Manžel si našiel milenku, máme dcérku a ja som tehotná

loookinka
11. okt 2014

Potrebujem sa vyrozpravat ( vykričat) ... lebo mam pocit, ze je toho velmi vela. Sme manzelia 3 roky, mame malu dcerku a ja som v 10tt , kedze moj muz a ja sme chceli dalsieho potomka. Nieje to jeho 1. ulet, ale uz 3. Po jeho druhej nevere som v suvislostiprislana na prvu, ku ktorej sa dodatocne priznal. Odpustila som mu, lebo som videla istu pokoru v jeho spravani a konani. Cele nadledujuce mesiace boli krasne, v intimnom zivote ziaden problem, dovolenka super-lubezne sms.. až do jedneho pekneho dna. Neverila by som, ze po to vsetkom, pride dalsia rana - plus tehotenstvo ( dietatko si samozrejme necham). Tak deti deti budu z jedneho cesta. Potrebovala som to vypustit von, rodina ma podporuje, aj svokrovci mi pomozu... Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...

loookinka
autor
11. okt 2014

@tilda Dakujem, tiez to tu sledujem.. Je mi to velmi luto- vidim , co to robi s mojimi najblizsimi, ako sa trapia.. Herecke vykony MM - nik tomu nechce verit...

loookinka
autor
11. okt 2014

@denae Ak ide len o toho smajla, potom draha maminka 2 uz narodenych deti - zrejme vies, ake to je. Ja este nie, jedno mam, druhe čakam...Len pre jedneho smajla ma to netrapi? O čom to pišete? Moje srdce puklo od žialu...a nadala som v mojich prispevkoch na mojho muža? .. zaslužim si to?! ... Nikdy- naozaj nikdy neviete, kto, kde a kedy sa moze objavit v podobnej situacii. Mojho muza som milovala, bola mu vernou, starala a chapala ho, porodila mu dieta, odpustila ulet a mnoho ineho. Ano draha maminka už dvoch narodenych deti- súd a hadz domna kamenom...ano previnila som sa, ale len tym- ze som nedokazala byt na neho hnusta- tvrda a nepriklincovala som ho o stolicku pri stol, aby sedel len doma!

karlyta
11. okt 2014

Je mi to ľúto ☹ , ale treba si žiť svoj život,užívať si deti , vedľa neho .Hlavne ak sa o Vás stará poriadne a nemáte iné problémy.Plakať nech plače milenka každú noc ak je sama!A možno po čase ti osud prinesie niekoho iného do cesty🙂 a určite budeš šťastná ( s ním alebo bez neho)....ty máš deti ...on je iba hlúpy muž a nemá nič.Veľa krásnych chvíľ s deťmi 🙂.pa

