Môj manžel chodí do sex zoznamky

adusik12457
10. sep 2020

Poradte mi čo mám robiť môj muž chodí do sexzoznamky na pokeci a pozerá tam na nahé ženy ..Mám nu oplatiť a robiť mu to tiež ? Len prosím vas blbe komenty si nechajte pre seba.Ja som si urobila druhý pokec lebo som bola zvedavá čo by pisal druhej a už to aj viem že uvažuje o rozvode že som k ničomu .Je mi z toho až na plač že prečo toto robí.Totižto včera som skorej zaspala a zbudila som sa a on bol na mobile a určite v sexzoznanke ja ked som chcela pusu ani mi ju nedal a citila som že hybe rukou a robi si to sám asi na tych ženách na pokeci.Máte podobnú skúsenosť? LEN SI OZAJ
BLBé KOMENTY NECHAJTE PRE SEBA.

h ženach na pok

viera
10. sep 2020

Baby naco to tu rozoberate?🙂))Podla vyssie uvedeneho od @fokuska je jasne, ze komu niet rady tomu niet pomoci...A pardon ale autor prispevku je nevyzreta zena....A ako sa hovori vrana k vrane sada rovny rovneho si hlada....Autorka mala mat uz davno zbalene veci a dat mu cau cau....Aj do krizoveho centra...Tuto fakt nema zmysel radit....

adusik12457
autor
10. sep 2020

@stela1996 a nie nejsom kost a koźa proste normálna len to ma sere že ja pri nem leźim a on tam pozerá po nahych ženách ked sa otočim tak čo povite lubilo by sa vám to ????

oliolijanka
10. sep 2020

@adusik12457
Ak by si mala kam, odisla by si od svojho manzela, lebo ho uz mas dost?
Odisla. A on to vie tiez.
Dokonca on uz je vo faze, ze ti robi tak zle, ze hoc aj ist hocikam, je pre teba lepsie, ako ostat s nim.
Nie. Ty sa hnevas, ze on si pozera ine.
On uz ta nechce. Bud rada, ze ta este nevyhodil z bytu/z domu.
On si tie ine bude pozerat, ci ty si v byte alebo nie. Takze si rozmysli, ci mas kam ist a podla toho "drz hubu a krok"(sorry, tak sa to hovori).
Ja na tvojom mieste nestracam cas onanovanim na zoznamkach, ale hladam si nove zazemie.

simca06022011
10. sep 2020

@adusik12457 nelubilo a keby ho vidim lezat s mobilom vedla seba a kukat po holych zenach, tak mobil leti von okno, po tom ako jemu jedna po papuly leti aj von ... a kufor za nim.

adusik12457
autor
10. sep 2020

@simca06022011 však aj to sa stane

adusik12457
autor
10. sep 2020

@simca06022011 jak ho uvidim na pokeci tak mu aj mobil rozbijem

simca06022011
10. sep 2020

@adusik12457 len podla povahy chlapa, daj si pozor nech nerozbije on teba potom

sense
10. sep 2020

@adusik12457 podla doterajsich tem su to z tvohej strany len silne reci....ty jemu mobil od tebe s prepacenim "hubu"... pozbieraj zvysok svonej hrdosti ak este nejaku mas a postav sa na vlastne nohy

andymi
10. sep 2020

Podľa tvojich príspevkov súdim, že ste si v tomto manželstve nie nič dlžní. Môj muž nikdy na mňa nezdvihol ruku, samozrejme ani ja na neho 😀 (...keby tu bolo viac mužov, ktovie koľkí by sa anonymne priznali, že ich žena doma obtĺka...). Ak muž zbije alebo len udrie ženu, je to jeho obrovské zlyhanie a určite by som to netolerovala...ale keď čítam niektoré príspevky od niektorých žien, byť ich manžel...asi sa ani ja "neovládnem"... Poprosím autorku o vysvetlenie, aký je rozdiel písať si s niekym na sexzoznamke...a písať si s bývalým na FB? Pretože mne to vo vašej situácií príde úplne rovnaké - únik od manželských problémov, ktoré sa iba nabaľujú, neriešia...

jaass
10. sep 2020

@adusik12457 pýtaš si radu na MK namiesto toho aby si zapracovala na sebe a niečo robila. Píšeš, že ti nechce dať pusu, že nie si kosť a koža, ďalej, že mu rozbiješ mobil. Haló. Asi nikto by nechcel takú ženu, z ktorej ide agresivita a drzosť. Možno si sa mu prestala páčiť. Skús to zmeniť. Choď, cvič, niečo rob aby manžel videl, že sa o seba staráš 🙂

thoughtfulweirdo
10. sep 2020

A čo akoze dosiahnes tým, že mu to oplatis? Však on ťa má úplne v paži, jemu je jedno, čo ty robíš. Akurát by si bola rovnaká humusacka ako on. Už sa konečne vzchop a podaj žiadosť o rozvod.

