Manžel si našiel inú. Mám ho opustiť?

lenkaa222
9. aug 2011

ahoojte..som týžden po pôrode, maličký sa nam narodil v 32 tt takže je stale v inkubatore..ale je zdravy, pribera..všetko by bolo super, keby som nenašla môjmu chlapovi v mobile sms ako si píše s nejakou 16tkou, že ju lubi, že mu chyba..vysvetlenie z jeho strany: chcel si dokázať či vie ešte namotať a zbaliť 16tky..neviem či robiť...zostala som s nim hlavne malemu aj ked ho lubim chcela som sa rozist..

filipal
9. aug 2011

@lenkaa222 ked som citala nazov tvojej temy, myslela som si, ze ide o partnerovu dceru.....och joj! 🤐
tvoj partner ma kolko rokov?

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@filipal noo ako neni najstarší.. ma 22...ale aj tak

michellita
9. aug 2011

@lenkaa222 no moja tak to s nim zabal :( chces sa trapit 10rokov a nakoniec aj tak ta podvedie?teraz to dieta chvalabohu este nechape,ale potom bude mat z toho traumu..toto normalny dospely chlap nerobi..v jeho pride ked ma 22 tak je este sam dieta..nepovzbudila som ta,ale povedala som ti co si myslim,ci budes suhlasit a najdes nove stastie je na tebe.. 😔

filipal
9. aug 2011

@lenkaa222 nuz asi je velmi nezrely pre vazny vztah. ty ako zena si mala sancu dozriet aj tehotenstvom, ale on nie. babo bolo planovane? mas podporu rodicov?

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@filipal babo bolo planovane.. chceli sme ho.. teda ešte stale ho chceme... rodičov?? mam podporu.. ale čo im teraz poviem..že sme sa rozišli..že musim s babom ostať doma... oni by to pochopili, ale snažili by sa nas dať znovu dokopy

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@michellita ja si to uvedomujem, že ma môže podviesť znovu a znovu... proste neviem či som dobre urobila, že som s nim ostala.. neviem ako to bude cele dalej ... hlavne ked nam pustia drobca z nemocnice.. možno sa to potom napraví..aa možno to bude práve chvila ked sa mam s nim rozist

berus222
9. aug 2011

mam nazor ako michellita. teraz by ho mali trapit ine veci a nie nejake 16 rocne decko. ak ti mozu pomoct rodicia, tak nevahaj.

pici
9. aug 2011

@lenkaa222 ide o to, ako to citis ty. darmo ti my poradime, lebo nikto v tvojej kozi nie je, nepozname okolnosti, kolko ste spolu, ako pevny mate vztah atd. navyse je tam dieta, ty ho lubis... tazko poradit... hlavne by som ti odporucila otvorit oci, lebo keby islo len o dokazovanie si ze na to ma, mohol to kludne povedat pri veceri, ale priznal to az ked si mu na to dosla... a nemyslim ze je vhodne ked sa partner s dietatom takto zabava....

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@pici ja neviem sama ako to citim a ako to cele beriem... citim jedine to, že ma lubi aj našho drobčeka..ale prečo to urobil neviem.. neviem načo to bolo dobre z jeho strany... keby to chcel predomnou tajiť tak si to nenecha v telefone.. hned to vymažee.. som zufalaaa

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@berus222 neviem či chcem s nim zostať alebo sa s nim rozisť... ved my sme to s babätkom ešte ani neskusili..kedže ho nemame doma.. možno sa to zmeni ked nam ho pustia.. asi som naivnaa

pici
9. aug 2011

@lenkaa222 prosim ta nebud naivna. keby to nechcel tajit tak ti to povie sam. ale tajit to chcel a ty si mu vylustrvala telefon. a odhalila si ho. to nie je laska k tebe a malemu ked pise soplani nejakej ze ju lubi... asi je velmi nevyzrety ked sa takto chova...

