Menšia svadba

27. mar 2022

Ahojte baby chcela by som počuť vás nestranný názor na môj problém 🙂
Mám priateľa ktorý je rozvedený a s ktorým mám babo s ktorým bývam 200km od môjho rodného mesta už 3 roky..Chceme spraviť menšiu svadbu lenže priateľ je toho názoru že svadbu môžme spraviť tu v Šamoríne a nie v Žiline pretože on moc ľudí z mojej rodiny nepozná ..Jedine moju blízku rodinu ako sú rodičia, súrodenci a pár kamošiek 🙂 Priateľ reagoval takto hlavne preto lebo že nik z tej mojej rodiny má nieje schopný prísť pozrieť aby ich aj spoznal, tak prečo by ich on mal volať na svoju svadbu..V celku mu aj rozumiem a neviem čo s tým spraviť 🙂Na jednej strane mu dám za pravdu a na druhej už teraz počúvam reči čo sa šíria že ja som im na
svadbe-oslave ,,bola,, kedysi"a ja ich nepozvem na svoju

vilma7
27. mar 2022

Tak ja si myslím že je na tvojom rozhodnutí koho si na svadbu pozves, a partner nech si pozve koho chce on.
Jemu sa podľa mňa asi nechce nejako do "veľkolepej" svadby, keďže už ženatý bol, alebo? Nechce náhodou len obrad?

autor
27. mar 2022

@vilma7 Povedal že chce malú svadbu a že keď on nepozná vzdialenú rodinu tak nieje dôvod ich pozývať keď pozná len mojich rodičov a súrodencov

ajka0207
27. mar 2022

Ja zas nechápem v čom máš vlastne problém. Veď pozvi tých ľudí ktorých chces mať na svadbe do Šamorína nie?

kitycat
27. mar 2022

A koho ineho ako rodinu a kamaratov by si mala pozyvat na svadbu ak nie ich?

Nejak nechapem jeho nazor.

autor
27. mar 2022

@kitycat Mám na myslí maminych súrodencov ,bratrancov-sesternice s rodinami

sirka9
27. mar 2022

sak si urcite pocet ludi na svadbe a nech je to pol na pol. je jedno, ze on tvoju rodinu nepozna. spozna. a ak chce malu svadbu, tak potom aj z jeho strany len par ludi a rovnako z tvojej.

kitycat
27. mar 2022

no ja frajera taham domov na Slovensko uz 3 roky, aby poznal moju rodinu, minimalne na Vianoce sme boli minuly rok a aj pred koronou. Nie len mojich rodicov ale aj tu sirsiu rodinu, tych surodencov mojej mamy a bratrancov a sesternice. To ze sa nepoznaju, je chyba vas oboch a ak si ochotna ich preto skrtnut zo zoznamu, len preto, ze si ich nezoznamila to je tvoja vec.

le nechapem, preco by mali prist oni Vas pozerat na navstevu

petamich
27. mar 2022

ja osobne nie som zastanca svadieb "toho pozvi to sa patri" jedine ak by si chcela velku svadbu a uz vobec nechapem na co sa vola na svadbu niekto koho som nestretla 5 rokov 🤷‍♀️ takze za mna svadba v Samorine a najblizsia rodina a priatelia

andrea_86
27. mar 2022

Osobne by som nepozvala tak vzdialenú rodinu, keď vlastne nemajú záujem teba, jeho a Vaše bábätko prísť pozrieť. Jeho názoru teda plne rozumiem.

radanna11
27. mar 2022

Ahoj úplne odveci ale 😀žijeme s mužom v Šamoríne tretí rok a som z Martina , taká náhodička 😀

nelca84
27. mar 2022

Tak teda mala svadba, ci bratranci a sesternice s rodinami? To uz mala svadba asi nebude...

lentak1223
27. mar 2022

Malú svadbu so všetkými tetkami neurobíš. Ja som mala svadbu ped 10 rokmi a z mojej strany prišli rodičia, súrodenci, krstní rodičia a kamoši. Svadbu sme robili v mužovom meste...aj keď sme bývali ďaleko od našich obidvaja. Rodinku som si ubytovala. Vôbec nechápem načo som mala mať na svadbe všetkých, ktorí ma roky nevideli, nepoznali môjho muža len preto, že som možno za čias pána bola na nejakej svadbe. Aj tí ľudia, čo boli na našej svadbe už svoje svadby mali a nebola som na každú pozvaná a teda necítim sa vôbec urazená. Každý si má robiť ako to jemu vyhovuje, ak chceli svadbu a rodičmi a iba obed, načo ma tam majú volať...iba preto, lebo som ich pred 7 rokmi pozvala na svadbu? Takže robte si podľa vás, keď sa niekto urazí, to už nie je váš problém, hlavne že vy dvaja budete spokojní. Asi je viac partner ako nejaké sesternice, ktoré on ani nikdy nevidel....

sari24
27. mar 2022

Ja napríklad tvojmu priateľovi nerozumiem vôbec. On je nejaký kráľ že vás majú chodiť navštevovať aby ich aj spoznal? Ako sa on pričinil o to, aby ste vy dvaja išli za tvojou rodinou? A navyše by som si nenechala kecat do toho koho si z vlastnej rodiny pozvem. On si môže vybrať ľudí zo svojej rodiny a ty zo svojej.

sasa1310
27. mar 2022

s rozvedeným chlapom a bábom na svete by som fakt nemala náladu ešte robiť nejakú svadbu, kde by prišli všetky sesternice a bratanci.

monka105
28. mar 2022

Ty si môžeš v prvom rade pozvať na svoju svadbu toho, koho ty chceš, bezohľadu na to, čo očakávajú ostatní, a to vrátane tvojho priateľa. Zariaď sa v prvom rade tak, ako to cítiš ty.

vilma7
28. mar 2022

Svadba je predsa na to, aby sa tam rodiny vzájomne spoznali. Ani ja som nepoznala okrem brata a rodičov z manželovej strany nikoho a teraz nemali prísť preto na svadbu?

bubalea
28. mar 2022

Tak ako ja ho zas chápem, ak neprejavili oni vôbec žiadny záujem o to, aby ho spoznali, tak prečo by ich mal na svadbu pozývať. Ak by ho chceli spoznať, spravili by to tak už pred svadbou. Určite si nejaký počet hostí a proste si ich nejak podeľte

kroska18
15. dec 2023

Možno ich volali pozrieť bábo a neprišli.