Manžel si pridáva do priateľov cudzie ženy

mother221
13. jan 2021

Ahojte. Poprosim vas o radu, bez urazok, proste len cisto vas nazor. Manzel si pridava na fb cudzie mlade zeny, ktore mu vyskakuju na fb ako ponuka ludi, ktorych moze poziadat o priatelstvo. A on si kazdy profil pozrie a tym, ktore sa mu asi pacia posle bud ziadost alebo odklikne sledovanie ich profilu. Je to ok? Ked som mu to dnes vytkla, vzal telefon a dotycnej slecne ktorej ziadost posielal rychlo ziadost zrusil a ukazoval mi mobil, ze on nic on muzikant. Presviedcal ma ze ma miluje a nemam dovod ziarlit. Na fb ma uvedene, ze je v manzelstve so mnou a nosi obrucku. Co ma ale trapi viac, je jeho divny '' kamaratsky'' vztah s kolegynou, uz teda byvalou kolegynou. Od augusta som mu ponachadzala v mobile sms ale boli to len sms kde obsahom spravy bola jedna bodka', pripadalo mi to ako sifra, ako ze si mozu zacat pisat az ked je "cisty" vzduch. Ta kolegyna mu pisala, ze uz jej muz odisiel na nocnu, ci bude mat cas... Bolo to divne napisane, nebolo mozne z toho vydedukovat ci bude mat cas na pokec s nou alebo daco viac. Jej cislo som mu dala do blocklistu a takto som tieto sms nasla. Bolo to viackrat aj ked sluboval ze s nou uz v kontakte nebude. Tvrdil, ze sa mu ona spoveda z rodinnych problemov. Po mesiacoch tolerovania som tu trubu kontaktovala. Jasne ze zapierala, este bola aj drza. Muz reagoval co sa tyka nej dost vybusne, ze on s nou nic nema atd. Nedokazem mu verit, stve ma to.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
14. jan 2021

@elizabet173 Aha, ďakujem, rozumiem

simca06022011
14. jan 2021

Tvoj muz je blbec. A ja by som pri nom uz nebola. ja som svojho spoznala cez zoznamku, a teda vedela som, ze urcite som neboal jedina... ale po roku som prisla na to, ze si tam vypisuje kde s kym, hlavu som mu skoro mobilom rozbila, cirkus narobila a viac tam nesiel. Nikdy. V momente by som sa odstahovala, neboli sme manzelia, nemali sme deti, zavazky.. Proste tvoj si ta nevazi, asi sa aj nudi, lebo moj veru popri firme a vsetkom nema cas vypisovat nejakym trubam. Je rad ked si raz za cas zavola s nejakym kamosom... Myslim, ze ten tvoj by to prestal robit, keby mu na tebe zalezalo a nechcel o teba rpist. Ten cirkus s tou jeho kamoskou, co urobili okolo pisania, ked si jej napisala, a este z teba "histerku" urobili, by som veru nepredychala.

lubkavargova1
14. jan 2021

Tak rozchod nepusti...je tam hypoteka? je tam dieta? Tak to sa rozluc s myslienkou, ze zacnes novy zivot ako by tu radili ze ho koni do prdele. To proste nedas sama...na tvojom mieste sa zacnem starat o seba, o svoju ppracu, odkladat si peniazky a tak. Neboj jemu casom doklapne, ze ma doma zenu co si poradi aj bez neho a bud sa spamata alebo ty nakoniec zistis, ze vlastne mas na viac...

h2
14. jan 2021

@mother221 Nečítala som diskusiu, nevadilo by mi, že si pridáva ženy do priateľov, možno ani to, že si súkromne píše s kolegyňami, ak by o nič viac nešlo. Ale brutálne by mi vadilo, že mi klame!

vroni
14. jan 2021

Vy dvaja ste úplne ideálny pár. On kurevnik, ty stíhačka. Prosím ťa, zostaňte spolu, bude o dve skodne menej na voľnom trhu.

miro1360
14. jan 2021

Za pár rokov mu aj tak klesne testosterón a radšej bude pozerať televízor :D

h2
14. jan 2021

@miro1360 Vlastná skúsenosť? 😁

klip0
14. jan 2021

Ako najskor som mala nazor ze nie zas radit niekomu rozvod. Ale preboha preco si si ho brala, ked chodi na eroticke zoznamky, ked sa chcel aj stretnúť, myslis ze jedina ty si ho nahovorila na stretko? Ze to bolo vynimocne a nikdy predtym a nikdy potom na stretko nesiel? Ver ze isiel. A toto vediet pred svadbou tak si sakra premyslim, ci si ho vezmem. Ty si si ho vzala, tak asi ti to nevadi, su aj manzelstva kde robia taketo veci, kde sa stretavaju s hockym a doma to neriesia, ale to ty s tym musis byt vyrovnana. Dokonca možno aj podla súdu by to nebol dovod na rozvod, lebo taky bol uz ked si si ho brala a predsa ckoveka si berieme aj s jeho neduhami a ty si o tejto vedela.
Viem ze ho asi miluješ a nevies si predstavit ako zacat bez neho ale ver bude to bez neho lepsie. A na sude povedz ze si nevedela ze je taky

miro1360
14. jan 2021

@h2 Ja mám ešte dosť času :D Ale medicínska štatistika nepustí :D

miro1360
14. jan 2021

@klip0 On možno na tej zoznamke aj ju našiel :D

klip0
14. jan 2021

@miro1360 tak ak sa spoznali na erotickej zoznamke nie nejakej normalnej, tak uz neviem oc poradit no... 😂

nistika
14. jan 2021

vztah bez dôvery neexistuje. odpustenie nieje lahke, lebo bez dovery k ziadnemu odpusteniu neprislo....takto dusis vas oboch....no musim povedat ze tvojmu muzovi by som ani ja nedôverovala.....niektori muzi to maju proste v krvi a nezmenis to....otazka znie dokazes to prehliadat a s tym zit?