karinka2105
9. aug 2011

@lenkaa222 moja dufat vtom ze sa to zmeni,je ozaj naivne,ked sa teraz tak sprava tak potom to nebude inee
mam kamosku co ju chlap podviedol a ona naivne dufam ze sa zmeni uz len kvoli babu,a on ju podvadza kade chodii 😒
moze aj nemusi to byt tvoj pripad,ale zit stym pocitom ze co ak,je to na tebe

ale ak ti ma kto pomoct,preco nie
a urcite sa najde niekto kto bdue lubit teba aj maleho a bude si vas vazit 🙂

filipal
9. aug 2011

@lenkaa222 skus mu dat sancu. ked vam babenko pustia domov, snad to s nim nieco urobi. pre takeho mladeho chalana je dieta, ktore je este v inkubatore dost nejasna predstava. ine bude, ked ho uz bude drzat v rukach. teraz mu nic nevycitaj, cim castejsie chod do nemocnice za babom, aby ta citilo a uvidis, ako sa to bude dalej vyvijat.

libka1
9. aug 2011

@lenkaa222 no neviem 😒 nechcem ti brat iluzie, ved ty ho najlepsie poznas, ale to co pises sa mi nehodi k chlapovi ktory zenu lubi... ranit ju ked prave porodila predcasne dieta takymto hlupym sposobom... a to ze keby to chcel pred tebou tajit tak si to nenecha v telefone, prepac, ale klames samu seba 😒 mohol zabudnut, alebo hocico ine... prajem ti aby si mala pravdu s tou laskou 😔

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@karinka2105 ano maš pravdu žiť s tym pocitom je hrozne... teraz to citim.. on nas lubi, ale vyzera to tak, že sa tak nespráva ...

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@filipal tu šancu mu dam... teraz sa budem sustrediť, iba na maleho, nebudem myslieť nato čo sa stalo.. a uvidime ako sa bude dalej správať...

pici
9. aug 2011

@lenkaa222 keby si mu na to nedosla? tak kam by to nechal zajst?otvor oci

aspinka
9. aug 2011

podla toho co pises je nezrely a uplne nespolahlivy pre rodinu! Ten si mal este min. 10rokov testovat svoje namotavacie schopnosti a ver ze mu namotavanie velmi chuti a pekne mu to dviha ego takze ja si myslim ze bude len gula na tvojej nohe a namotavanie nebolo prve ani posledne!

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@libka1 jasne mohol zabudnuť si to vymazať... to beriem... necham tomu čas a uvidm

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@pici to by som chcela vedieť.. ale ako to teraz zistim??

pici
9. aug 2011

@lenkaa222 no neviem. on sa ako tvari? akoze si odhalila strasnu srandu? kde sa s nou zoznamil? atd?

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@pici on sa tvari ako, že urobil riadnu chybu, že ho to trapi a ma vyčitky... boji sa, že pride o syna.. aa zoznamil sa s nou ked boli z roboty na rekondičnom pobyte..ona tam bola, lebo ja majitelova nejaka rodina.. proste ževraj mu začala prvá písať na nete, potom sms a tak

majkaa
9. aug 2011

@lenkaa222 dietato viac rodicov rozdeluje ako zblizuje. Vies matky su viac naviazane na babatko a niektori muzi zavidia ze su odstrceny. Ty uz nebudes mat tolko casu sa venovat mu ako doteraz tak aby svoje potreby naozaj nehladal niekam inam.

wolke7
9. aug 2011

@lenka222 islo "iba" o sms-ky alebo o viac? bolo medzi nimi nieco? ukoncil to? a najdolezitejsia otazka zo vsetkych: ako sa sprava teraz voci tebe. zabalit vztah zo dna na den je to najjednoduchsie co sa v takejto situacii da urobit. prognozy typu: bude ta podvadzat nadalej - ti teraz ani nahodou nepomozu. Co bude v buducnosti nikto nevie.
Ste mladucka rodina, nemas co stratit, ked urobis vsetko pre to, aby ste si v nej kazdi nasli svoje nove miesto. Ty ako matka, on ako otec a vy spolu ako partneri s malym babatkom. To je pre vas uplne nova situacia. Ked teraz zabuchcnes dvere, nic tym nevyriesis ani neziskas.
Ako ti napisala @filipal daj vam sancu a priestor bez akychkolvek vyhrazok!