denae
11. okt 2014

@loookinka ach, jaj .. pochopila si to úplne správne...a o to mi išlo

nika185
11. okt 2014

ahoj, píšem ti len preto, lebo ťa až moc chápem, sama som si tým prešla a to, čo tu píšu dievčatá sú ich názory, ale nadarmo sa nevraví, že kto neprežije, tak nepochopí. Ono to nieje také jednoduché, zobrať sa a ísť. Ja som bola na tom presne ako ty, jedno dieťa bolo na svete, neveru som odpustila, ale trápila sa, noci preplakala, snažila som sa byť dobrou manželkou aj napriek tomu, čo mi urobil a verila som, že už bude dobre, no bohužiaľ nebolo, ja som ostala v druhom stave a on mal zase milenku, neprajem nikomu to trápenie, čo v tomto prípade žena prežije, lenže najhoršie na tom bolo to, že začal ma urážať a ubližovať mi a riešil to alkoholom, vyvolával hádky pre hlúposti, aby mohol dverami buchnúť a odísť, začal prichádzať ráno. Keď som bola v pôrodnici, ku nám si vodil milenku. A ja som sa len trápila a plakala, bolo mi ľúto deti, no naše manželstvo už bolo o urážkach a ponižovaní. No jedného dňa, som si povedala DOSŤ, nebudem sa pozerať na to, ako sa ja trápim, lebo ako som si myslela, že tadšej budem trpieť, aby sa mali aspoň deti dobre a neboli z rozvrátenej rodiny, nie-praveže tie deti trpia viac v takejto rodine a deti majú vyrástať v rodine, kde je láska, tak som sa zbalila, vykašlala na to, čo sme si vybudovali, že sme mali peniaze, ja som si jednoducho povedala, že sa už nedám ponižovať, že budem radšej sama, utiahnem si opasok, ale budem hrdá nato, že som mu dokázala, že niesom od neho závislá. A stalo sa. Na súde síce urobil zomňa žiarlivú histerku, čo vôbec nebola pravda, to som sa aj sudkyne opýtala, či je podľa nej, žena žiarlivá, ktorá v noci potajomky plače do vankúša a trápi sa, že jej muž má kopec mileniek a vlastná žena je pre neho len slúžka a handra.Bolo to ťažké, postavila som sa na nohy, prešlo od vtedy 13 rokov a poviem, chlapci sú už veľkí a ja som sa vydala druhý krát a mám dcérku a šťastné manželstvo, dnes som hrdá, že som to dokázala a môj bývalý?
Ten si dnes hlavu o múr bije a trápi sa, že bol hlúpy a že nás stratil, s deckami sa vída,ale ja sa s ním nemám o čom baviť, je mi aj dnes ukradnutý.
Preto ti píšem, že aj keď je to pre teba veľmi ťažké a aj to bude ťažké, nenechaj sa ponižovať, lebo tvoje detičky tiež majú právo ako aj ty žiť krásny život, ver mi, že takýto muž sa nezmení a bude to len horšie, lebo ty mu tým, že mu odpúšťaš stále viac a viac otváraš dvierka, aby si pomaly ale iste pre neho nič neznamenala a už tým, že má milenku začal, lebo keby teba a dieťatko ľúbil, tak toto nerobí.
Preto ti rozumiem ako je ťažko odísť, aj ja som o tom premýšľala dlho a nešlo to, ale dnes by som to urobila v momente, aj keby som mala na zemi spať a suchý chlieb jesť, určite by som s takým mužom už nežila. Ja som si na súde vybojovala byt a začala som s deckami sama a to si predstav, že ja keď som odišla bývať ku rodičom, podala som žiadosť o rozvod, on si nasťahoval drzo do nášho spoločného bytu frajerôčku, ja by som o tom veru mohla písať, čo som prežívala-jednoducho na zbláznenie, nad vodou ma držali moje dve malé deti.
Jednoducho, netoleruj mu neveru, ak si všetko premyslíš a máš ku komu načas odísť, odíď, ty máš aspoň podporu u svokrovcoch, ale ku nim určite nechoď, je to už len v tvojich rukách ako rozhodneš o svojom živote.
Ja som sa veľmi bála toho, čo bude s nami, ale dnes som rada a keby aj po štyroch okolo mňa chodil a prosil, aby sme sa dali dokopy, nevrátila by som sa späť do tej istej kaluže.Mal možnosť sa zmeniť, vtedy sľuboval hory-doly a chvíľku dodržal slovo a bol zase v starej koľaji.
Držím ti palce, aby si sa správne rozhodla, lebo len ty najlepšie vieš aký je, ale myslí na seba, si ešte mladunká a život máš pred sebou,tak si ho nenič po boku takého chudáka, na kráse ti to trápenie nepridá, všetko zlé pominie, len ak sa rozhodneš odísť od neho, neotáčaj sa naspäť, nepočúvaj jeho vyhrážky ani prosby, pozeraj dopredu a usmievaj sa na deti, všetko zlé je na niečo dobré.
Prajem ti veľa-preveľa síl, aby všetko dopadlo dobré, ale on si ťa naozaj nezaslúži.

lencici
11. okt 2014

Ja nechapem tych chlapov ☹ nevazia si nic! Ja som v podobnej situacii len s tym, ze ja som uz podala o rozvod. Tiez som raz odpustila a bolo mi to prd platne. Ked mala dcerka 2 a pol mesiaca tak som mu prisla na to ze sa zase kurvi...Teraz je to polroka co niesme spolu a on ma uz "vazny" vztah. A nie je to tak koli ktorej sa vlastne rozvadzame...my zeny sme silne, zvladneme toho vela. Takych chudakov len treba polutovat. Tetaz si uvedomujem ze nic lepsie sa mi ani stat nemohlo. Mam krasne zdrave deti a prisla som o chlapa ktory nestal ani za 5 centov...

