Manželova úprimnosť nadovšetko

martinkkka222
17. júl 2015

Ahojte, mam otazku, čo by ste si pomysleli o tom, keby vam mm po 8 rokoch a 2detoch pri pozeraní vylosovania LOTTA (kde bolo vyše milion eur) na otazku, čo by robil, keby vyhrá tolko penazí, povedal, ze by sa s vami rozisiel a vyplatil vás? - samozrejme potom sa to snažil "zvrhnúť" že to si robil srandu 🙂 Neviem, čo si mam o tom myslieť 🙂

sasa1983
17. júl 2015

@martinkkka222 iste to bola sranda. Kazdy chlap by si predstavoval,ze si kupi super faro a dokaze si,ze je totalny alfasamec a budu sa za nim ohanat vsetky mlade zaby na ulici...

sasa1983
17. júl 2015

@martinkkka222 ak to sranda teda naozaj bola....

tanickaskorokubikova
17. júl 2015

😀 😀 😀 smiali by sme sa obaja a dali si "five" 😀 😀

lara1507
17. júl 2015

@martinkkka222 záleží od toho, či je srandista v každom smere a pri každej možnej situácií..jednoducho že to má v sebe... ak nie, tak potom len vypovedal to, čo si vskutočnosti myslí a vedel by si to aj v reály predstaviť. No musíš ho poznať aký je po tých rokoch...ak ťa často podpichuje, rýpe a robí si srandu, tak to hoď za hlavu...ak nie, tak si myslím, to čo som napísala.

timea7
17. júl 2015

@martinkkka222 mala si mu povedať, že by to bol možno pre teba väčší dar, ako tie prachy pre neho, konečne by si bola voľná 😎 nech to v hlave šrotuje aj jemu....ale nie sa ti divím, čo tu riešiš, hádam sama vieš najlepšie, aký je váš vzťah, nie?

timi1012
17. júl 2015

Mna taketo hlasky nedokazu vytocit ani prekvapit asi by som sa len zasmiala... moj manzel furt hovori keby sme vyhrali lotto tak by sme uz nechodili do prace a sli na cestu okolo sveta 🙂

nessa5
17. júl 2015

ze mas vtipneho manzela🙂 ja na tom nic hrozne nevidim, my sa casto doberame samozrejme v ramci madzi

martinkkka222
autor
17. júl 2015

@sasa1983
@tanickaskorokubikova
@lara1507
@timea7
@timi1012
ved ja to moc neriešim, len ma to zarazilo, že to bolo v prvej sekunde to, čo ho napadlo!!! - mna keby sa to tiez niekto opyta, tak by som hned odpovedala, zeby sme isli cela rodina na dovolenku, aby nemusel chodit do práce a tak, lenze toto???? to by mna ani vo sne nenapadlo!
a srandista je len občas 🙂)

lara1507
17. júl 2015

@martinkkka222 a ešte je tu jedna možnosť.... chcel ťa nahnevať, ak si mu dlhšie neprejavila lásku a čakal, že sa rozohníš :D naštveš a spustíš na neho ako ho ľúbiš, nevieš si život bez neho predstaviť a on povie toto????? :D veruže aj zámer to mohol byť 🙂

sense
17. júl 2015

@martinkkka222 no ja by som mu povedala ze nech potom rychlo kona kym si to nerozmysli

timea7
17. júl 2015

@martinkkka222 mňa by to teda napadlo 😀 😀 😀 😀 , ale môj partner by bezpečne vedel, že to myslím zo žartu, nijako inak. Pred chvíľou som mu povedala, že ho púšťam k vode....reakcia na otázku, či idem s ním na jazero. Odpovedala som , že mi príde kamarátka, ale jeho púšťam k vode. Pochopil samozrejme dvojzmyselnosť tej vety, pretože presne vie, čo k nemu cítim.

jankatn
17. júl 2015

Podaj Lotto, vyhraj 5eur, daj mu polovičku a povedz mu "zo srandy" že môže ísť.. nech vie by sa cítil ..inak ber to s nadhľadom manželia si robia takéto "srandičky" aj bez rozmýšľania.

martinkkka222
autor
17. júl 2015

no nemozem to nejako "prekusnuť" 🙂) diky za povzbudenie.

