Manžel si našiel inú. Mám ho opustiť?

lenkaa222
9. aug 2011

ahoojte..som týžden po pôrode, maličký sa nam narodil v 32 tt takže je stale v inkubatore..ale je zdravy, pribera..všetko by bolo super, keby som nenašla môjmu chlapovi v mobile sms ako si píše s nejakou 16tkou, že ju lubi, že mu chyba..vysvetlenie z jeho strany: chcel si dokázať či vie ešte namotať a zbaliť 16tky..neviem či robiť...zostala som s nim hlavne malemu aj ked ho lubim chcela som sa rozist..

lenkaa222
autor
26. aug 2011

@elize dala som mu tu šancu, zatial je všetko v poriadku... už sme domka aj s Jakubkom tak sa tešíme..a správame sa ako by sa nič nestalo... ale občas mu to vyhodím na oči, nejak sa mi nedá neodpustiť si to 🙂

zuzkat1
26. aug 2011

@lenkaa222 citam ze ste sa udobrili a ze ste spolu...ale neda mi nereagovat... to co je za sprostost ze si chce dokazat ze zbali 16ku...(najma ked ma 22rokov - keby mal 40 tak nepoviem) priznajme si ze ked sme mali 16 tak nebolo tazke pre starsich chalanov namotat nas... je to sice trapne priznanie ale ako 16ky sme boli vsetky naivne a ked sa ukazal starsi chalan ze ma zaujem tak sa namotala snad kazda... keby si chcel dokazat ze na neho poleti nejaka zrela zena tak by to mozno aj malo zmysel....
uprimne povedanbe obdivujem ta ze si mu odpustila - ja by som to asi nedokazala, a hlavne neverila by som mu ani nos medzi ocami...mohol by hovorit co by chcel uz by som za vsetkym hladala zradu... aby si mlady chalan musel nieco dokazovat 🙄 nejak skoro prisla kriza stredneho veku...
no v kazdom pripade zelam ti nech sa naozaj polepsi a nech vam to klape...

henulienka
26. aug 2011

Myslím si, ž si urobila dobre, a len čas ukáže, či to bolo správne rozhodnutie. Ale vždy lepšie ľutovať niečo, čo si vyskúšala a nevyšlo to, akoby si mala celý život dumať nad tým, že snáď to mohlo vyjsť.

Som prekvapená, ako tu väčšina reakcií bola typu: vykašli sa na neho, začni nový život. Veď to už nie je život len vás dvoch. Rozhodne si nemyslím, že treba ostať spolu len kvôli dieťaťu, ja sama som sa rozviedla, keď mala dcérka 5 rokov, a bolo to to najlepšie, čo som mohla spraviť. Len si myslím, že treba skúsiť vžiť sa aj do role mamy a otca, možno mu to pomôže dozrieť... a možno nie 😖

V každom prípade, ja by som to na tvojom mieste skúsila a keďže som už dávno stratila ružové okuliare, - pokiaľ by to fungovalo, bolo by to super, pokiaľ nie - bohužiaľ, život ide ďalej.

Na jedno sa ale priprav - tak ako si písala, že mu to občas vyhodíš na oči možno nie je najlepší spôsob, ale chápem ťa. Aj to, že mu už nikdy nebudeš plne dôverovať- to je pochopiteľné a mal by si toho byť vedomý.

Aj keď - čo je to za vzťah, v ktorom niet dôvery???

V každom prípade prajem, aby si bola vždy spokojná s tým, akou cestou sa poberieš. 😵

PS: Gratulujem k Jakubkovi, ja mám len o mesiac staršieho synčeka, tiež sa narodil skôr, v 36 tt, ale našťastie to bol valibuk, takže v inkubátore byť nemusel

zeleny_cajik
26. aug 2011

@lenkaa222 súhlasím s babami, ze nerozhodujes uz len za seba, ale aj za synceka. Ste este mladi, este stale je cas, aby manzel dostal rozum a utriasli sa vam vztahy. Predychaj, bud rozumna a mudra zena, nevycitaj mu to opakovane, zachovaj si svoju dostojnost. Hysteriou a vycitkami dosiahnes, ze muz sa ti obrati chrbtom. Zial je to tak, aj ked by si samozrejme na vycitky, plac, hnev a sebalutost mala narok, to tu vsetky chapeme, ale pokial chces urobit maximum pre rodinu svojho syna, musis uvazovat s chladnou hlavou. Pokial mu na vas naozaj zalezi, bude si velmi vazit, ze si bola velkorysa, ze si mu dala sancu a budes mat doma super chlapa. Nikto ti nezaruci, ze sa to nebude opakovat, alebo ze s tym tvoj partner skonci, ale sancu si zasluzite a ked to nepomoze a budes nutena od neho odist, budes si moct povedat, ze si urobila pre zachranu rodiny vsetko.

