Manželova nevera a drzá milenka

marlen78
24. jún 2019

Ahojte. Pred pár mesiacmi som objavila v manželovom mobile komunikáciu s bý alou kolegyňou. Podľa toho, čo jej písal bol poriadne namotaný a zaľúbený. Keď sa to prevalilo, asi ho niečo osvietilo a zrazu zistil, že chce zostať s rodinou, že ma miluje a vyzerá to, že to s ňou ukončil. Robí všetko preto, aby som mu odpustila. Stará sa o deti, ponáha, organizuje pre nás dvoch program. Vidieť, že sa snaží. Nepriek tomu mávam ale stále stavy, kedy mi je fyzicky aj psychicky zle. On sa tiez neciti najlepšie, chradne mi pred očami, keď sa zle cítim, trápi ho to. Myslím, že sa máme stále radi.
A preto ma zaujíma. Prešla ste si tým niektorá z vás? Ako to dopadlo? Dá sa cez to preniesť a žiť zase normálne?
Kontaktovala ste niektorá milenkinho manžela? Je ku mne drzá a mám sto chutí jej dať okúsiť, čo prežívame my doma vrátane našich detí....

derdia
25. jún 2019

@marlen78 to som myslela tak,že pre svoje dobro si to vysvetlime...a nezáleží na nikom len na nás ako to prežívame...každá sme iná...ja to prežiť nikdy nechcem a dúfam,aj verím,že budem mať to šťastie....ale Vám prajem aby ste to ustáli.....

eliaska101
25. jún 2019

Ako isto by som opustila tú skupinu a ak nie, tak by som jej proste napísala správu, či si želá, aby to vedel teda aj jej muž. Ako ja viem, že najlepšie by bolo, ak by si ju ani nepoznala ani nič, no ak sa s manželom ľúbite, tak si myslím, že to zvládnete, len to bude chcieť proste čas

moonlight1210
25. jún 2019

@marlen78 ak ti to naozaj robilo zle ju v tej fb skupine vidavat, lebo ti to stale pripominalo veci, tak je rozumne, ze si odtial odisla.
V najhorsom, ak tam potrebujes byt kvoli praci, si vytvor iny profil a bud v tej skupine pod nim, ak sa to da. Aspon ona nebude tusit, ze si to ty a da ti pokoj.
Osobne by som ju ignorovala. Iba ak by to v tej fb skupine s rypanim uz fakt prepiskla, napisala by som jej v kratkosti verejne pred vsetkymi dve otazky, ze ci sa este stale nespamatala z toho, ze moj muz si vybral mna a deti a ona nebola dost zaujima, ani atraktivna, aby si ho udrzala ako milenca. A co na tu jej neveru hovori jej muz.
Mozno by z tej skupiny nakoniec radsej utiekla sama.

Skus ale s tym upadanim do stavov depresie nieco urobit.
Ci uz to chces, alebo nie, vzbudzuje to pocity viny. Co na jednej strane pomaha, ze sa tvoj muz viac snazi, ale na druhej zas nevedomky postavite znovuvybudovanie vztahu na tomto. Stane sa to hnacim motorom vztahu. A ked to konecne pominie, tak namiesto pohody a pokoja nastane pocit stagnacie.
Asi ako vo vztahu, kde su “dvaja proti celemu svetu”. A ked si konecne lasku obhaja a vybojuju, tak zistia, ze ich najviac spajalo to bojovanie. Ze v “case mieru” si nemaju co vlastne povedat.

miska_kal
25. jún 2019

@marlen78 pokial je k tebe ozaj drza, tak by som mozno vyskusala kontaktovat jej muza alebo by som sa jej skusila vyhrazat, nech sa trochu uvedomi a necha vas na pokoji!

mooonika1975
25. jún 2019

@jumama veľmi pekne napísané,

tumira
25. jún 2019

osobn eby som jej asi nedla znat, ze by ma to cele nejak trapilo, leo pravdu povediac, o to jej asi ide, trocha ta vytocit. co sa tyka vztahu, tak to uz ty musis vediet, co a ako, ci mu dokazes teda naplno odpustit alebo nie

blunka
25. jún 2019

Nikdy nevies ci len tvoj trulo bol zalubeny alebo aj ona. Mne vypisoval sef milostne dopisy a SMS a jeho zenu ide rozdrapit.
No moze jeho zena kontaktovat mojho muza 😃😃😃 rad si s nou pokeca.
Tahalo sa to na roky, akurat mi ten blb uznicil dobru pracu, ale moj muz vedel o kazdom dopisiku aj SMS. Po veceroch sme sa smiali z blbecka.
My sme boli loajalny a nepovedali to nikomu.
Blbecek sa urazil hlboko ze ho nechcem a znicil mi pracu takym sposobom hnusnym poza chrbat ze vyzeraz ja ako hadavicna hrava ktoru trebalo z firmy podlat prec.
Nikdy nevies ci aku vinu ma ta baba a ci si nevybral teba a rodinu len preto, lebo baba ho odmuetla leno ma super manzelstvo doma.

