icon

Manžela som podviedla s cudzím chlapom

avatar
evagy
20. máj 2020

Ahojte potrebujem sa zdôveriť. Podviedla som muža s nejakým neznámym chlapom. Neurobila by som to keby nám to doma klapalo ale my s mužom sexuálne nežijeme už roky. Potrebovala som to a veľmi. Teraz mi je z toho na nič. Mužovi som to povedala. Myslím ze to pochopil a nerobil scény. Aj tak mi je z toho zle čo sa stalo. Hlavne ten pocit ze ja natrafila na klamár a cudaka,

avatar
zuzubb007
20. máj 2020

dobrého, milujúceho partnera, ktorý nemá záujem sa ťa dotknúť je veru ťažké nájsť, máš šťastie, že máš takého, kokos načo ste spolu, čo ťa drží pri ňom?

avatar
miadi
20. máj 2020

Dobry milujuci partner si nehlada vydate ženy v nefunkčnom manželstve ak mà rozum. Kto hlada ten najde. Zbabelec sa uspokoji s malom a povie si že je to tažke niekoho najst. Sama si tvorcom svojho štastia/neštastia. Ja by som tak nežila.

avatar
evagy
autor
20. máj 2020

Máte všetky pravdu už by som s tým mala niečo robiť. Mam ho rada a mala ma otca ale mne to takto nestaci

avatar
retatka
Autor odpoveď zmazal
avatar
evagy
autor
20. máj 2020

@retatka ešte som nenapísala že môj muž pije a je závislý. Ma radšej pivko ako picku. Je toho aj viac mam zdravotné probl. a pomáha ale je pravda ze tento vzťah alebo možno nevztah som ťahala ja.

avatar
0silvia0
20. máj 2020

@evagy ako nic v zlom, ale aspon si zmaz albumy, kde mas fotku muza a dietata, ked tu preberas taketo chulostive temy... Alebo si mala zalozit anonymnu diskusiu...

avatar
marca12
20. máj 2020

Cisty alibizmus. Mas zle svedomie a spinu hodis na muza. Mala si si to nechat pekne pre seba,naco si mu to hovorila?

avatar
janickacrazy
20. máj 2020

@evagy No tak to už vôbec nechápem, prečo si s ním. Pije, je závislý a nemáte ani sex? Čo ta pri ňom drží?

avatar
petruska19
20. máj 2020

@evagy prosím ťa, zmaz si albumy, lebo okrem foto tvojho manžela vidno aj priezvisko.
To čo o ňom píšeš a čo si urobila, k tomu sa radšej nevyjadrim

avatar
evagy
autor
20. máj 2020

Zmazal som. A priezvisko je kde ja som tu dávno dávala tie fotky. Aj som zabudla.

avatar
petruska19
20. máj 2020

@evagy malá má v pôrodnici nalepené priezvisko

avatar
evagy
autor
20. máj 2020

@petruska19 ďakujem za upozornenie

avatar
retatka
Autor odpoveď zmazal
avatar
sara07
20. máj 2020

@petkaaa z reality , to že ty o tom nevieš neznamená že to tak nie je
pre niekoho zvratenost a neprestavitelne
pre niekoho to tak je je rodina spolu a jedne z partnerov má bokovku čisto , nie všetci su krestania

avatar
sara07
20. máj 2020

@zuzkaz91 ked sa nechcu rozviest tak je to riešenie, ano nie je podla spoločnosti morálne , väčšinou je to muž, a ked vám poviem že su baby čo vedia o milenke ale neriešia , dakedy za čias šlachty to dokonca bola otázka prestiže, brali sa pre prachy a titul ,pozemky, poriešili sa potomkovia a potom mal každy milenca/ku a navzajom o tom vedeli, nie každa krajina je puritátnska . Hárem napr v moslimských krajinach, atd
nájde sa kopu prikladov v minulosti atd
ano nehovorí sa o tom lebo spoločnost to odsudzuje, a nevera je tabu
zase nik vás nenuti žit v takom zväzku je to dobrovolne , su baby čo nechcu byt madrac po 40 , proste sa im už nechce a čo maju hrat divadlo ? pretvarovat sa ? no aj to je riešenie

