Milá svokra - pokračovanie

28. mar 2022

Dobrý večer,
Dnes bol už vrchol všetkého....😠 mame teraz manželoveho syna z prvého vztahu doma...muž ho vozí a aj vyzdvihuje zo školy...zašli k mužovej mame...chlapec prišiel so sladkým a vankúšikom....spýtala som sa ho, či mu tato kúpil vankúšik....kúpila mu babka a aj sladké (mojim zas neposlala nic a dokonca ani nášmu spoločnému ako vždy)...chlapec mi na to vravi, ze babka mu písala sms nech si po to pride...tak mu vravim ukaž mi teda tu spravu...chlapec začal koktať....manžel ho od jeho mamy priviezol včera večer a jeho mobil som mu dala dobiť az dnes ráno..takze ziadnu správu mu babka nepísala..nakoniec z neho vypadlo, ze babka mu kázala ma oklamať, že mu včera napísala...tak to je teda sila....ona je riadna ježibaba...zavolala som jej, lebo už som bola riadne vytocena..a ona, že vsetko je drahé tak co by mojim kupovala a ze nech sa podelia...a ona nič take "Imriškovi" nevravela on je istotne mešuge z toho ako chodí od mamy k nám a urcite to poplietol..tak pýtam sa je toto normálna žena????

vinetuu
29. mar 2022

Vadi to ostatnym detom? Ci iba tebe? Navadzat dieta aby klamalo vlastnu matku je uplne cez ciaru ako aj robit rozdiel medzi vnucatami. Co chces s tym robit? Vytacat sa, ci si stanovit pravidla, hranice ako to bude a prijat svokru taku ako je, ona sa nezmeni, zmenit mozes seba a sposob ako sa budete stretavat komunikovat.

autor
29. mar 2022

@vinetuu Jasne, ze sa môžem na svokru vykašľať...už skôr som písala, že ona pride k nám na návštevu a jedneho bio vnuka vystiska a môj stredný hneď ide ju objať a ona sa otočí chrbtom...aj s tymi sladkosťami pride dp izby a povie "Imriško doniesla som ti sladké keď chceš podeľ sa" a to mi povie môj sym ten stredný...jemu je ľúto ze prečo jeho neobime, prečo toto tamto....ja mu to stale vysvetlím ale tak je to dieťa...moja mama už nežije a otec je daleko...mne ako mame je to ľúto nič viac

autor
29. mar 2022

@zanka777 a ako ho mam pomenovať aby ste vedeli o kom pisem? Mám4 deti z toho dve z prvého manželstva....tretie s terajším manželom a on ma dieťa z predchádzajúceho vztahu....nazvala som ho "Imriško" to sa tiež niekomu nepáčilo...nebudem predsa písať jeho práve meno...a vzťah mame normálny...

autor
29. mar 2022

@panelacikova ja som nikoho neukoristila....my sa poznáme ešte zo skoly potom kazdy išiel svojou cestou....jeho ex partnerka chlapcova mama ho nechala keď mal chlapec rok....on mňa vyhľadal a cestoval za mnou rok naprieč celou republikou lebo chcel aby sme sa dali dokopy....

autor
29. mar 2022

@zdenka11081983 nie on ma označil za mamu ale svokra ....čítaj s porozumením....s chlapcom problem nemam len on uz je taky "naočkovany" okolím, ze zacina veci robiť, hovoriť zámerné

acrobaleno
29. mar 2022

Autorka...tvoja svokra nemá rada teba, nemá rada tvoje deti a aj dieťa od jej syna. Je to hrozné, ale stáva sa. Nechápem, čo robíš z toho takú vedu. Keď majú tvoje deti s tým problém, tak im to kúp ty. Ja som to mala to isté s mojou starkou, lebo môjho otca mali najmenej radi a tým pádom mňa tiež. Koľkox sa stalo, že im kúpili a ja som sedela na prázdno. Nikdy som to neriešila a keď som bola v puberte, tak som ich odstrihla, už je to skoro 20 rokov a nebola som tam.

anna_maria1
29. mar 2022

Slak by ma z nej trafil vazne, na co je toto dobre, ze sa sprava "pani zlata" ako soplave decko, co este tvoje dieta uci klamat?

autor
29. mar 2022

@acrobaleno To je mi ľúto...možno to riešim tak citlivo, lebo ja to od svojich starkych, rodičov nepoznám....pokusim sa to neriešiť...a nevšímať si to...

caray
29. mar 2022

tiež by som ti radila to nechať tak. ona bude podobné veci robiť stále si myslím a no zblázdnila by si sa ak by si to mala zakaždým riešiť. nechaj to tak a keď tak, ved svojím deťom kúpiš ty. oni si časom spravia na ňu samé názor

luccija
29. mar 2022

@viestta no nič aj preto na svojho otca povie, že je debil a zgrlavy.To tiež nemá chlapec zo sveta jej hlavy.Keby namiesto darčekov a keksov riešili iné veci

luccija
29. mar 2022

Život je nespravodlivý čo narobis?svokre tým dávaš najavo ako Ti ubližuje.Tak, keď Imrisko príde s keksami ty daj svojim od teba.Rozdiely budú vždy.Nie každá babka má veľké srdce a empatiu.
Chlapec medzi Vami len laviruje a každý si ho bude kupovať.Hlavne ho neznášaj za niečo, za čo on nemoze

adkamladka
30. mar 2022

Je mi luto, ze mas tak odlisnu svokru od tvojich predstav o svokre. Ale: 1. Kde je svokra od tvojich deti z prveho manzelstva? 2. Predstav si, ze ine nevesty maju aj ovela vacsi cirkus so svojimi svokrami, ale tak nejak sa to snazia ustat, ved dolezite je manzelstvo a nie vztah so svokrou 3. Mas uz druhe manzelstvo, deti od dvoch muzov, pracuj na vztahu a nie ze si odcudzis aj tohto muza. Myslis, ze on je v pohode ak ty to takto riesis?

katarinka89
30. mar 2022

@eeffka biologické ma babka 2 deti 😉

eeffka
30. mar 2022

@katarinka89 moja babka mala vnucat 6, ja som najstarsia dcera najstarsieho syna, proste vecna superstar 🤷‍♀️🤣 ludi nedonutis k citom.

katarinka89
31. mar 2022

@eeffka city sú 1 vec a byť spravodlivá je 2.vec. môžem mať obľúbeného jedného vnuka- no dávam všetkým , už len ta výčitka že ich neberiem všetkých rovnako by ma trápila a nieto ešte im aj materiálne dávať najavo rozdiely. Koľko ludi' toľko chutí. 🤷‍♀️

kasssiopea
17. máj 2023

Môžem sa spýtať, ako sa to za ten rok vyvinulo? Niečo sa zmenilo..?