Manželova minulosť

3. aug 2020

Ide o minulosť manželovu... Mali sme pauzu ročnú a v tom období bol v pracovnom kontakte s touto pani....
Ja som tiež v tom období samozrejme niekoho mala... O to mi nejde... Ale tvrdí mi, že s ňou proste je len kamarát... A ze sa poznajú 10 rokov.. Je toto normálna komunikácia medzi priateľmi?
Áno... Bola som mu v mobile.. Áno.. Nerobí sa to....
Ide o to, že ju momentálne ide zamestnať... Preto som si spomenula na toto meno.. Ze mi niečo hovorí...
Názor? Ci fakt som len unudena krava doma na materskej a udrelo mi mlieko do hlavy?

fokuska
3. aug 2020

Moj nazor je, ze ak ste v minulosti obaja mali pauzu a v ramci nej sa "podvadzali" a potom ste za minulostou urobili ciaru a ste zas spolu, tak by minulost mala ostat minulostou.

mondolina
3. aug 2020

A čo odpísal manžel?

ella_price
3. aug 2020

Presne tak, minulosť by ste mali prestať riešiť, inak vás zase doženie a rozdelí a ďalej bude u vás živiť neustále pochyby, žiarlivosť, nedôveru...

unicornlady
3. aug 2020

Tak to mi príde trošku cez to jej písanie voči ženatému mužovi, že "chceš po holej". Niekto máva takú komunikáciu, ale tak so ženatým?
Horšie je to, že s ňou predtým niečo mal. O to viac by mu také nemala písať.

damtiporiti
3. aug 2020

No schválne som zvedavá, ktorá si tu smsku spozná 😂

miadi
3. aug 2020

Hehe dostane po holej . Ja teda na čiste kamaratstvo medzi mužom a ženou moc neverim .. ale toto mi nepride ako milenecky koment . Proste sa poznaju 10rokov a pani je vtipnà . Asi sa doma nudiš . Aj ked takto by nemal zamestnanec so šefom hovorit len oni su nieco viac ako pracovny vztah . Skor by som ho sledovala ako sa chova ale tato sms by ma moc netrapila .

autor
3. aug 2020

To je ešte z doby keď sme neboli manželia..... Ani zasnúbeni ani nič... Mali sme od seba pauzu... Ako mne je jedno co on s nou vtedy robil... To je správa z roku 2017... Ale ide o to, že na otázku či s nou nieoc mal mi odpovedá nie

autor
3. aug 2020

A uz dlhší čas mi moja ženská intuícia hovorí, že niečo nie je v poriadku.. Som uvarená z materstva.... Ja viem... Ale pripadám si ako upratocka a vychovávateľka deti a nič viac.... A občas kuchárka...

sofinka1301
3. aug 2020

Keď to je z roku 2017 tak by som to fakt neriešila.. Ste manželia už tak mu ver 😊podľa všetkého mate aj dieťa takže by som takúto starú správu už neriešila 😊

mondolina
3. aug 2020

A čo budeš robiť keď zistis že ti na správu spred! 3 rokov niečo zatajil.
Neryp sa v tom. Užívaj si dieťa a rodinu

sofinka1301
3. aug 2020

Každá matka na materskej je unavená a občas si pripadá ako ty... Ja si tiež pripadám občas ako ty ale myslím si ze každá má takú slabú chvíľu 😊užívaj si dieťa a aj manžela 😊😉 správ fest hrubú čiaru za všetkým a nevracaj sa ku tomu lebo vám to zničí manželstvo a rodinu! 😉

unicornlady
3. aug 2020

To mal tak dlho uloženú správu? Ja ich časom zvyknem mazať, nech sa mi zbytočne nezapratáva pamäť.

A keď aj ty si niekoho mala, aj on, tak teraz neviem, čo vlastne riešiš. Či hovoril, že s ňou nič nemal a vyzerá to, že mal?

