Manžel si píše zamilované smsky. Zažili ste niečo podobné?

zuzna29
11. aug 2009

Ahojte potrebujem radu, lebo som zúfala po ročnom manželstve som zistila, že môj manžel si píše s nejakou vydatou ženou s dvoma deckami, keby píše tak ma to tak neštve ale on si vypisuje zamilované smsky.. Strašne ma to sklamalo - aj preto že máme ani nie ročnú dcéru.., Neviem či mali spolu niečo viac... , ale nedokážem to preglgnúť, je pravda, že si začal vypisovať keď sme mali krízu - ale to nie je dôvod... zažili ste niektorá niečo podobné???? a ako ste to riešili???

hameeda
29. júl 2011

zuzna29 :zuzanka v takych situaciach sa tazko radi, pretoze ty vidis do va3ho vztahu najlepsie,,, ale jedno ti poviem, tvoja vina to nie je a to hovorim nie len tebe ale vsetkym babam, ved to je blbost,,sme po porode, vycerpane, unavene, nevyspate, znicene, 24 hodin sa starame o dieta, este k tomu domacnost, navarit, poupratovat, a este sa podla nasich manzelov musime tvarit prijemne a byt ako v prvy den naseho rande,,,ved to je hlupost,,ak by ta manzel skutocne miloval,,tak by k tebe prisiel a povedal "milacik nechaj tu pracku ja vyberiem a povesam, ty si chod odpocinut pokial mala spi".Ale on namiesto toho aby pomohol tebe radsej si zacne vypisovat s vydatou zenskou,,,,a este chce aby ty si sa citila vinna lebo mu to tak vyhovuje,,lebo je to pokritec,,,ja na tvojom mieste ho ihned vykopnem z domu,,dam na sud ziadost o rozvod a nech ti plati na dieta a tri roky pokial nie si znova vydata musi prispievat aj tebe,,,a ty si zacni zit,,,a daj svoju lasku niekomu kto si to zasluzi,,v ziadnom pripade s nim neostavaj koli dcerke,,pretoze ziadne dieta nepotrebuje psychicky znicenu matku,,,a radsej skor ako naskoro,,aby si za 10 rokov nezistihla ze ta podvadza a ty si mu venovala najkrajsie roky zivota,,,kto klamal raz bude klamat aj druhy raz

hameeda
29. júl 2011

fidka79 : ano presne tak treba ich ustvat a potom nebudu mat cas na frajerky,,ja pravidelne necham muza raz za tyzden sameho s detmi,,ja si idem na nakup, alebo do kadernicky, alebo s kamoskami,,potom je este 4 dni utahany,,,a nie len to ak sa manzel zapaja do domacich prac tak si potom aj viac vazi vasu pracu a ak travi s detmi cas aj sam je ich vztah lepsi

drievko6
29. júl 2011

@viera27 ano presne tak,mas pravdu ako to vyzera z mojej strany. Ako uboha. Ibaze ho dost dobre poznam a ked sa budem tvarit,ze je to ok tak to bude robit este okatejsie. A to tak,ze dieta mu bude pistat pri PC a on bude vypisovat tej nadhere. Pretoze ked mu poviem chod s malym von tak ma XY veci na starosti ( a to je nezamestany).A mozno je to na hlavu padle,ONA je k tomu niekolko tisice KM daleko od nas. Mas pravdu ked chce podviest tak podvedie aj pred dverami. V tomto mu ale verim. Tu proste ide o provokaciu z oboch stran,jeho a jej byvalej. Kedze prisiel na svk tak sa museli stretnut.....naco? Ja mu davam na vyber,ked chce byt so mnou tak nech respektuje moje rozhodnutie a ak nie nech sa paci k nej. Ja ho nemienim dusit a ani sa tvarit,ze som takto spokojna.
@fidka79 ja by som bola tiez happy keby mi aspon z casti pomohol a nemal cas na kraviny. Lenze osobnost cloveka ja nezmenim pokial to on sam nechce. Uz sa to u nas X krat preberalo. Aj ja som mala vyhradeny jeden den v tyzdni,ked prislo na den D tak musel rychlo niekam.

poleva
29. júl 2011

zuzana si to isto poriešila lebo je to stará téma 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
29. júl 2011

