Manžel popíja a začala som aj ja

uzinka26
26. okt 2013

Maminky,poradte prosim...
Skusim strucne popisat moju situaciu:
Krasna svadba,ale bez mojej rodiny..nikto nebol..okrem 2 kamaratok a 2 kolegyn..
Tehotna,mame zdrave nadherne polrocne dieta...
Byvanie u svokrovcov,manzel si lubi vypit,pivka aj tvrde.
Ja som na pokraji nervoveho vycerpania,nemam rodinu,nevjem im to odpustit ze nebol NIK na svadbe.
Psychika v kybli..
Tak si popijam,ked som doma,sama.tajne.na uvolnenie.nevjem si pomoct.vsetko ma trapi a stale sa zozieram...☹

mischena333
27. okt 2013

@kakikaki A co nastartovalo, ze si zacala popijat?Mam skusenost z vlastnej rodiny.Nie je lahke stym sam odseba skoncit, aj ked ani nie nerealne.Urcite by som vyhladala odbornu pomoc, poriadne sa vykecala dobrej kamaratke, potrebujes niekoho, komu mozes verit a kto ti bude oporou.Aj vo faze "liecenia" z moznej uz zavislosti.

bastika
27. okt 2013

Neviem co chcú ženy ktoré pijú pri malých deťoch počuť alebo čítať . Odsudzovanie nie ani vycitky. Takze takto jediná cesta z toho je prestať piť ked to neide samo tak na liečenie. Žiadna iná rada tu neprichádza do úvahy. Začína to popijanim po veceroch ale pri tom to nezostane. Každý začal len akýmsi popijanim. V blizkom okoli mam priklad ktory skoncil pod kolesami vlaku. Inak keby dieťa v noci dostalo horúčku a trebalo by ísť do nemocnice napríklad alebo by začalo horieť chcem vidiet tu pripitu mamicku ako bude reagovať.... Fakt neviem co chcete počuť pochopenie? Žiadne pochopenie pre niekoho kto pije pri malých deťoch, a uvedomuje si ze ma problém a vypisuje to namiesto toho aby to naozaj riešil.

livka299
27. okt 2013

Prestaň stým hneď! Ak máš pevnú vôľu prestaň s tým. Poznám resp. videla som pár žien. Uff. Silná káva. Majú deti, tie deti ich vidia schľastané, zošťané spať na zemi, cirkusy doma, noo chúďatká male. Tiež pred pár rokmi len zapíjali žial... ...teraz bez toho nemôžu byť....

usiko
27. okt 2013

len si daj 🙂

iveta71
5. nov 2013

Keď ťa trápi, že ťa ignoruje tvoja rodina, tak sa vzchop a nerob to isté tej tvojej rodine! Máš dieťa, vytvor mu zázemie. Teba rodičia odignorovali, ty sa svojmu decku venuj a nepi. Urob pravý opak aby tvoje dieťa raz nemuselo písať do takéhoto fóra a sťažovať sa na teba !!!

bielytesak
19. nov 2013

ked nevladze,ako sa ma vzchopit!Miesto chlastu radsej uzivaj nejake benzaky....no a co...

rommin
19. nov 2013

@uzinka26 a čo ti mame radiť ty koza jedna?Mas dieťa a ako vidím,žiadnu zodpovednoť zaň.Tvoj manžel si lúbi vypiť,tak čo budeš robiť?vypiješ si aj ty a je na chvíľu po problémoch .Každý si je strojcom svojho šťastia a u teba to platí naozaj na 100%.No napíš prečo ti nebola tvoja rodina na svadbe....lebo im na tebe asi záležalo a vedeli,že robíš chybu a nebudú ťa ešte v tom podporovať.Vela žien má veľmi zlý nos na chlapov .....a toto nikdy nepochopim ako môžu byt take naivne

katarina1984
19. nov 2013

Skus popremyslat kde nastala chyba...kedze nikto nebol na svadbe z vasich...urcite ani ty nie si bez chyby...a to ze si popijas aj ty a tajne nevesti nic dobre...

miriam642
20. nov 2013

dobrý deň, prepáčte, že tu spamujem, ale chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie anonymného dotazníka, ktorý sa týka problematiky týrania, a bude použitý výhradne na účely diplomovej práce https://docs.google.com/forms/d/1p_9aBLpIqXK89o...