Manžel odmietol so mnou tancovať

lenuska333
21. aug 2023

Ahoj potrebujem počuť váš názor na toto:S manzelom sme boli u kamaratky na oslave.
1 krát ked sme tam boli somnou vôbec netancoval tancoval s kamoškinou sestrou celý čas.Sla pomalá piesen a ona mu navrhla nech si zatancuje somnou on to odmietol.Normalne ma to zarazilo inak mame v pohode vzťah nikam nechodí ziadne podvadzanie a ta
2 krát sme išli znova teraz mal jej muž narodky.Isla som naschvál pretože vtedy som sa s nim koli tomu pohadala,tak som chcela vedieť ako sa zachová teraz.Ju uz tancovať nevzal určite sa bál somnou teraz tancoval len v kruhu s ostatnými ale zase si.ma akoby nevsimal akoby sme ani neboli manželia.Tancoval s kamarátom a s ňou čiže trojica.Kamaratkyn manžel tiez len s ňou tancuje (je to jeho svagrina)s manzelkou tiež netancoval .Ja som tak len tak sedela a ostatný ma volali tancovať ale môj skvelý manzel nič.Hovori mi ze som rozmaznana a robím s komara somara ale ja som sa fakt zle citila velmi trápne ze si ma vôbec nevsimal inak mame spolu dobry vzťah pozname sa od mala cize sme predtym boli super kamaráti mame spolu 3 deti uz ani neviem ako to riešiť som z neho veľmi sklamaná potrebujem počuť aj iný názor..A ešte keď som mu to spominala povedal mi ze aka som falošná ze nanu ziarlim a pritom len s ňou tancoval.Som strasne sklamana rozculena z neho.

zacharovi
26. aug 2023

@linduska86
Na manzelske kurzy chodime, lebo to mame ako rande, je to super, vela sa nasmejeme, pobavime o vztahu, ziskame nove inspiracie aj na co si davat pozor 😍 Nas to bavi a radi sa rozpravame o nasom manzelstve, spestrujeme ho 😊♥️💃
Moj manzel ma iny nazor ako Tvoj, ja mu nerobim servis, manzel velmi vela pomaha, vela sa hraje s detmi. Pomaham mu normalne, lebo nestiha...ale to by bolo na dlhe vysvetlovanie, co si nedam namahu.
Ako mozes posudzovat, ze dakomu robim sluzku, ked si v zivote u nas nebola, nevies ako to u nas funguje?!
Myslim,ze to nemozes takto objektivne posudit z jedneho prikadu vytrhnuteho z kontextu...
S jedlom to bol len priklad.

zacharovi
26. aug 2023

@linduska86 Je vela clankov od psychologov o tom, preco je dolezite aby deti neboli na prvom mieste. Napr. Tento:
https://www.rodinka.sk/zena/vztahy/preco-by-mal...

linduska86
27. aug 2023

@zacharovi po 8 rokoch manželstva chodiť do poradne ?
Alebo chodíte na duchovné stretnutia ? To by veľa vysvetľovalo.
Nehodnotím tak to na mňa pôsobí ..
Áno deti vyrastú a možno aj manžel odíde a potom ?!
A prečo o svojom manželstve píšeš na modrý koník keď je také ukážkové ?!
Kde si ty ako žena ? Venuješ za aj sama sebe ?

spadnutaslivka
27. aug 2023

@linduska86 nečítam všetko, prepáč, ale je fakt, že v rodine nemá byť dieťa na prvom mieste. Ozaj má manžel/partner pred dieťaťom mať prednosť. A základná chyba, ktorú ľudia dnes robia, že do manželstva idú s tým, že manžel/ka možno raz odíde... Takýto vzťah je už vopred odsúdený na zánik. Lebo podvedome sú rozhodnutia žiaľ ovplyvňované presne týmto. Tak sa ľudia boja sklamania, že k sebe poriadne nikoho nepustia a preto s tým manželom nevytvoria to puto, ktoré by im pomohlo prekonať aj vážnejšie prekážky alebo im dokonca predísť. Ale to sa ťažko vysvetľuje niekomu, kto nechce pochopiť.