anita6666
10. sep 2020

Na sexzoznamku chodí každý,neboj sa,nič tam nenájde, iba platené profesionálky,takže ak nemá problém za sex platiť,tak to tam nájde,normálnu zenu určite nie...tak skôr by som sa zamerala na výpis z účtu 😁

miskakyska
10. sep 2020

@anita6666 neznamená,že keď tam chodíte vy a vaši chlapi,že tam chodia všetci☝️☝️☝️píšeš to s takou istotou,akoby to bola bežná vec ...jak aha..som zabudla,osadenstvo z koňa pozná najlepšie naše polovičky😜

anita6666
10. sep 2020

@jaass ja už keď vidím tú tvoju poslednú vetu,tak ma v r*ti pichá....buď ma človek chce takú aká som,alebo ma jednoducho smolu....čo furt máte s tým???? Cvic,cvic,staraj sa..... absolútne nemá s tým nič spoločné....buď mám niekoho v paži alebo nemám....zamilovanosť netrvá večne a ani -356 kíl dole ti nepomôže,keď ťa má chlap v p*či lebo stereotyp a nuda je mocnejsia,tak sa už preberte všetky ,😗😁

anita6666
10. sep 2020

@miskakyska nebud naivná 😉

veronikaszabova
10. sep 2020

@anita6666
""Na sexzoznamku chodí každý,neboj sa""
Tak s tymto tvrdenim absolutne nesuhlasim.

sense
10. sep 2020

@anita6666 to ze tvoj tam chodí, neznamená ze vsetcia sú tak.... Nie každý potrebuje vyhľadávať takú zábavu hlavne pokiaľ je spokojný doma....
Ale máš pravdu.... Zamilovanosť netrvá večne... Ale nie je ani zárukou charakteru

adusik12457
autor
10. sep 2020

@veronikaszabova s akým trvdením

fokuska
10. sep 2020

@anita6666 Tebe muselo byt vo vztahu velmi ublizene, lebo co diskusia to prezentujes svoje nazory, alebo svoju skusenost ako univerzalnu pravdu, ktora plati na uplne vsetkych...

veronikaszabova
10. sep 2020

@adusik12457 odpisovala som Anita6666 - v uvodzovkach je jej vyjadrenie, s ktorym nesuhlasim.

simca06022011
10. sep 2020

Le myslim, ze sa da tvrdit, ze kazdy dospely co chodi na pokec, chodi do sexzoznamky :D na co by chodili do inych detskych skupin? a v dnesnej dobe whatsapp a viber, facebook... atd atd.. je dovod navstevy pokecu a ktorejkolvek miesntosti tam uplne jasna :D Uz aj ja si pamatam, ze mojej 20tke sme boli vsetci iba tam, lebo v inych skupinach sa rieislo akurat tak, ktory Jozko je do ktorej Katky, a ulejeme sa zo skoly a dame stretko v pivarni :D A neznamenalo to , ze sme sa stretavali po praci na orgiach :D
Nie kazdy ale ma ruku v gatiach pri manzelke v posteli a ochka nad holymi fotkami (a je jedno z kade tie obrazky pozera, ci z pokecu alebo inych stranok). To je totalne cez, uplne odveci, arogantne, neuctive, drze.. mne by sa ten chlap znusil, zmenisl na velkost chrobaka pred ocami.. to len zaslapit a odkopnut. A ziadne dokazovanie... ak by som sa nemohla rozviest, nemala kam ist.. viac by som si ho nevsimla, spal by na gauci, varil a pral by si sam, pekne by sa pol casu staral o deti a domacnost a ja by som si zila rovnako svoj zivot.

adusik12457
autor
10. sep 2020

@simca06022011 a si predstavte že moj to robi.A potom sa ešte ku mne prituli a viete čo ja robim odstrčim ho a spím

simca06022011
10. sep 2020

@adusik12457 ako nehenvaj sa, ale neviem co ti napisat... uz si mala byt prec. On sa k tebe prituli, ty ho odstrcis.. on sa ide uspokojit inam. Uspokoji sa inde, ty to uvidis, chces mu dat pusu, nechce ti dat pusu, jeden sa zduje, druhy sa zduje, jeden vrieska, druhy ignrouje.. a dookola dookola. Niekto musi byt dospely a tento kolobeh prerusit. Po dobrom alebo po zlom.

darina746
10. sep 2020

Ani by som sa s nim uz nebavila, proste asi by som to asi ani nedokazala. Tam srsi z toho tak moc velka neucta, aku si nikto proste vo vztahu nezasluzi. Daj mu zbohom a maj prosim ta k sebe aspon kusok sebaucty

anita6666
10. sep 2020

@adusik12457 toto je top téma 😂 ja sa tu vždy zabavim....

darina746
10. sep 2020

@anita6666 tak top ako top. Ak je to pravda, jej to asi moc smiesne teda nepride

adusik12457
autor
10. sep 2020

ako bez urážky neviem čo by robila niektorá zvas keby toto zaživala a keby nemala kam isť A rodičia by tiež na nu kašlali takže sa skuste zmestiť do mojej koži a uvedominiť si ako by ste sa citili

miskakyska
10. sep 2020

@anita6666 možno som sprostá,nehádam sa,ale určite nie naivná🤭🤣

princeznasevera
10. sep 2020

@adusik12457 bez urazky uz len to ako sa vyjadrujes cloveka odradza skor gratulujem tvojmu chlapovi ze to stebou tolko vydrzal buhehehe 😂😂😂😂 ale teraz vazne. Neviem kolko mas rokov ale staci mi ta tvoja tuzba po pomste

ankare
10. sep 2020

Nic mu neoplacaj, nezniz sa na jeho úroveň. Toto nevedie k ničomu, rozvedte sa. On s tym evidentne nebude mať žiadny problém. Pozerám, ze nemáte deti napriek snazeniu sa. Chvalabohu... Osud vie, ako to ma zariadit. Drz sa, veľa sily prajem!