Milujem troch mužov - svojho syna, manžela a ....

oli158
9. jan 2008

Ahojte baby som tu 1x a chcela by som uprimne vediet, ci ma niektora z vas obdobne pocity. Syncek ma 4 mesiace a az teraz prechadzam PPD , a mam pocit, ze lubim vestkych troch. Manzel sa snazi dat mi aj modre z neba, ale ja som asi teraz nejaka bez citov k nemu. A mam pocit, ze lubim tretieho muza, ktory sice vie, ze som, ale neviem co robit.V podstate som stastna aj nestastna zaroven. A kazdy den sa budim, co by bolo keby.......

francesca26
9. jan 2008

ahoj, prepac asi mam o koliesko menej, ale vobec som nepochopila tvoj problem 😅

dominica
9. jan 2008

ani ja 😀

sloboda4
9. jan 2008

..........akože okrem synceka a manžela je nejaky treti muž?? a ty ho asi lubis?? 😕 😕 😕 tak sa to ma pochopit? 😕 😅

oli158
autor
9. jan 2008

ano mam rada aj dalsieho muza, sorry za nezrozumitelnost 😒

maminka07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
9. jan 2008

z tych par riadkov sa toho naozaj neda vela vycitat.
cize mas poporod. depresiu, do toho niekto treti... teraz co comu predchadzalo? resp. ten dalsi muz - poznas ho uz dlhsie alebo az teraz po porode 😕

certica
9. jan 2008

je tu uz poslednu dobu dost obdobnych tem 😅

oli158
autor
9. jan 2008

Ahoj certica, spoznala som ho pocas tehotenstva, je hrozne citlivy. moje teho bolo ok - uplne cele az na zaver - rodila som cisarskym, boli aj poporodne komplikacie, o ktorych sa tazko hovori.Ale moj problem asi nie je problemom, len som chcela vediet, ci aj ine zeny maju podobny pocit a PPD prechadzam az teraz!!!!

janaliptakova
9. jan 2008

no dievčata jedna napiše negativnu odpoved a chytite sa toho všetky 🙄 maminka 07 pozri si temu cez klučovu dierku a sadneš na zadok že ake maminy to tu pišu a o čom sa bavia 😔 oli možno chcela poradiť a spytať sa na podobný problem = to vam asi nedošlo milujem temy kde niekto sa sťažuje a ma problem s manželom a namiesto rad alebo podobných situacii tam napišu maminy ktore su až nadšťastne 😒

magg
9. jan 2008

.. ja mam pocit, ze hlavnym problemom tu nie je "treti" muz...

magg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mory
9. jan 2008

tiez si myslim ze su ine stranky na rozne problemy a tych milion tem tu len zbytocne spomaluje konika 😉
oli ja tiez milujem svojho syna manzela a dokonca svoju prvu lasku 😅 ale je to skor platonicka laska proste na taku sa nezabuda a stale tam bude 🙂

magg
9. jan 2008

suhlas mory 😉

mory
9. jan 2008

kujeeeeem 😀

sisulik
9. jan 2008

oli..ja som tiez moc nepochopila...ale to neva..poporodna demencia je silnejsia nez ta tehulkovska 😀

ja neviem co ti povedat..ja mam dve deti...po prvom porode som tiez mala neuveritelnu PPD, tento krat bola ovela slabsia...az neporovnatelne...takze chapem tvoje rozne vykyvy, aj ked ja som tam nemala nikoho tretieho pocas PPD...skus sa sustredit na tvojho manzela..tvoje city k tomu tretiemu po case prestanu byt, mozno uplne zmiznu, mozno zoslabnu..mozno obcas sa vratia...ale musis vediet, ze skutocne milujes svojho manzela a nie niekoho tretieho...pocas PPD potrebuje zena viac lasky...citis sa byt unavena, vycerpana, akoby si nic nezvladala..a aj ked tvoj manzel ti dava najavo svoju lasku k tebe, ty chces este viac...ale musis byt silna...snaz sa vytesovat z toho co mas...z dietata, z milujuceho manzela..otvor oci a uvidis, kolko krasy je okolo teba...to co citis k tretej osobe, skus to "prehodit" na svojho manzela...uvedom si ze patris medzi stastne zeny, pretoze nie kazdy najma v dnesnej dobe ma take stastie najst dobreho manzela (vica versa)...vaz si co mas... 😉

mory
9. jan 2008

sisulik 😉

certica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kardia
14. feb 2008

Oli, ak som to pochopila, tak si myslíš, že za ten zmätok v tvojej hlave môžu hormóny a PPD a nevieš sa v tom vyznať. Daj si čas, veď ako píšeš, tvoj manžel sa o teba krásne stará, je určite veľmi šťastný, tak mu to nepokaz unáhlenými závermi. možno Ťa len láka to, čo nemôžeš mať. Užívaj si krásne chvíľky s drobčekom, aj s manželom a na toho myslí povedzme ako na drahú vec, ktorú si nemôžeš dovoliť, a časom zitíš, že ju ani nepotrebuješ. Časom až budeš vyrovnaná a všetko bude šľpať v jednej koľaji (pretože teraz prežívaš veľa zmien) a predsa Ťa to neopustí, potom to rieš, veď asi ani nevieš, či by te druhý chcel to, čo Ty. Nakoniec, veď si porodila dieťa mužovi, ktorého myluješ, nie? Teraz ť veľmi potrebuje malý. Tak držím palce.

digysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhlikova09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz