Manžel uráža a nadáva mojim rodičom počas našej hádky

16. sep 2022

Dobrý deň, radšej tento príspevok napíšem anonymne, nakoľko sa za toto, čo tu napíšem hanbím.
Ide o to, že môj muž je neskutočný nervák, nálady sa mu menia zo sekundy na sekundu, horšie ako žena počas menštruácie, so susedmi má konflikty, s vlastnou rodinou, kolegami, no proste, s každým…aj s mojou rodinou, ktorá vie, aký je, a preto si dovoľuje na nich neskutočne nadávať, uvediem aj doslovný príklad: tvoja matka tlustá pi*a, čo vyzerá jak medvedica, čo ťa v živote nič nenaučila, taká si je*nutá ako aj ona, nemá ani 50 a vyzerá horšie jak moja mama, čo je o rok staršia, vygumovaná úbožiačka, že je vegeta, čo sa do všetkého stará, pričom, absolútne sa moja matka do nás nestará, a keď mu niečo niekedy povedala, pohádal sa s ňou tak, že som mala pocit, že ju zbije, atď. Môj otec ho raz vzal so sebou do zahraničia, aby nám zo začiatku muž zarobil peniaze na rozbehnutie sa v živote a môj muž doteraz všetko vykrikuje, ako sa tam môj otec opil, a iné veci, čo robí, aký je chudák, moja sestra je závistlivá pi*a, zákerná falošná zmija, a to všetko preto, že vedia, ako sa on ku mne správa počas hádok, neraz mu moja mama povedala, že ju sklamal a že si nepraje, aby takto ubližoval jej dcére…
Ja som jeho rodičom nikdy nevynadala, pričom mi veľmi ublížili, bo stále som s nimi slušne komunikovala.
On potom po hádke príde a ospravedlňuje sa, že to v nervoch povedal, ale ja mu to už neverim…mne je schopný tiež take veci povedať, že ja sama nechápem, kde sa to v ňom berie…
Dovolili si vaši muži niekedy takto vulgárne nadávať vašim rodičom, keď im rodičia pomohli ako mohli a neustále pomáhajú s vnúčatami a aj finančne?
Ďakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
16. sep 2022

Preco si s takym grobianom?

solange7
16. sep 2022

Zakomplexovany chudak.

petricka22
16. sep 2022

A to dokazes tolerovat? To dokazes milovat cloveka, ktory sa o tebe a o tvojich najblizsich takto vyjadruje? Ved to, co hovori, si skutocne aj mysli, inak by mu to z ust nevyslo. Mna by to velmi ranilo a toto by som mu nikdy nezabudla.

veronika3110
16. sep 2022

V živote nikdy nikomu!!! áno, aj ja som nervák aj my sa s manželom niekedy hádame, ale v živote sme si takéto veci nepovedali... v prvom rade sa pri hádke nikdy neurážame... a na rodičov alebo svokrovcov?? tiež sa na nich nájdu chyby a tiež sú veci ktoré nám vadia, ale toto sú slová, ktoré by som nikdy nepoužila a nebola by som s niekým kto by mi niečo také povedal... to vyjadrovanie nie je normálne a nechápem tej otázke, či si muži dovolili nadávať našich rodičom.. to kde sme?? veď to nie sú jeho kamaráti.. povedať názor si môže ale nadávať im?? čo s nimi husy pásol? veď sú od neho starší a má ich mať v úcte - keby boli aj neviem akí... ale ak pomáhajú a dokonca aj s peniazmi??? to je akože na mňa moc fakt..

luliu
16. sep 2022

Môj muž by si to v živote nedovolil, nikdy a za žiadnych okolností. A úprimne keby si to dovolil, čo si teda neviem ani predstaviť, bolo by to len raz, prvýkrát a ver, že by to bolo poslednýkrát. S takým človekom by som nebola

deti95060810
16. sep 2022

nie, toto si mm nedovolí. Ale ani ja ku svokrovcom. vlastne nikomu z rodiny nenadávame nech je akýkoľvek...
Ja keby mám taký skvost doma ako máš ty, tak asi aj rozmýšľam nad rozvodom... Možno nie hneď, ale takto žiť by som dlho nevydržala...

panelacikova
16. sep 2022

ani som to nedočítala.... keby to bol aký krásny muž, toto by urobil len jeden jediný krát a už by ma nikdy nevidel....

