Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

vadimka
2. jan 2013

@kveta ak by ti bolo naozaj smutno, pochopila by si, ze mne nieze to nie je na smiech, je mi z toho priam na grc....

ale ty ved vsetko vies, aj citat v myslienkach vskakze? 🙂

broken_arrow
2. jan 2013

@ellise neplačem iba obhajujem ženy ktoré milujú "ne/správnych" mužov !

broken_arrow
2. jan 2013

@kykka menej píš moja a viac čítaj hm ? ...

ellise
2. jan 2013

@broken_arrow ale v tomto tématu se ti to nejspíš nepovede

broken_arrow
2. jan 2013

@ellise ale aspoň sa o to pokúsim ...

kveta
2. jan 2013

@vadimka Netusila som, ze ked pises, ze je nieco na smiech, myslis tym, ze je nieco na grc. Prepac. ;)

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow priateľku môže mať len slobodný chlap, ženatý má milenku, jediným ospravedlnením teba a tvojej milenky by bolo, keby ste boli odlúčení, rozídení, tesne pred pojednávaním na ktorom by vás rozviedli, inak je a bola stále iba milenka. A tvojej žene dovolíš mať priateľa? Ako si to vlastne predstavuješ, že tvojej žene zapneš lyžiarky a potom ideš k milenke na večeru, prečo sa rovno nepresťahuješ do Utahu? Môžeš kúpiť dom a pekne žiť s oboma v jednom dome a s vašimi spoločnými deťmi 😀 Alebo ako si to vlastne predstavuješ? Nezabúdaj tiež, že ak by si bol moslim a mal nárok na dve ženy, každej musíš zabezpečiť všetko na vlas rovnaké. Čiže aj svojej milenky kúp dom/byt ako má tvoja žena, tiež jej urob dve deti a keď budeš kupovať jednej briliantový prsteň, musíš kúpiť aj druhej...

Definícia milenky pre tvoje info, akurát teba nikto v 15 neoženil so ženou z politických dôvodov:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Milenka_panovníka

kacenka1111
2. jan 2013

Kdo je milenka a manzelka zminovaneho nenechptakavkalhotach? Nemuzu se dobrat a straaasne si to chci precist😀

kveta
2. jan 2013

@wifina Keby bol moslim, musela by mu dalsiu manzelku povolit prva manzelka.

broken_arrow
2. jan 2013

@wifina v Utahu by to fakt išlo ?, inak to by bolo super ! , no predstavujem si to tak že aj priateľke by som zapol lyžiarky 😉

broken_arrow
2. jan 2013

@kveta no veru a keby nie tak dynamit na hruď a šup šup do kresťanského kostola ...

hello_kitty87
2. jan 2013

@broken_arrow ty z ktorej plánety si pristál na našej Zemi? To akože vážne si taký naivný, že si myslíš, že nájdeš podporu v nevere na fóre plnom žien a mamičiek? Na fóre kde veľa žien okúsilo ako chutí nevera a zrada manžela, v horšom prípade už aj otca ich detí?

Neviem prečo si neverný svojej žene a ubližuješ jej aj svojim deťom. Hádzať vinu na jej chlad je detinské a primitívne. Keď nie si v manželstve spokojný, prečo to neriešiť rozvodom? Potom si svoju milenku kľudne nazývaj priateľkou. Problém bude asi v tom, že sa bojíš nazvať veci pravým menom. Len aby sa z tej tvojej priateľky nevykľula aj priateľka niekoľkých ďalších chlapov 😀

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow ešte k tvojej poznámke, že si nepísal o sexuálnom vzťahu k milenke, tak prosím iba pár viet z tvojich príspevkov:

no vec sa má tak že priateľka mi vrátila chuť .... a ja rád experimentujem ... až potom som sa pošmykol resp... ju šmykol .... milovanie ktoré som zažíval prajem každému ...