adri266
12. okt 2014

@luciferkax ak by mu rovnako odpustala bitky a zaucha, tiez by to bolo take milosrdne?

adri266
12. okt 2014

@loookinka blahozelam k babatku a aj Tvojmu rozhodnutiu dat manzelovi kosom.
Ja chapem, ake to musi byt tazke. Clovek, ktoremu veris, doverujes, ktoreho milujes celym srdcom, ktory sa doma prikladne stara o deti , zrazu Ti da taku ranu do srdca. A ked potom chodi so sklopenymi usami, tak mu das druhu sancu.
Ale. Citala som pribehy zien, ktore tym presli. Najdes medzi nimi jednu jedinu, ktora dala chlapovi druhu sancu a je teraz stastna? V tomto si myslim, ze maloktory chlap, ktory dostane druhu sancu, ju vie vyuzit a pouci sa z nej. Oni sa skor poucia v tom, ze im presla jedna aferka, prejde im aj druha. O to viac rozumiem, preco chcel dalsie babo, chcel si Ta priputat k sebe. Chcel Ta spravit ekonomicky zavislou.
myslim, ze Ty vies, co je spravne pre Teba a pre Tvoje deti. Inak, kdesi som citala, ze podvedena mamicka ostava s nevernikom kvoli detom. OMYL. Prave kvoli nim by matky mali odist, pretoze davaju svojim detom priklad, ze takto je to normalne. Ak maju synov, budu raz podvadzat svoje manzelky. Ak maju dcery, budu raz trpiet, lebo to znasali aj ich matky.
Tak skus porozmyslat, aky priklad im chces dat.
Drzim Ti prsty.

shopoholocka
12. okt 2014

@haslerka27 Ty si ale chudera 😠 Dovolit si niekoho nazvat sprostov bez toho,ze ju poznas....Dufam,ze nemas deti lebo by mi bolo luto,ze maju taku matku ako si TY 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

luciferkax
12. okt 2014

@tilda no prvýkrát áno, druhý raz už nie

mawka
12. okt 2014

@loookinka ty si presne ten typ zeny, ktora to zvladne. nie, ty tu neplaces a nefnukas a nebojis sa. mas odvahu aj napriek okolnostiam od neho odist a o deti sa starat sama. toto je prejav mentalne zrelej, silnej zeny, ktora chape, ze pre deti a nu bude najlepsie byt sami aj za cenu toho, ze to bude tazke. velmi sa mi tvoj pristup paci. sama som toto zazila, na 90% totozne s tvojou situaciou, tiez som bola uz tehotna a uz sme spolu len zili vedla seba. zvladnes to. nepochybujem.
umenie nie je plakat a stazovat sa. umenie je v takejto situacii zatat zuby a dvihnut hlavu. pretoze ty si ta, ktora je vitaz, aj ked to tak teraz nevyzera mozno. drz sa. velmi velmi drzim palce a prajem, nech ste zdravi, nech vsetko bezi hladko a nech sa ti do zivota zamota schopny muz, ktory si ta bude vazit ako zenu, cloveka. z celeho srdca ti to zelam 😵

tilda
12. okt 2014

@luciferkax suhlasim...len zial realita je taka,ze vacsina nevernikov neostane pri jednom "posmyknuti"...hrozne!

pribinak
12. okt 2014

@lenkark iste, mnohé baby používajú silne slova, ale mnohé maju toho aj vela odziteho a skúsili viacero ciest ako ísť životom a tak si mnohé jednoducho môžu dovoliť napísať : kopni ho do zadku !
Ale inak suhlasim s tvrdením, ze najjednoduchšie je riešiť cudzie problemi

irenkask
12. okt 2014

@loookinka
Inak tá rajda to musí byť tiež dobrá kreatúra keď určite vie, že máte spolu deti, no hnus tieto ženy sú normálne dychtivé sa zapredať hociktorému vajčiakovi a ochotné robiť mu kontajner na semeno.

lenkark
12. okt 2014

Ja som si svoje tiež prežila,bola som 5rokov vo vzťahu kde som neskoro zistila že som klamaná a podvádzana a raz som mu to aj odpustila,našťastie dieťa vo vzťahu nebolo...

