Mimomaternicové tehotenstvo - ukáže sa na tehotenskom teste?

lucia147852
22. aug 2018

Ahojte, tie ktoré ste mali mimomaternicové tehotenstvo všetkým vám vyšiel pozitívny tehotenský test? Môže sa stať že test je negatívny a žena má mimomaternicové? Ďakujem

lubi40
22. aug 2018

@lucia147852 prvy (4 dni mi meskal menzes) vysiel negativny, potom o dalsie 4 dni vysiel pozitivny, sla som k doktorovi a mala som z krvi nizke hcg, mal som bolesti - take pichanie, na sone nic nebolo vidiet. O tyzden neskor, hcg stale stupalo (aj ked pomaly), na sone stale nic nebolo vidiet.

pupavocka101
22. aug 2018

tam je jedno ci je mimomaternicove alebo nie, tam id o hormony, takze aj taketo tehotenstvo sa na teste ukaze. mas nejake podozrenie, ze by ta to mohlo zasiahnut?

lucia147852
autor
22. aug 2018

@pupavocka101 namiesto menzesu som začala špiniť, test negatívny, dieťa zatiaľ neplánujeme ale keby sa podarí nevadilo by. V rodine sme mali mimomaternicové tak sa toho bojim. K dr sa viem dostať až budúcu stredu. Tým že mám aj cysty na vaječníkoch na občasné spinenie som zvyknutá. Len toto trvá už 7. Deň. Bolesti žiadne. Myslím že spinenie je z PCO ale ten červíček neistoty kým to dr potvrdí tam je.