@drievko6 a preco sa nechas provokovat? Vsak nech si robi co chce. S tym ze hranice tvojej akceptovatelnosti su dane a pokial ich prekroci, tak uz viac nema zmysel v takom vztahu zotrvavat. Ale tie hranice nech si strazi sam, naco mu ich mas ty kontrolovat.Nerozumiem tomu naozaj ani trochu. Pre mna by bolo velmi namahave sledovat a strazit vlastneho partnera. Vsak dost roboty mas s dietatom. Na vyhrazkach vztah dlho nevydrzi. Bud v nom chcu byt obaja a pracovat na nom, alebo nie a je cas ist o dom dalej.
A tie ultimata typu: Ak ides tak sa uz nevracaj!
No isiel, vratil sa a bolo. Plane vyhrazky radsej z ust ani nepustat.

drievko6
29. júl 2011

@viera27 Viem,ze na vyhrazkach vztah nevydrzi, a sledovanie a pod. AJ tak uz je dovera nastrbena a hlavne On by si to mal uvedomit,ze takto to dalej nejde. Lenze to je vraj moj problem. On vidi vsetko ok. Asi si mysli,ze sa mu bude donekonecna odpustat a podriadovat.

danka711
1. aug 2011

ach jaj baby je to veru hroza. moj minuly tyzden nesiel radsej do roboty v ten den ked chodi ona - len aby ju nestretol. povedal ze mu pomohlo ze stravil den s nami. ale hned na druhy den ked som sa pytala co v praci povedal ze tam bola den predtym a ostatni vraveli ze bola nejaka ofuknuta. tak som zvedava co vyvedu tento tyzden. citim sa biedne lebo len cakam ci sa nieco stane alebo nie. tri dni seka dobrotu je mily, pozorny a potom zrazu nevie dat ani pusu a zazelat dobru noc. neuveritelna zmena.... ja ju pripisujem niecomu a on iba unave.
prd unava ... ked to povedal prvy raz, tak fajn ale potom som nasla tie maily a uz som vedela ze to nie je z prace unava. to bola unava z toho ze musel byt doma, nemohol vypisovat.....
do kelu aj s chlapmi.

xinaxi
12. aug 2011

Ahojček, ja sa už trápim 3 roky O nevere viem už tretí rok stále to je horšie a horšie už spolu nespávame,
trošku spolu komunikujeme .Chcem sa rozviest aj ked sa toho strašne bojim.Nemam kam odíst s 2 detmi.
Je to komplikovane s byvanim /vecné bremeno/ peniaze sama na prenajom nemam a rozvedena v jednom byte to nie je bohviečo.Muž ma vydeluje tvrdi ze peniaze nema dava mi 270 € to je na deti ,byt,stravu,upratovanie,varenie,pranie ,žehlenie.Kolko krat si hovorím ze ako by mi bolo dobre dať niekomu taku sumu a o nič sa nestarať pripadá mi to ako keby platil nejaký lacný domov dôchodcov.Stále plačem v noci nespávam,plačem aj teraz ked píšem tieto riadky.Ako dalej????????????????

lizatko1009
12. aug 2011

@xinaxi xinaxi preboha skus sa nejako postavit na nohy, kolko rocne mas deti? keby si icha dala do skolky, nasla si nejaku pracu, nede to? ale ja by som s takym kurevnikom nemala strpenia ani 5 minu a nie to este 3 roky, ako sa mozes tak trapit, pre nejaku socialnu pracovnicku co neodvadza dan, cim skor to pories, alebo nemas surodencov, nikho takeho aby si mohla aspon docasu?

lizatko1009
12. aug 2011

a neverte takym hlupostia, ked uz mal raz lurnu a podviedol, ze uz nebude, lebo to spravi zas a znova.

lucinocka
12. aug 2011

@zuzna29 mama too riesila nedavno..nasla si tu zensku, vynadala jej do vsetkeho mozneho, ze jej neni hanba, ze sa postara o to, aby sa dozvedeli aj ostatni aka je kurva..a ze ked neda zenatemu staremu chalpovi pokoj, tak ze za seba neruci.. este jej povedla,a ze nevie co na nej vidi, ze je skareda jak noc :DDD odvtedy je pokoj:D

aduskatt
12. aug 2011

@xinaxi nakupuj, var, zehli, per, upratuj len pre deti a pre seba....co sa tyka zabezpecenia, ak si bez prijmu, po rozvode ma vyzivovaciu povinnost nie len voci detom, ale aj voci tebe.existuju aj krizove centra....treba sa len odhodlat na prvy krok......jemu je to takto fajn, ked ma postarane a nic mu nehrozi...........ja viem, ze zaciatky su tazke, ale da sa to zvladnut.btw, deti kopiruju spravanie rodicov..chces dat detom jeho priklad?