dominika6
17. júl 2015

@martinkkka222
chlap vždy povie čo si myslí,len je otázne akým spôsobom a či to vie uhrať ako žart..niečo na tom bude 😀

cerez
17. júl 2015

Ja by som to od mm zobrala ako srandu, ale ja som tiež papula a hodila by som mu na smeč, že keby ja som vyhrala, tak ja sa s ním rozvediem, no ani korunu odo mňa by nedostal. Potom by som si nechala vychutnať ten jeho zmrazený pohľad. 😀 😀 😀

koskaaa
17. júl 2015

mala si mu povedat ze z tych 500 000 Eur krasne vyzijes :D

moonlight1210
17. júl 2015

@martinkkka222 mala si mu povedat: super napad. vyplatis ma a este mi budes cvakat kralovske vyzivne na deti, lebo peniaze na to sud u teba uvidi. narozdiel od teba mam krasne vyhliadky. budem najziadanejsia rozvedena baba v meste. aby si nakoniec nebol jeden z tych, co budu stat vo fronte pred mojimi dverami. 🙂

cerez
17. júl 2015

@moonlight1210 100 bodová odpoveď! 😀

bubinko1506
17. júl 2015

mas vtipneho manzela, moj mi tiez sem-tam zahlasi taku hlasku, ked sa zapoji do nejakej sutaze, takze vtedy mu pripominam BSM a striedavu starostlivost o psa 😀

juditka_d
17. júl 2015

@martinkkka222 povedala by som mu, že presne to isté napadlo aj mňa 😉

andrea_115
17. júl 2015

No ked je taký ´Frajer´ tak by som sa asi zasmiala a povedala ´len aby ti niečo po rozvode ostalo´ 😀

ullala
17. júl 2015

Chcel byt za vtipneho. Takyto podobny vtip uz par rokov koluje 🙂

vivien38
17. júl 2015

Baby, podla mna sranda je vtedy ked sa obydvaja vieme zasmiat natom,ale ked sa smeje len ten kto povie tu sprostost,a ten druhy sa zamysli nad tym tak to je uz ozaj sebecka sranda.A 8 rokov su spolu a 2deti, no to je na zamyslenie. 😖

hanka_april
17. júl 2015

Boze, u nas by to bolo opacne 😀 to by som povedala mojmu muzovi ja 😀 a to sme spolu stastne 16 rokov....

ja poznam este lepsi vtip, co som hovorila minule muzovi:
Pride muz domov a hovori zene:"Keby som vyhral v Sportke, co spravis?
Zena:"Vezmem si polovicu, zbalim si veci a vypadnem"
On jej hovori:"ok, dnes som vyhral 40€, tu mas 20-ku a vypadni!"

😀 😀 😀

Keby ste boli nad vecou, mozno by Vasi manzelia uvazovali inak 😝 😝 😝

vivien38
17. júl 2015

hmm stastne manzelstvo. 😝

sasa1983
17. júl 2015

@martinkkka222 vobec neries. Mat tak take starosti, ze s tolkymi peniazmi.haha

charlie1980
17. júl 2015

Ja by som mu na to povedala, ze dufam, ze ho vyhra Este pocas manzelstva, aby mi z toho dal polovicu a uz sa tesim, ako si konecne vylozim nohy na terase na greckom ostrove s vyhladom na more, kedze ceny nehnutelnosti rapidne klesli. A uz konecne nebudem musiet zbierat ponozky a trenky po byte.

skoricaxx
17. júl 2015

co riešiš, čo už ich vyhral 😀 😀 😀 , len ti chcel možno povedať že neverí tomu že ich niekedy vyhrá

HLUPA TEMA 😝

petulda333
17. júl 2015

Boze to myslis vazne toto?ja mojemu stale vravim ze keby vyhram jackpot tak neviem kto je a idem si uzivat niekam....zeby som aj zabudla co je slovensko...ach jaj...ze preco sme nestastne vo vztahoch ked riesime kraviny...

lila69
17. júl 2015

@martinkkka222 ako manzelka by si mala narok na polovicku vyhry, teda ked bolo v lote nieco vyse mega, usla by sa ti pekna suma.
A to uz sa da zacat novy zivot aj bez tvojho manzelicka 😀 😀 😀 😀