lenkaa222
autor
26. aug 2011

@zuzkat1 dakujem.. zostala som s ním, kvôli malemu.nech to skusime ako to pôjde s nim.. ja mu tiež neverim..za všetkým ho podozrievam.. aa maš pravdu..ja som tiež bola vtedy strašne naivna..a ešte aj teraz občas som

lenkaa222
autor
26. aug 2011

@zeleny_cajik maš pravdu je to tak ako píšeš.. potom už bude pre neho a hlavne pre nas ako rodinku neskoro... ale tak vari už nebude vystrájať somariny

lenkaa222
autor
26. aug 2011

@henulienka noo dakujem velmi pekne.. dufam, že budem vždy spokojná a šťastná..a to aj budem, lebo mam Jakubka...
noo on potom bol týžden v inkubatore kvôli telesnej teplote... ešte by si ju nevedel sam udržať

elize
31. aug 2011

@lenkaa222 to preboli, len to chce cas ... ale to zalezi aj na jeho chovani 😉

ilona3
1. sep 2011

lenkaa222 držím Vám palce nech to dopadne k tvojej spokojnosti 🙂

pici
1. sep 2011

@lenkaa222 ako sa mas? co je nove? ako sa ma drobcek?

preshibana
1. sep 2011

@lenkaa222 Lenka, neda mi nezareagovat na argument Tvojho 2. dietata- manzela: "on to tak nebral, ze ide mat dieta"....to ako pocital, ze si sa nafukla kvoli zastavenym vetrom, potom zbehnes do nemocnice a tam Ti bocian donesie babiku Shu- Shu, ktoru, ked sa mu nebude chciet vypnut ju, vrati do nemocnice a daju mu peniaze naspat? Tak potom mu odporucam dat sa sterilizovat, pretoze zjavne nevie, ze instrument, ktory ma medzi nohami moze mat aj ine nasledky...A potom si moze veselo zdvihat ego smskovanim.
A hlavne, by som ho hnala svinskym krokom kade lahsie, pretoze ozajstny milujuci chlap stoji v tazkych chvilach pri svojej zene a nevala sa po rekondicnych pobytoch s malymi zabami, ked jeho dietatu ide o zivot! Je to kus vola a nehnevaj sa, ale aj Ty by si si mala zlozit ruzove okuliare. Ale kazdopadne drzim palce, aby sa to vyvrbilo len a len v Tvoj prospecha bola si v buducnosti statsna a maly zdravy.

lenkaa222
autor
2. sep 2011

@pici noo mam sa celkom fajn, ked mam drobčeka už domka 🙂 on je dobručký, papká, priberá...
no a ocino?? ten sa pekne stará o Jakubka, aj ku mne je milý..ja som občas na neho dobrá, inokedy zase nie.. podla nalady a podla toho či myslim na to čo spravil či nie..

lenkaa222
autor
2. sep 2011

@preshibana možno maš pravdu, že mam ružové okuliare, ale neviem si predstaviť teraz keby som ostala sama s malym....tak som sa s nim nerozišl a zatial to vyzera tak, že sa uvedomil aspon trošku...uvidime čo to bude dalej...

preshibana
2. sep 2011

@lenkaa222 no, je fakt, ze aj ja som po hadke s manzelom uvazovala, ako by som zostala sama, ale urcite by som uvazovala inak, keby som mala babo a manzel mi urobil toto... kazdopadne si myslim, ze ak mu das sancu, mala by byt urcite posledna, aby uz konecne dospel...a mozno by pomohlo, ako tu pisu ine dievcata, aby si na cas odisla aj s malym k svojim rodicom, nech si chclapec uvedomi, aky ma hodnotovy rebricek...ak neuvedomi, tak je to asi lepsie.... drzim palce tebe aj malemu 🙂