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doriiis
16. sep 2022

Je az neuveritelne s akymi debilmi ziju niektore zeny

autor
16. sep 2022

Robí to už roky, ale najhoršie je na tom to, že ja si takto nedovolím ani na cudzích ľudí, ktorých nemám rada, nikdy na nikoho, a on mojim rodičom a aj mne…ešte keď sme bývali u našich, s mamou sa raz pohádal tak neskutočne, že to počuli ešte aj vo vedľajšom vchode a trieskal aj u nich doma dverami…a to len preto, že sa moja opýtala, ze prečo som to svetlo musela montovať ja a nie on, chlap…rodičia vždy chceli, aby bolo dobre, ale práve preto, ze každý je okolo neho už ticho, tak sa ho každý boji, tak on si viac dovoľuje…inak, aj keď pokojný, a ma sa dobre, pomáha aj doma, aj s deťmi, zarába dobre, mame všetko, čo potrebujeme, ale to správanie, aj pred deťmi, je neúnosné už…

mima999
16. sep 2022

fuuha, tak toto je sila. Ale každý človek si dovoľuje len toľko, koľko mu dovolíme. Neviem si ani len predstaviť, že by niekto urážal moju mamu , toto by si nikdy nikto nesmel dovoliť !

autor
16. sep 2022

Mne nadáva, fuuu, toto je ešte slabý odvar…už som mala vypísané papiere na rozvod, ale uprosil ma, plakal, prisahal, ale vždy nakoniec to skončí takto….vraj za to môžem ja, lebo ja provokujem

autor
16. sep 2022

Nadáva aj susedom, ľuďom, s ktorými ma konflikt, on nemá zábrany proste…to má od svojho otca, on je presne taký istý…vždy mu všetko vadí, nič nie je dobre, nervózny z práce, a potom na nás si to doma vybíja…k psychologovi chodí, lieči sa na úzkosti a depresie….

autor
16. sep 2022

Len na tam s ním nechodím a neviem všetky detaily, podľa mna mi všetko nehovorí, pravdu…čo tam naozaj rozoberajú

luliu
16. sep 2022

Nemáš hrdosť a sebaúctu. Nikdy by som nedovolila, aby moje deti takto vyrastali

petamich
16. sep 2022

nie, moj manzel v zivote neurazil mna, moju rodinu, nasich priatelov a nikdy by si cosi take nedovolil 🙈 ja naozaj nechapem, preco niekto toto toleruje a hlavne aky vzorec ucis svoje deti? ze je to v poriadku sa takto spravat?

amelie2017
16. sep 2022

Nebola by som s takym clovekom. A preco vam rodicia pomahaju financne, ked muz dobre zarobi?

dskjhfdlkdjhl
16. sep 2022

Keby si bola moja dcera, tak by som Ti poradila jedine-okaamzite sa vrat domov a na takeho ... zabudni.

autor
16. sep 2022

@amelie2017 no tak, nie pomáhajú, ale z času na čas prispejú, detom stále niečo kupujú, zaplatili nám kuchynskú linku, svetla do domu, pracku, a mnoho ineho, kúpili nám auto, na ktorom chodím väčšinu ja a ešte mi ho aj niekedy natankujú…proste, nechcem vyznieť povrchne, majú, tak dávajú, za čo som im neuveriteľne vďačná, no môjho muža to vôbec nezaujíma, tvrdí, že keď chcú, ich vec, on ich neprosil

pribinak
16. sep 2022

Toto je chorý kus.
Pre svoje vlastne mentálne zdravie by som šla od neho

janetinka27
16. sep 2022

riesenim by mohlo ist od seba na cas, kym sa da psychicky dokopy. moze tam byt depresia. bude mat motivaciu nieco so sebou robit. takto sa zbytocne obetujes a vidia to aj deti. musi sa pozbierat a popracovat na sebe.

