Môj manžel si dohovára kávu a víkend s kamarátkou

18. okt 2020

Ahojte 😀 čo by ste povedali na takúto situáciu? Včera večer mala maličká manželov mobil. Už dlhšie som mala podozrenie aj som videla, že si písal s kamarátkou a nejak som dostala taký zvláštny pocit, že niečo nieje v poriadku, tak som sa pozrela (áno mala by som mu veriť, ale ten pocit bol silnejší). Našla som tam správy ako si na ňu urobí čas, skončia spolu na kávu, potom si dohovárali víkend (ona tam písala, že isto, veď už sa dohovárajú rok a nikde neboli) a kadečo čo by s ňou robil.... Po konfrontácii mi prisahá, že to sú len správy a nič s ňou nikdy nemal. Ono z časového hľadiska mi to nejak nevychádza, lebo z roboty chodí rovno domov a inak je pri nás, maximálne u suseda. Neviem čo si mám o tom myslieť, chcela by som mu veriť, ale bojím sa, že len zatiaľ nemal príležitosť ma podviesť ☹️

zooeynka
18. okt 2020

Chudak...nejaka kamaratka mu pomotala hlavu...a prisla si mu na to skor ako ta podviedol. Ja by som mu mala problem verit aj nos medzi ocami po tomto

marca12
18. okt 2020

Keby ta chcel podviest,spravi to. Ten cas by si nasiel. Chlapovi,ked zabrni v gatiach vsetko ide bokom.toto co si nasla bolo naozaj len pisanie. Dala by som mu to vyzrat,aby pochopil,ze to pokaslal a nepokusal sa v buducnosti o nieco podobne. Ak vam ma vztah fungovat,musis odpustit a ist dalej. S tymto sa potyka skoro kazde manzelstvo.

marca12
18. okt 2020

@zooeynka tak ale rok si pisu a on este nepodviedol. Neobranujem ho,ale keby chcel podvadzat uz davno by s nou spaval. U tejto si len dvihal ego.

kittykat22
18. okt 2020

Neviem preco si napisala vetu: áno mala by som mu veriť, ale ten pocit bol silnejší. Ved si mala pravdu. Este sa opravedlnuj 🤦‍♀️ Jedna vec je mat voci muzovi doveru a druha vec je, nechat zo seba robit hus. Mysliet si o tom mozes len jedine. Manzel ma zajacie chutky. Mne sa zda ze len obhajujes manzela a jeho spravanie na ukor svojej hrdosti a sebadovery. Je uplne v poriadku spravit manzelovi scenu, povedat mu ze klame, a ze je nechutne ze si pise s kolegynou co by s nou robil. Hlavne nezabudni, ze sa ma starat o dceru ako vecer tak cez vikend vymyslat plany pre rodinu - tak ako sa o nu bude starat ked pojdes von s kamaratkami. Pretoze cela tato vypisovacia afera je, pretoze tvoj manzel ma zajvne casu ako maku. Ty skaces okolo muza, dietata, domacnosti a on ma cas vypisovat akoby prefikol kolegynu? 😡😡😡

zooeynka
18. okt 2020

@marca12 a doverovala by si este takemu borcovi?

suzie26
18. okt 2020

Ako vieš že to už neurobil? Ja som taká že odpustim všetko ale veriť začnem až po veľmi dlhom čase

marca12
18. okt 2020

@zooeynka volakedy nie,ale dnes uz ano. Vztahy su zlozite. Neviem,preco nas ucili,co je vztah,laska,ale nikto nas nepripravi na to,ze vztahy su aj problemy a odpustanie. Kazdy sa tvari ako ma byt vztah dokonaly. Treba pochopit,ze aj toto patri do vztahu. Urcite by som len tak neodpustila,ale ani sa nerozisla kvoli tomu,ze si moj chlap pisal s inou.