viellik
25. jún 2019

Neviem si predstaviť čo by som robila keby sa ocitnem v takejto situácii nie je to nič príjemné to verím a sama si neviem predstaviť, či by som bola ochotná napríklad niečo takéto odpustiť :/

hanka1674
25. jún 2019

Nechala by som ju tak, keď jej robí dobre čo robí nech si robí, mala by som ju v paži. Ignorovala, nestálo by mi to za to. Rozčuľovať sa nad ňou, lebo tým by som robila horšie len sebe :/

erickatt
25. jún 2019

@marlen78 na fb si daj nové, pracovné meno. Ju si blokni...

marlen78
autor
25. jún 2019

@blunka nie, oni mali spolu pomer, bohuzial som citala komunikaciu, kde ho ona pozyva na rande a planuje, kedy pojdu spolu. Napisala mi, ze si treba uzivat, co zivot ponuka...

maricenkamari
25. jún 2019

@marlen78 ja .ale bude to len rok.neviem ci sa tonda ustat.no zabudnut sa neda

blunka
25. jún 2019

@marlen78 tak to je naozaj drza milenka. Mala si to napisat takto v uvode, lebo len podpichovanie v skupine na FB az tak nic neznamena.
Vacsina ak nie vsetci ti tu napisu ze to jej muzovi nemas hovorit.
Ja za seba poviem ze po tych vetach co si posledne napusisala by som mu to ja povedala.
Vecne sa ho spatala ci o tom vie a co na to hovori. A ak nevie tak uz by vedel 😃. Ja by som povedala.
Aby jej to uz take strasne vtipne nepripadalo ze ty sa trapis. Ale len tak par vetami by som to povedala a hodila to za hlavu. Moc sa v tom jej muzovi nepitvaj a nemusis to rozoberat s nim na kave hodinu ...
By si seba triznila. Len kratko by som a viac sa k tomu nevracala.

marlen78
autor
26. jún 2019

tak som teraz napisala jej, ze spolu s mojim muzom ublizili nielen mne, ze nech to nerobi, ze to moze ovplyvnit aj deti a tie si to nezasluzia. chytila, skopcila moju spravu a preposlala mojmu muzovi. to fakt existuju zeny, matky, ktore su taketo chladnokrvne?
On mi to hned povedal, ze ho kontaktovala.

romiada
26. jún 2019

@marlen78 to je aka primitivna chudera, ze ma toto zapotreby. Asi by som jej slusne odpisala, ze este jedna invektiva voči Tebe a možeš sa aj Ty podeliť o jej sukromie s jej manželom.

majka99999
26. jún 2019

@marlen78 no preco ju nema zabl9kovanu tvoj muz?

marlen78
autor
26. jún 2019

@majka99999 ma. Poslala MMS na mobil...

kolecko11
26. jún 2019

Ju si zablokuj a manzela nekontaktuj. Zbytocne sa v tom budete motať a tapať a hlavu si plniť nezmyslami!
Sustred sa na vás, na manzela, deti a pomaly urovnavajte váš vzťah ... držím palce !!!

majka99999
26. jún 2019

@marlen78 zmenit si cislo. Alebo jej moze tvoj manzel napisat, ze o tom vie a suhlasi, nech ho nekontaktuje. Vseobecne, urobit hrubu ciaru. A nestaci, ze ty urobis, aj on musi vymazat ju zo svojho zivota. Hlavne jej nepis, ze ma brat ohlad na deti, ved nebrrie ohlad ani na tie vlastne, akurat ju to povzbudi, ze si zufalka.

ukulela
26. jún 2019

@marlen78 ty si musis upratat v sebe - ak dokazes neveru odpustit, tak si to raz a navzdy vysvetlit a povedat, ze ideme spolu dalej a uz to neriesit. nekontaktovat, nevyhladavat milenku/jej manzela/kohokolvek, je to len a len medzi tebou a tvojim manzelom. ako bolo pisane, uplne elegantne sa da zariadit, ze ju na FB neuvidis a ani ona teba. mozte byt aj v spolocnej skupine. to, ze ju kontaktujes, ze cches riesit jej zivot znamena (podla mna) ze si tu neveru nevstrebala a nevies sa posunut dalej.