autor
16. sep 2022

@janetinka27 už sme boli od seba dvakrát…bola som za ten čas u našich…uprosil ma

lily246
16. sep 2022

V tomto vyrastajú deti? To fakt? Hrozné. Máš rodičov, ktorí ti vedia a chcú pomôcť, prečo si s ním? A že uprosil ma...to sa ako dá po takýchto pravidelných výstupoch?

veva111
16. sep 2022

Ja to mám doma podobné, bohužiaľ neviem ako sa ho mám zbaviť. už tisíckrát som povedala nech ide preč od nás a stále je to rovnaké ako keby som mu nič nepovedala...... a ak by sa mi to podarilo už nikdy v živote by som sa nenechala uprosiť.

beatrixx1525
16. sep 2022

Ach bože niektorí ľudia sú nepoučiteľní...autorka toto neber v zlom, ale ty asi potrebuješ poriadny wake up call. Každý môže v živote urobiť chybu v podobe zlého výberu partnera a ja z vlastnej skúsenosti viac než dobre viem že takíto ľudia nie sú takými od začiatku, veď kto normálny by sa dal dokopy s takým človekom. Ono to príde postupne, po troške, tak že si na to pomaly zvykneš a naučíš sa s tým žiť, ešte to pre istotu všetko dať za vinu sebe. Chyba ale je, keď ti okolie, kamaráti, rodina, eventuálne učitelia detí vravia že je niečo zle a ty sa nenecháš poučiť. V tomto chceš aby vyrastali tvoje deti? Chceš aby denno denne videli ako sa ich otec správa k mame ako k handre a aby k tebe stratili úctu aj ony? Chceš aby z tvojho syna podľa vzoru tata vyrástol rovnaký debil čo bude po svojej žene 24/7 hučať? Chceš aby tvoja dcéra v dospelosti narazila na rovnakého debila lebo veď od mamky tak videla, asi to má vo vzťahu tak byť? A dobre teda, dnes hučí, zajtra môže struhnúť facku tebe a o týždeň skončia deti nedajbože na jiske lebo fotrovi sa zdali byť drzé? Nechcem sa tváriť že poznám tvojho muža ale poznám tieto typy ľudí, mala som vo svojom okruhu takého vrešťana a skončil v base lebo z nervov skoro uškrtil ženu. Nikdy nevieš kedy takému človeku prepne naplno, nenechaj si kvôli jednému debilovi zničiť vzťahy s celou rodinou a nedajbože niečo horšie. Peniaze budú, rodičia sú očividne zabezpečení tak by ste to nejako hádam zvládli aj bez neho.

janinah
16. sep 2022

Po prvej nadávky by som okamžite odišla z izby a najlepšie aj z bytu.vsetko by som nechala tak aj nedovaerený obed aj rozrobené robotu a dokonca aj deti.nech si nadáva do prázdnych stien a nech sa postará o deti aj dovarí.lebo teba primitívny správaním doslova vyhnal z domu.A robila by som to stále.kym mu nedocvakne.

ahhola
16. sep 2022

Tvoj explozivny psychopat by sa správaním stratil niekde v talibane, v terajšej spoločnosti nikto nie je zvedavý na jeho odpúšťanie páry... Aj svokrov otec a jeho otec boli takí? Co ich tak série cez generácie, ze si nemôžu dat pohov od ziapania a ponižovanie tvojej roidiny, vlastne teba, lebo uraziť ta môže aj cez rodičov... A čo mali ti jeho proti tebe? Vedeli aký je synacik a mali obavu, ze proti ich buldozéru ty s holými rukami to neustojis? 👿 Grobiani sú ľuďom niekedy sympatický... do tankoch na Budapešť, ci zumpove hlášky ygora trnavského... Ale mať to doma, ti je na maslu. 💣

autor
16. sep 2022

@veva111 udrel ťa už niekedy?

autor
16. sep 2022

@ahhola mužov otec je manipulátor, psychopat, bohuzial, svokra si na to vswtko zvykla, dokonca ona. Navštevovala psychológa, aby sa s ním naučila žiť, on to nevidí, že ma problém…a môj muž, no čítate, čo je zac