ejmi25
12. okt 2014

Irenkasak take ženy su obyčajne sk..,ste.,,,:@

loookinka
autor
12. okt 2014

@nika185 Dakujem Vam silna maminka za prispevok-netusila som, kolke z nas si musia vytrpiet nieco-o com sa im ani nesnivalo... Moja trnista put len zacina. Prajem Vam zo srdca uz len radost a usmev 🙂

loookinka
autor
12. okt 2014

@mawka Dakujem aj Vam - to je presne to... Rano vstanete, dieta pri Vas usmieva sa ,skerí sa , bozkava- potom pride ranna nevolnost- dalsie sa ozyva.... V hlave mam miliardu otazok, no faktom ostava- ze deti ma naplnaju laskou a ak ten Hore da... raz pride do mojho zivota aj skutočny muž!🙂

loookinka
autor
12. okt 2014

@irenkask No veru tak aj trosku vyzera... a on je jej tohorocna 4 sex znamost ... nech si to uzijuuu ...

loookinka
autor
12. okt 2014

@lenkark Je to o to tazsie... plus to tehotenstvo. No casom sa to vsetko ukaze....

anbarka
12. okt 2014

Máš to ťažké....neviem, čo povedať...
Boh Ti žehnaj a drž sa! Budeš mať 2 detičky- máš pre koho žiť a prajem Ti, nech Ťa čaká v živote už len šťastie a radosť...

nika185
12. okt 2014

@loookinka trnistá púť bude,nebudem klamať, ale prinesie ruže, držím palce 🙂 len keď sa napokon rozhodneš opustiť ho, nevracaj sa už ku nemu a ver mi, toto bude pre neho veľký trest až potom si uvedomí, čo stratil, neboj slniečko sa na teba usmeje a bude dobre, len vydrž, už teraz si silná žena, lebo keď toto zvládaš po jeho boku, tak rozchod zvládneš duplom, hlavu hore a vpred, dozadu ani krok,pa 🙂

sofiadurovic
12. okt 2014

@miriem úplne súhlasím kde berú niektoré ženy tu drzosť v sebe hneď takto tvrdo urážať nikto nevieme ako dopadneme a ako sa v danej situácii zachováme, je spústa rôznych pováh a každá znesie niečo iné zato však nemá nikto právo nadávať NIKOMU !!!! myslím že aj bez urážania trpí dosť .

lenkark
13. okt 2014

@loookinka no veď to že to máš tažšie o to že už jedno dieťatko máte a druhé na ceste.... neviem teda aký je otec,ako ho vníma vaše dieťatko a aký vzťah majú...je to ťažko...ja som vtedy deti nemala a bolo mi strašne ťažko,keď si teraz nato spomeniem tak mi je stoho smutno...ľudia si teraz nejak nevážia toho čo majú a zistia to keď to stratia...ale verím že ťa v živote čaká ešte veľa krásneho a veľa radosti či už s detičkami alebo dúfam že aj s niekým kto si vás bude vážiť 🙂

80472
14. okt 2014

pokiaľ ti to nejako neubližuje a on sa stará o rodinu, finančne aj celkovo, že to nemá na háku, že ti pomáha ako rodič - otec tvojich detí, tak by som to brala....každý chlap si potrebuje vrznúť inde, či sa vám to páci či nie...prestaňte byť naivné...90% z vás ani netuší, čo robia vaši muži a žijete v sladkej nevedomosti....manželstvo už časom nie je o zvieracích pudoch a to mužom chýba, skôr, či neskôr...otázka je, či sa o rodinu starajú aj ďalej, alebo im milenka zatemnila mozog úplne, vtedy by som sa rozviedla aj ja...inak nie....keby sa aj akože chcel vrátiť a milenka ho časom kopne do riti, ver, že bude časom ďalšia a ďalšia....na nejaký vzťah medzi vami dvoma zabudni. to nikdy fungovať nebude.

miriem
14. okt 2014

@80472 ja som teda v niektorych veciach celkom volnomyslienkarska, ale toto by mi asi vadilo. Bala by som sa, ze daco prinesie aj domov, myslim chorobu.

