Manžel odmietol so mnou tancovať

lenuska333
21. aug 2023

Ahoj potrebujem počuť váš názor na toto:S manzelom sme boli u kamaratky na oslave.
1 krát ked sme tam boli somnou vôbec netancoval tancoval s kamoškinou sestrou celý čas.Sla pomalá piesen a ona mu navrhla nech si zatancuje somnou on to odmietol.Normalne ma to zarazilo inak mame v pohode vzťah nikam nechodí ziadne podvadzanie a ta
2 krát sme išli znova teraz mal jej muž narodky.Isla som naschvál pretože vtedy som sa s nim koli tomu pohadala,tak som chcela vedieť ako sa zachová teraz.Ju uz tancovať nevzal určite sa bál somnou teraz tancoval len v kruhu s ostatnými ale zase si.ma akoby nevsimal akoby sme ani neboli manželia.Tancoval s kamarátom a s ňou čiže trojica.Kamaratkyn manžel tiez len s ňou tancuje (je to jeho svagrina)s manzelkou tiež netancoval .Ja som tak len tak sedela a ostatný ma volali tancovať ale môj skvelý manzel nič.Hovori mi ze som rozmaznana a robím s komara somara ale ja som sa fakt zle citila velmi trápne ze si ma vôbec nevsimal inak mame spolu dobry vzťah pozname sa od mala cize sme predtym boli super kamaráti mame spolu 3 deti uz ani neviem ako to riešiť som z neho veľmi sklamaná potrebujem počuť aj iný názor..A ešte keď som mu to spominala povedal mi ze aka som falošná ze nanu ziarlim a pritom len s ňou tancoval.Som strasne sklamana rozculena z neho.

reanda
21. aug 2023

neexistuje, ked mate takyto problem a takto ho 'riesite', aby ste mali spolu dobry vztah.. ak si to myslis, tak si vedla.. kamarati od detstva.. aha.. tak asi ste stale iba kamarati.. aj to sa stava

colsami
21. aug 2023

A mate vo vztahu problem iba ten ze nechce s tebou tancovat?
Alebo je celkovo problem ze prechadate nejakou krizou, nie ste si teraz taki blizki, skripe to v intimnej oblasti, alebo sa casto hadate, ochladili sa vztahy, netravite spolu cas, atd atd atd... A to ze s tebou niekde netancuje moze byt iba odrazom situacie vo Vasom vztahu, ak je momentalne vztah chladny.

Lebo ak by sme s muzom zili ako spolubyvajuci s nastrbenym vztahom, asi by sme spolu netancovali pomale sladaky akoze "nic sa nedeje medzi nami".

lenuska333
autor
21. aug 2023

@simca06022011 ako povedala by som ze v pohode jasne ze sa aj pohadame ale inak super nigdy mi nieco take neurobil odkedy sme kupili dom prestahovali sme sa myslim ze naho vplyva jeho kamarát ten si zo svojou ženou robí čo chce

spadnutaslivka
21. aug 2023

Keď nechce s tebou tancovať a tancuje s inými, nevidím dôvod, prečo by si nemohla tancovať s inými. Ale mne napadá len to, že ste si tanečne nesadli. Ale aj tak by sa mohol obetovať a zatancovať s tebou aspo1-2 tance a hlavne nebrániť ti tancovať s inými.

tanyan
21. aug 2023

Neviem ako intenzívne spolu intímne žijete, ale môže to byť aj jeho podvedomý strach, že z vertikálneho tanca bude príliš vášnivý horizontálny tanec a zamiesite na ďalšie dieťa... Nie vždy musí byť príčina negatívna. Často sú to len nespracované vnútorné pocity, ktoré potom vyústia do úplne absurdných reakcií a situácií.

kika147
21. aug 2023

@lenuska333 myslím že len chcel aby si ziarlila a keď sa z toho ešte smeje tak mu vlastne nahrávas v tom že mu to vyšlo. Ja by na najbližšej oslave naňho ani nepozriem ale veselo sa zabávam s inými mužmi . A už vôbec by som mu nehovorila že mi to vadí že si ma nevšíma ale veselo hovorila ako som si to užila a zabavila sa a potom len so smiechom povedala že som aj zabudla že tam bol so mnou manžel 😋

kika147
21. aug 2023

@lenuska333 inak si Rómka ? 😊

katka700
21. aug 2023

@lenuska333 neuraz sa ale tvoj muž sa choval ako chrapun. Aspoň si mu doma riadnu scénu spravila za to že ťa strapnil pred kamarátmi? Keby mi toto spravil chlap tak si môže rovno 2 týždne objednávať pizzu, lebo by ma ani nehlo variť 😆

lenuska333
autor
21. aug 2023

@tanyan ja uz mat deti nemôžem

lenuska333
autor
21. aug 2023

@kika147 áno

henka123123
21. aug 2023

@kika147 podla coho si to usudila?ze je romka? Len sa pytam..nemyslim to v zlom.ze zaujimavost

apolka77
21. aug 2023

@lenuska333 a možno chce aby si žiarlila . ..chce ťa ranit potrestať za niečo .
Alebo sa hanbí (za teba, za vás)..
Alebo je proste magor

mandarinka555
21. aug 2023

@henka123123 Aj ja som si to hneď myslela...U nich je všeobecne známe, že chlap je "pán" a žena má len rodiť deti a skákať okolo chlapa a okolo šporáka👎 Oni môžu všetko a žena má držať hubu a krok...