sisaha
13. aug 2011

@xinaxi urcite by som mu neprala, nezehlila, nevarila...tych 270 eur by som mu povedala, ze to beriem ako vyzivne na deti, ale kedze byva v byte aj on, tak nech si prispieva aj za seba ciastkou 100 eur. V chladnicke mu vydel policku kde si bude kupovat potraviny iba pre seba. A ty zacni cim skor riesit ako sa osamostatnit... Nerozumiem tomu vecnemu bremenu. Koho je to byt? Kto tam ma dozivotne pravo byvania? ozaj, preco nejde byvat k milenke???

lenkaa222
16. aug 2011

ahojte.. môžem sa tu aj ja pridať.. zažívam to akurátne... stalo sa to pred týždnom.. našla som mu sms, kde si vypisoval so 16-tkou ako ju lubi a ako mu chyba...stalo sa to kým som bola celý jul v nemocke, kvôli našmu babatku.. tvrdí, že si uvedomil chybu, že nechce stratiť mna ani nášho 2týždnového syna..zostala som s ním, vôbec mu neverím.. ani slovo..ale stale chodí všade s telefon.. neviem ako to bude dalej s nami

lvka
16. aug 2011

Fuuu.. No kocky tazko radit :( chlapov nic neospravedlnuje, mne sa ale rozum zastavuje nad tymi zenami... Ja by som nevedela balit zenateho otca rodiny... Raz som pocula vynikajucu radu..treba sa opytat, bude ma to este o rok boliet? Ak je odpoved nie - treba ist do toho... Najtazsie su prve tyzdne, po roku vacsina z vas bude rada ze odisla.. Vela stastia

lvka
16. aug 2011

@lenkaa222 so sestnastkou?????? Posli ho k nej byvat....ale teraz vazne, sustred sa na babo, najviac ta potrebuje... Manzelovi by som velmi velmi kludne povedala ze ma doma zenu ktora sa nebude bat ho opustit a nech si rozmysli ako sa zacne spravat.. Drz sa!!!! Hore hlavu, nech sa deje cokolvek, mas zdrave babo a to je teraz najdolezitejsie...mal by vas teraz nosit na rukach

emily76
16. aug 2011

babulky, moja skusenost.. od isteho casu si moj manzel daval pozor, aby si mobil nenechal niekde len tak polozeny, stale komusi vyvolaval, smskoval... so mnou sa hadal, ani na vianoce mi nic nedal... a tak som urobila cosi, co ma dovtedy ani nenapadlo.. pozrela som mu do mobilu. A tam nasla snad 20 sprav, ako ho ona miluje, ako sa tesi, ked uz bude stale s nim a s jeho anjelikom.. nasim synom akoze... a pod. A on j ako ju miluje, ako sa na nu tesi... no, skoro som dostala infarkt. Musela som si sadnut, co sa mi tak klepali ruky, nohy... a on, hrdina, ked som za nim prisla aj s mobilom ani nemal odvahu mi povedat, ze ma rad ju a nie mna. Tak som ho pobalila a vyhodila.. nech ide za nou, ja nebudem nikomu prat spinave ponozky a trencle a druha si iba uzivat.. bud vsetko alebo nic. Najhorsie na tom vsetkom bolo to, ako to znasal nas syn.. mal vtedy 6 rokov.. ale rozviedla som sa s nim a po case stretla mojho druheho manzela... a som konecne stastna a spokoja... sme spolu 5 rokov, ale do mobilu mu neleziem.. ak nehovorim o hrach.. ale tie mi aj on kludne pusti.. alebo povie nech mu dvihnem hovor ked je niekde dalej od mobilu.... proste ziadne skryvanie, zamykanie...

lenkaa222
16. aug 2011

@lvka hej so 16-tkou... noo už som mu to povedala, že ma to s ním nebaví a nech si porozmýšla čo robí a ako sa bude do buducnosti správať.. tak uvidime či si začne uvedomovať čo má doma či nie

janinkaza
21. aug 2011

...ja podobne problemy riesim od roku 2005...uz ich bolo 5-6, ani presne neviem, ale mena si pamatam : danka, janka, kristina, lucia, zuzka...prvu spoznal cez kolegu, druha bola sestra prvej, dalsie nasiel cez pokec, potom komunikovali cez mobil a napokon si ich presnul na fb, nakoniec zacal pouzivat len sluzobny mail...vzdy po odhaleni nasledovali jeho sluby, moj plac, udobrovacky...urcite si kazda povie, ze som sprosta, za som este s nim, ale ja som sa tak rozhodla, uz nehladam ziadne dokazy o jeho vine, len proste zijem, tiez totiz nemam, kam ist, mame jedneho vytuzeneho syna, ktoreho obaja nesmierne milujeme...
.... manzel je po inych strankach, uplne super - doma upratuje takmer vylucne len on, neskutocne sa venuje synovi, nechodi s kamaratmi, vela sa rozpravame, chodime casto na vylety, obaja zboznujeme turistiku, mame rovnaky vkus, pyta sa ma na moj nazor a aj ho respektuje, darceky a male prekvapenia su u nas samozrejmostou, stale sa spolu vieme smiat a to sme spolu 14 rokov a sex ? parada !!!! "odovzdava" mi celu vyplatu aj s vyplatnou paskou, spolu rozhodujeme o peniazoch, o dovolenke, o tom, co kupime malemu, manzel chodi so mnou nakupovat oblecko, nakupy potrvavin a veci do domácnosti robí výlučne on ( nemám vodičák ), takže manžel nakúpi podľa zoznamu.....len ta jedna vec je tam nevyriesena - ja mu neverim a on o tom vie......
..... moje rozhodnutie ostat s nim je fakt, ze ked som si spocitala dni/mesiaci, ked mi bolo s nim zle a dni/mesiace, ked mi bolu super, tak stale bolo a je ovela,ovela viac tych uzasnych, tak si ich jednoducho vychutnavam, uzivam si pohodu a moju rodinu a robim to aj za cenu toho, ze ked sa niekedy uprostred noci zobudim a spomeniem si na muzove mnohe zrady, tak mi srdce krvaca a ja placem a placem...viem, ze keby som odisla, bolo by to este horsie, bola by som nasrata na cely svet, syn by tazko znasal tatinovu nepritomnost, obrala by som sa celkovy komfort a preco vlastne, ked to mam tak utriedene ako som pisala vyssie.....

...snad som priniesla sklamanym a oklamanym aj iny pohlad na vec....

PS : manzela lubim, uz nie tak bezhlavo ako kedysi, rokmi a skusenostami je to uz taka ina laska...

drievko6
21. aug 2011

@janinkaza asi Ta obdivujem..lebo ja by som nezvladla psychicky predstavu,ze bol s tou onou atd. Mna by uz len ta predstava ubijala. A kedze pises,ze ich bolo viac no mam dost. Niektore zeny to dokazu "prehliadat",no ja viem,ze by som to nezvladla. Mat s nim sex a vediet,ze urcite este ma nejaku bokovku 😠

janinkaza
21. aug 2011

@drievko6 viem, ze to vyznieva tak zvlastne, ale ja som si zvolila takuto cestu....manzel sa s tymi kocenami nestretava ( iba s prvou a druhou 🙂 ), sex s nimi nemal ( mozno bude niektora namietat, ze ako viem, jednoducho viem a ako uz pisali niketore predo mnou, niktore veci zena vyciti )...a napr. momentalne mame velmi pekne obdobie, vratili sme sa z dovolenky, uzivame si leto, pracujeme...pohoda....poslednu sme riesili tento rok v aprili, ale pred tym som prezila cca 3 krásne mesiace a teraz prezivam takmer 4...