nika185
15. okt 2014

@80472 nehnevajte sa, ale toto napísať nemá chybu, muž, ktorý sa stará o rodinu ju neopúšťa, hovoríme o normálnej bežnej rodine, nie milionárskej, kde má muž milenky a žena mu to toleruje a robí si tiež svoje, vedie svoj život a topí sa v peniazoch, ale aj taká žena sa cíti ponížená, v takomto prípade to žena oželie aj vtedy ak sama má tých milencov
.ALE tu sa jedná o ženu, ktorá trpí a žije ako väčšina žien, vy si naozaj myslíte, že žena na to, že má jej muž milenku nepríde? Sex v manželstve už nieje sexom, muž si nachádza výhovorky, len aby mohol byť mimo dom, rozčúli ho každá maličkosť, dochádza ku hádkam, aby mohol vypadnúť z domu a keď má náhodou pracovnú dobu od-do, tak sa domov neponáhľa a míňa peniažky, ktoré sú spoločné. Podľa Vás sú takéto ženy hlúpe, ktoré premýšľajú o rozchode.
Takže tu je asi zrejmé, že buď ste ešte mladá a nemáte deti a skúsennosti, alebo ste vydatá a máte krásne manželstvo.
Pretože žena má podľa Vás privrieť oči a povedať si, nech si môj manželíček robí, čo chce, veď zarába a stará sa o nás. A čo podľa Vás takáto žena, má zostarnúť po boku muža, ktorý ju má na háku, hlavne že zarába? A to akože sa nemôže o tie deti starať po rozvode? Ak má deti rád, tak sa o ne postará aj potom, ak to nieje ovšem ešte väčší hajzel.
Ja sama som si týmto peklom prešla, vy si ani neviete predstaviť, čo tá žena prežíva, to ponižovanie atď.,
žena nemá právo na život normálny? Nemôžeme to zakrývať deťami, lebo hlavne v takom manželstve trpia deti, vyrastajú v rodine, kde není láska, kde sú hádky, ktoré sa stupňujú a s tých deti vyrastie to isté, lebo si myslia, že takto žije každý, že je to normálne. Ja som si tiež zo začiatku vravela, že budem trpieť, aby sa len deti mali dobre, ale časom, keď som chodila utrápená, odzrkadlovalo sa to na mojom zdraví a o pleti, nechtoch a vlasoch ani nevravím, povedala som si DOSť! Vyzerala som hrozne a môj muž mal naďalej milenky, ale moja zlatá mladé a bezdetné, takže ja som vyzerala už oproti ním ako strašidlo v očiach môjho muža určite. Ale teraz si určite poviete, že bodaj by ma nepodvádzal, keď som sa o seba nestarala, lenže to zase vedie len k tomu, že tomu nerozumiete. Tam nešlo o to, že som bola zanedbaná a všetky ženy , ktoré to zažili, vedia o čom hovorím, ak sa trápite v nútri, tak si nedá rady ani najlepší odborník, aby vám pomohol.
Takže prajem Vám z celého srdca, aby ste nezažila to, čo sa tu píše, ale niekedy mám pocit, žeby som najradšej takýmto, ženám, čo dokážu napísať takú hlúposť naopak popriala takúto skúsennosť, aby sa potom zamysleli nad tým. 🙂

uzsomtu
15. okt 2014

Ja ta uplne chapem, ano, cloveka to zaboli ked ho niekto podvedie, ale prvorade je dieta, a to ze si mu odpustila v konecnom dosledku bolo najlepsie pre malu. Tolko k prvej nevere. Nechapem ale jeho postoj, chcel dalsie dieta a myslel, ze ty sa budes starat a on si uzivat? Jaaaj, chlapi, Zelam ti vela sil, zdravucke babatko a nestresuj sa. Kvoli malinkemu.

kykka
15. okt 2014

@loookinka Taky tazky prispevok aky si napisala ty o zene, ktorej sa prakticky rozpadava manzelstvo, lebo muz ma inu a to dieta este nie je na svete... a to si mu este nejake nevery pred tym odpustila a na konci prispevku zaver so SMAJLIKOM, ze "zivot je plny prekvapenia", akokeby si pisala rozpravocku pre deti . By som ta poslala do r***. Bud si tu strielas zo zien, alebo si nejaka ina, lebo kazda zena v tvojej situacii, TEHOTNA by to brala trosku vaznejsie...

loookinka
autor
15. okt 2014

@kykka ak potrbujes mojes cislo telefonu - namam ziadny problem ti ho napisat do spravy.... Za takuto spravu, ked si necitala predosle prispevky chod do kelu akurat ty.... ze tazky prispevok ... kruta realita ... S TYMTO SA NEZARTUJE - NEMYSLIS ??!!!!