zooeynka
18. okt 2020

@marca12 ono, clovek tak nejako ocakava vo vztahu aspon to, co don dava. Ak som verna, milujuca, obetava a dostane sa mi nazad manzelove vypisovanie s "kamaratkou" tak mam pravo byt nasrata ako tiger. Odpustat je pekne, ale taketo vypisovacky fakt do vztahu nepatria. Iba ak to zucastnenym neprekaza.

miriam11
18. okt 2020

Hajzel

mpg
18. okt 2020

Možno je dobre, že sa to teraz odhalilo, lebo ak by pokračovali v písaní takýchto správ, mohli by dôjsť aj k niečomu, čo by už bolo podvádzanie.

janeninka
18. okt 2020

A co on na to?ako to vysvetlil? ako sa sprava?

kassandra25
18. okt 2020

Teraz bol odhaleny, tak nic, ale neskor to znova skusi a tuzi po inej, lebo uz jej pisal, co by s nou robil....

vanilka83
18. okt 2020

@marca12 prosím a od kial ta istota ze nepodviedol uz?! A ze s nou uz nespal? Ono myslím ze ak jej to pisal a ona mu na to este aj odpisala, hadam neni blba a vie ze je zenaty a ma dieta, tak tam uz je podla mna niečo viac ako len kamaratstvo... Aj vcera to bolo v telke chlap nikdy nemoze byt len kamarat so zenou bez toho aby mal nejaké postrane umysly.

danica2711
18. okt 2020

písanie hore-dole, ale ak sa s ňou fakt vyberie niekam na víkend, tak by som mu asi odporučila, aby šiel kompletne zbalený, pretože sa už nebude mať kam vrátiť

lienocka2808
18. okt 2020

som zvedava kam by isiel s nou na kavu v dnesnej pandemickej situacii 🙂

dilino
18. okt 2020

Samotný fakt môj manžel nechápem a nepochopila som načo má ísť ženatý muž otec od rodiny a malej dcérky ísť na kávu aj ked len s kolegyňou a ešte ísť aj na víkend s ňou.A že prisahal nič s ňou nemal no rok si píšu a nič a zrejme tých stretnuti bolo viac a že nič medzi nimi nebolo snád neveriš že čitali katolicke noviny.Sľuboval prisahal že nič s ňou nemal no ved jasné sľuboval čo ine mu zostavalo aj ja som názoru že ešte sa stretnu viac krát s tým neprestanu.Znova ked na to prideš bude sľubovať evidentne niečo nieje v poriadku pretože ak by vás mal rád tak program na víkend by ste si dohodli a išli niekam spoločné ale ON namiesto toho chce ísť s kolegyňou na víkend a kam by išli do hotela, na welness ved to stoji peniaze či k nej na byt alebo dom.Toto je podľa mňa len začiatok a ako piše prispievateľka že ONA mu pomotala hlavu že ON nič chudačku maličkej ako to hovoria v čechách ON nič ON muzikant z avšetko môže ONA .Najlepšie ked mu hori pod zadkom sa vyhovoriť na ňu ONA chcela no ved čo mu ine zostavalo.Ja si myslim že maju spolu aj stretavky aj spolu už niečo bolo medzi nimi ved ako pišeš sama dohovaraju sa rok už spolu nikde neboli otázne je čo bolo pred rokom pred tým rokom niekde ONI dvaja spolu boli či ako sa to dá pochopiť ved ked pisala mu že rok nikde neboli tak už sa musia rok stretavať.Nikam nechodi nemeška z roboty to nieje žiaden argument ked sa chce všetko sa dá takže nieje to iba žiadna jeho kamarátka ako ti tvrdi ON ale normálne zrejme vedie aj druhý vzťah podľa mňa pretože aký ženatý chlap čo má rodinu maličku dcérku si ide vypisovať z nejakou ženou načo čo mu ma pisať nejaka žena či dotyčnu ešte neosvietilo že ten jej kamarát je tak trošku ženatý a otec od rodiny.Ešte zistiš že to pokračuje to mi ver teraz možno bude utlm lebo si mu na to prišla ale ked zisti že je kľud situácia sa bude opakovať.Ale čo fakt nechápem dajme tomu kávu no čert to ber aj ked to nieje správne jednu raz za čas ale nie že dohovaraju sa na spoločný víkend to je akože čo ženatý chlap to s kamarátkou ide niekde na víkend no to by na mňa nebolo.Načo by išiel nejaký ženatý chlap od rodiny na víkend s cudzou ženou v zmysle kamarátka no určite maj sa na pozore a zapamätaj si intuicia ťa nikdy neoklame tomu ver.