misiel
26. jún 2019

u nas sa stalo nieco podobne, tiez som prisla muzovi na ine zeny, ale on to robil aj po tom ako sme sa to snazili urovnat (skor len ja, on len hovoril ako sa snazi) a ked som mu na to prisla naposledy tak som mu nasla mail s nahymi fotkami zeny a len nahodou som sa dozvedela ze je to jedna nasa znama (tvar na fotke nemala). a ze si takto pisu roky aj sa stretli a bolo medzi nimi nieco ale to vraj este pred tym ako sme boli spolu (mi poveedal muz), ale v tom case ked sa stretli ona uz mala priatela s ktorym je zosobasena a maju deti, Vies ako ma trhalo to v tej nenavisti ist povedat jej muzovi? Ako sa predomnou hrala na kamaratku a za chrbtom posielala mojmu muzovi svoju pi... ? ale jasne ze nachybe bol aj moj muz. Vtedy som to nechala tak, a uz to riesit nebudem, ale ak by sa to stalo zas uz by som ticho nebola. A na tvojom mieste, ked je ona taka odvazna pisat ti take spravy a kontaktovat znova tvojho muza tak by som nevahala (vtedy ked to prepuklo), nech je taka odvazna aj pred svojim muzom. To je to ze takym nikto nic nepovie vsak sme hrde a takym sviniam to potom vzdy prejde kym nenatrafia na niekoho co ma riadne gule sa im postavit zoci-voci. A este...z mojej skusenosti cim viac ludi o tom vie tym tazsie bude pre toho cloveka to urobit znovu, Teraz nemyslim ze to mas dat do rozhlasu, ale napr u nas to vie rodina co sa udialo, a par ludi pomimo tiez.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mala_hobitka
26. jún 2019

@marlen78 Prepac ze takto sprosto ale "pomohlo mu to urovnat si hodnoty"?!?!? Ako co? Ze opakovane zasunul do druhej?! A ze je mu to luto? No to verim, hlavne mu je luto ze sa na to prislo. Ak sa zalubil jedna vec, city tazko ovplyvnit. Ale vsetko co spravil bolo jeho vedome rozhodnutie. Vedel co riskuje a siel do toho. Mal xy moznosti sa niekde stopnut a nespravil to. Otazka znie, si schopna odpustit tieto postoje? Realne?

julls113
27. jún 2019

Tak ako vraví @zara1357 ukončiť a razantne to musí ten, kto to začal.. A to tvoj manžel 😐 zrušiť všetky kontakty... Ináč to stále trvá..

0kristina0
27. jún 2019

@marlen78 bol ti neverny aj fyzicky? A co sa tyka pani milenky, nic by som jej nedarovala a osladila by som jej to tiez, ja by som to jej muzovi povedala lebo ak by som bola na jeho mieste urcite by som chcela vediet, ze som podvadzana. Ano som pomstichtiva mrcha 😀

6969eva
28. jún 2019

@marlen78 Nie. Už nikdy to nebude ako predtým. Strata času, ak si pokoj nenašla doteraz, už ho nikdy nenájdeš. Teda aspoň za mňa. Takže buď sa obetuješ, alebo pôjdeš vlastnou cestou - ale ani to ťa nevykúpi. Súdim podľa toho, ako a čo píšeš. ale prežiješ to, iná, silnejšia- len nie taká, ako predtým.

mirkava
29. jún 2019

@marlen78 skuste nejaku manzelsku poradnu..... je to neuveritelne tazka situacia a skuska vasho vztahu..... mozno spolocny viked niekde mimo domu.... uprimny rozhovor....zistit co si na sebe este vazite, preco sa mate stale radi.....drzim palce, ak obaja chcete, prekonate to....vela stastia 👍😊

mircalla
29. jún 2019

@marlen78 Uplne zbytocne sa strapnujes, ze jej vypisujes. Naco? Je ti teraz lepsie? pochybujem, skor naopak. Jej to je suma fuk, ci ti ublizila, akurat sa na tebe bavi. Tvoja frustracia a zlost tym nevyprcha. Odporucam nekontaktovat.
@0kristina0 Je to trapne vypisovat jej muzovi. Ano, niektore zeny su take, ale v podstate by si sa tym len zhodila - a to najma pred sebou. Kontaktovanie mileniek ci ich manzelov je sice v istej faze lakave - ale v konecnom dosledku je to vzdy len tah zufalky a podvadzanej zene to len uskodi. Jediny, s kym by som to riesila je manzel. Ostatne su zbytocnosti

amelia000
29. jún 2019

@mircalla a vies si to predstacit opacne? Nebola by si ty rada ak by ta takato zena upozornila nato co mas doma ak by ta chlap podviedol? Ja by som jej bola napr. Velmi vdacna.

mircalla
29. jún 2019

@amelia000 Ak ma zena zakladnu zensku intuciu, tak to vie. Su ludia, co si zelaju byt zaslepeni, aj ked daco tusia. Neviem preco by som mala byt ja ta, ktora to niekomu oznamuje. Ja som bola podvadzana tiez a to dva krat a dosla som na to sama, nie je to nic tazke. Nekontaktovala som ani milenky ani ich manzelov ci partnerov, pre mna je to pod uroven a nikdy by som sa k tomu neznizila. Vztah to samozrejme ovplyvnilo, pre mna je toto stopka.