To som prešla iba pár strán, tak, myslíš si, že to je v poriadku, ponižovať svoju ženu takýmito vetami????? Ako by bolo tebe, keby ona o svojom milencovi na verejnom fóre napísala, že milenec ju uspokojil tak ako manžel nikdy???? že taký orgazmus a experimentovanie ako nikdy....vieš, nie si jediný, kto je v manželstve frustrovaný, nepochopený, nešťastný, ale ty si to posral, že si si našiel milenku.

A áno, keby si bol mormón, tak by to šlo...ale to by s tým museli byť v pohode obidve manželky. A povedz úprimne, ktorej z nich by sa to páčilo?

maminuska
2. jan 2013

@broken_arrow vieš ty si taký nesvojprávny alibista. Čakáš kto za teba rozhodne, či to už tvoju milenku omrzí a pošle ťa do čerta alebo či ti náhodou manželka druhýkrát neprevrtá frňák. Nedaj boh aby si rozhodol ty a nedajbože aby si za svoje rozhodnutie niesol aj zodpovednosť. Preto prestupuješ nervozne na jednom mieste a čakáš kto za teba rozhodne.

vadimka
2. jan 2013

@kveta

a ty nepoznas vyrazy.. "nevedela som ci plakat ci smiat sa"....."smiala sa cez [horke] slzy"....
ako dovolim si tvrdit, ze ludom ako ty, by bolo velmi NUDNO stratit takuto pikantnu temu....a nemat moznost zabodovat v nej svojimi rozumami....
ale mozes uplne ignorovat tento prispevok, pretoze ja viem, ze si sa ozvala na mna len pre to, ze sa nevies zmierit kto si a ze ti to niekto [a nie ja sama] v onej teme napisal....takze klidek....mna netreba presviedcat ze ti je smutno z osudu tebe cudzich ludi....lebo ti to nikdy neuverim....

ellise
2. jan 2013

@broken_arrow těžko obhájiš něco takového

nevěra je společenský problém, který obhajobu nezaslouží, je příčinou nešťastných lidí, smutných žen a smutných dětí, má vlyv na jejich psychiku, na to jak obstojí v dalším životě, stávají se předmetem vyjednávání, dospělí skrze ně řeší svoje komplexy, nevídím jediný důvod proč ji obhajovat. A o vlyvu na ekonomiku se pro jistotu zmiňovat nebudu vůbec.
Z tvé logiky mi vychází: muž je v manželství nešťastný, žena ho nechápe, ale on ji to neřekne, protože by si myslela že je slaboch a tak nějakou dobu trpí a pak si najde milenku, opustí manželku, a dává ji to za vinu.
Velmi zvláštní objahoba

aurorag
2. jan 2013

Tak prrr! sa to tu nejako rozbehlo uz!
My sa doma rozpravame, prerozpravali sme cely minuly rok! Lenze dohodnut sa na niecom a potom to zrealizovat su dve veci..... Fakt je, ze ja by som to tu nezverejnovala, nebyt manzela, tak tu nediskutujeme..... ale nedalo mi nevyjadrit sa, ked to tu uz citam...... a vdaka za anonymitu!
Aby bolo jasne, nie je to vadimka! Jej nick nepoviem, ale je to niekto, kto si do pasu dal, ze ma deti, pritom o tom nic nevie! a deti jej uz odtial zmizli!
A na kolenach vcera klacal predo mnou! zapinal mi lyze, boli sme s malou lyzovat...

kveta
2. jan 2013

@vadimka Je mi luto obeti. Nie tych, ktori ublizuju. Ty si ta druha kategoria.

