Moc milá kamarátka

2. nov 2022

Ahojte mám nervy . Okolo môjho manžela sa točí jedna už roky akože je kamarátka.Je prehnané milá ,až mi je z nej zle. Ona má svojho chlapa lenže ten chodí robiť mimo sk a tak mlada dáma sa asi nudí a vyhľadáva spoločnosti chlapov. . V
čo nemá kamarátky?Ona nieže by priamo sa stretávala s mojím ale je to také nechutné ,chodí tam kde chodí aj môj muž ..myslím tým chlapov
Ako toto predýchať mám ?zakázať mužovi aby sa snou stretával alebo?hej jasné už som mu naznačila že mi vadí lebo sa montuje druhým ešte aj do vzťahov. No robí sa veľmi dobrou

kvetinka75
2. nov 2022

povedať jej na rovinu čo si o nej myslíš alebo jej mužovi, či vie čo robí a hotovo. Keď je taká ,,milá,,, buď aj ty. Niekedy musí byť človek ,,sviňa,,. sama od seba asi neprestane

macekovam
2. nov 2022

jej by som nehovorila nic.. ani jej manzelovi.. doma by som som si to upratala.. lebo aj ked je ona ta ktora vyhladava.. tyka sa to iba vas dvoch..

kvetinka75
2. nov 2022

@macekovam a co jej muz ma s tym ze ona je ku kazdemu ''mila''?

bajka16
2. nov 2022

Toto neviem či sa dá nejak riešiť. Nepodviedol ťa, ani nič podobné. Len je vtierava žena v blízkosti tvojho chlapa. Jej by som nehovorila nič, nič s ňou nemáš. A mužovi asi tiež, len by som sledovala ako sa zachová on, čo robí on v jej spoločnosti. A podľa toho, by som sa s ním porozprávala. Čo mu povieš "nepáči sa mi že je prehnane milá v tvojej blízkosti"? No neviem....

macekovam
2. nov 2022

@kvetinka75 nemusi mat nic.. ak bude chciet🙂 ak nebude chciet bude mila aj k nemu🙂

mondolina
2. nov 2022

ja nerozumiem, kde chodí tá milá dáma?
a ako sa montuje do vzťahov?

mimka2019
2. nov 2022

Presne kvôli takým ženám, ako je autorka, kvôli takým žiarlivým fúriam nemám kamarátky 😂😂😂 a ani nechcem...to kde je napísané, že vydatá žena nemôže byť milá k ženatému mužovi? Ja som tiež milá, pomôžem, poradím, vypočujem - neriešim iné vzťahy, ale ak sa mi niekto chce vyplakať, vypočujem...nečudujem sa chlapom, že si nájdu milenky, bokovky alebo proste už toho majú doma dosť, keď majú po boku také žiarlivé harpie 😂😂😂 myslím, že autorka by mala skľudniť hormóny a nechať muža dýchať...lebo takto dlho pri nej nevydrží...to už človek v dnešnej dobe nemôže byť usmievavý, milý, nápomocný lebo ženám bijú hormóny do mozgu a nevedia, čo od dobroty...robiť problém z ničoho...

autor
2. nov 2022

@mimka2019 áno takže ich nechám nech si chodia von spolu a ja môžem byť s deťmi doma . Veď nech si užíva dievča spoločnost ženatého muža pokim má svojho preč si jednotka veru 👌

autor
2. nov 2022

To si môžem aj ja rovno nájsť milého kamaráta nemyslíš

mimka2019
2. nov 2022

@autor

Tak toto si máte vyriešiť doma s mužom, a nie, že "je mi zlé z kamarátky"...zjavne tvojmu mužovi ona nevadí, len tebe, vyriešiť si to doma...a počkať ako sa zachová manžel, ak aj naďalej bude s ňou chodiť von a na teba a detí kašlať, tak nie je o čom 😁 toto je chyba tvojho muža a nie tej kamarátky ... nerieš cudzích..rieš si svojho muža...Čo on nemá kamarátov? alebo teba a rodinu? choď s ním von ty aj s deťmi a nebude sa stretávať s inou ženou...ale po pravde sa mu nečudujem, keď má toto doma...možno uteká práve od teba, lebo si neúnosne žiarlivá a nedáš mu dýchať a na druhej strane ona je milá, usmievavá, nerieší to, čo ty...tak samozrejme je mu lepšie s ňou...Nie si prvá ani posledná, od ktorej muž uteká...

mondolina
2. nov 2022

a oni sa stretávajú sami dvaja? keď tak vyšiluješ? alebo v partii?

maciatkolulu
2. nov 2022

Tak užíva si tvoj muž, či s nou, inými... A ty sa môžeš zatiaľ doma učiť aj gramatiku... Co máš ty s nou? Ona môže co chce. Akože chceš na ňu vybaviť, nechoď s mojim chlapom von, on je chudák retardovany, on nevie sam co ma a nemá, čo sa patrí, či nie, nevie, kde ma sedieť, ako rexik🤣🤣🤣. No dobre. Vieš čo, keď niečo takéto spravíš, akurát jej radosť urobíš a možno ešte pridá. Pokiaľ to je normálna baba, čo sa proste baví s kamarátmi, čo predpokladám, že je, keďže sa točí už roky,tak ju fakt pobabis a ty sa strapnis a aj muža. Zjavne mate doma problémy.... To si rieš. Inak bude pruser