Som trochu divná?

minniemouse1
7. júl 2016

Ahojte zeny. Urobila som si novy nick lebo mam taky delikatny "problem" alebo ako to nazvat a hanbim sa za to. Chcem vediet ci som cudna alebo ci to niektora z vas preziva tak isto potajne. Som vydata uz par rokov mam synceka lubim ich nadovsetko. Co sa tyka sexu tak to klape radi experimentujeme sme spokojni jeden s druhym. No neviem ako to napisat. V mojich sexualnych predstavach snivam o vyskusani niecoho ineho. Uprostred toho najintimnejsieho mam proste v myslienkach svoju prsnatu kamaratku. Nie som lesba len ma rajcuju jej vnady. Nazivo ked som pri nej necitim potrebu kontaktu s nou ale pri sexe s manzelom citim ze sa chcem dotykat jej prs. Pacia sa mi mozno preto ze moje su nulky a som s nimi nespokojna a sama by som chcela mat take ako ona. Co robit prosim vas nikto o tom nevie. Citim sa blbo sama pred sebou.

simik14
7. júl 2016

:D

misel0806
7. júl 2016

Tak ju zavolaj do trojky a zabava moze zacat🙂

simik14
7. júl 2016

Mozno je to v podstate iba o zavisti "chhcem mat take ako ona" o tvojom komplexe a ked ta nazivo nepritahuje tak co.riesis

n0mi
7. júl 2016

Esteze zacali prazdniny. 🙂

majka35
8. júl 2016

to druhé je pravda ... si divná 😀

glorikarebeka
8. júl 2016

@minniemouse1 muzi o tomto SNIVAJU tak ju skus zavolat len ci neprides o kamaratku 😀

bale1rinka
8. júl 2016

@minniemouse1 daj si také urobiť a chytaj si ich...

moni244
8. júl 2016

@minniemouse1 si divna, kup si taky vankus s imitaciou prs a ten stiskaj

0silvia0
8. júl 2016

@glorikarebeka alebo o manžela 😔

kaja73
8. júl 2016

a co vlastne chces poradit?...ako odstranit myslienky,ako to zrealizovat,alebo sa ako sa s tymi predstavami zmierit? Ci nieco ine? Predstavy mozeme mat hocijake a keby sme videli inym do hlav..mozno aj nasim muzov pocas sexu s nami... asi by nas prekotilo...podla mna neries,uzivaj si svoje predstavy a nemaj vycitky pre ne..je to cisto len tvoja zalezitost,nikoho ineho. Neviem co tu chces riesit...

glorikarebeka
8. júl 2016

@0silvia0 nemyslim,ze o manzela 🙂 to by bol asi on divny 🙂

vikus17489
8. júl 2016

a nas plastikou prs si nerozmyslala? Kedze mas nulky aby si ich mala aj ty vacsie a mozno potom uz budes uplne spokojna a nebudes mysliet na jej🙂

frau99
8. júl 2016

@minniemouse1 hmmm tak je to divne a strasne . Radsej sem nepis take blbosti . Ja si myslim ze si lezba lebo nikto normalny by sem nepisal take veci . Nepoviem keby chlapa ale zena ??? 😠

luluapali
8. júl 2016

@kaja73 súhlasím.

@minniemouse1 nerieš to, je to iba predstava, čašom ťa možno omrzí.

luluapali
8. júl 2016

Keby to sem písal chlap, tak ho tu pochováte za živa, ako sa má rozviesť, aký je úchyl a hajzel keď má doma ženu a určite ju podvedie. Ide iba o predstavy, nerobí nič zlé.

0silvia0
8. júl 2016

@glorikarebeka prečo? možno sa mu zapáči vnadná kamarátka...

glorikarebeka
8. júl 2016

@0silvia0 jaj tak 😀 ano to je mozne alebo by si ich uzival obe a boli by vsetci spokojny 😀 (chuda kamoska)

janulik00
30. mar 2020

@misel0806 a ty už si bola v trojke ??

domculik
30. mar 2020

@minniemouse1 no tak tam je to z mojho pohladu o tych prsiach, ze by ta vzrusovalo keby si ich mala ty. Smer silikony 🙂

misel0806
30. mar 2020

@janulik00 nie ,ja zatiaľ takú predstavivosť nemám 😁

dopolbokaodrata
30. mar 2020

Ste vytiahli 4 roky starú tému 😂

janulik00
30. mar 2020

@misel0806 ok len som sa pytala. Nechcela som ťa uraziť. A aj keby bola nevidím vtom nič zle.

misel0806
30. mar 2020

@janulik00 v pohode ,☺️

alexk12
30. mar 2020

@minniemouse1 daj si urobiť prsia

agatakoceninova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
licc
20. apr 2021

Nepride mi to vobec divne, predstavuj si pri sexe, co sa ti paci. Ja si tiez vselico predstavujem, co ma vzrusuje, ale pritom nazivo to robit nepotrebujem.
No ale ak tuzis po velkych prsiach, tak si ich urcite dopraj...