V tej SMS hovoria o kolaudácii kancelárie, to skôr vyzerá, ako keď teraz, keď ju ide prijať, idú spolu skolaudovať. či oni pracovali spolu aj predtým?

sejan
3. aug 2020

Mne by sa viac nepáčilo že ju ide zamestnať. Keď už spolu raz niečo mali tak aby k tomu nesklzli znovu... Otvorene by som mu povedala že s tým nesúhlasím

mogaa
3. aug 2020

tak čo potom riešiš ak to nie je sms-ka z terajšieho obdobia?vtedy ženatý nebol, takže v pohode mu mohla vypisovať čokolvek, dokonca s ním mohla aj sexovať a mohli ostať kamaráti....čo bolo, bolo.....jedna vec je ženská intuícia, druhá hovoriť mu do toho koho má a koho nemá zamestnať.....

mogaa
3. aug 2020

@sejan asi bysa mu veľmi nepáčilo keby zistil že sa mu žena hrabe v mobile...

miadi
3. aug 2020

Ty si asi ten typ ze ked nemas problem Tak si ho vyrobiš. Si unavena otravena z materskej a hladas nanho nieco aby si sa mohla ventilovat na nom? Alebo ti proste malo pomaha doma a hladas daky iny. dovod . ?

lolazmola
3. aug 2020

Áno udiera ti mlieko na hlavu, načo sa vrtas v sms z roku 2017. Nerieš to. Podľa mňa tá správa je ôk, nie je to síce vtipné ale sú ľudia čo si myslia ze je ✌️

lolazmola
3. aug 2020

@mogaa a ešte to hádže takto verejne do pléna

unicornlady
3. aug 2020

Myslím si, že ak je to milujúci manžel, tak by ho nemalo trápiť to hrabanie v mobile, ale skôr by sa mal zaujímať, prečo mu žena neverí a kde im zlyhala komunikácia, či je niekde problém atd... Jasné, že nie je v pohode hrabať sa v mobile, ale skôr než urazené ego je dôležitejšie pátrať, prečo mi partner neverí a ako to môžeme napraviť. To by ho skôr malo trápiť (ak by sa teda o tom mobile dozvedel)

autor
3. aug 2020

Ja som sa mu priznala v hrabani v mobile.... Vie o tom, bavili sme sa presne aj o tejto sms.... On proste len nechce priznať ze s nou niečo mal... To ma trápi.... Ze mi klame... Ja mu neklamem... Ja sa doma starám o všetko a aj tak mu nič nie je dobre.............. Chodí domov neskoro... Aj cez víkendy je preč..... Furt unavený z roboty so mnou sa doma ani nerozpráva len klika do mobilu. Dožaduje sa len sexi a teplej večere.... Aj za to dostanem picung že som nenavarila........ Alebo nebola v obchode... Mam teraz doma skoro 2 ročne dieťa a ešte jedno 3 mesačne..... Neviem sa sama najesť....... Nevládzem ani vstávam z postele každú noc 6krat.... A milión ďalších veci... Som proste už asi vyhorenia..

ella_price
3. aug 2020

Tak prečo si s ním? Evidentne mu nedôveruješ, vzťah s ním ťa len psychicky a fyzicky unavuje, tak prečo v takomto vzťahu ešte zotrvávaš? Môžeš sa držať jedine hesla - Čo oči nevidia, srdce nebolí. Tak ako tak - každý sme si tvorcom svojho šťastia a najsamlepšia odpoveď ti nepomôže.

mondolina
3. aug 2020

Presne preto že máš toho dosť tak sa nezaťažujem ešte aj týmto.
Prečo to robíš?

autor
3. aug 2020

Baby dá sa táto diskusia nejaká vymazať? Dostala som cudzí názor... Som rada a ďakujem vám. Ale už to tu nemusí svietiť 😅🤣🤦‍♀️

nistika
3. aug 2020

ak ta zaujíma ešte jeden názor, tak ti napíšem ten môj. áno hrubú čiaru treba spraviť ale hrubá čiara znamená aj ukoknčiť tieto mimomanželské kontakty. a nie pani zamestnať do svojej firmy nech už tam bolo alebo nebolo čokolvek. mne by to vadilo....

autor
3. aug 2020

@nistika a ja ze som sama divná, čo si toto proste Mylsim 😅🤦‍♀️❤️❤️❤️

deti95060810
3. aug 2020

takúto správu by som poslala len mužovi s ktorým mávam sex....😉

autor
3. aug 2020

A ako to tu prosím vás vymažem? 😅😅 Ci sa to nedá? Ako mne to nevadí, len to tu hľadám už 15 minút 😅🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

taga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nistika
3. aug 2020

zeny ale ona predsa nerieši či bolo alebo nebolo jasne povedala že tiež mala nejaky kontakt a že jej je to jedno....len si neni ista ci takuto osobu treba zamestnavat a tolerovať teraz v manželovej pritomnosti. stavim sa, že manžel by jej byvaleho tiež nestoleroval....

mondolina
3. aug 2020

Nedá sa vymazať, musíš požiadať admina