Manžel sa mi vyhráža, že keď ho nechám, tak ma zabije

krista31
1. jan 2014

Ahojte, mam taky problem, ze s manzelom uz sme spolu 11 rokov. Mame 5 rocnu dcerku. Na zaciatku som ho velmi milovala, ale teraz uz nie, a zato moze hlavne on. Dost casto hrava automaty. Ked sa opyje , tak je agresivny, nadava na mna. Vkuse sa hadame. A on kazdy vecer potrebuje sex, a ja ked uz pocujem to slovo, tak je mi uz zle odtoho. On hovori ze je to moja povinnost. Ze on to potrebuje kazdy den. Lebo inak mi nebude davat peniaze. Uz sme sa raz rozisli,ale kazdy den mi volal vecer ze spacha samovrazdu ked nebudeme spolu, tak som mu dala este jednu sancu ale , nic sa nezmenil. A teraz uz to tvrdi, ze mi sa rozist nemozeme, lebo ma zabije.

mima4
1. jan 2014

@krista31 je to psychopat .. urcite odid s dietatom od neho, ale skus sa informovat, ci je mozne nejake opatrenie, aby mal zakaz sa k tebe priblizovat.

trend270
1. jan 2014

http://www.moznostvolby.sk/5zena/linky.htm Ak bude zle, tu sú kontakty na inštitúcie, kde Vám pomôžu aj s utajenim. Nebude to ľahké, držím palce a veľa sily prajem.

nika185
2. jan 2014

takýto muži sa majú moc radi, aby si ublížili, on si neurobí nič, len ťa takto núti ostáť s ním,ale netreba podceňovať, že ublíži tebe, ak máš kam odísť, odíď od neho, sama nechodievaj nikde, lebo bude striehnúť na každom kroku, bude to ťažké, bude ťa aj prehovárať a slubovať hory-doly, no nenaleť mu a neodpusť. Časom pochopí, že ťa stratil definitívne a bude si hladať inú obeť. Bude to boj, ale je to psychopat a ty nie si handra, vschop sa a povedz si DOSŤ! A ak máš kam odísť-chodˇa už sa nevracaj, časom by to bolo len horšie a horšie. Ak máte dieťa duplom utekaj, podaj žiadosť o rozvod a choď na sociálne na odbor starostlivosti o dieta, lebo maloleté deti oni zastupujú na súde a všetko im povedz, aby vedeli o akého hajzla ide, nelutuj ho! Držím palce, uvidíš, že to bude dobré, viem, že sa bojíš, ale nenič si život, na svete sú aj dobrí muži, ale ten tvoj to určite nieje.

luci78p
2. jan 2014

ak mas kam ist, chod, ci uz si nieco urobi alebo nie, to je jeho problem. ked si nevie vazit teba a dieta nech ide do pekla 😠 😠 😠 😠

kattka1992
2. jan 2014

Ti muzi su taky zbabelci. Zenu si nevazia. Su agrasivny pod vplyvom alkoholu a nadavaju na svoje polovicky. A ze je to tvoja povinnost mat s nim kazdy den sex..? Milujem to ked to niekde pocujem. A ked ho uz nemilujes a mas kam ist tak preco nejdes. Urcire si nic nespravi. Su to len vyhovorky ktorymi ta balamuti.

lorela
2. jan 2014

@krista31 Život s takýmto človekom nemá zmysel, čo si, myslím, aj ty pochopila. To, že sa chce zabiť je jeho vec. Vyhrážky na svoju osobu neber na ľahkú váhu, musíš chrániť seba a dcérku. Ako ti už bola poskytnutá rada, vyhľadaj centrum pre týrané ženy. Držím ti palce, aby sa vám podarilo odísť a na čas ukryť pred ním.

vefi89
2. jan 2014

ešteže prázdniny čo chvíľa končia.... 😉

aha1
2. jan 2014

Ak nepozeráš na seba pozeraj na dieťa takýto život si nezaslúži nie že mu nebudeš môcť nič kúpiť ( manžel na automatoch a chlaste všetko premrhá ), ale bude aj obíjaná myslýš, že do kedy bude upriamovať agresiu len na teba ešte asi tak rok, dva a potom si to odskáče aj malá ak mu nebudeš po vôli. Moja rada ak máš rada svoje dieťa a si zodpovedná matka tak sa ešte teraz zbaľ a odídi nie zajtra alebo pozajtra ale hneď ! Ináč ti to dcéra raz bude vyčítať.