avatar
zuzkaz91
20. máj 2020

@sara07 je to riešenie tak u spodiny 😡

avatar
petkaaa
20. máj 2020

@sara07 tak to je asi realita v prostredí kde sa ty pohybuješ, ale u normálnych ľudí to až take bežne nie je a nemá to nič s kresťanstvom. Toto čo ty opisuješ a považuješ za normálne je ďaleko za normálnosťou

avatar
petkaaa
20. máj 2020

@evagy otrasný slovník... myslim, že viaceré sme si o tebe urobili obraz. Dávaš super príklad svojmu dieťaťu, otec alkoholik, matka sa vyspi s kadekým... ideálne rodina.
A ešte ťa tu ženy idu obhajovať. 🙈

avatar
sara07
20. máj 2020

@petkaaa dobre tak nie som tak pruderna, lepšie, to že o tom viem a neodsudzujem to ma nerobi horšou alebo neviem čo. tak som menej skostnatená
pokial je u páru problém len sex, deti su naviazane tak načo trhat rodinu pre 3 sec orgazumus raz za čas

avatar
evagy
autor
21. máj 2020

ja som slušná žena a áno stalo sa to co sa stalo a ľutujem to ale urážať ma nemusíš.

avatar
katkazuz
21. máj 2020

@evagy
Ja ta chápem, skoro každý tretí príspevok je kvôli nezáujmu manžela o sex alebo o nežnosti. Rady alebo rozhovor väčšinou nič nezmenia. Nastala veľmi zvláštna doba, môj názor je, že je to dostupnosťou porna, pohodlnostou mužov a neochote danú situáciu riešiť.
Rozumiem ti, prečo si to urobila, akurat si mu to nemala povedať, ak chceš s ním ostať. Nemyslím si, že by ho to nejako nakoplo. Ak je teda ešte aj alkoholik.
Dobre by som si ale rozmyslela, ako ísť ďalej. A on by dostal ultimátum.
Tu je na vine určite alkohol.
Prajem ti všetko dobre.

avatar
petkaaa
21. máj 2020

@sara07 tak som to som teda nevedela, že keďže nepodvadzam a odsudzujem to, tak som prudérna, skostnatená a nemoderná osoba. Asi mam ešte v sebe takú staromódnu vec, akou sú hodnoty a neveru neuznávam. Som zvedava, či by si aj svojho partnera tak obhájila, keby chodil za milenkou, veď hádam kvôli 3 sekundam orgazmu nebudeš rozbíjať rodinu. Neviem si predstaviť žiť život s osobou, ktorá viem že ma podvádza, pripadne ja aby som chodila do cudzej postele a potom sa usmiata vracala domov k manželovi a deťom, akoze sa nič nestalo.

avatar
petkaaa
21. máj 2020

@evagy hej, úžasne slušná osoba. Etalón slušnosti. Rozbíjaš si rodinu namiesto toho, aby si to riešila inteligentne.

avatar
evagy
autor
21. máj 2020

@petkaaa veľa mužov podvádza, jednoducho oni sú tak vybavení, ani ja to neuznávam ale je to smutné je taká doba. Aj ja som chcela jednoho dobrého a do konca života verného a ja verná byť jednomu a mat krásny život ako z rozprávky ale realita, skúsenosti a hlavne ak partner nie je ideálny človeka zmenia. Ty máš možno jediného a verného do smrti, dokonaleho doma, tak ani nevieš aké veľké šťastie máš.

avatar
evagy
autor
21. máj 2020

@katkazuz ďakujem za pochopenie ty aspoň vieš niečo o živote aky je niekedy zložitý

avatar
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
avatar
katkati
21. máj 2020

@evagy Podviedla si ho so ženatým alebo slobodným? Život je naozaj niekedy zložitý a pripraví nám situácie, ktoré riešime spôsobom, že zúfalí ľudia, robia zúfalé činy. Ale to by fakt zaujímalo.

avatar
petkaaa
21. máj 2020

@evagy to nemá nič s ideálnosťou. To je o riešení problémov. Najskor si treba vyriešiť aktuálny stav a potom hľadať bokovky. Čo ak by si zostala tehotná? Alebo by si od toho druhého niečo chytila?

avatar
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
avatar
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená