Môj muž si neuvedomuje, že všetko mám na starosti iba ja

19. aug 2020

Ahojte, mám taký problém... vydatá som 4roky a pred rokom sa nám narodilo vytúžené bábätko....
Ide o to, že môj muž si akosi neuvedomuje, čo všetko mám na starosti....napr.navarim nam,synovi .. každý deň vysavam,pripadne zametam,o tom že každú chvíľu musím upratovať po ňom riady,potraviny,veci..ani nehovorím... ďalšia z veci je, že sa aj 5x za deň prezlečie,furt sa pretŕča pred zrkadlom a styluje sa aj 3hod (podotýkam už je dlhšie doma,do práce nechodí)...a tieto veci sú potom všade,v kúpeľni,na dverách povesane,v obývačke...potom príde za mnou a začne pomne že prečo malého nezoberiem von, keď som s ním na dvore a hráme sa,tak mi povie že prečo sme len doma, že nech sa s ním idem prechádzať,lebo iné ženy chodia iba ja nie... keď ho vezmem k mojím rodičom,povie mi že ho tam beriem len preto,aby som sa oňho nemusela starať,fakt nevládzem

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
19. aug 2020

Prečo ho nekoones do riti?
Čo by sa stalo keby si 3 dni nenavvarila?
Prečo po nom zbieras veci?
Prečo mu nedáš dieťa nech s ním ide von?
Prečo nechodí do prace?

yoxinka
19. aug 2020

Neviem prečo si túžila po bábatku, lebo v tvojom chlapovi máš úplné decko ...

lienocka2808
19. aug 2020

A preco nejde s nim von on, ked je doma a ani nepracuje?

deti95060810
19. aug 2020

ako to vyzeralo pred narodením syna? Tiež nechodil do práce , prezliekal sa 5 krát denne a vytŕčal sa pred zrkadlom ? Tak isto si mu robila slúžku?

autor
19. aug 2020

A neni to len o tom, že som ticho a nič mu nepoviem,ale keď mu poviem napr že nič nerobí,len sa pretŕča pred zrkadlom, že nemôžem ísť ani na wc lebo je tam aj 3hodiny... počúvam len aká som trápna, sprostá, stará dievka, že mám problém sama so sebou, aká som labilna... hneď ma všetko rozreve, nič nevydržím.... nepíšem tu jeho dobré vlastnosti... jasné že ich má...ale je možné že ho to takto dokáže rozladiť... chlapovi začali vypadávať vlasy a on si riesi svoje komplexy na mne a snazi sa to zakryť....miestami ozaj nevládzem... týždeň vsa hádame pre blbosti a každý jeden deň je pred tym hlúpym zrkadlom a potom prileti do izby za nami a niečo do mňa vystekne

stela01
19. aug 2020

A ešte si zabudla napísať za čo papa zlatíčko ?

laguna28
19. aug 2020

Bolo to tak stále?

dskjhfdlkdjhl
19. aug 2020

Prepodkladam, ze sa tak stalo zrazu, pred svadbou/porodom to bol uplne idealny muz a zrazu kalamita🙊
Nepracuje, tak by dostal kocik a moze sa ist prechadzat a moze sa predtym max. raz prezliect. A takto by sa dalo pokracovat. Akurat teda neverim, ze je to zrazu, isto bol taky vzdy, ale vsak autorka si isto myslela, ze sa zmeni🙉

autor
19. aug 2020

@deti95060810 o prácu prišiel nedávno...a ja sa teraz idem zblázniť.. každý deň je doma,alebo ide sedieť do noci s kamarátmi..o syna sa stará,ale len keď on chce... keď má náladu..inak si leží pri notebooku s tv v pozadi a nerieši nič....nebol takýto...no časom mu ubúda vlasov a on sa cez to nevie preniesť....ale skutočne nevie....

zooeynka
19. aug 2020

Urob si s nim aj druhe ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl vždy mu záležalo na vzhľade...no nie do takejto miery....toto je neúnosné....neprehanam aj 3hodiny denne pred zrkadlom...aj viac

dada0902
19. aug 2020

Dat drobceka chapovi nech sa postara ked je aj on.doma uplne niektorym chlapom sibe neni.mu trapne byt doma a o nic sa nestarat? Vsak mate dieta co nechce aby vam bolo dobre a este ti aj nadava poslala by som ho.kade lahsie bez tak si na vsetko sama tak je asik zajedno byt s nim aby sa spraval takto

autor
19. aug 2020

@dada0902 on mi začne vyhadzovať na oči že sa stará o záhradu, ale tu raz do týždňa pokosi...a furt len že čo on už porobil na dome....no tak a čo ja tehotná som mala pracovať na stavbe....a potom zadre že nemusim furt len riadiť..nech udržujem poriadok...ale ja varim,necham mu syna nech sa mu venuje a on mi ho donesie po 5minutach a ide sa fintit a schovávať plesinu... akože unavena som z neho.... všetko je len o ňom...sebec hnusný

