Milování je Tvé "splněné přání" nebo Vaše "splněná manželská povinnost?" Jak to cítíš právě TY?

irriss
16. nov 2011

Urcite jste si vsimli, ze se casto prolina v beznych tematech intimni problematika.
Urcuji se hranice a limity... prolinaji se nazory, lisi se vekem, situaci a vlivem okoli i okolnosti...
Skoda jen, ze jakmile se zapojime,- zacneme diskutovat a konfrontovat sve touhy s realitou, zjistime, ze jsme mimo tema..
Proto zakladam toto tema (spolecne s ostatnimi spolubydlicimi na MK), kde se hranice ani limity nikomu nekladou...

irriss
autor
16. nov 2011

jezis, ted jsem zase tu..holky to je ale blbej pocit..ja jsem cekala na svicky a intimitu a mezitim mne to haze sem a tam a jeste je u toho varecka.. ☹

nelicefo
16. nov 2011

@irriss uz sa na tom pracuje....no co noc je este mlada....do rana casu dost. 😀 😀

lenka3007
16. nov 2011

@nelicefo nejde mi odoslat, vraj "porucha nie je v mojom primaci" ☹ ☹ ☹

nelicefo
16. nov 2011

@lenka3007 zlatik moj.....ty uz by si mala mat pristup. 😅

lenka3007
16. nov 2011

@nelicefo jjeeej dakujem, idem kuk

ajca123
17. nov 2011

No babulky nestiham vsetko citat 🙂 lebo mam dnes vsetkych doma 🙂 je sviatok...
Ja som ten typ cloveka ze som priam zavisla na sexiku a ale aj musi byt od A az Z 🙂
Ale co teraz tlacim melunik pred sebou menom Risko sa to neda a ja som uz zufala a rada by som si uz uzila s drahym... Ano aj ja milujem romantiku a sviecky, ale teraz pri tych spuntoch sa to tiez neda :( tak posledny mesiac chodim po obchodakoch ako bez ducha 🙂 a nakupujem a nakupujem 🙂 to pomaha ale len na chvilku

amdeis
17. nov 2011

hmmm tak nic

berenika39
17. nov 2011

no tohle? jsem úplně paf. musím vymyslet něco, jak získat čas, dočíst a třeba i přidat.

filipal
17. nov 2011

@berenika39 no veru....kde si ty vcera bola??? 🙂 🙂

viera27
17. nov 2011

uz je k tomuto sukromna tema 😕 ?