• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Miluje ma ale neverí mi. Má to budúcnosť?

3. júla 2009 
autor
no ja som netusila ze za mnou ide to az ked som prisla mi volal a vymyslel si historku so zabudnutými klúcmi od bytu ci moze íst k nám povedala som mu ok ved prídi cakám ta polozil tel. v zápetí volal ze tie klúce nasiel a ide teda domov v tom momente mi to doslo na druhý den vom mu v pokoji povedala ze to je vrchol vsetkého ale uz sa z toho smejem len neviem dokedy.Tú knihu ked som si kúpila na prvý šup som prečítala do polovice je fakt pravdivá
30. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna laska bez dovery nie je mozna, to uz nie je laska?? :unamused:
1. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka on zije v hroznej neistote a to ho zoziera, ma to tazké, lebo sa trapi a robi si filmy, ze ak niekde niekoho stretnes, ale aj on moze niekoho stretnut a ty keby si sa takto zozierala ako on tiez by to nikam neviedlo. Takze ty sa snaz ho uistit ze ho lubis aj malé pozornosti su dolezité a on sa musi snazit zbavit svojej paranoii, lebo vsetko pojde dolu vodou a nakoniec to aj tak nevydrzi.
1. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj mywiel snažím sa ostosest aby sa to nerozpadlo sme spolu 4 roky a viac a viac ho lúbim a pozornosti to hej to ja rada trebárs mu upeciem kolácik a tak lenze on sa velakrát sklamal takze...necudo ze je taký sám mi vravel ze ma obdivuje co vsetko mu tolerujem a ja mu na to-Pravá láska vsetko vydrží ale som s toho vo vnútri smutná :pensive:
1. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka: citala som tvoj smutny pribeh... najdi v sebe odvahu a skus to ukoncit. po tom, co vsetko ti tvoj manzel povedal, uz nie je co riesit.

ja som bola vydata a zo zaciatku stastna. vzali sme sa z cistej lasky a po niekolkych rokoch to zacalo skripat. manzel budoval karieru a vela casu travil mimo domu na sluzobkach a na roznych akciach. nakoniec som zistila, ze si nasiel milenku a tie jeho "vylety" neboli len sluzobky... trpela som to asi 2 roky, medzitym sa manzel odstahoval, ale stale sme sa nechceli rozvadzat. raz som bola ja ochotna odpustit, raz on, ale nikdy sme sa v jednom okamihu nevedeli dohodnut. potom sme sa rozviedli a vobec to nelutujem. uz som nedufala, ze budem niekedy stastna... po case som sa vydala druhykrat za mojho kolegu a super priatela, ktory sa zhodou okolnosti tiez rozviedol. mame spolu krasneho synceka a sme neuveritelne stastni. myslim, ze toto by som s prvym manzelom nezazila.

takze hlavu hore, si este mladucka a zivot mas pred sebou... urcite stretnes niekoho, s kym budes stastna, drzim ti palceky. mas krasnu dcerku :slight_smile:
1. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este k teme: z mojej skusenosti mozem povedat, ze milovat niekoho a zaroven neverit mu, je urcite mozne. kym je vsetko v poriadku, tak si to nepripustame, milujeme a verime... ale ked zacnu byt podozrenia, neskor aj dokazy, neverime, ale este stale milujeme. ked sa to vsak vsetko skonci, tak aj milovat prestaneme...
1. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako to može byt v poriadku???ked sa to vsetko skončí!!!To je podla teba v poriadku?Takže miluješ manžela a neveríš mu?A on si spokojne číta noviny a nič ho nerozhádže? Definuj čo tým bolo na mysli neviem či len ja som taká nechápavá...
2. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelinka tu uz davno nebola ktovie co vyriešila by ma zaujímalo
2. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka: no tak ty si to evidentne nepochopila :unamused: ja netvrdim, ze neverit manzelovi, ale zaroven ho milovat je v poriadku. ked niekoho milujes a nieco sa stane, najde si milenku, tak ho hned automaticky nemusis prestat milovat. ono to trochu moze trvat, kym si to vsetko uvedomis a laska sa vytrati... to su len moje skusenosti zo zivota, takto to bolo v mojom pripade...
3. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok