Manžel sa vyhráža, že sa od nás odsťahuje

22. feb 2024

Je to normálne, aj ked tusim, ze nie, ze moj manzel sa mi pri kazdej hadke vyhraza, ze sa odo mna - od nas odstahuje ? Mame spolu 6 rocneho syna.
Vyhraza sa mi stale, pri kazdej nezhode alebo malej hadke. Staci, ked nieco zabudnem spravit typu - zavolat niekam,vybavit vstupenky.

Ja vzdy onemiem a ostanem ticho. Dnes sa mi zas vyhraza, ze odide 1.marca.

Podla Vas to je diagnoza,je psychicky v poriadku?
On ma takto vydiera. Ze mam byt normalna a take reci na hovori. Ja mam toho vela ako zena v domacnosti plus normalne pracujem.

simsalabim
22. feb 2024

A uz si mu skusila povedat, ci sa pobali uz teraz alebo az 29.2.? Alebo “nech sa paci, vies, kde su kufre”?

PS Nie je to normalne.

lucyluska
22. feb 2024

Spytala by som sa, či potrebuje pomôcť pobaliť.
A išla si robiť svoje.
A keby zase začal tak hovoriť že odijde, tak povedala že už dávno tu nebal byť.

ptvw
22. feb 2024

Vždy čaká na prvého v novom mesiaci 🤣🤣🤣🫣? Ved nech sa paci môže hneď...no co cholerit nervak bude asi taká blbá povaha , aký bol doteraz ? Vyhrážal sa vždy?

gejb
22. feb 2024

Načo čakať do 1.marca? Keď chce nech ide hneď

zuzubb007
22. feb 2024

Však čo mu nepovieš nech sa páči, a podaj mu kufor, sťažovať sa to áno, ale treba mu aj ukázať, ak odíde tak ťa nemá za nič a nebudeš strácať cas

autor
22. feb 2024

@ptvw Vzdy mu hrabalo,hlavne,ked nieco nie je podla jeho predstav a nieco pokazim, pomylim sa alebo zabudnem. Mne rozum dobre funguje a naozaj minimum zabudam. Ale da mi to pekne vyzrat vyhrazkami. Som mu povedala, ze co nezavolal on. Zacal kricat po mne.

viestta
22. feb 2024

29.2. by mal pri dverach kufre. Mozno by sa spamatal.

gejb
22. feb 2024

Žiješ so psychopatom

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monicatko20
22. feb 2024

Ja môjho pri každej hádke vyhadzujem z domu 🤣🤣🤣🤣 raz aj odišiel, ráno bol našťastie späť 🙈 ale teda my sme si už na seba zvykli a u nás teda bábätko veľa zmenilo kým sme sa dostali do role rodičov 😊

sissy27
22. feb 2024

Joj, necakala by som ani do rana a nie este do 1. 😂 rovno by som volala zamocnika a kym by prisiel zamky vymenit, tak by som buducemu exmanzelovi veci pobalila 😂

anjelicek26
22. feb 2024

Navrhni mu,ze mu pomôžes sa zbalit...

alickapusinka
22. feb 2024

Ja by mu zbalila veci a dala kufre pred doma lebo na chodbu v byte. A môže ísť. Takto sa chova dospelý človek používať mafiánske praktiky. Nech sa zoberie a vypadne ide. ja by urobila taký cirkus že sám by odišiel. Nenechaj si ničiť zdravie a aby vaše dieťa nemalo s toho stresy. Alebo ak je jeho byt tak odid TY s dieťaťom. Takto sa správa dospelý chlap však to je vydierač. Ja by mu vyhodila veci a nech ide. Chorý jedinec na hlavu.

biglovemom
22. feb 2024

Tiez by som mu ich osobne pobalila a 1.3 postavila pred dvere a vychutnavala jeho vyraz tvare🤩

minenkak
22. feb 2024

Presný môj foter,ten sa rozvádzať ,zasamovrazdoval , odsťahovaval celý život a moja mamina mu to trpí, nechápem ju a ani teba

simona20201309
22. feb 2024

Môže byť, že len nemá odvahu. Keď mu s tým pomôžeš, ulahcis mu to. Ale nakoniec to budeš ty ta, ktorá ho chudáka vyhodila z domu a rozbila rodinu. Typická taktika manipulatora

maryetta
22. feb 2024

Bud rada ze nevyhadzuje teba. Ale toho 29.2 by som mu to pripomenula…
Pan dokonaly…. Snad nezabudne co povedal a ani si nepomyli dni.

basullinka
22. feb 2024

Ja by som mu povedala, že načo chce čakať do 1.3. nech ide preč rovno hneď. Však ked je take chudatenko pri mne, nech sa dlhšie netrapi 🙄

prasiatko30
22. feb 2024

Nemusel by ani do 1/3 cakat. Hned by mal kufre pri dverach 😂

refly
22. feb 2024

Neexistuje aby som tolerovala takého človeka.
Ako povedali baby vyššie... jediná odpoveď na takú vyhrážku je "no to dúfam" alebo "už si tu nemal byť". Ak by v daný dátum nevypadol tak by som mu to dávala vyžrať a pripomínala v sekundu, ako by si otvoril na mňa papulu. Rečí jak koza bobkov, ale reálne zbabelca z domu ani nehne.
Treba mu dať facku čo najskôr, lebo toto budeš počúvať dokedy budete v manželstve.

simca06022011
22. feb 2024

Spýtať sa ci nepotrebuje pomôcť niečo zbaliť, aby to aj stihol do konca mesiaca. Už je to tu za chvíľu. Pokým to vždy obkecia a vyjde bez ujmy za takáto reči, tak si neuvedomí ze slová majú svoju silu. A samozrejme hneď aj vysťahovať na gauč. Tam.moze byť ak nechce ísť hneď, do toho konca mesiaca🙂

lavender94
22. feb 2024

Typicky vydierač. Keby chce odísť, odíde dávno. Opýtala by som sa ho, či potrebuje pomôcť s balením alebo to zvládne aj sám

maris5
22. feb 2024

Nablizsie ho posli kade lahsie,.nech sa uz ide balit. Je si velmi isty, ze zas mu ustupis. Ako vzdy. Takto mu zoberies vietor z plachiet.

yelena159
22. feb 2024

To sa tu roztrhlo vrece s nešťastnými manželstvami alebo čo?

mircalla
22. feb 2024

Ty asi vyzeras zrutena, ked ti povie, ze odchadza, preto ti to stale hovori. Vsak sa tvar, ze nech sa paci a je ti to jedno...nenahravaj mu

koniarova
22. feb 2024

Jeho nerieš. Rieš seba, že ťa dokáže takto rozhodiť taká prisprostlá vyhrážka.

ahhola
22. feb 2024

Z akej je rodiny, stretavate sa u nich?
Niekedy to spomen v druznej debate, ja musim mat pamat jak slon, ked nieco zabudnem vas synacik sa od nas stahuje🤣

Cvicne ho pobal do kufra, veci ktore nenosi casto, aby si nemala starost s ukladanim spat a ked zasa zacne, len sucho povedz... Kufor mas v skrini, stastnu cestu😛

denithestrange1993
22. feb 2024

Nech sa paci,tam su dvere a mozes odist k takej co nikdy nic nezabuda,vsetky povinnosti ma v malicku,co ti bude pritakavat a nebude ti oponovat. Take dievcata su bud nafukovacie ance,alebo pracovnicky nevestincov, tak si moze vybrat 🤔

tianna
22. feb 2024

Je to zrejme psychiatrická diagnóza.. máme takú dámu v širšej rodine.. vyhrážala sa stále že spácha samovraždu skokom z okna až kým jej pubertálna dcéra s kľudom šampióna nepovedala či jej má ísť okno otvoriť.. dotyčná ostala v šoku a viac to pred ňou vraj nepovedala.. vyskúšaj sa ho teda ty opýtať kedy sa začne baliť prípadne či mu máš pomôcť.. 🤷🏼‍♀️ ešte doplním že odvtedy už prešlo vyše 20 rokov, čo viem 2x brala pani Lexaurin niekoľko mesiacov, no takéto reči už nemáva.

niki78281
22. feb 2024

Treba zbaliť kufre, postaviť pri dvere a keď sa opýta čo to má byť tak mu len povedz že to už máš rovno zbalené keby si sa chcel vyhrážať že od nás odídeš. Aby si sa zbytočne nezdržovl ešte by si si to náhodou rozmyslel. Ps- nie je to normálne sama by som ho poslala do kelu už pri prvom raze keď to povedal.