empathia
2. jan 2014

toto je hrozne psychicke vydieranie :/ prajem ti vela sil a nervov, drž sa a prajem aby si našla konečne pokojný harmonický život...

janka258
2. jan 2014

@vefi89 toto nie je o prazdninach, resp.nemusi byt.Poznam jeden taky pripad, kde sa zena boji odist,lebo sa bud vyhraza ze sa zabije a ked to nestaci tak prepne druhy level v style: ak ta nebudem mat ja tak nikto. A nie je na svete jedina,takychto psychosov beha po svete dost.

dada7701
2. jan 2014

...jasné psychické vydieranie ako z knižky....obyčajný slaboch...myslím,že by si mala odísť od neho....viem,že sa to ľahko hovorí, ale nie si zodpovedná za jeho správanie a život, ked už nechceš byť s ním... prípadne upozorní na to jeho rodinu....

vefi89
2. jan 2014

@janka258 netvrdím, že nie, ale keďže je to nick registrovaný včera 😅 😀

janka258
2. jan 2014

@vefi89 mozno je to len novy nick nejakej mamicky,co tu je uz dlhsie a len nebola registrovana,ja som sem tiez chodila pol roka kym som sa registrovala a mozno je to aj novy nick nejakej maminy, ktora sa tu s povodny nickom prezentuje s najdokonalejsim manzelom na svete aby zapadla medzi ostattne super matko manzelko karierovo dokonale zienky ako je to tu v poslednej dobe moderne a na popisanie realnej situacie si potom zakladaju nove nicky,aby nevyzerali ako trubky,lebo inak si neviem predstavit,preco na verejnom fore,kde pri istej davke rozmyslania ostane kazdy anonymny,musia pri problemoch vytvarat nove "identity" ale to je mimo temu 🙂

linda20111
2. jan 2014

@krista31 radim odijst od neho, cim skor. podat trestne oznamenie na obvodnom oddeleni policie - nebezpecne vyhrazanie, vyhladat pravnika a prebrat s nim vsetko, poradit sa ohladom rozvodu a dietata aby bolo v tvojej starostlivosti a on aby mal zakaz. bolo by dobre ho dat vysetrit u psychiatra, kedze podla toho co pises normalny asi nebude.

didi19
2. jan 2014

Môj ex sa mi tiež vyhrážal že dokonca príde za mnou k mojím rodičom a hodí zápalnú flašu do okna a podpáli dom ☹ ☹ ☹
mala som velký strach o rodičov lebo na tej str mali spálňu a vojsť v noci do dvora nieje problém-ešte sa popritom zaplietol s nejakými mafianmi tak som mala naozaj velký strach -dlho.

Môj ocko však vravel o nás sa neboj a rob čo treba!!!!

A mal pravdu-zakaždým čo sa len zjavil v blískosti som volala políciu-vravela som in´m že sa tu motá a vyhráža sa mne aj rodičom. Zobrali ho raz dva krát tri krát a bol pokoj.

Neboj on si zvykne po čase že niesi pri ňom. A ty sa ho po čase prestaneš báť.Neuvidíš to strašné monštrum ktorého sa bojíš ale len niekoho cudzieho ktorý do tvojho života už dávno nepatrí je ti jedno čo s ním bude či pôjde do basy alebo do zadržiavačky .

Bud ty a dcéra alebo on .

krista31
autor
2. jan 2014

Ano uz som tu davno registrovana pod inym nickom ale to je jedno. Dakujem za rady, naozaj neviem co mam robit, inac mala ho lubi, a aj on lubi malu. Inac ked je doma tak vkuse mi hovori ze jak ma lubi, ze chce snami ostat navzdy, a ze ja preco som taka chladna k nemu. Ale ja neviem sa zahrat ze ho este stale milujem.

