viac sam, tym viac by som uvazovala na co mi vobec taky muz je. Inak mimo tanca ako v spolocnosti fungujete?

lenuska333
autor
21. aug 2023

@tanyag stalonsa to uz druhý krát ja nemám nič proti ak tancuje s inou je to v pohode ale ze si uplne nevsima mňa tak ma to veľmi urazilo

0silvia0
21. aug 2023

@lenuska333 mne to pripada, ze ta chcel druhy krat akoby vytrestat za to, ze si mu po prvom raze urobila vycitky.

lenuska333
autor
21. aug 2023

@henka123123 ako som rok po cisárskom a mám diastazu ale niesom nejako prehnane tučná no ale môže to byť pravda že sa zamňa hanbí inak.si to vysvetliť ani neviem

lenuska333
autor
21. aug 2023

@mirabelia myslím ze ten druhý dôvod bude pravda mám diastazu tak to tak asi bude aj keď tvrdi ze mu to nevadí

lenuska333
autor
21. aug 2023

@sasitimi17 tancovala som a predstavte si ze mi povedal ze prečo tancujem s cudzím chlapom cize on môže a ja nie

lenuska333
autor
21. aug 2023

@gagik moj manžel si s toho robí srandu vraj prehanam a tak ale môžem zato ak to urobil uz druhý krát a strasne sa ma to dotklo

dskjhfdlkdjhl
21. aug 2023

@lenuska333 Aha, takze on moze tancovat s inymi zenami, ale Ty mas sedite v kute a drzat hubu a krok? No, to si teda nasla debila.

gagik
21. aug 2023

Mu povec, ze aj ked sa mu nepáčis, aspon nech ta nestrápnuje v spoločnosti a nebali rovno pred všetkými a tebe na očiach ine zeny..

kandelabra
21. aug 2023

@lenuska333 zle si spravila, nemala si tam sediet sama a bez nalady, a rozmyslat co muzovi preletelo cez nos ze si ta nevsima. Volali ta tancovat, mala si ist (hoci sa aj premoct), just muzovi na truc, aby videl, ze ked sa on bavi s inymi, ty sa tiez vies zabavit aj bez neho. A hlavne ak to urobil uz druhykrat a v tej istej spolocnosti.
Ja teda na tanec nie som, ale za danej situacie by som sa vytancovala s niekym inym, a este aj poriadnym usmevom na tvari. Nech ma potom chrobaka v hlave on.

lenuska333
autor
21. aug 2023

@kandelabra ved som to uz potom aj tak urobila a ked sme prišli domov bol nahnevaný ze tancujem z cudzími chlapmi chapete to to ma este viac nahneval

kristinapetronela
21. aug 2023

Odišla by som