Manželka mi je neverná

1931
9. feb 2014

som jednoduchy človek každodenne chodiaci do prace jedneho dna som našiel esemeski od suseda vedla mna nakolko on je dlhodobo nezamestnany a vždi sa mi stažoval o tom ako ho manželka opustila a nechala ho vo všetkich sračkach že mu nejde v podnikani a že on je neviniatko a odstahovala sa od neho po vipočuti jeho problemou nastal velky zvrat v mojej misli sucitil som snim a daval vinu bivalej manželke , potom som mu začal pomahat finančne nakolko som vedel že kebi som mu nepomohol prišiel bi o dom po vela jeho prozbam o pomoc som mu pomohol dialo sa to približne 1,5 roka , potom ako bi vicitil dostal ma do uzkich s timto problemom že som prišiel na E.M.S. z mojou ženou spravil som razny krok a potom nasledovalo peklo ktore vrchollo stym že ja moju ženu omedzujem a všetko jej chcem zobrat boli sme spolu 10rokou a mame 3 deti a ja som stval dom našeho štastia pre rodinu svojpomocne tak som večinu času travil na stavbe v poctate som postavil dom sam a nastahovli sme sa po roku a pol som toto zistil chodili sme potom na posedenia do manželskej poradne nakolko sme posedenia apsolvovali osamote navrhol so psichologičke ýe odmietam chodit osobitne a preferujem spoločne diskusie moja manželka posedenia zrušila neviem čo mam robit dalej

barnica
9. feb 2014

To ma mrzí že si sa dostal až sem. Je ale evidentné že tvoja manželka tento problém riešiť nechce. Ono najhoršie je pomáhať a potom zistiť že ten človek sa obrátil proti tebe ver že každému sa to stane vo väčšom alebo menšom meradle. Jediné čo ti môžem poradiť je : Zamysli sa nad tým či má zmysel zachraňovať vzťah s človekom ktorý sa vyhýbam spoločnej diskusii a tvári sa že všetko je ok. Skús jej povedať ako sa cítiš a že niesi šťastný a podľa jej reakcie uvidíš. V sebe už dávno nesieš odpoveď na svoje otázky len si ich ešte neakceptoval kvôli tomu že stále máš nádej niekde v srdci a to ťa blokuje

macamac
9. feb 2014

@1931 čo je E.M.S.?

lubkasofia
9. feb 2014

@macamac asi preklep ja som z toho pochopila že to bude asi SMS

1931
autor
10. feb 2014

Dakjem za podporu ale bojujem už dlho a dospel som k tomu že ja davam šancu ale druha strana nevie najst smer , ja som prenu ten ktory je naviše a strojca problemu ten ktoremu ubližil cely svet je nim manypulovana ,

maminuska
10. feb 2014

@1931 sanca sa dáva tam , kde ten druhý sa jej chce chopiť. Tvoja manželka nie. Treba to prijat ako fakt a riešit to čisto racionálne.

juliana77
10. feb 2014

@1931 Dobre som pochopila, že si našiel manželke sms, že si píše so susedom?

jelsi
12. feb 2014

@1931 na tvojom mieste by som sa učila pravopis...

dadulko1
12. feb 2014

@jelsi na tvojom mieste by som sa učila slušnosti

dankako
12. feb 2014

@jelsi joooj, ved kuk odkial je a hned ti to bude jasne, je to asi pan madarskej narodnosti alebo tak...tak ziaden vysmech... 😒

bibika55
25. feb 2014

@1931 Pripravte jeden večer.Na stole vínko,sviečky a list v ktorom ju budete žiadať aby si našla čas a snahu k vzájomnému rozhovoru ako sa bude ďalej vyvíjať Váš manželský život.Požiadajte ju aby Vám otvorene do očí povedala,že Vás už nemá rada ,a že Vám bola neverná.Robil ste pre rodinu a uniklo Vám,že máte aj ženu.Ona možno cítila z Vašej strany nezáujem,a tak hľadala to čo nenašla pri Vás.Až nebude chcieť s Vami na otázku ďalšieho manželského života komunikovať,to bude pre Vás odpoveď že ste skončili.Tu už potom niet čo riešiť,len sa rozumne dohodnúť na pravidlách ktoré si po vzájomnej dohody stanovíte.Keď je chlap dobrý-žena je mrcha a opačne.Každy má pravdu,len kopho je tá väčšia??.