zuzkaanicka
2. jan 2014

@krista31 uf, na toto pozor, treba to urcite riesit a aj opatrenia na zamedzenie pristupu ... bohuzial, poznam pripad, kde to manzel splnil-zastrelil najskor manzelku, potom seba 😔 ... nechcela som Ta vystrasit, len upozornit, ze aj take sa stava a preto naozaj nebrat na lahku vahu 😝 😢

wiki07
2. jan 2014

utekaj od neho čo najskôr....pokiaľ je čas.....všetko si dobre naplánuj ( do detailov).....poinformuj sa aj na stránkach a číslach,čo Ti iné žienky poradili.....musíš ísť preč.....toto sa bude len zhoršovať.......plytvať slovami na toho chlapa nebudem.... nie je dôvod....máš 5 ročnú dcéru.....pozri sa na ňu keď bude spať....a rozmýšľaj.......chceš aby bola svedkom ako trpíš....hoc by si sa snažila,dieťa vycíti všetko....bude trpieť a TY o tom nemusíš ani vedieť....zaslúži si to Tvoja dcérka????....kôli tomu hajzlovi si ochotná obetovať jej duševné zdravie????....dieťa je najdôležitejšie v celom živote.....a žena je pre svoje dieťa schopná urobiť čokoľvek....preto utekaj....naber silu a utekaj.....ja Ti držím strašne palce aby si to dokázala.....a verím tomu,že keď pozrieš na svoje dieťa, dá Ti silu spraviť to a bežať preč..... ak sa Ti bude dať....vyhrážky že ŤA zabije si nahraj na mobil....

wiki07
2. jan 2014

on Tvoje dieťa neľúbi....naschvál píšem Tvoje,pretože je Tvoje....toto nie je otec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....toto je "kreatúra",ktorá padla do priepasti ....a tá priepasť ho v jeho vlastnom presvedčení robí silnejším....snaží sa Ťa slovami o láske ovládať.....po čase k vyhrážkam pribudnú činy..... začne to fackou.... a pôjde to k horšiemu.....

anjelicek178
2. jan 2014

prestne ten isty mam problem:(((teraz place lebo uz nevladzem dalej:((
som s nim 9,5roka.....som na materskej a mam s nim 2deti
1.dcerka ma 3r3mes. 2.dcerka 22mesiacov
kazdy den to iste robim zastavim sa ked idem spat...povedala som mu nechi pomaha.....povedal,ze som na materskej a ke to moja povinost sa starat,ze on chodo do prace....chodim aj ja a brigadujem..hoci co poviem....tak som na materskej
vyperiem.....vsetko zaspiny....povie,ze nic nerobim,ze nema ani vyprate
ked navarim ani sa nenaje a potom kazdemu hovori,ze nevarim
ked sa s nim milujem ........ani to nerobim.....ani jednu vec mu nedam.....chce sex kazdy den.....
ani peniaze ked urobi nakup raz za mesiac.....tak je vela ked poviem,ze treba kupit.....nemam peniaze kup ti

kiki68
2. jan 2014

ked je taky macher,nech sa zabije...zboznujem takychto chudakov,co vedia mat len plane reci..ti co si beru zivoty vacsinou nechavaju maximalne listy a casto si to okolie nevie vysvetlit,ze preco ho zrazu nasli kdesi obeseneho. Mne takto vyvadzal moj ex, ja som to ignorovala s usmevom,dobre som vedela,ze pes,co brese nehryzie...tak aj bolo... 😉
Co sa tyka automatov tak to je asi na smer Predna hora...tam mu pomozu asi najskor..

anjelicek178
2. jan 2014

dnes ked som odisla z domu som vsetko urobila...a rychle sa ponahlala na autobus....mam este upratovanie raz to tyzdna a vratim sa a zase to iste...ako keby to robil naschval...ked niekde ideme autom sadne si do predu a ja nakladam.....ked mam tasky ani mi nezoberie uz sa citim ako otrok a sluha.....denne spim 5hodin a kazdy den dokola....poradte mi...co mam robit....prosimmmm

anjelicek178
2. jan 2014

pije,droguje....nema vodicak....stale nieco rozbija....mna to uz nebavi

tenerifka
2. jan 2014

To kde na tych primitivov chodite? Nakopat do guli....

zuzitko74
2. jan 2014

@krista31
@anjelicek178 Dievčatá, utekajte, u nás na sídlisku sa minulý rok jedna mamička zabila, lebo to už s tým svojim hovädom nevedela vydržať...štyri deti po nej ostali.

anjelicek178
3. jan 2014

@zuzitko74 to mas pravdu......to nie su muzi