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
14. jan 2021

@tomyhardy Tvoja partnerka "Ti nechala FB"? Ak vymažeš všetky ženy? A čo si Ty, jej osobný otrok? Alebo si nesvojprávny? A ešte ideš radiť inej žene, že má mať hrdosť? Ty si svoju kde nechal? Pamätám si Ťa z iných diskusií a len sa utvrdzujem v pocite, že vy ste veľmi divná família. 🤦🏻‍♀️

ivkazba
14. jan 2021

Neviem, kto je väčší úbožiak, či ty alebo tvoj muž. Chodiť s niekým, keď viem že chodí na zoznamku a ešte si s ním dohodnúť stretko, aby som mu "ukázala"... to je aké úbohé. A ešte napíšeš, že si ho potom zobrala na milosť a vydala sa za neho. Veď toto len úbožiačka urobí. Áno, aj tvoj muž je ubohý, že klame, klamstvo neznášam. Ale v tomto prípade by som povedala, že máš muža presne takého, akého si zaslúžiš. Našli ste sa.

mother221
autor
14. jan 2021

@miro1360 samozrejme 👌 nie nespoznali sme sa tam. Ja som na take stranky nechodila

mother221
autor
14. jan 2021

@ivkazba uboha si ty, ked nazyvas cloveka ktoreho nepoznas uboziakom. Dik za radu...

mother221
autor
14. jan 2021

@mother221 dakujem za rady a prispevok idem vymazat. Budem sa riadit radami psychologicky z manzelskej poradne. Ano, definitivne som pochopila ze to s nim nema zmysel. Bola som hlupa. Mame spolu dieta a snazila som sa to zachranit. Neviem mu tolerovat ziaden druh nevery aj ked ho milujem. Dik za komenty.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia_123
14. jan 2021

@hindakus ale presne taketo zeny, ktore si najdu chlapa alebo zariadia aby ich muz nemal socialne siete(nie zoznamky), ktore su bezne pouzivane sa najlepsie mudruje o tom, ako treba brat veci s nadhladom... ak to zacnu hovorit tie ktore siete maju a aj ich muzi, tomu sa hovori dovera 🙂 my mame a naozaj ma nezaujima co tam robi, respektujem jeho sukromie ako on moje. Naopak svagrinka prerobila mojho brata tak, ze nemaju ziadne siete, ale naoko fungujuci vztah plny "dovery" 😃😃😃

miro1360
14. jan 2021

@mother221 Tak už vieme viac, máš dieťa a snažíš sa to zachrániť. Žiaľ takého chlapa nezmeníš. Resp. budeš si myslieť že si zmenila, ale to len on začal lepšie utajovať po chvíľkovej pauze :D Ak chceš zachrániť vzťah tak zmeň seba.

teleskop
14. jan 2021

@mother221 preco musim zit v krajine kde si toto zena necha? Kedy sa zeny zacnete mat radi, zacnete si vazit sami seba? Kedy????Bola som aj roky sama a neumrela som!!!Preco ste s niekym kto vas ma za handru a neodidete????????

malva123
14. jan 2021

Manzel sa pozabudol,ze uz nie je volnym vtakom,ale muzom so zavazkom...myslim,ze to dnesnym mladym muzom akosi nedochadza

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teleskop
14. jan 2021

@elizabet173 ver tomu, ze to je aj o krajine...nastuduj si nieco o postaveni zeny na SK, o jej postaveni v politike,o porovnani platov na SK...

h2
14. jan 2021

@teleskop Nemusíš tu žiť, nikto Ťa tu nedrží. 😉

teleskop
14. jan 2021

@h2 to nevyriesi problem slovenskych zien... 🙂 uz som zila v troch krajin, aj vdaka tomu som na to prisla 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
14. jan 2021

@sylvia_123 no myslim, ze keby ti chlap chodil do sexzoznamiek a pridaval stale cudzie zeny (aj pre neho cudzie) a vedela by si to, tak by ti to asi vadilo a snazila by si sa to riesit;) My mame socialne site pre starych/novych znamych, komunikaciu, sledovanie "co sa deje", nie na nahananie ludi, ktori sa nam pacia a recicky a nocne chatovacky s kamoskou/kamosom, ked jej manzel/manzelka odide na nocnu.. Nemozem povedat, ze by sme sa kontrolovali, ale keby sme to robili, tak asi by nam to vadilo... A nevrav, ze tebe nie :D ci neriesite, postretavate sa kludne s kde kym, ved to je vase sukromie a doma sa tvarite, ze vsetko ok a dovera? 🙂) Asi nie... proste ty vies, na co asi ten tvoj chlap tie siete pouziva, ty tiez a vies ze sa nebude stratavat so slecnami zo sexzoznamiek. Mozes mu doverovat. Ona nie. Tak to riesi.