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1117
19. aug 2020

Preboha to kde hľadáte takýchto chlapov? Urob s ním poriadky , lebo očividne nie je normálny

tykat
19. aug 2020

Jedine co tu pomoze ...svihnut medzi oci, kde na takych exotov chodite?

eliska13
19. aug 2020

Má andropauzu😀to si neviem predstaviť, že chlap sa prezerá v zrkadle a skúša outfity.Tak ho pochval ako sa pekne obliekol strc mu kočík do ruky a nech ide na prechadzku.Asi mu preplo z toho, že je doma

autor
19. aug 2020

@zuzka1117 bola to láska na prvý pohľad,to môžem povedať.. všetko bolo krásne a potom som si začala všímať veci akože sa pripravoval vonku dlhšie ako ja,alebo furt všetko komentoval...aale nejak som to neriešila....potom sa to nejak ustálilo...asi som si zvykla ...no vtedy mi prišlo dlho keď bol 30min pred zrkadlom.... vravím postupom času mu začali vypadávať vlasy a keď to šiel akože zakrývať,zrazu som mu vadila doma aj s malým, radšej nech ideme von,nech ideme dakde na výlet a keď som proste nemala kde ísť,alebo som bola unavena tak som matka za 5korun,neschopna niečo vymyslieť,pomala, úplne žiadna akcia a plán z mojej strany..kks baby ja som sa len rozrevala.. akože on nevidi čo ja všetko robim on vidi len ten svoj poondeny ksicht v zrkadle

autor
19. aug 2020

@eliska13 ale on si styluje vlasy tak dlho pred zrkadlom...to by mi nik neveril ....

kitycat
19. aug 2020

to si premyslala pipinkou asi doteraz ze si si vybrala muza pre vzhlad a nie kvalitu...???

mareka49
19. aug 2020

Aby ma chlap vyhadzoval z domu, aby mal on klud na svoje cancanie.
To je celkom silne kafe.
Otvoreny rozhovor a ultimata.
Ved toto nie je vztah

eliska13
19. aug 2020

Povedz mu, že to bude aj horšie😉

tkmama
19. aug 2020

A kam chodi, ked sa tak finti? Kvoli komu? Do poradne by si ho nedostala? Nepises jeho vek, mozno ma nejaku krizu...

sissy27
19. aug 2020

Ja by som sa strašne smiala keby som ho videla mancovať sa pol dňa pred zrkadlom a česať prehadzovačku 😂😂😂😂 a aspoň 5x denne by som mu poslala do správy nejaké výstižné meme - napr. s Trumpom, aby mal vzor 😂😂😂
Ani by ma nehlo po ňom zbierať rozhádzané handry a kŕmiť ho. Môže používať svoje ctené ručičky aj inak než len na vlasový styling.

elleloup
19. aug 2020

Vysávať naozaj nemusíš každý deň. Nemôžeš zodrať samu seba a viniť z toho ostatných. Chlapa treba zatiahnuť tiež do domácich prác aby si uvedomil, čo všetko robíš. Keď sa správa ako dieťa, ok, správaj sa k nemu tak aj ty. Jasne mu povedz čo má urobiť. Pripomeň mu aby si po sebe odložil veci, povedz mi aby trebárs povysával on, aby šiel s malým von atď.

katty2012
19. aug 2020

tazko sa mi citaju taketo pribehy, pretoze zase dalsia zena, ktora je obetou a ten chlap za vsetko moze. kazdy si dovoli k druhemu len tolko, kolko mu dovoli ten prvy. ked mu nedas hranicu, nezakrocis, nebuchnes pastou po stole, ze a uz dost, nezmenis to, co robis, tak necakaj, ze zmeni nieco on. preco mu posluhujes, ked si to vobec nevazi? preco po nom dookola upratujes? ved si s nim sadni, povedz mu to, co chces a to, co nechces a podla toho sa riad. nielen podla toho, co chce on. to zrkadlo, ktore ti vadi, mu nastav ty. urcite si spolu pravidla, dohody a sankcie za ich nedodrzanie. povedz mu to s kludom, oznam mu to s usmevom, nie s krikom. mozno dostane zo zaciatku sok, ked bude mat prazdny tanier, alebo nebude mat cistu koselu, ale jedine realne skutky a nie prazdne slova, ci vycitky prinesu zmenu

autor
19. aug 2020

@tkmama no proste on musí vyzerať tip-top pre seba,pre susedov...on vezme syna len popred barak aby ho susedia videli aky je skvely otecko,ale to je zase dobre dlho pred zrkadlom a až keď sa mu zda ze je to dobre tak vtedy ho vezme..aj to na max 15 min a už aký je on skvelý ja len na dvor ju vezmem.. síce aj na hodinu al len na dvore sa hrame....a v podstate von s kamosmi chosi tak 1-2x do týždňa...

autor
19. aug 2020

@tkmama 34 rokov