Milujem tmu, dážď, búrky a zimu. Som divná?

17. okt 2020

Ide o to ze milujem tmu, milujem dazd, burky, zimu
Vela ludi je takych ze miluje leto, kupaliska, svetlo do 9 vecer zabavy.
A ja vonku burka vnutri teplo, nejake vinecko a dobra kniha

hennyinnsbruck
17. okt 2020

Prečo by si mala byť divná? Ja tiež leto nemusím.. Na kúpalisko nechodím ani na zábavy. .. Uz sa hrozím budúceho leta lebo koli dcére budem musieť😂
Mam radsej jeseň, zimu, jar, upršano... Je to premna fajná atmosféra 🤷‍♀️😉

deti95060810
17. okt 2020

nie, prečo... poznám tiež takúto dušičku...😉

syslik81
17. okt 2020

ano si divna ... divna preto,ze si kvoly tomu zakladala temu

hennyinnsbruck
17. okt 2020

@syslik81 😂

suzie26
17. okt 2020

@syslik81 divné je napísať slovo kvôli ako kvoly. 😁

moonlight1210
17. okt 2020

@syslik81 Vies, ja jej rozumiem.

Aj ja milujem jesenne podvecery, ked si hoviem v utulnom teple a pohodli, s teplym cajom, kym vonku sa stmieva a prsi. (Najlepsie pri nasom krbe).

Alebo ked v lete je burka. Na zvieratach vidis, ake su nervozne a vo vzduchu citit prichadzajucu “pohromu”. No my sme doma v bezpeci.

A najkrajsia cast dna pre mna je sero skoreho rana, ked sedim so salkou horucej kavy na schodoch a pozeram von velkym oknom. Nakrmene psiky sa ku mne tulia a cely dom este spi.

Druha najkrajsia je letny podvecer, ked vsade je uz klud, z dialky dolieha tichy hukot aut a krik deti z ihrisk, na susedovom komine spieva drozd a ja si lezim vo vankusoch na balkone, vsade mam svetielka a citam si, kym nie je prilis velka tma.

nevludna
17. okt 2020

Napodobne, mam rada dazd, chlad, burky. Leto mam rada, ale jakmile je svetlo v jeseni a zime, som z toho nervozna, lebo chcem aby len prsalo a mohla si uzivat to utulne teplo a klud doma.

3katka15
17. okt 2020

Takt o som s tebou rovnaká krvná skupina. Nie si jediná 🙂

lija22
17. okt 2020

v jednej charakteristike o kozorozcovi bolo "ma rad cintoriny a pochmurne miesta" nemozem nesuhlasit a pridavam sa do tvojho klubu 😉

boriskojespat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
18. okt 2020

Nie, nie si. Každý je iny. Ja mám radšej anglické počasie ako to naše. 😂 A všetky krajiny, ktoré chcem navštíviť sú severnejšie... A je tam chladnejšie..

matapo
18. okt 2020

...aj pre mna je najoblubenejsie roc. obdobie jesen 🙂 potom hned zima 🙂 Mam rada sice aj leto to ano, ale teda horucavy nemusim, staci ked je teplo pokial som na dovolenke ale chodit v lete do prace je pre mna ciste utrpenie. taketo jesenne pocasie a skracujuce sa dni a hlavne zavanajuce Vianoce je za mna top a vzdy aj bolo. Jar nemusim aleze vobec.

autumm
18. okt 2020

Presne ako ja. Milujem jesen, a aj zimu. V marci uz chytám depku že sa znova blíži leto 😆

zuzanka.zuzu
18. okt 2020

aj ja mám rada jeseň ale takú farebnú z obrázka, s listím, gaštanmi atď 🙂
inak by si o daždi hovorila, keby ti zatekalo do 3r auta (dnes sme zistili 😠 )

nevludna
18. okt 2020

@zuzanka.zuzu nam zateka do domu a aj tak milujem dazd😄😄 vsak sa to da opravit ;)

kaki3
18. okt 2020

Toto obdobie aj ja mozem, mam rada burky, take to tajomno, aj ked je skor tma tak niekto ma z toho depku a ja som vo svojom zivle 🙂