...este by som mala jednu moznost, najst si noveho muza, ale prepacte, vsetky citatelky/pisatelky, vsetci muzi su +- rovnakí.... 😉 ...vsetkym, co zazili nieco podobne, drzim palce, aby nasli to najlepsie riesenie pre seba...

kostka211
15. sep 2011

Myslim si, ze internet je fakt rozbijacom manzelstiev, clovek pod ruskom anonymity si na nom nachadza najprv len virtualnych, potom aj skutocnych priatelov, milenky, milencov, ja by som trvala na zruseni internetu v domacnosti ak ma manzel take sklony

viera27
15. sep 2011

@kostka211 Internet je len nastroj. Vsetko je to o cloveku co za nim sedi. A zakaz podla mna nie je riesenie. Ked raz clovek chce, sposob a dovod si najde.

kostka211
15. sep 2011

@viera27 :akoze je to nastroj, ale vies, ked sa nase mamy hadali s otcami, hned sa to neriesilo hladanim si partnera na nete, alebo hladanim spriaznenej duse vo virtualnom svete, ako dnes.dnes si s niekym nerozumies a co sa stane? Pojdes na pokec a zacnes si pisat a hladat si stratenu rovnovahu a stratene ego niekde u cudzieho cloveka. Ten clovek je tiez vacsinou nestastny, tak sa zhodnete v tom, ze ste vy ti najlepsi a ti zli parteri ...to proste ze bol len zly vyber. Keby nahodou ste s[polu zacali zit, zas sa zopakuje historia, ono virtualne je to krasne vzdy....

viera27
15. sep 2011

@kostka211 Normalny clovek takto neriesi partnerske problemy. A ten nenormalny aj za cias nasich starych mam hladal "spriaznenu dusu", akurat ze isiel rovno face to face niekde do komorky, pripadne lepsie poobzeral kolegyne v praci 😀. Nevera tu bola vzdy. Internet je len dalsi kanal ako to mozu uskutocnit. Ale zakazovat nieco svojpravnemu dospelemu cloveku, ee, to nie je dobre. Partnerka nie je matka a partner nie je pubertak ktoremu zarazis vychadzky.
Inak suhlasim, ze na zaciatku je to vzdy vsetko idealne a krasne a obaja su pozorni a plne chapajuci a chrumkavi. To plati za akychkolvek podmienok, nielen virtualne.

kostka211
15. sep 2011

@viera27 :Neriesilo sa to tako stale ako sa to riesi dnes, ono, vtedy to proste neslo hned tak riesit.aj ked sa pohadali, najst si noveho partnera bolo tazsie ako dnes. Aj dnes keby nebolo netu, tak to nie je len tak vyjst si na ulicu a mat niekoho.Vtedy ked uz, tak si ludia davali inzeraty do novin, co bolo zdlhave a dost komplikovane.Dnes sa nastves, zapnes internet a napises, ze hladas niekoho na pokec a hned mas 10 rp. z toho 5 muzov sa vykresli ako idealnych 😀 . Mame mobily, sme proste viac inkognito a hlavne, nevieme komunikovat doma medzi sebou, mame na seba prehnane poziadavky, vela citame o tom, ako sa k nam ma partner spravat...Vo vztahu chyba oddanost, tolerancia a respekt. Dnesne zeny sme a tosi musime priznat velmi emancipovane, nase mamky a babky boli viac oddane ako sme my, proste vsetko sa mi zda byt na hlavu 😀

viera27
15. sep 2011

@kostka211 ja ti neviem. Ja napriklad tak nerozmyslam, pokec ma nazaujima. A emancipovana som ajajaaaj. BTW moja mamina je rozvedena, exmanzel ju podvadzal kade chodil a veru na to ani internet nepotreboval, akosi ked chcel tak sa vynasiel behom chvilky 😉 . Mozno keby si viac vazila sama seba a venovala sa aj sebe, nielen 100% rodine, tak by nehladal nieco ine. Netusim, neviem posudit. A nezabudaj ze v tej dobe rozviest sa bola pre zenu obrovska hanba, tak radsej pekne cucali a tolerovali kadeco.
Chapem co sa snazis povedat. Ale u mna to nesuvisi s internetom. Je to o ludoch. A teda ti prd pomoze odpojit kabel 😉

redangel32
15. sep 2011

@viera27 suhlasim s tebou s tym kablom 😝 . Mne tak ex. odpojil a nic tym nedosiahol, cesta sa vzdy najde. A obzvlast ak v dnesnej dobe ti niekto ide nieco radikalne zakazovat. Ved nie som svojpravna 🙂