valentina10
9. aug 2011

@lenkaa222 ten chlap si ta nezasluzi! skus to neriesit a venuj sa malemu zazraku, nech ta citi a nech vie, ze ma mamu blizko🙂.... na ostatne kasli, nic neries..ono sa to niekam posunie, tak ako sa ma... budeme na teba mysliet🙂

lenkaa222
autor
9. aug 2011

@valentina10 dakujem..čas všetko ukaže... @wolke7 noo vraj išlo iba o sms...ani sa nestretli.. ja som bola mesiac odstrihnutá od sveta..bola som v nemocnici nemohla som chodiť, iba ležať... aa povedal, že to ukončil, že si vymazal jej čislo bude je ignorovať.. ale ako mu veriť?? aa voči mne sa teraz správa super..uvedomuje si, že ma môže stratiť a nielen mna ale aj drobca..ako on sa správal aj predtým pekne.. stale mi hovoril, že ma lubi, daval mi pusinky ale teraz je to intenzivnejšie.. vidim, že ma nechce stratiť... maš pravdu teraz ked ho necham tak budem sa zbytočne trapiť, bude to citiť aj maly a pre neho to neni dobre..

siskaa
9. aug 2011

@lenkaa222 tymto sa urcite neutesuj, ze si to nechal v telefone, lebo to nechcel tajit ☹ vies kolko nevier bolo odhalenych len preto, ze chlapi boli hlupi?! on este nedozrel na ulohu partnera a rodica. esteze si nepotreboval dokazovat, ze zvladne zbalit dievca pod zakonom 😠 on chcel iba najlahsiu korist, lebo zbalit sestnastku, to nie je ziadne umenie, umenie je zbalit zenu, ktora vie, co chce a hlavne co nechce 😉 ale ma fajn zivot, ked sa v 22. rokoch nemusi zaoberat tym, ako sa postara o svoju mladu rodinu, ale nahana baby. rozhodnutie je na tebe, podla mna uz vas vztah sam pokazil natolko, ze uz nikdy nebude taky pekny ako predtym a ani aky by mohol byt...
ty teraz nemas velmi co stratit, tak si pokojne nechaj cas, aby si sa spravne rozhodla. vacsina zien je naivnych a daju druhu sancu (niektore aj niekolkokrat) a niektorym sa to vyplati, lebo chlap si ozaj uvedomi, co chce a s kym chce byt 🙂 mozno ten tvoj len naozaj nevedel co od dobroty a ked tuto situaciu ty spravne zvladnes, tak uz sa nezopakuje. a mozno je to len dokaz toho, aky v skutocnosti je a ze si vzdy bude potrebovat dokazovat svoju muznost na inych zenach.

erickaa
9. aug 2011

@lenkaa222 No, Leni, nemám slov. Takéhoto chlapa by som v momente spakovala a u mňa by skončil. Ak by ťa naozaj ľúbil, tak v týchto ťažkých časoch (predčasný pôrod neni sranda), by mu ani na um neprišlo si niečo dokazovať. Normálny dospelý a navyše ľúbiaci chlap by NIKDY nebol schopný sa takto chovať vo vašej situácii. Podľa mňa by si si mala otvoriť oči, lebo mi tiež pripadáš veľmi nezrelá.
Samozrejme vás nepoznám, takže ťažko súdiť. Toto je iba môj pocit z toho, čo si napísala. 😝 Normálne mi je z toho zle.
Každý sme si strojcom svojho šťastia - na to nezabúdaj. Tvoje šťastie je iba v tvojich rukách. Nikto ti nepovie, čo máš robiť...

wolke7
9. aug 2011

@lenka222 cele to neznie tak tragicky ako to ty teraz mozno vidis. viem si predstavit, ze ti je zatazko mu doverovat, ale uvidis, ze aj to casom prejde. To, ze sa k tebe sprava dobre a dava ti najavo svoju lasku je predsa super. Uzivaj si to a uprime to prijmi. Co tam po nejakych hlupych sms-kach. To sa moze stat komukolvek.
Zelam vasej rodinke vsetko naj naj naj!

atreyu
9. aug 2011

ak toto spravil chlap svojej mladej žene, ktorá je tesne po pôrode a majú spolu týždňového syna tak je to ešte sprostý, nedozretý somár, ktorý nevie čo od rozkoše...máš 21 celý život pred sebou, nájdeš si ešte niekoho kto pre teba a pre to malé modré z neba znesie...