kika147
21. aug 2023

@henka123123 podľa slova ktoré písala “nigdy” 😊 a kukla som si bydlisko , ja som tiež z okolia. Ale nemyslím to v zlom tiež som Rómka

kika147
21. aug 2023

@mandarinka555 no tak toto je možno v osadách a pri starších generáciách , za mňa môžem povedať že to určite tak nieje 😉

kika147
21. aug 2023

@lenuska333 neviem aký je tvoj manžel , to musíš vedieť ty či na neho platí to že keď sa s ním porozprávas urobí všetko preto aby si sa už necítila zle alebo je to jeden z tých ktorí si mysli že ma ženu len ako “opatrovateľku, kucharku” a v blízkosti iných žien dáva najavo aký je pán a môže si dovoliť ženu ignorovať a tým vlastne ukazovať že máte nanič vzťah a hľadá vzrušo inde

lenuska333
autor
21. aug 2023

@mandarinka555 ako ano mate pravdu ale v mojom pripade to tak není ja niesom stych co cusia achlap si moze robiť co chce

lenuska333
autor
21. aug 2023

@kika147 ako tak toto bola fakt len náhoda ja gramatiku ovládam proste som sa len pomýlila a namiesto k dala g🤦‍♀️😂🤣 presnejšie som polorómka ale nehabim sa zato preto som napísala ze Rómka a dokonca mam aj ukončenú strednú školu.A nepatrim medzi tie Romky ktoré čušia chlapovi

lenuska333
autor
21. aug 2023

@kika147 presne ani v mojom prípade to tak nieje

kika147
21. aug 2023

@lenuska333 v pohode stáva sa 😊 inak na akej oslave ste boli? 😄 možno sa aj poznáme z videnia 😄

lenuska333
autor
21. aug 2023

@kika147 to pochybujem nemám napísané pravdivé údaje bydliska nigdy nepíšem na sociálnych sieťach pravdivé údaje

kika147
21. aug 2023

@lenuska333 jaj takto.. a koľko má rokov manžel že sa takto detinsky správa? Veď predsa na oslave by ste sa mali zabaviť spolu

deninka233
21. aug 2023

A manžel ešte žije? Ja by som mu už jamu kopala… Môj muž, vtedy ešte len priateľ, spravil dačo podobné, na švagrininej (jeho sestra) svadbe, no urobil to prvý a posledný krát. Na prvý tanec ho odvliekla tancovať svedkyňa, švagrinina najlepšia kamoška, lebo že jej manžel netancuje. Kým som sa obzrela a mohla ústa otvoriť, boli už “ďaleko”. Ešte ma mužova babina podpichovala cez celý ten tanec, že či ja netancujem alebo čo, a že dostal chuť
na mladé mäsko (my sme už mali spolu dieťa) a podobne. No taký bordel som potom spravila, odtiahla som ho nabok, nekazila som svadbu, švagriná doteraz o tom nevie… Ale mladý pán, aby si holý život zratoval, tak ma rovno požiadal o ruku a pekne verejne pred všetkými. Veľa vecí si hovorím, “mladá, sprostá, ohnivá, už by som to riešila inak” ale toto veru nie, dokonca už by som mu nezožrala ani to divadielko so zásnubami. Samozrejme môže s inými tancovať, však odvtedy veľa vody pretieklo dole Dunajom,
ale až po mne a s tým, že mi to minimálne povie, opýta sa. Nie, že ja sa otočím k dieťaťu a naspäť a už ho má v pazúroch dáka cudzia ženská.

nikdenikto
21. aug 2023

Poznáš pesničku Princíp vzájomnosti? Pocuvni si...a pusti aj mužovi. To na margo toho že on môže a inými tancovať ale ty nie

euka210
21. aug 2023

@lenuska333 divne, lebo prvy clovek s ktorym by mal tancovat, si mala byt Ty. Ine by bolo, kebyze nechces tancovat...tak ide s inou. ...pre mna fakt divne, lebo odkedy sme manzelia, 13r, tak tancujeme spolu.

tykat
22. aug 2023

@lenuska333 odteraz by som tancovala uz len s cudzimi a vsade rozhlasila, ze mame taku dohodu, ze s muzom spolu netancujeme, lebo si chceme kazdy uzit a spolu sa pri tanci len nudime 😀

potomka
22. aug 2023

Po pravde sa necudujem, ze ta to zamrzelo a podla mna by to zamrzelo kazdu, lebo v prvom rade by mali manzelia tancovat spolu a nie kazdy s niekym inym

enya00
23. aug 2023

mozno maju spolu nieco a pred nou sa tvari, ako vam to nefunguje 💁

sense
23. aug 2023

Takto nejako začala aféra môjho prvého vážneho vzťahu,... Alr nemusí to byť váš prípad.... Poslala som ho k vode, par noci preplakala, kamarátovi rozbil manželstvo a o polroka sa chcel vrátiť akú chybu urobil....

linduska86
23. aug 2023

@mirabelia jak keby muži vyzerali ako z telenovely 😀😀😀
Akooo tancuj autorka tiež s iným najkrajším mužom a daj mu pocítiť ako zo boli.mmurob mu zrkadlo