Môj brat fajčí vnútri v dome elektrickú cigaretu

terezi666
11. okt 2016

Čo si myslite škodi ta pára z el. Cigarety ked som tehotna mne alebo drobčekovi čo nosím pod srdcom? Uš veľmi veľa razi som mu to aj zakazovala nech nefajčí u nás de sa nachdzám ja ,ale niekedy mu vtom neviem zabrániť veľmi ma to trapi a neviem uš ako naň ho.

dominika6
11. okt 2016

@terezi666
ved z toho ide iba para a bliká mu svetielko..čo stresuješ

zdenusa4
11. okt 2016

@terezi666 podla mna robis dobre, nikdy nevies ake vypary z tej cigari aj ked to je len elektricka idu..tiez by sa mi nepaci keby moja nejaka rodina pri mne fajcila a ked si ho ty poziadala o to aby nefajcil pri tebe tak by to mal respektovat

sibalka21
11. okt 2016

nie nijak to neublizi ani tebe ani malemu, zbytocne stresujes

anett9
11. okt 2016

el. cigareta je ako inhalátor, nehorí, nesmrdí ,neprodukuje dym ale paru a tá tebe nič nespraví..ako píše aj dominika6... nestresuj

anett9
11. okt 2016

@libawet to je článok spred 4 rokov, niečo novšie :http://www.efajciar.sk/novy-prieskum-mal-ukazat-skodli...

limoncino
11. okt 2016

Samozrejme, že tabakový priemysel bude vypisovať aká je elektronická cigareta škodlivá. Veď by prišli o miliónový biznis, keby sa ukázalo, že nie 😀

martina2621
11. okt 2016

v mojej predošlej práci bolo fajčenie elek. cigarety vo vnútorných priestoroch zakázané, pretože vraj ešte nie je zistené aký to má dopad na pasívnych fajčiarov a že ani sa presne nevie aký na aktívnych. My sme to nejako neriešili, podpísali sme smernicu a tí, čo ju mali chodili fajčiť von ale netuším, či to tam tak majú stále.

mawka
11. okt 2016

ehm... neviem nakolko je skodliva v plucach, ale ja som sa s vrvou pustila do e cigy s tym, ze zredukujem fajcenie. a po par dnoch som zacala kaslat ako turek a cela som sa vyhadzala. potom som sa docitala, ze mozem byt alergicka na niektoru zlozku naplne. tak som skusila jeden druh, detto kasel, ekzem. skusila som iny druh, ziadna zmena. prestala som s e-cigou a zmizol kasel, zmizol ekzem. a normalne cigy som zredukovala aj bez toho 😀 tolko moja dost cerstva skusenost.

hankaop
11. okt 2016

To, co vyfukuje, je iba vodna para, neskodi to nikomu. To, co fajci, je dobry humus a mal by vo vlastnom zaujme prestat. A tie tekutiny do toho su cisty jed, nech sa to v ziadnom pripade nedostane do ruk detom. Najmenej skodia balene cigarety, aj ked je to babracka.

dominika6
11. okt 2016

@mawka čiže správna odpoved je?
áno s elektronická cigareta škodí.....pleti 😀😀..

mawka
11. okt 2016

@dominika6 pleti a ten kasel bol brutal. som nikdy v zivote tak nekaslala po normalnych cigach ako po tomto a nechci vediet ake chumace hlienu vo farbe tej naplne. cisty sajrajt. ale tak niekomu to vyhovuje no, neviem. ja to do huby uz nedam 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka no vidíš tak ti to vyčistilo bordel z plúc...normálne že liečivé účinky šokovou terapiou 😀 😀..

mawka
11. okt 2016

@dominika6 serem na to 😀 prestala som s tym. predam ju kamosovi 😀 a radsej ostanem pri cigach, ale zredukovala som, kks z 20 denne na 3-4 denne. jaka som super fasa 😀

jankalukasova
11. okt 2016

@terezi666 ťažko povedať.. ja som si o tom čítala, že je to ešte väčší "bordel" ako tá normálna. No... možno je pravda, že to čo on vdychuje je bordel ale či skutočne vydychje len vodnú paru.. no neviem. Ak by sa dalo, určite by som sa tomu vyhýbala.

dominika6
11. okt 2016

@mawka si super fasa,môjho doma môžem aj za gulky do prievanu zavesiť a rozhojdať a aj tak neprestane...tiež krabička denne
kks mu hovorím furt...zlatíčko zasa si prefajčil jedno Chorvátsko do roka 😀

mawka
11. okt 2016

@dominika6 to doslo tak zrazu. este mesiac dozadu som velmi tuho fajcila a potom mi preplo, zaplo ci ako to nazvat a bolo 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka čo si mala osvietenie ? 😀

mawka
11. okt 2016

@dominika6 asi :D uvidime, dokedy vydrzi. predpokladam, ze do najblizsieho stretka s babami v bare 😀 😀 😀 to sa asi priotravim nikotinom.
ale zase je fajn, ze sa pridal ku mne aj moj sexi mozog 😝 o dva tyzdne sa vraciam domov a som zvedava. ani nechci vediet, ako sme sa dohodli, ked budem mat nutkanie si zapalit, co mi ma strcit do ust 😀 😀 😀 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka joooj tak ništ...prejdeš na PKD 😀..😀

mawka
11. okt 2016

@dominika6 😀 😀 😀 😀 sak ja rada, co by nie 😀 😀 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka povedz svojej polke,že je mäkký to splniť 😀..tak často sa mu nebude chcieť vyzliekať 😀

mawka
11. okt 2016

@dominika6 on? tsssss akurat mu to vyhovuje 😀 😀 😀 a zas tak casto sa nevidime, nemma ho furt doma. to by bolo jasne ze o inom 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka máárena tak to budeš mať jak nonstop cumeľ 😀 😀
daj si ale bacha na ten ekzém,môže sa vrátiť 😀

luciahaluskova
11. okt 2016

Skodi to len jemu tebe nie 🙂

mawka
11. okt 2016

@dominika6 to je odskusane, po tom ekzem nemam ani nekasle. aj ked obcas zabehne 😀 😀

libawet
11. okt 2016

@mawka ja viéééééém 🙂 🙂 🙂

mawka
11. okt 2016

@libawet co vies? 😀

dominika6
11. okt 2016

@mawka tak ked si pahltná ? 😀 to zas nie jak zvon na WC 😀..

mawka
11. okt 2016

@dominika6 ze zvon na wc. si zabila 😀 😀 😀 😀 az mi mandarinka zabehla 😀 😀 😀