laila22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silviaeli
18. okt 2020

@lienocka2808 k nej domov..🤭

kittykat22
18. okt 2020

@danica2711 pisanie hore dole? Takze ty by si bola v pohode, keby si tvoj manzel pisal s inou zenou ako ju chce prefiknut na 100 sposobov? 😀

marca12
18. okt 2020

@vanilka83 uffff tak ked to bolo v telke,tak to musi byt pravda

marca12
18. okt 2020

@zooeynka a co by si robila ty? Vsak nikde nepisem,ze ho ma pochvalit. Pisala som,ze by som mu to dala vyzrat,sklamal by ma,ale okrem zlosti by som sa zamyslela preco sa to stalo. Taky nadhlad,ci sme to obaja neposrali nejako,chcela by som vediet,co mu chybalo a podobne. Nemas zaruku,ze to nespravi znova,ale clovek musi ist dalej. Mna by sklamal navzdy,stratil by cenu v mojich ociach,ale snazila by som sa o zachranu,ak stoji za to. To uz ona musi vediet,aky je,aky mali vztah atd

sarita510
18. okt 2020

no koko...jasne ze len preto ze nemal prilezistos ....prajem vela sil

mishka261192
18. okt 2020

Po pravde bola by som sklamana a velmi vytocena!! Aj spravy dokazu cloveku ublizit. Ma to za potreby??

katarinka89
18. okt 2020

No u mňa by mu to neprešlo.....je to klamár a očividne mal v pláne zaskočiť k tej kamoske

mamanadruhuu
18. okt 2020

Nemá čo chodiť s kamarátkami , má už teba má byť s tebou.

lintu
19. okt 2020

Jeden chalan sa tak raz u nás doťahoval s dievčaťom. Tiež mal odvahy na rozdávanie... milión rečí, čo by s ňou robil. Až mu ona na to povedala "dobre" a začala ho ťahať do súkromia. V momente bol preč 😂 😂 😂 Tvoj drahý je tiež možno taký hrdina. Takéto flirtíky sú ale pri vzťahovaní s iným človekom trochu riadne cez. Škoda narušenej dôvery.

danica2711
19. okt 2020

@kittykat22 o písaní (ak to je len písanie) by som ešte asi bola ochotná diskutovať, o ďalšom nie

vanilka83
19. okt 2020

@marca12 nehovorim ze ked to bolo v tv ze to tak musi byt ale jednoducho sa mi to hodilo... Súhlasím s tym a dali tomu za pravdu aj vedci.

autor
19. okt 2020

Stále mi prisahá, že k ničomu nedošlo, vraj to len tak zo srandy (pravdepodobne si chcel zdvihnúť ego), naozaj vyzerá, že mu to je ľúto a hanbí sa 🤷‍♀️ uvidíme ako sa to bude vyvíjať, vraj sa nám bude viac venovať, ale neviem či mu budem ešte 100% veriť...tamtú ku...si zablokoval, vymazal číslo

elenora71
19. okt 2020

Môj to stíha cez pracovnú dobu. A sem tam si nahlasi v práci voľno a ja som sa to dozvedela úplne sprpstou nahodou. Lož má krátke nohy.