A v tej druhej teme som o Tebe napisala len pravdu. Len informacie. Ziadne domnienky. A je mi luto Tvojich obeti.

billam
2. jan 2013

Hlavne že ste vsetci zdraví...ked ste sa tu takto pekne stretli 🙂

broken_arrow
2. jan 2013

@all na fórume plného mamičiek som sa spýtal,
- moja žena a aj sme sa stali spolubývajúcimi a stále sme dobrými rodičmi, máme takto zostať s detmi žiť iba na oko ?
::: fórum mi odpovedalo "si hajzel našiel si si milenku"
- ja hovorím ano našiel lebo manželka ma okašlala nezaujímal som ju dohodobo viac ako 5 rokov po sebe štekáme
::: fórum odpovedalo si hajzel lebo si si našiel milenku, vysvetlil som prečo som mal ten pocit, fórum odpovedalo
::::"si hajzel našiel si si milenku"
- moja manželka mi odpovedala "prepáč neviem prečo som bola taká ", fórum aspoň správne zadefinovalo problémy v manželstve zopár naozaj dobrých príspevkov ďakujem !
- na moju otázku či sa čuduje že som si našiel milenku odpovedala "nie !!! ja som si myslela že je to normálne a že sex s Tebou ma nebaví tak som rezignovala"

ale samozrejme na vine je vždy tech slaboch ktorý sa 10 rokov staral o priateľku neskôr svoju manželku, postavil dom, miluje deti, zabezpečil plný komfort manželke a deťom a za to chcel iba trochu lásky, porozumenia a občas dobrý sex ...

fakt som chcel tak veľa ? nie ste toho schopné ?

ellise
2. jan 2013

@broken_arrow tak já ti odpovím na tvoji otázku,
ne nemá význam zůstávat s někým s kým si nerozumíš jen kvůli dětem,
má význam se pokusit napravit manželství pokud o to oba stojí,
náprava takto rozvráceného manželství stojí hodně sil, je náročná, dlouhotrvající a s nejistým výsledkem
to že máš milenku je přitěžující okolnost a horší výchozí pozice
rozhodnutí jestli manželku opustit nebo ne, je tvoje, ty ho musíš udělat a ty za něj neseš zodpovědnost
musíš počítaat s eventualitou, že budeš s milenkou ale vztah se časem stane všední a stereotypní a dopadne stejně
musíš počítaats evenutalitou, že se rozhodneš pro manželku, ale ona ti neodpustí a ty zůstaneš sám
nemůžeš získat aniž by si něco stratil
tento pohár hořkosti si musíš vypít do dna jen ty sám

stačí?

aurorag
2. jan 2013

@broken_arrow zase polopravdy! uz to please, neries! tu ti za pravdu nedaju, naco sa o to tak snazis? spalis aj posledny kus pochopenie, ktory pre to mam...

monda17
2. jan 2013

Myslim ze nechcel, ale... Ma tvoja zena u teba a ty u nej este nejaku sancu? Spytaje sa jeden druheho...

monda17
2. jan 2013
majka1976
2. jan 2013

@broken_arrow Promiň, ale s mužem, který místo aby se choval jako chlap, tak vypisuje na babské fóra a dohaduje se s ženskýma o svém životě - tak s takovým bych taky nespala - sorry, Tvé ženě se ani nedivím.....

broken_arrow
2. jan 2013

@majka1976 možno sa Vás iba snažím pochopiť ? mh.. prepáč tiež by som s Tebou nespal

broken_arrow
2. jan 2013

@monda17 správna otázka znie má manželstvo ako inštitút šancu prežiť budúcnosť ? ... nie je ten debilný cár papiera iba positka pre prípad "kašleme na seba ?"

maminuska
2. jan 2013

@broken_arrow pochopiť nás si sa mal snažiť predtým než si začal strkať penis do inej ženy.

majka1976
2. jan 2013

@broken_arrow 🙂 takto přesně reagují ženy, Se mnou by jsi 100% nespal, protože já spím jen s chlapama, kteří ví, co chtějí a nechovají se jak sračky. Když už se svou ženou nechceš být, tak s ní nebuď anebo když si potřebuješ vylít srdce, zajdi s ní raději do manželské poradny, tam Ti poradí víc než tady. Anebo si zajdi s kamarádama na pivo a prober to s nima, tak jak to běžně CHLAPI dělají.

broken_arrow
2. jan 2013

@maminuska nemám vo zvyku útočiť na osoby ale asi urobím fakt rebríček najtrapnejších príspevkov a budeš pekne vysoko !