Môj manžel býva neďaleko a stále chodí domov k mame

sttimi
25. okt 2016

Ahojte potrebujem radu, alebo riešenie už ani sama neviem kam a na koho sa mám obrátiť. Vydala som sa a mám pocit že som stále slobodna žena. Môj manžel býva neďaleko a stále chodi domov k mame, perie si tam zehli mu a odmieta si priniesť veci k nám kde sa prizenil ( dohodli sme sa že kým nepostavíme dom bude bývať u nás) , som v 8 mesiaci budeme mať syna, ked niekam ideme , uteká sa najprv prezliecť domov, vadí mi to a podľa mna to nie je normálne.
Ďakujem za rady 🙂

lalinko2010
6. mar 2017

@tucniacka11 kto takéto nezažil nepochopí!

sttimi
autor
6. mar 2017

Vidím že sa tu rozputala debata , ja nemám dôvod hovoriť klamstvá. O tom bývaní som už vysvetľovala u nich nemáme kde byt a druhá vec do podnájmu on ísť nechce pretože by som tam bola sama keďže je stále v práci . Ja som chcela ísť no vždy mal výhovorky prečo nie. Vždy robil tak ako sa niečo nedá. Myslím si že to že sa nestará o malého a čas na disco si nájde, že od svadby mi nedal ani korunu svedčí o všetkom a názor si utvorte už sami. Ja si myslím že som sa rozhodla správne, šancu mal no premrhal ju.

lalinko2010
6. mar 2017

@sttimi ja viem o čom píšeš, všetko toto som si prešla, do bodky, akurát bez rozvodu...u nás sa to ustálilo.