Manžela som podviedla s cudzím chlapom
Ahojte potrebujem sa zdôveriť. Podviedla som muža s nejakým neznámym chlapom. Neurobila by som to keby nám to doma klapalo ale my s mužom sexuálne nežijeme už roky. Potrebovala som to a veľmi. Teraz mi je z toho na nič. Mužovi som to povedala. Myslím ze to pochopil a nerobil scény. Aj tak mi je z toho zle čo sa stalo. Hlavne ten pocit ze ja natrafila na klamár a cudaka,
Dobry milujuci partner si nehlada vydate ženy v nefunkčnom manželstve ak mà rozum. Kto hlada ten najde. Zbabelec sa uspokoji s malom a povie si že je to tažke niekoho najst. Sama si tvorcom svojho štastia/neštastia. Ja by som tak nežila.
Máte všetky pravdu už by som s tým mala niečo robiť. Mam ho rada a mala ma otca ale mne to takto nestaci
Cisty alibizmus. Mas zle svedomie a spinu hodis na muza. Mala si si to nechat pekne pre seba,naco si mu to hovorila?
@evagy No tak to už vôbec nechápem, prečo si s ním. Pije, je závislý a nemáte ani sex? Čo ta pri ňom drží?
@evagy prosím ťa, zmaz si albumy, lebo okrem foto tvojho manžela vidno aj priezvisko.
To čo o ňom píšeš a čo si urobila, k tomu sa radšej nevyjadrim
Zmazal som. A priezvisko je kde ja som tu dávno dávala tie fotky. Aj som zabudla.
@zuzkaz91 ked sa nechcu rozviest tak je to riešenie, ano nie je podla spoločnosti morálne , väčšinou je to muž, a ked vám poviem že su baby čo vedia o milenke ale neriešia , dakedy za čias šlachty to dokonca bola otázka prestiže, brali sa pre prachy a titul ,pozemky, poriešili sa potomkovia a potom mal každy milenca/ku a navzajom o tom vedeli, nie každa krajina je puritátnska . Hárem napr v moslimských krajinach, atd
nájde sa kopu prikladov v minulosti atd
ano nehovorí sa o tom lebo spoločnost to odsudzuje, a nevera je tabu
zase nik vás nenuti žit v takom zväzku je to dobrovolne , su baby čo nechcu byt madrac po 40 , proste sa im už nechce a čo maju hrat divadlo ? pretvarovat sa ? no aj to je riešenie
ja som slušná žena a áno stalo sa to co sa stalo a ľutujem to ale urážať ma nemusíš.
@evagy
Ja ta chápem, skoro každý tretí príspevok je kvôli nezáujmu manžela o sex alebo o nežnosti. Rady alebo rozhovor väčšinou nič nezmenia. Nastala veľmi zvláštna doba, môj názor je, že je to dostupnosťou porna, pohodlnostou mužov a neochote danú situáciu riešiť.
Rozumiem ti, prečo si to urobila, akurat si mu to nemala povedať, ak chceš s ním ostať. Nemyslím si, že by ho to nejako nakoplo. Ak je teda ešte aj alkoholik.
Dobre by som si ale rozmyslela, ako ísť ďalej. A on by dostal ultimátum.
Tu je na vine určite alkohol.
Prajem ti všetko dobre.
@sara07 tak som to som teda nevedela, že keďže nepodvadzam a odsudzujem to, tak som prudérna, skostnatená a nemoderná osoba. Asi mam ešte v sebe takú staromódnu vec, akou sú hodnoty a neveru neuznávam. Som zvedava, či by si aj svojho partnera tak obhájila, keby chodil za milenkou, veď hádam kvôli 3 sekundam orgazmu nebudeš rozbíjať rodinu. Neviem si predstaviť žiť život s osobou, ktorá viem že ma podvádza, pripadne ja aby som chodila do cudzej postele a potom sa usmiata vracala domov k manželovi a deťom, akoze sa nič nestalo.
@petkaaa veľa mužov podvádza, jednoducho oni sú tak vybavení, ani ja to neuznávam ale je to smutné je taká doba. Aj ja som chcela jednoho dobrého a do konca života verného a ja verná byť jednomu a mat krásny život ako z rozprávky ale realita, skúsenosti a hlavne ak partner nie je ideálny človeka zmenia. Ty máš možno jediného a verného do smrti, dokonaleho doma, tak ani nevieš aké veľké šťastie máš.

dobrého, milujúceho partnera, ktorý nemá záujem sa ťa dotknúť je veru ťažké nájsť, máš šťastie, že máš takého, kokos načo ste spolu, čo ťa drží pri ňom?